Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання
Скачати 50.03 Kb.
НазваПосадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання
Дата конвертації23.03.2013
Розмір50.03 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Фізика > Документы
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання


Затверджую:

Директор ТОВ «ААА»

____________І.І. Іванов

наказ № ___ від ____________р.
Посадова інструкція № ___

інженера проектного відділу електропостачання


 1. Загальні положення.


Інженер проектного відділу електропостачання відноситься до категорії інженерно-технічних працівників та є робітником проектного відділу електропостачання підприємства.

На посаду призначається особа, що має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації.

На посаду призначається та звільняється з посади за наказом директора підприємства у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Інженер проектного відділу електропостачання безпосередньо підпорядковується ведучому інженеру відділу, головному інженеру проектів, директору та головному інженеру підприємства.
 ІІ. Завдання та обов'язки.


 1. За наказом керівництва розроблює проекти електропостачання за завданням замовників, забезпечуючи варіантність, високий рівень міцності, надійності та естетичних якостей конструкцій, які проектуються, відповідність їх техніко-економічним вимогам і прогресивній технології виробництва, вимогам ергономіки.

 2. Відповідає за естетичний, технічний та економічний рівень прийнятих проектних рішень та термін розробки проектно-кошторисної документації з електропостачання.

 3. Обирає типові та вдруге використані проектні рішення, з метою впровадження при проектуванні.

 4. Забезпечує своєчасне та якісне виконання проекту з питань електропостачання, видачу замовнику готових проектних рішень та експертиз проектних рішень в терміни, передбачені графіком виконання робіт та договором.

 5. Здійснює відбір і аналіз патентної та іншої науково-технічної інформації, яка необхідна на стадії розробки розділу проекту електропостачання.

 6. Вивчає вимоги замовника до проектованих об’єктів щодо електропостачання, технічні можливості підприємства щодо їх виготовлення.

 7. Проводить порівняльний аналіз аналогічної вітчизняної і зарубіжної продукції, оцінку її естетичного рівня.

 8. Здійснює з використанням нових інформаційних технологій пошук найбільш раціональних варіантів рішень з електропостачання, конструкційно-оздоблювальних матеріалів і деталей зовнішнього оформлення, об'ємно-просторове і графічне проектування, деталізацію форм виробів, розроблює компонувальні і композиційні рішення, готує дані для розрахунків економічного обґрунтування запропонованої конструкції.

 9. Розроблює потрібну технічну документацію (креслення компонування і загального виду, ескізні і робочі креслення, демонстраційні матеріали, схеми, робочі проекти тощо) з електропостачання, бере участь у підготовці пояснювальних записок до проектів, розгляді їх і захисті.

 10. За наказом керівництва відстоює прийняті проектні рішення з електропостачання із замовником, в експертних, узгоджувальних організаціях.

 11. Забезпечує відповідність проектів завданням на проектування та відповідність робочої документації затвердженим архітектурним рішенням, містобудівним умовам, технічним умовам, містобудівним обґрунтуванням, будівельним нормам та правилам, державним стандартам, тощо. Про це ставить свій підпис на розділах проектної документації та несе персональну відповідальність за якість прийнятих рішень, відповідно до чинного законодавства України.

 12. За наказом здійснює авторський нагляд за будівництвом з питань електропостачання. Про що оформлює відповідних документів з авторського нагляду.

 13. Виконує роботу, пов'язану з проектуванням форм супровідних документів, пакування і реклами конструйованих виробів.

 14. Готує матеріали для експертизи проектів з електропостачання.

 15. Вивчає передовий вітчизняний і світовий досвід у галузі проектування з метою використання його в практичній діяльності.

 16. Оформлює документацію на закінчені розробки, складає звіти про результати виконаних робіт.


ІІІ. Повинен знати:
Законодавчі та нормативні правові акти, організаційно-розпорядчі документи підприємства та нормативні матеріали інших органів, що стосуються діяльності підприємства; профіль, спеціалізацію та особливості структури підприємства; перспективи технічного, економічного та соціального розвитку та бізнес-план підприємства; вітчизняні і світові науково-технічні досягнення у галузі електропостачання та досвід передових підприємств; СНіПи, ГОСТи, ДБНи, ВСН та інші керівні, методичні і нормативні матеріали з проектування електропостачання; принципи роботи, умови монтажу і технічної експлуатації об’єктів електропостачання; чинні в галузі і на підприємстві стандарти, технічні умови, які стосуються проектних розробок систем електропостачання; систему конструкторської документації; систему технологічної документації; вимоги до розроблення та оформлення проектної документації з електропостачання; вимоги, які слід урахувати в процесі проектування (функціональні, техніко-конструктивні ергономічні, естетичні тощо); порядок проведення експертизи проектів електропостачання, критерії оцінки їх якості; основи економіки, організації виробництва, праці і управління; трудове законодавство.
IV. Права
Інженер проектного відділу електропостачання має право:

 1. Подати керівництву пропозиції про підвищення кваліфікації, вдосконалення досвіду, тощо.

 2. Одержувати в установленому порядку від посадових осіб підприємства та керівників структурних підрозділів необхідні дані та документи з питань, що належать до його компетенції.

 3. Брати участь у нарадах та інших заходах з питань, що належать до його компетенції., які проводяться на підприємстві, виносити на розгляд нарад питань, що належать до його компетенції..

 4. Вносити керівництву підприємства пропозиції з питань удосконалення роботи.

 5. Давати роз’яснення, рекомендації, вказівки, що входять до його компетенції.

 6. Брати участь у розробленні і вдосконаленні організаційної структури та штатного розпису підприємства.

 7. Представляти інтереси підприємства в установах та організаціях у межах своєї компетенції.

 V. Відповідальність
Інженер проектного відділу електропостачання несе відповідальність:

1. За неналежне виконання (невиконання) посадових обов´язків, передбачених цією посадовою інструкцією - відповідно до чинного законодавства України з питань праці.

2. За правопорушення, здійснені в процесі виконання посадових обов´язків - відповідно до чинного адміністративного, цивільного та уголовного законодавства України.

3. За завдання матеріальної шкоди - відповідно до чинного законодавства України з питань праці, адміністративного, цивільного та уголовного законодавства України.

4. Несе матеріальну відповідальність за надане у користування майно підприємства - відповідно до чинного адміністративного, цивільного та уголовного законодавства України.

5. Несе персональну відповідальність за якість прийнятих проектних рішень, та виконання усіх обов’язків, покладених цією інструкцією відповідно до чинного законодавства України.


З посадовою інструкцією ознайомлен
_________________ __________________ _________________________

дата підпис призвище та по батькові
Схожі:

Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція ведучого інженера проектного відділу електропостачання
Ведучий інженер проектного відділу електропостачання відноситься до категорії інженерно-технічних працівників та є керівником проектного...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція ведучого інженера проектного відділу теплопостачання та вентиляції

Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція ведучого інженера проектного відділу водопостачання та каналізації

Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція ведучого інженера проектного відділу організації дорожнього руху
Ведучий інженер проектного відділу організації дорожнього руху відноситься до категорії інженерно-технічних працівників та є керівником...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція інженера проектного відділу водопостачання та каналізації
...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція інженера проектного відділу теплопостачання та вентиляції
...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція інженера проектного відділу організації дорожнього руху
...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція інженер-будівельник проектного будівельного відділу
...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція начальник проектно-технічного відділу, головний інженер проектів (гіп)
Начальник проектно-технічного відділу, головний інженер проектів (далі гіп) відноситься до категорії керівників та є керівником проектного...
Посадова інструкція інженера проектного відділу електропостачання iconПосадова інструкція ведучий інженер-єлектрик-виконавець робіт
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка