Донецька обласна державна адміністрація
Скачати 67.26 Kb.
НазваДонецька обласна державна адміністрація
Дата конвертації14.03.2013
Розмір67.26 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Географія > Документы


У К Р А Ї Н А

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР
86053 Донецька область, Ясинуватський район, с.Піски, вул. Леніна б.31

тел./факс: (06236) 48-4-46; (06236) 48-2-94; E-mail: oblenc@rambler.ru

від « 18 » жовтня 2012р № 298

Начальникам управлінь освіти і науки,

завідуючим міськими та районними

відділами освіти міських та районних

держадміністрацій

Про конференцію „Юний еколог”

Згідно з планом роботи обласного управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації та обласного еколого-натуралістичного центру на базі біологічного факультету Донецького національного університету 17 листопада 2012р. проводиться V обласна науково-практична конференція школярів та студентів „Юний еколог”. Конференція передбачає роботу 3х секцій: «Біоекологія», «Промислова екологія» та «Енергія і середовище» (додаток 1).

До участі у конференції запрошуються учні 6-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, гуртківці позашкільних закладів області та студенти ВУЗів у супроводі педагогічних працівників.

Обласна науково-практична конференція „Юний еколог” відбудеться за адресою: Донецьк, вул. Щорса 46, біологічний факультет ДонНУ.

Початок конференції о 10.00, реєстрація учасників конференції з 9.00 до 10.00 (ауд. 421).

Учасникам конференції необхідно до 14 листопада 2012р. надати заявку (додаток 2) в обласний еколого-натуралістичний центр за адресою: 86053 Донецька область, Ясинуватський район, с. Піски, вул. Леніна, 31, або передати по електронній пошті та факсом.

Учасникам конференції необхідно мати примірник науково-дослідницької роботи, в друкованому вигляді та тези на електронних носіях. Тези викладаються в довільній формі і дають стислу характеристику змісту науково-дослідницької роботи із визначенням основної мети, актуальності та завдань наукового дослідження. Також в них зазначаються висновки та отримані результати проведеної роботи. Обсяг тексту тез не більше 2 сторінок, формату А-4, набраний у текстовому редакторі Word, шрифтом Times New Roman 14 з інтервалом 1,5. Всі береги (поля) - 20мм. Перед тезами зазначається назва роботи, прізвище, ім'я по батькові автора та керівника, назва навчального закладу.

Для доповіді учасникам конференції надається 5-7 хвилин.

Довідки за телефоном: 06-236-48-2-94, 050-188-85-22– методвідділ облЕНЦ

06-236-48-2-84, 099-119-76-79 – Єфімов Віктор Володимирович (зав.відділом екології облЕНЦ)

E-mail: oblencefimov@rambler.ru
В.о.директора Донецького облЕНЦ Александрова Н.П.

Додаток 1

^ Вимоги до робіт з енергозбереження секції «Енергія і середовище»
До участі у конкурсі запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, а також студенти вищих навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів України, що мають досягнення у практичній діяльності в сфері зміни клімату, запровадженні енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель, у розвитку освіти школярів і населення з питань ефективного використання та збереження енергії.

Робота секції проводиться з таких номінацій:
^ Для учнівської та студентської молоді:
Номінація 1. Практична робота

1А. Практичний досвід енергозбереження у навчальному закладі та вдома.

Подати опис методик, що були застосовані для реалізації енергозбереження в навчальному закладі та вдома, дати обґрунтування їх застосування, а також опис результатів.

1В. Практичне застосування відновлювальних джерел енергії (виберіть одне чи два).

Подати опис роботи щодо конструювання моделі із зазначенням використання енергії сонця, вітру, води або біомаси, а також опис результатів.
^ Номінація 2. Теоретична робота (проект)

2А. Проект енергозбереження у місцевій спільноті.

Подати опис можливого проекту впровадження енергозбереження у вашому навчальному закладі, вдома, у районі (проект має стосуватися реально існуючих об’єктів), методик і технологій для більш ефективного і економного використання енергії. Обгрунтуйте можливість реалізації проекту та користь від нього місцевій спільноті.

2B. Проекти енергопостачання від відновлювальних джерел енергії.

Подати опис та обґрунтування щодо використання одного з видів відновлювальних джерел енергії (сонця, вітру, води або біомаси) з метою енергопостачання у вашій місцевості. Обґрунтуйте, чому ви обрали саме це джерело енергії і саме цю технологію, як даний проект може бути реалізований та яких результатів очікувати.

2С. Роль радіаторного терморегулятора у економії електроенергії - спеціальна номінація з окремим призовим фондом від компанії «Данфосс ТОВ».

Подати опис принципу дії радіаторного терморегулятора. Яким чином радіаторний терморегулятор економить енергію? Разом з яким обладнанням необхідно встановлювати радіаторний терморегулятор для максимальної економії теплової енергії?

NB: Для робіт категорій 1А, 1В, 2А, 2В 2С необхідно описати взаємозв’язок між вашою роботою та змінами клімату, і як ваша робота допомагає зменшити викиди парникових газів.
^ Номінація 3. Інформування суспільства/пропаганда енергоефективності

На конкурс подається робота у вигляді листівки, газети, плаката, буклету, відеоролика, презентації ppt. та ін, яка переконує батьків, друзів, вчителів або мешканців вашої місцевості у необхідності зменшення викидів парникових газів і надає рекомендації, якими практичними діями можна досягнути цього в навчальному закладі, вдома, в масштабах всієї місцевої спільноти (міський мікрорайон, район, село).
^ Для педагогічних працівників :

4A. Урок "Зміни клімату"

На конкурс представляється конспект уроку/факультативу (1-2 години) з проблеми глобальних змін клімату, можливих наслідків для країни/регіону та з пропозицією практичних заходів, які можна вжити на індивідуальному рівні, у масштабі школи, дома або місцевої спільноти для зменшення викидів парникових газів.

4B. Дидактичні матеріали на тему "Зміни клімату"

На конкурс представляється комплект дидактичних матеріалів для школярів про глобальні зміни клімату, можливі наслідки для вашої країни/регіону, практичні заходи для зменшення викидів парникових газів. Приймаються роботи, виконані у формі роздаткових матеріалів для практичного уроку/експерименту, плакатів, презентацій ppt, сценарію рольової гри тощо.

Матеріали мають бути розраховані для 1-2 годинного заняття. Якщо конкурсні матеріали є частиною більшої освітньої концепції, необхідно подати стислий опис цієї концепції.

^ Вимоги до змісту робіт:

І. Учнівські роботи приймаються від окремих авторів та групи авторів у наступних номінаціях:

Практичний досвід з енергозбереження в школі та вдома.

Необхідно описати методи, що ви застосовували для енергозбереження в школі та вдома, чому обрані саме такі методи, які результати отримані.

Практичне використання поновлювальної енергії:

Необхідно описати хід дослідження або конструювання моделі при використанні енергії сонця, вітру, води, біомаси; які результати отримані.

Проекти енергозбереження від поновлюваних джерел енергії.

Необхідно описати як можливо використовувати енергію сонця, вітру, води, біомаси з метою енергозбереження у вашій місцевості; як і чому ви обрали саме це джерело енергії, та саме цю технологію; як даний проект може бути реалізований на практиці та який його результат.

ІІ. На конкурс педагогічних робіт приймаються індивідуальні чи колективні розробки педагогів:

Методична розробка практичного заняття, експериментальної роботи, уроку заняття гуртка для учнів, вихованців, слухачів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів. Також слід навести приклад формування розуміння важливості енергозбереження через практичні заняття або експерименти.
Вимоги до оформлення проекту:

1. Назва проекту;

2. Мета і завдання проекту;

3. Зміст проекту (актуальність, методи, виконані заходи, отриманий чи очікуваний результат).

Критерії оцінки шкільних проектів.

- актуальність завдань проекту;

- практичне значення;

- доцільність використаних методик;

- аргументованість висновків і рекомендацій;

- ступінь самостійності школярів у виконанні проекту;

- якість оформлення проекту.

До макетів/моделей обов’язково додається схема, текстовий опис, порівняльна характеристика його застосування.
^ Вимоги до робіт на секції «Біоекологія» та «Промислова екологія» такі, як завжди.

Додаток 2

З А Я В К А

на участь в регіональній науково-практичній конференції

«Юний еколог» - 2012

Прізвище, ім’я та по батькові __________________________________________________

Клас___ Школа______________________________________________________________

Місто (район)________________________________________________________________

Назва доповіді_______________________________________________________________

Назва секції__________________________________________________________________

П І Б керівника роботи, посада _________________________________________________

Контактні телефони___________________________________________________________

Електрон. адреса _____________________________________________________________

Необхідність тех. засобів ______________________________________________________

Дата Підпис ___________________
адреса: 86053 Донецька область, Ясинуватський район, с. Піски, вул. Леніна, б.31, облЕНЦ, Т/факс 06-236-48-2-94, та на E-mail: oblencefimov@rambler.ru

Схожі:

Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
У цьому році Донецька область відзначила 75 років від дня заснування. Напишіть твір-мініатюру з теми “Моє рідне місто (село)”. Обсяг...
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація
Донецьк, вул. Артема, 129а. Тел.(0622), 335-27-67. Факс (062) 304-53-09
Донецька обласна державна адміністрація iconЧеркаська обласна державна адміністрація
Черкаська обласна державна адміністрація, державний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізують регіональну...
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація
Згідно з планом роботи управління освіти І науки Донецької облдержадміністрації та обласного еколого-натуралістичного центру
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація
Прошу уважно ознайомитись з наказом №139 уон та повідомити нмц рво про участь у конкурсі до 16. 03. 2011р
Донецька обласна державна адміністрація iconVi міжнародна науково-практична конференція
Мінекономіки України, Донецька державна академія управління, Донецький національний університет, Одеський національний політехнічний...
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація
Запрошуємо до участі в обласному етапі заходу загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади відповідно...
Донецька обласна державна адміністрація iconУкра ї н а донецька обласна державна адміністрація
...
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Перебудуйте односкладні речення у двоскладні. Визначте види односкладних речень
Донецька обласна державна адміністрація iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Напишіть твір-мініатюру за висловом О. Гончара: “Мова народу – це найбільший національний скарб”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка