В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей
Скачати 89.63 Kb.
НазваВ 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей
Дата конвертації15.03.2013
Розмір89.63 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Географія > Документы


Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» (далі – Фонд) – міжнародна благодійна неполітична та нерелігійна організація, що здійснює реалізацію програм та проектів в сфері охорони здоров’я, спрямованих на зміцнення та покращення здоров’я українського народу, розвиток медицини та створення необхідного рівня медичного та соціального забезпечення населення.

Заснований у грудні 2009 року за ініціативи американських та українських благодійників. Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» є членом Американської Торгівельної Палати, Громадської Ради при МОЗ України, Українського форуму благодійників, Асоціації благодійників України та підписантом Української мережі Глобального Договору ООН.

МБФ «Здоров’я українського народу» має ознаку неприбутковості 0005 та має право здійснювати діяльність на території всієї України, у США та в інших країнах, де протягом 2012 – 2014 року будуть створені відокремлені підрозділи, у співпраці з медичними закладами, національними та міськими органами виконавчої влади, комерційними підприємствами та неприбутковими громадськими організаціями.

^ Джерела фінансування Фонду: благодійні пожертви, допомога соціально-відповідальних компаній та ендавменти (цілові капітали).

Місія Фонду – збереження і зміцнення здоров’я українського народу.

^ Персонал Фонду складається з 15 осіб, які мають різний рівень фахової підготовки з ПРу, соціальної роботи, менеджменту та великий досвід вирішення практичних завдань. До програм та проектів Фонду залучаються добровольці різних прошарків населення (від студентів до пенсіонерів).

^ В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей:


 1. Реєстр «ТОП100 в медицині» (Реєстр) — щорічний загальнонаціональний реєстр кращих лікарів, закладів охорони здоров’я, середнього медичного персоналу, медичних, лікувально–профілактичних та медичних вищих навчальних закладів, ректорів та викладачів, який створюється за результатами незалежного загальнонаціонального голосування практикуючих лікарів та професійних організацій системи охорони здоров’я.


Реєстр формується в біжучому році за попередній. Анкетування починається в другій декаді літа та завершується весною наступного року. Після голосування проводиться чествування номінантів у довільній формі (за запитом професійної лікарської організації або місцевого органу влади). Вперше реєстр був сформований у 2009 році. За три роки (2009, 2010 та 2011 ) до Фонду надійшло понад 15’000 анкет від працівників закладів охорони здоров’я, які були опрацьовані волонтерами Фонду та працівниками Інституту стратегічних досліджень МОЗ України. Анкетування здійснюється за спеціально-розробленою методикою, погодженою Організаційним комітетом Національної Медичної Премії, частиною якої і є Реєстр «ТОП100 в медицині».

У проведенні анкетування 2011 в якості партнерів виступили 12 організацій: ТОВ «Медіасервіс», ТОВ «Сінево», МОЗ АР Крим, Дніпропетровський ЦЗ, Запорізький ЦЗ, Рівненський ЦЗ, Херсонський ЦЗ, Черкаський ЦЗ, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Калинівська громадська організація «Добробут», Благодійна установа «Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького», Рівненське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» , «Люди в білому», «Гамма» та «Український Медичний Клуб».

В якості добровольців до створення Реєстру долучилися більше 2000 студентів Київського економічного інституту менеджменту, Національного Авіаційного Університету, Київського національного університету ім.Т.Г. Шевченка, Інституту психології та соціально-політичних наук, Київського міжнародного університету та інших ВИШІв, які допомагали в опрацюванні анкет.


 1. ^ Національна Медична Премія – найвища відзнака для учасників конкурсів, реєстрів, рейтингів, інших проектів та подій, які сприяють зміцненню здоров’я українського народу та розвитку системи охорони здоров’я. У жовтні 2012 року відбудеться перше нагородження Національною Медичною Премією (www.nmp.org.ua). Національна Медична Премія буде виплачуватись один раз на рік з власного ендавмент рахунку (цільового капіталу) який щороку буде збільшуватись за сприяння внесків меценатів та філантропів. Нагородження Національною Медичною Премією буде проходити у вигляді урочистої церемонії в межах якої будуть проголошені 35 лауреатів. Голосування складається з декількох етапів: після обробки даних Реєстру «ТОП100 в медицині» (який є базою для щорічного голосування і в який потрапляє близько 3500 кандидатів) члени Експертного, Академічного та Високого Журі, в склад яких входять провідні спеціалісти системі охорони здоров’я, обирають кращих. Участь для кандидатів та номінантів є безкоштовною.


Співорганізаторами Національної Медичної Премії виступають урядові структури:

  1. Міністерство Охорони Здоров’я України (надає підтримку)

  2. Державний Фармацевтичний Центр (српіворганізатор)

  3. Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів (српіворганізатор)

  4. Федерація Медичних Громадських Об’єднань (српіворганізатор)

  5. Національний Музей Медицини України (српіворганізатор)


Банер Національної Медичної Премії знаходиться на головній сторінці офіційного сайту МОЗу. 1. Проект Фонду «Відкритий діалог» увійшов до Плану заходів МОЗ України з реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства у 2012 році.


Проект має на меті створити для представників благодійних, громадських організацій, ЗМІ та влади майданчик для систематичного обговорення інструментів взаємодії та можливостей співпраці в сфері охорони здоров’я. 13 грудня 2011 року в приміщенні Міністерства охорони здоров’я України було проведено перший круглий стіл «Благодійність у сфері охорони здоров’я – міфи та реальність». За результатами круглого столу було прийнято Резолюцію відповідно до якої сформовано план заходів на 2012 рік. Серед заходів передбачається проведення круглих столів, фокус-груп, формування Наглядових рад та «Ресурсних центрів» при лікувально-профілактичних закладах та інші дії які призведуть до контрольованої та прозорої співпраці з закладами охорони здоров’я.
Діяльність Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» ввійшла до звіту Міністерства охорони здоров’я України про стан реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства у 2011 році.


 1. ^ Акція «Будь щасливий та здоровий!» - 18 квітня 2010 відбувся захід в межах проведення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) акції «1000 міст - 1000 життів», приурочений до Всесвітнього Дня Здоров'я. У рамках заходу Фонд організував роботу двох майданчиків «ЩАСТЯ», на одному з яких проходило змагання з брейк-денсу, а на другому «зірки» українського шоу-бізнесу, телебачення, політики та спорту засвоювали ази мистецтва графіті разом із професійними митцями. «Зоряні» учасники акції підписали «Декларацію здорових, публічних та успішних людей» і таким чином підтвердили своє бажання популяризувати здоровий спосіб життя і вносити свій вагомий внесок у розвиток публічної благодійності.


^ За даними моніторингу «Уніан» більше ніж 63% посилань, після проведення цього заходу, були присв’ячені площадці «ЩАСТЯ».


 1. Акція «Крок до життя» - з 26 квітня 2011 року стартувала щомісячна фандрейзингова акція, мета якої - генерувати ресурси для впровадження сучасних екологічних ініціатив та для боротьби із наслідками руйнування навколишнього середовища. Акція проводиться в межах Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, постанови Верховної Ради України, ініціативи Президента України Віктора Януковича по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та у відгук на рішення засновника Благодійного Фонду «Розвиток України» Ріната Ахметова виділити 1 млн. доларів на забезпечення проекту «Укриття». Акція проходила за сприяння КМДА, МНС та МОЗ України.


Протягом 2011 року було проведено 12 акцій, участь в акціях взяло понад 6100 осіб, залучено 25 775 грн., які зараховано до ендавменту Чорнобильської зони, створеного у ПУМБ.


 1. ^ Програма «Українські благодійні сувеніри» в межах якої відбувається реалізація проекту «Відродження української поштової листівки», мета якого: відродити традиції купівлі та відправлення поштових листівок задля залучення благодійних пожертв, які скеровуються на реалізацію соціальних проектів пов'язаних із покращенням здоров'я українського народу.


Офіційним партнером проекту є ^ Київська міська дирекція УДППЗ «Укрпошта», яка сприяє в продажу благодійних поштових листівок через відділення дирекції у місті Києві.

Протягом 2011 року було віддруковано 17 дизайнів благодійних поштових листівок, продано через УДППЗ «Укрпошта» 5453 листівки та залучено на благодійність 24 513 грн.

Першою компанією, яка підтримала проект із благодійними листівками став вітчизняний виробник ВАТ «Фармак» який, в межах корпоративної соціальної відповідальності замовив благодійні листівки для поздоровлення своїх партнерів та клієнтів.
Напередодні святкування Дня незалежності України планується проведення соціального фото проекту «Українські типи та краєвиди» (відтворення переможного українського проекту 100 річної давнини) спільно з відомими особами-зірками, а також Міністерством Культури України та Міністерством Освіти та науки, молоді та спорту України.

Одним з елементів проекту буде залучення учнів більше 3000 загальноосвітніх шкіл до надсилання поштових благодійних листівок з різними тематиками на родинні та національні свята.


 1. ^ Проект «Лікарням від серця» покликаний вдосконалювати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я. На початку 2012 року було надано благодійну допомогу для закладів охорони здоров’я в розмірі на понад 7000 грн. Для Київського міського пологового будинку №2 передано медичне обладнання на загальну суму 55 000 грн. Спільно з КМДА та Обласними управліннями охорони здоров’я впроваджується механізм оцінки потреб та можливостей щодо постачання медичного обладнання за рахунок місцевих бюджетів.


Одним із головних беніфіціарів цього проекту є Інститут травматології Академії Медичних Наук України разом з яким планується провести реконструкцію та створення Центру реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату.


 1. ^ Проект «Запитайте у лікаря». Мета проекту: підвищувати обізнаність пацієнтів про проблематику та профілактику захворювань, пропаганду здорового способу життя, відповідальне самолікування та своєчасне звернення пацієнтів до лікарів.


В межах проекту протягом останнього року в 2000 лікарняно-профілактичних закладах України постійно розміщуються інформаційні постери - афіші (А1 формат (60х90см) з тематиками профілактики захворювань та пропагандою здорового способу життя (створено більше 20 сюжетів на різні тематики: СНІД, туберкульоз, паління та вагітність, здорове харчування, розсіяний склероз, алергія, рак молочної залози, кашель, біль, остеопороз, біг, інсульт та інші ).
Партнерами проекту стали:

 1. Київський міський центр здоров’я

 2. Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»

 3. МБФ Рената Ахметова «Розвиток України»

 4. МОЗ України.
 1. У червні 2012 року Фонд, за рекомендацією міського відділу охорони здоров’я КМДА, став одним із учасників програми Health Life «Євромістечка» (території, на якій були представлені різні види інформаційної активності, скерованої на вболівальників та гостей м.Києва).

Під час роботи стенду Фонду було проведено: вимірювання рівня здоров’я, благодійний пробіг спільно з командою «СтрітВоркАут» (переможцями «Україна має талант 4»), семінари про Здоровий Спосіб Життя та Керування Власним Здоров’ям, про Безпечний Вуличний Спорт, про Доступну Фізичну Культуру спільно з Федерацією паркуру України, Кафедрою Спортивної Медицини Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та головним синологом МОЗ України професором Г.Л. Апанасенко.
В межах «Євромістечка» на замовлення КМДА була створена Мапа Здорового Способу Життя міста Києва, яка була презентована відвідувачам та керівництву КМДА і Євросоюзу і яка буде впроваджена у всіх регіонах України з метою популяризації кращих практик та можливостей, які дозволять українцям бути більш здоровими.


 1. ^ В межах реалізації програми «Банк Благодійних Подарунків» Фонду та ініціативи КМДА по створенню «Муніципального Ресурсного центру м. Києва» (про яку було проголошено на прес-конференції паном Поповим в присутності керівництва Фонду), проведена акція «Втамуй спрагу до добрих справ». В межах цієї благодійної акції вболівальникам та обслуговуючому персоналу Євро ФанЗони були передані 10000 пляшок води «Устроянка», яку пожертвували польські вболівальники.


Створення «Муніципального Ресурсного Центру» заплановано на 2013 рік. Ця установа має на меті сприяти покращенню соціального становища малозабезпечених прошарків суспільства та можливості надання системної допомоги громадянами та організаціями міста Києва на постійній основі.


Схожі:

В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconСтатут благодійної організації міжнародний благодійний фонд «україно-азербайджанської дружби»
Міжнародний благодійний фонд „Украино-Азербайджанскої дружби” (далі Фонд) є міжнародною благодійною організацією, створеною на основах...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconДиплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом...
Отримати цікаву роботу, на якій я зможу повністю реалізувати свої можливості та розкрити творчій потенціал. Зможу навчатися та розвиватися...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconФінансова політика держави та фінансовий механізм
Фінансова політика – комплекс дій І заходів, що здійснюються державою в межах наданих їй функцій та повноважень у сфері фінансової...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей icon"Прогнозування (укр.)"
Процес визначення цілей, які передбачає досягти підприємство за певний період, а також способів досягнення цих цілей
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей icon7. розвідка цілей, визначення дальності та цілевказання
Вправи з розвідки цілей призначені для навчання спостереженню у бою, виявленню та розпізнаванню цілей І визначенню дальностей до...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconУ дипломних проектах (роботах)
Методичні вказівки щодо розробки розділу «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» у дипломних проектах (роботах) студентів...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconІ. Загальні положення
Сучасні тенденції розвитку школи надають усе більше прав І можливостей учителю стосовно шляхів І способів досягнення освітніх цілей,...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей icon"стратегия"
Діяльність, спрямована на створення попиту та досягнення цілей підприємства через максимальне задоволення потреб споживачів
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей icon - це процес, що забезпечує досягнення цілей організації. Як функція...
Контроль – це процес, що забезпечує досягнення цілей організації. Як функція управління контроль включає виявлення ступеня відповідності...
В 10 програмах/проектах Фонд активно використовує зв’язки з державними структурами (GR) для досягнення поставлених цілей iconДержавний стандарт
Громадянська компетентність — здатність учня активно, відповідально та ефективно реалізовувати права та обов’язки з метою розвитку...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка