Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку
Скачати 89.78 Kb.
НазваНака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку
Дата конвертації06.03.2013
Розмір89.78 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Географія > Конкурс


УКРАЇНА

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Адреса: 09000 м.Сквира, Богачевського, 55. Тел. 5-25-75. e-mail:skvyravo@i.ua

Н А К А З
«13» лютого 2012 р. № 35
Про організацію і проведення

конкурсу дитячого малюнку

«Охорона праці очима дітей»


На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.01.2012 № 375/1/1-12 та наказу Держгірпромнагляду від 23.01.2012 № 13 «Про організацію та проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», листа Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 09.02.2012. № 12-01-11-288 з метою привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо-активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпеки праці на виробництвах України у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників,

НАКАЗУЮ: 1. Затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (додаток 1).

 2. Прийняти до використання Методичні рекомендації щодо організації та проведення конкурсу дитячого малюнку (додаток 2).

 3. Відбірковий тур Конкурсу у школах провести до 15 березня 2012 року.

 4. Відбірковий тур Конкурсу у відділі освіти провести до 25 березня 2012 року.

 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти О.В. Заболотний

Додаток 1

до наказу№35

від 13.02.2012 р.
^ ПЛАН ЗАХОДІВ

з організації та проведення конкурсу дитячого малюнку

«Охорона праці очима дітей»№ п/п

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

Розміщення інформації на офіційному сайті відділу освіти про організацію та хід конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

до 14.02.2012р.

Ткаченко С.Г.

2.

Організація відкритих уроків,бесід, лекцій на тему «Безпека праці моїх батьків – моє щасливе майбутнє» для учнів шкіл

Лютий - березень

Керівники навчальних закладів

3.

Забезпечити проведення виїзне заняття з безпеки життєдіяльності та охороні праці спільно

з працівниками територіального управління Держгірпромнагляду, управлінням соціального захисту та фондом соціального страхування від нещасних випадків на базі ЗОШ №2

14.03. 2012 р.

Малиновська В.С.

4.

Висвітлення інформації про хід, підсумки та результати конкурсу в засобах масової інформації.

впродовж Конкурсу

Керівники навчальних закладів


Додаток 2

до наказу№35

від 13.02.2012 р.
^

Методичні рекомендації


щодо організації та проведення конкурсу дитячого малюнку

Охорона праці очима дітей” з

нагоди Дня охорони праці в Україні у 2012 року

Статтею 43 Конституції України гарантовано, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Не дотримання керівниками підприємств законних вимог щодо забезпечення гідних умов праці спричиняє неналежне функціонування системи управління охороною праці на цих підприємствах.

З іншого боку, нехтування працівниками елементарних правил безпеки на робочому місці призводить до їх травмування, у тому числі й смертельно.

Як наслідок, за статистикою, 71 відсоток нещасних випадків і аварій на виробництві в Україні сталися у 2011 році з організаційних причин.

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки були вугільна промисловість, агропромисловий комплекс, житлово-комунальне господарство, будівельна галузь, транспорт та соціально-культурна сфера. На підприємствах таких галузей сталося 78 % смертельних нещасних випадків від загальної кількості травмованих на виробництві.

Рівень професійної захворюваності в Україні є також надто високим, у порівнянні з розвинутими країнами світу.

Навчання працюючих безпечних умов праці — одна з головних складових в охороні праці, а тому розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства.

Використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері охорони праці, а також дієвим превентивним методом запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” (далі – конкурс) проводиться на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.01.2012 № 375/1/1-12 з нагоди Дня охорони праці в Україні – 2012 у рамках Всесвітнього дня охорони праці.

^ Метою проведення конкурсу є:

привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці;

формування активно-cвідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства;

виховання високої культури безпеки праці на виробництвах України у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників;

виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді;

зміцнення позитивного іміджу Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (далі – Держгірпромнагляд).
^

Конкурс сприяє підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці.

Організація конкурсу

Конкурс організовується і проводиться Держгірпромнаглядом.

Конкурс складається з двох етапів:

перший етап конкурсу впродовж січня - березня 2012 року - відбіркові регіональні тури;

другий етап конкурсу квітень 2012 року - Фінал та оголошення переможців.

^ Умови участі у конкурсі

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, дитячих будинків та студенти професійно-технічних навчальних закладів тощо трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група - автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловостях, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Держгірпромнаглядом та його територіальними органами при організації семінарів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.

^ Малюнки мають відповідати таким вимогам:

1. На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.

3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи;

прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон;

сферу діяльності батьків;

назву навчального закладу;

прізвище, ім'я, по батькові методичного керівника.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

 • актуальність теми;

 • практичне значення;

 • доцільність наданих рекомендацій та порад, використання знаків безпеки;

 • оригінальність та оформлення;

 • ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

 • якість роботи тощо.

Відбіркові регіональні тури конкурсу (перший етап)

Відбіркові тури конкурсу проводять на регіональних рівнях в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі впродовж січня – березня 2012 року.

За організацію проведення відбіркових регіональних турів конкурсу відповідальні територіальні органи Держгірпромнагляду за участю місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, регіональних представництв всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, робочих органів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, дитячих та молодіжних громадських організацій, благодійних фондів (їхніх коаліцій), мереж та об’єднань, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями, а також усіх, хто опікується питаннями виховання свідомо-активної молоді в Україні та хто небайдужий до подолання проблем у сфері охорони праці.

Конкурсні роботи для підведення підсумків конкурсу на регіональних рівнях надсилаються учасниками до територіальних органів Держгірпромнагляду не пізніше 15 березня 2012 року.

Для оцінки і відбору кращих робіт та визначення переможців відбіркових регіональних турів конкурсу організовуються засідання жюрі.

Склад жюрі затверджується керівниками територіальних органів Держгірпромнагляду. До складу жюрі включаються працівники територіальних органів Держгірпромнагляду, представники освітянської галузі, засобів масової інформації, мистецтвознавці тощо.

Результати засідань жюрі оформляються відповідними протоколами, які підписуються усіма членами жюрі.

Жюрі визначає І, ІІ та ІІІ місця робіт. Переможці відбіркових регіональних турів конкурсу нагороджуються відповідними дипломами, нагородами, цінними подарунками, їх список оприлюднюється у засобах масової інформації та на офіційних сайтах Держгірпромнагляду, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду (далі – офіційні сайти).

Автори робіт, які посіли І місця на відбіркових регіональних турах конкурсу, стають лауреатами конкурсу.

За можливості, проводиться виставкова експозиція найкращих за задумом робіт учасників, організовується їх показ на регіональному телебаченні, у громадському транспорті, офіційних сайтах тощо.

До 6 квітня 2012 року твори переможців відбіркових регіональних турів конкурсу, які посіли І місце у трьох вікових групах разом із відповідними копіями протоколів жюрі, направляються територіальними органами Держгірпромнагляду для участі у Фіналі конкурсу до центрального апарату Держгірпромнагляду. Від кожного територіального органу Держгірпромнагляду має надійти не більше трьох художніх робіт.

Фінал конкурсу (другий етап)

Проведення Фіналу конкурсу організовується центральним апаратом Держгірпромнагляду в період з 9 по 28 квітня 2012 року.
^

Для визначення переможців Фіналу конкурсу організовується засідання жюрі, склад якого затверджується Головою Держгірпромнагляду.

До складу жюрі запрошуються представники МОНмолодьспорт, Мінсоцполітики, Міненерговугілля, Мінкультури, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Держкомтелерадіо, інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, Академії мистецтв, дитячих та молодіжних громадських організацій, засобів масової інформації тощо.


Жюрі визначає І, ІІ та ІІІ місця робіт. Переможці Фіналу конкурсу урочисто нагороджуються відповідними дипломами, нагородами та цінними подарунками, їх список оприлюднюється у засобах масової інформації та на офіційних сайтах.

На офіційних сайтах розміщуються відеоролик кращих малюнків лауреатів та переможців Фіналу конкурсу з відповідними коментарями про автора, сферу діяльності його батьків. Також, за можливості, проводиться виставкова експозиція робіт учасників, формується та організовується їх показ на телебачені, моніторах у потягах Метрополітену, у маршрутних таксі тощо.

Схожі:

Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconУмови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти І науки України з 2011 року проводить заочний Всеукраїнський...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconНака з від 05. 11. 2012р №629 Про організацію районного конкурсу
Надати необхідну консультативну допомогу учасникам конкурсу та організаторам щодо організації та проведення конкурсу, підготовку...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconНака з
«Про утворення районного дитячого заміського оздоровчого табору «Росич-2012» та організацію пришкільних таборів на базі загальноосвітніх...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconПоложення про міський конкурс дитячого малюнку
У зв’язку із проведенням святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи, з метою поширення ідеї європейської ідентичності серед...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconПоложення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу
Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconНака з
Донецької обласної державної адміністрації від 25. 12. 2012 року №742 «Про організацію та проведення обласного конкурсу «Вчимося...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconДонецька обласна державна адміністрація
Міністерства освіти І науки України проводить заочний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Проведення конкурсу...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconКонкурсу «Учитель року»
Хvіі всеукраїнському конкурсі «Учитель року» обласний оргкомітет повідомляє, що обласний тур конкурсу проводиться з 12 січня по 09...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconПро проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців...
Та спорту України №1304 від 21. 11. 2012 р. «Про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева...
Нака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку iconЗатверджено розпорядження голови районної державної адміністрації...
Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету міністрів України...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка