Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp
Скачати 209.9 Kb.
НазваМетодичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp
Дата конвертації23.12.2013
Розмір209.9 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
uchni.com.ua > Географія > Методичні рекомендації
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи.
Тема: Настройка ОС Windows XP.

Мета: вивчити можливості та правила настройки операційної системи XP.

Обладнання: ПК, операційна система Windows XP.

План.

 1. Інструктаж з техніки безпеки.

 2. Перевірка основних знань, понять, законів, що необхідні для засвоєння навичок роботи з програмою.

 3. Ознайомлення з правилами і прийомами роботи.

 4. Самостійне виконання завдань студентами.

 5. Складання звіту викладачу про виконану роботу.

 6. Підсумки заняття, задання домашнього завдання.

Питання для підготовки до лабораторної роботи.

 1. Мета настройки операційної системи.

 2. Можливості настройки ОС Windows XP.

 3. Як налаштувати регіональні параметри в ОС Windows XP.

 4. Яким чином можна додати до клавіатури нову мову?

 5. Які параметри можна налаштувати для екранних заставок?

 6. Способи установки обладнання в ОС Windows XP.

 7. Як встановити, видалити, змінити програму в ОС Windows XP?

 8. Засоби адміністрування ОС Windows XP.

Теоретичні відомості.

Настройка регіональних параметрів.

Щоб настроїти використовувані в Windows XP числові стандарти, необхідно виконати наступну послідовність команд: ^ Пуск > Панель управления > Дата, время, язык и региональные стандарты > Язык и региональные стандарты. На екрані з'явиться діалогове вікно Язык и региональные стандарты.

Дане вікно має три вкладки. Перша з них, ^ Региональные параметры, дозволяє визначити настроювання регіону, у якому проживає користувач Windows XP, і відкоригувати відповідним чином використовувані операційною системою числові формати. Для цього варто вибрати необхідний регіон у меню, що розташовано у верхній частині вкладки Региональные параметры діалогового вікна Язык и региональные стандарты. Windows автоматично підставить у відповідні поля значення чисел, валюти, часу і дати у форматі, прийнятому для обраного регіону. Змінити формат виводу цих величин можна у вікні Настройка региональных параметров, що викликається на екран по натисканню кнопки Настройка.

Вкладка ^ Языки діалогового вікна Язык и региональные стандарты дозволяє настроїти параметри підтримуваних Windows XP національних кодових сторінок і розкладок клавіатури. Для цього потрібно у текстове поле з випадаючого списку вставити відповідну мову, а розкладка клавіатури вставиться у поле автоматично. В області Додаткова мовна підтримка ви можете настроїти підтримку національних мов з порядком уведення символів праворуч ліворуч (наприклад, арабська мова, іврит), складним і змішаним листом, включаючи лист зверху вниз (тайський, японський і т.д.), а також мов з ієрогліфічним листом. Для цього потрібно установити відповідні прапорці.

Щоб додати до розкладки клавіатури нову мову потрібно скористатися кнопкою Подробнее… У полі Установленные службы вікна Языки и службы текстового ввода, що з'явилося, відобразиться список мов мовної панелі. Щоб додати до нього нову мову, користуємося кнопкою Добавить і з випадаючого списку вибираємо потрібну мову та розкладку клавіатури. Після підтвердження намірів список мов мовної панелі Робочого столу зміниться. Для видалення із мовної панелі мови потрібно скористатися кнопкою Удалить попередньо виділивши мову в списку Установленные службы.
^ Настроювання дати і часу

Для того щоб настроїти годинник і календар, двічі клацніть лівою кнопкою миші, утримуючи курсор над системним годинником у Панелі задач. На екрані з'явиться діалогове вікно Свойства: Дата и время.

Вкладка ^ Дата и время діалогового вікна Свойства: Дата и время дозволяє настроїти поточну дату і системний час. Клацнувши мишею на розташованому у верхній лівій частині вікна меню, ви можете вибрати необхідний місяць, а в розташоване праворуч Поле ввести рік. Дата встановлюється щигликом миші на одному з чисел, що маються в полі системного календаря, що розміщається нижче. Для того щоб змінити час, клацніть мишею усередині поля Час, розташованого під зображенням системних годин, і введіть необхідне значення з клавіатури.

Вкладка ^ Часовой пояс керує настроюваннями часової зони, у якій працює ваш комп'ютер. Клацнувши на меню, що розміщається у верхній частині вікна, ви можете вибрати зі списку необхідний часовий пояс.

Якщо встановлено прапорець у поле функції ^ Автоматический переход на летнее время и обратно, Windows буде автоматично переводити системний годинник на літній/зимовий час.

Щоб настроїти автоматичний механізм корегування системним годинником, перейдіть до вкладки ^ Час Интернет діалогового вікна Свойства: Дата и время. Функція Выполнять синхронизацию с сервером времени в Интернете дозволяє автоматично синхронізувати системний годинник Windows по еталонному часу, переданому операційній системі спеціалізованими серверами мережі Інтернет. Як таку службу за замовчуванням пропонується сервер time.windows.com, однак користувач може ввести в поле Сервер адресу будь-якого іншого вузла, настроєного на автоматичну синхронізацію системних годин Windows XP.

^ Настройка екранних заставок

Охоронці екрана або екранні заставки призначені для захисту люмінесцентного покриття електронно-променевої трубки вашого монітора від вигоряння внаслідок тривалої демонстрації на екрані статичного зображення під час відсутності користувача за клавіатурою комп'ютера. Для того щоб установити або змінити настроювання охоронця екрана, необхідно:

 • клацнути правою кнопкою миші в будь-якій вільній від значків зоні Робочого столу Windows і в меню, що з′явилося вибрати пункт Свойства;

 • перейти до вкладки Заставка діалогового вікна ^ Свойства: Экран.

Щоб призначити використовувану в системі екранну заставку, необхідно клацнути на одному з пунктів меню Заставка. Обрана заставка відобразиться в області попереднього перегляду, розташованій безпосередньо над зазначеним меню. Щоб переглянути дану заставку екрана в повноекранному режимі, клацніть на кнопці Просмотр. Змінити такі настройки екрану, як швидкість прокручування зображення, колір тла, тексту або графічних об'єктів, можна натисканням на кнопку Параметры. Час чекання дій користувача, після закінчення якого включається охоронець екрана, вказується в полі Интервал.

^ Керування живленням

Для того щоб настроїти режими керування живленням вашого комп'ютера, виконаєте наступну послідовність дій:

♦ клацніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній від значків зоні Робочого столу Windows і з меню виберіть пункт Свойства;

♦ перейдіть до вкладки Заставка діалогового вікна ^ Свойства: Экран;

♦ клацніть на кнопці Питание. На екрані з'явиться діалогове вікно

Діалогове вікно Свойства: Электропитание.включає п'ять функціональних вкладок:, Дополнительно, Спящий режим, ИБП, АУП. Перша з них керує схемами відключення живлення монітора і жорстких дисків вашого комп'ютера при тривалій бездіяльності користувача. Ви можете змінити запропоновану за замовчуванням схему, вибравши її назву в меню Схемы управления питанием і вказавши нові значення часових інтервалів відключення монітора і твердих дисків у меню Отключение дисплея і Отключение дисков.

^ Настройка звукових схем

Звукові схеми Windows — це набір звуків, призначених яким-небудь подіям, що відбуваються в процесі роботи операційної системи або прикладних програм. Вікно настроювання звукових схем Windows XP викликається наступною послідовністю команд: Пуск Панель управления Звук, речь и аудиоустройства Изменить звуковую схему. На екрані з'явиться системне вікно Свойства: Звуки й аудиоустройства, відкрите на вкладці Звуки.

Щоб змінити встановлену за замовчуванням звукову схему Windows XP, досить вибрати за допомогою миші кожної з пунктів меню Звуковая схема, розташованого у верхній частині вкладки Звуки.

Настроювання поточної звукової схеми Windows ХР здійснюються за допомогою меню вкладки Звуки діалогового вікна Свойства: Звуки й аудиоустройства. Дане меню містить список системних подій, кожному з яких можна призначити власний звук. Для цього:

 • у меню ^ Программные события виділіть мишею подію, до якої ви хочете призначити звук;

 • виберіть у меню Звуки необхідний звук або пункт нет, якщо ви хочете, щоб дана подія не супроводжувалася звуковими ефектами.
  Ви можете призначити якій-небудь події довільний звук, що не входить у комплект постачання Windows ХР, — наприклад, фразу, самостійно записану вами з мікрофона або завантажену з Інтернету. Для цього:

 • помістите необхідні звукові файли, записані у форматі WAV, у будь-яку
  папку на твердому диску вашого комп'ютера;

 • у меню Программные события виділите мишею подію, до якої ви хочете призначити звук;

 • натисніть кнопку ^ Обзор, розташовану в нижній правій частині вкладки Звуки діалогового вікна Свойства: Звуки й аудиоустройства, і вкажіть системі шлях до необхідного звуковому файлу;

♦ натисніть кнопку ОК.

^ Установка шрифтів

Перед початком установки помістіть компакт-диск, що містить шрифти у пристрій для читання компакт-дисків і виконаєте наступну послідовність команд: Пуск ► Панель управления ► Оформления и Темы ► Шрифты. На екрані з'явиться системне вікно Шрифты, що містить список уже встановлених у Windows шрифтів.

Щоб установити новий шрифт, клацніть мишею на пункті Файл командної панелі вікна Fonts і в меню, що з′явилось виберіть пункт Установить шрифт. На екрані з'явиться діалогове вікно Установка шрифтов. У меню Диски даного вікна вкажіть диск, а в меню Папки відзначте папку, у якій зберігаються встановлювані шрифти. Протягом декількох секунд Windows просканує зазначену вами директорію, назви усіх виявлених там шрифтів відобразяться в поле Список шрифтов. Установите прапорець Копировать шрифты в папку Fonts, потім, утримуючи натиснутої кнопку Ctrl, виділіть щигликом миші назви шрифтів, що хочете встановити. Процес копіювання нових шрифтів запускається по натисканню кнопки ОК, на екрані вашого комп'ютера з'явиться індикатор виконання установки.

Щоб переустановити уже встановлений раніше шрифт, необхідно спочатку видалити із системи його стару копію, клацнувши правою кнопкою миші на значку шрифту у вікні Шрифты, вибравши в меню, що з′явилося пункт Удалитъ і погодившись із пропозицією Windows XP перемістити цей шрифт у Корзину.
^

Одержання відомостей про систему. Диспетчер пристроїв.


Перш ніж приступити до відновлення драйверів установленого на вашому комп'ютері устаткування, необхідно з'ясувати, які з пристроїв уже підключені до системи, а які — немає. Для цієї мети в Windows XP передбачений спеціальний набір майстрів і системних моніторів, що дозволяють відслідковувати стан використовуваного разом з Windows устаткування і змінювати його настроювання. Викликати на екран спеціальне вікно, що демонструє властивості вашої системи і що дозволяє керувати параметрами пристроїв, можна таким способом: виконаєте послідовність команд Пуск ► Панель управления ► Производительность и обслужевание ► Система.

З'явиться діалогове вікно Свойства системы, відкрите на вкладці Общее. На цій вкладці ви побачите тип і версію встановленої на вашому комп'ютері операційної системи, ім'я, на яке зареєстрована операційна система, і ряд відомостей про самий комп'ютер: тип процесора, його тактова частота й обсяг доступної оперативної пам'яті. Для одержання зведень про встановлений на комп'ютері устаткуванні вам необхідно перейти до вкладки Оборудование.

Керування властивостями використовуваного разом з Windows XP устаткування здійснюється за допомогою спеціальної утиліти, називаної Диспетчер устройств. Щоб викликати на екран вікно Диспетчера устройств, необхідно клацнути мишею на кнопці Диспетчер устройств у вкладці Устройства діалогового вікна Свойства системы.

^ Диспетчер устройств — це спеціальна системна програма, призначена для графічного представлення підключеного до комп'ютера устаткування і керування цим устаткуванням. З використанням Диспетчера устройств ви можете:

 • визначити, чи коректно працюють підключені до комп'ютера пристрої:

 • змінити параметри настроювання апаратної конфігурації комп'ютера;

 • визначити драйвери, використовувані для кожного пристрою, і одержати інформацію про кожне з них;

 • установити або змінити використовувані драйвери пристроїв;

 • відключити або підключити який-небудь пристрій у системі;

 • усунути конфлікти пристроїв, що виникають у випадку несанкціонованого спільного використання ними тих самих ресурсів комп'ютера;

 • відновити раніше вилучений драйвер або вихідні параметри настроювання
  якого-небудь пристрою.
^


Установка принтера


Для того щоб установити у вашій системі новий локальний принтер, необхідно виконати наступну послідовність команд: Пуск ► Панель управления ► Принтеры и другое оборудование► Установка принтера.

Перед початком установки принтера не забудьте переконатися в тім, що принтер приєднаний до відповідного порту комп'ютера і включений в розетку. На екрані з'явиться вікно майстра Установка принтеров.

Після натискання на кнопку Далее вам буде запропоновано визначити тип підключення принтера: локальний принтер або мережний принтер, підключений до іншого комп'ютерові, тобто доступний по локальній мережі. Якщо ваш принтер підтримує стандарт Plug& Play установіть прапорець Автоматическая установка принтера Plug& Play.

Пошук, установка і настроювання принтерів Plug&Play здійснюються системою автоматично без якої-небудь участі користувача. У випадку якщо ваш принтер не підтримує стандарт Plug&Play, скиньте прапорець Автоматичне визначення й установка принтера Plug and Play і натисніть на кнопку Далее.. У наступному вікні необхідно вказати порт, до якого підключається принтер. Скористайтеся можливостями Диспетчера пристроїв, щоб довідатися, які порти доступні для підключення принтера. Вибравши порт, клацніть на кнопці Далее.

У наступному вікні вам буде запропоновано вибрати виробника і модель принтера, що набудовується.

Якщо вашого принтера немає в списку, але ви маєте у своєму розпорядженні диск із драйверами цього принтера для Windows XP, клацніть мишею на кнопці Установить с диска і вкажіть системі джерело, з якого варто копіювати необхідні файли.

Після натискання на кнопку ^ Далі на екрані з'явиться наступне вікно майстра Установка принтерів, у якому вам буде потрібно ввести ім'я для нового принтера — воно буде відображатися як підпис до значка принтера в папці Принтеры и факсы.

Останнє вікно майстра Установка принтерів містить глобальну інформацію об тільки що набудованому принтері, зокрема його локальне ім'я, мережне ім'я (якщо воно було введено), порт, до якого підключений принтер, і його модель.

Клацніть мишею на кнопці Готово для завершення установки.

^ Настроювання клавіатури

Якщо ви використовуєте стандартну клавіатуру, що підключається до порту PC/AT або PS/2, то даний пристрій не вимагає використання яких-небудь додаткових драйверів, крім тих, що були автоматично скопійовані на диск у процесі установки Windows XP.

У більшості випадків ви можете змінити лише ряд загальних настроювань вашої клавіатури, для чого вам буде потрібно виконати запропоновану далі послідовність команд: Пуск > Панель управления > Принтеры и другое оборудование > Клавиатура. На екрані з'явиться діалогове вікно Свойства: Клавиатура. Настроїти параметри набору символів ви можете на вкладці Скорость. Щоб настроїти тривалість паузи перед відображенням символу при першому натисканні клавіші, скористайтеся регулятором Затримка перед початком повтору, регулятор Швидкість повтору керує паузою при виводі інших символів, що відтворюються на екрані у випадку, якщо користувач продовжує утримувати клавішу натиснутою.

^ Настроювання миші

Маніпулятор миша, що підключається до послідовного порту комп'ютера або до порту PS/2, як правило, не вимагає установки додаткових драйверів.

На відміну від попередніх операційних систем сімейства Microsoft Windows, Windows XP дозволяє змінити значно більше число настроювань миші, для чого вам необхідно проробити наступну послідовність команд: Пуск > Панель управления > Принтеры и другое оборудование > Мышь. На екрані з'явиться діалогове вікно Свойства: Мышь.

Якщо ви звикли керувати мишею лівою рукою, вам буде потрібно перевизначити роботу кнопок миші. Для цього перейдіть до вкладки ^ Кнопки миші діалогового вікна Властивості: Миша і установіть прапорець Обміняти призначення кнопок.

Ви можете знизити необхідну швидкість подвійного щиглика за допомогою регулятора ^ Скорость выполнения двойного щелчка у вкладці Кнопки мыши діалогового вікна Свойства: Мышь. Перевірити обрану вами швидкість можна подвійним щигликом миші, що розміщається правіше регулятора зображеної закритої папки.

У комплекті постачання Microsoft Windows XP мається кілька готових наборів статичних і анімованих покажчиків миші, зовнішній вигляд яких можна вибрати у вкладці Покажчики діалогового вікна Свойства: Мышь. Ви можете вибрати необхідну схему за допомогою меню Схема, потім, виділивши відповідний покажчик миші в розташованому нижче списку, переглянути його зовнішній вигляд у спеціальному полі, розташованому праворуч від меню.

^ Робота з програмами

Більшість додатків, що можуть використовуватися під керуванням Windows XP, мають власну програму установки, записану на дистрибутивному компакт-диску. У більшості випадків досить лише запустити на виконання файл Setup.exe з кореневої директорії дистрибутивного диска і надалі додержуватися інструкцій майстра установки.

Другий спосіб установки програмного забезпечення полягає в використанні вбудованого майстра установки Windows. Для цього необхідно виконати наступну послідовність команд: Пуск ► Панель управления ► Установка и удаление программ. На екрані з′явиться однойменне системне вікно.

Для того щоб установити новий додаток, клацніть на кнопці Установка програм, розташованої в лівій частині вікна.

Вставте компакт-диск або дискету з дистрибутивом установлюваної програми у відповідний привод і натисніть на кнопку CD или дискета. На екрані з'явиться вікно майстра Установка программы с дискеты или компакт - диска. Клацніть на кнопці Далее. Windows автоматично почне пошук програми установки на компакт-диску або дискеті і, якщо її удасться знайти, через кілька секунд запустить процес інсталяції нового додатка. Якщо в автоматичному режимі програму установки знайти не удається або на диску присутній кілька програм установки, що відносяться до різних додатків, у наступному вікні операційна система попросить вас вказати їй необхідний файл Setup.exe. Для цього вам необхідно клацнути на кнопці Обзор і вказати Windows папку, у якій зберігається дистрибутив установлюваної програми.
Для того щоб видалити встановлений у вашій системі додаток, необхідно проробити наступні операції: Пуск ► Панель управления ► Установка и удаление программ. Виділивши в списку встановлених у системі додатків програму, що ви хочете видалити клацніть на кнопці Удаление і підтвердите своє бажання натисканням кнопки Да у вікні, що з'явилося.

У будь-який момент часу користувач Windows XP може додати або видалити які-небудь компоненти операційної системи.

Вставивши в пристрій для читання компакт-дисків диск із дистрибутивом Microsoft Windows XP, виконайте наступну послідовність команд: Пуск ► Панель управления ► Установка и удаление программ, потім натисніть у вікні, що з'явилося, кнопку Установка компонентов Windows .

Після нетривалого сканування жорсткого диска на екрані з'явиться вікно Мастер компонентов Windows, що містить список уже встановлених на даний момент компонентів операційної системи.

Встановлюючи або скидаючи щигликом миші прапорці поруч з назвами системних компонентів, ви можете скласти список тих складових операційної системи, що хочете установити або видалити. У нижній частині вікна Мастера компонентов Windows буде показаний обсяг дискового простору, необхідний для установки всіх обраних компонентів. Після вибору компонентів клацніть на кнопці Далее Windows приступить до відновлення системи. Для завершення процесу відновлення компонентів Windows XP клацніть на кнопці Готово.
^ Облікові записи користувачів Windows

Якщо в різний час з комп'ютером працює більш одного користувача, у вас може виникнути необхідність реєстрації в системі нового облікового запису для входу в Windows.

У Microsoft Windows XP можна зареєструвати довільну кількість користувачів, причому кожний з них може належати до однієї з двох стандартних категорій: Адміністратор комп'ютера або Обмежений запис.

Ввійдіть у Windows як адміністратор комп'ютера і виконаєте наступні команди: ^ Пуск ► Панель управления ► Учетные записи пользователей. У вікні Учетные записи пользователей клацніть мишею на пункті Создание учетной записи.

У поля майстра введіть назву нового облікового запису і тип створюваного облікового запису — ^ Адміністратор комп'ютера або Обмежений запис.

Тепер вам залишиться тільки клацнути на кнопці Створити обліковий запис, щоб створити новий обліковий запис користувача Windows.

Щоб виконати зміну облікового запису, ввійдіть у Windows як адміністратор комп'ютера і виконаєте наступні команди: ^ Пуск ► Панель управления ► Учетные записи пользователей. У вікні, що з'явилося, клацніть на пункті Изменение учетной записи. Вам будуть пред'явлені значки всіх зареєстрованих у системі на даний момент облікових записів користувачів — виберіть ту з них, параметри якої ви хочете змінити.

У наступному вікні вам має бути вибрати дію, яку варто зробити з даним обліковим записом:

 1. Змінити назву облікового запису

 2. Створити або змінити пароль для входу в систему

 3. Змінити тип облікового запису

 4. Змінити значок облікового запису

 5. Видалити пароль

 6. Видалити обліковий запис

 7. Зміна механізму входу в систему


Аварійне відновлення системи

Microsoft Windows XP має спеціальний механізм Відновлення системи, що дозволяє відновити систему у випадку будь-яких непередбачених збоїв і ушкоджень. Щоб запустити програму Восстановление системы, необхідно виконати наступні команди: Пуск > Все программы > Стандартные > Служебные > Восстановление системы.

У першу чергу вам необхідно створити точку відновлення системи. Установіть перемикач у верхній частині вікна в положення ^ Создать точку востановления і клацніть на кнопці Далее. Потім введіть у поле Описание контрольной точки восстановления довільне ім'я створюваної вами точки відновлення і натисніть на кнопку Создать. Усі необхідні для відновлення Windows системні файли будуть скопійовані.

Для відновлення ушкодженої системи виберіть у першому вікні програми ^ Восстановление системы режим Восстановление более раннего состояния компютера і натисніть на кнопку Далее. У лівій частині наступного вікна ви побачите зображення календаря, у таблиці якого жирним шрифтом виділені дати створення точок відновлення системи.

Переключати в календарі місяці можна щигликом миші на кнопках із зображенням правої і лівої стрілки. Вибравши потрібний місяць, клацніть на даті, коли була створена потрібна вам точка відновлення. Клацніть на кнопці Далее, щоб почати відновлення системи. Протягом декількох секунд програма Відновлення системи зчитає з диска всю необхідну інформацію, після чого комп'ютер буде перезавантажений. Після завершення процесу реанімації Windows завантажиться в штатному режимі з цілком відновленими настроюваннями.

Завдання до виконання.

 1. Ознайомитись із вікном Региональные стандарты. Виконати настройку формату відображення чисел, грошових одиниць, дати та часу.

 2. Додати до клавіатури нову мову.

 3. Виконати настройку дати і часу.

 4. Визначити день тижня, коли Ви народились.

 5. Виконати настройку екранних заставок. Описати вибір заставки та її індивідуальні настройки.

 6. Вивчити можливості керування електроживленням, схеми управління живленням.

 7. Виконати настройку звукових схем. Створити власну звукову схему.

 8. Виконати установку шрифтів.

 9. Отримати відомості про систему. Записати версію ОС, дані користувача та параметри процесора і оперативної пам'яті.

 10. Ознайомитись з диспетчером пристроїв. Описати його структуру та можливості роботи з драйверами.

 11. Виконати установку принтера.

 12. Виконати настройку миші: поміняти місцями призначення лівої і правої клавіш миші, швидкість подвійного натискання, залипання, схеми і параметри покажчика, колесика миші.

 13. Виконати і описати установку програми із папки Instal з дозволу користувача. Видалити програму з ПК.

 14. Виконати зміну компонентів Windows. Описати процес видалення і установки компонент.

 15. Створити обліковий запис користувача з такими параметрами: ім'я - довільне, тип – з обмеженими можливостями.

 16. Змінити параметри облікового запису: ім'я, картинку, задати пароль.

 17. Видалити створений обліковий запис.

 18. Створити точку відновлення системи.

 19. Виконати аварійне відновлення системи.


Контрольні запитання.

 1. Засоби настройки операційної системи.

 2. Що являє собою звукова схема ПК?

 3. Які особливості настроювання клавіатури?

 4. Які особливості підключення модему і джерела безперебійного живлення?

 5. Як виконується управління живленням у Windows XP?

 6. Як провести настройку колеса прокрутки миші?

 7. Як здійснити установку потрібної програми?

 8. Яким способом можна змінити чи знищити потрібну програму?

 9. Як здійснюють керування задачами і процесами у Windows XP?

 10. Для чого призначена утиліта Восстановление системы?

 11. Які параметри обмеженого облікового запису можна змінити?

 12. Яким чином виконують діагностику пристроїв?


Література

    1. П. Шалин. Энциклопедия Windows’XP, СПб, Питер, 2002.

    2. Симонович С.В., Евсеїв Г.А., Алексеев Г.А. Специальная информатрка. М.: АСТ-ПРЕСС, 1999.


Схожі:

Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема: Створення...
Мета: Навчитися створювати І форматувати документи в середовищі текстового редактора Microsoft Word
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни
Подані методичні рекомендації призначені для надання студентам допомоги у виконанні контрольної роботи з дисципліни «Системне управління...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації до виконання лабораторної роботи. Тема: Пошук...
ПР. Існує декілька моделей, на яких заснована робота пошукових систем, але історично дві моделі придбали найбільшу популярність це...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації для виконання курсової роботи з політичної економії
Леоненко П. М., Поліванов В.Є., Сліпенчук О. П. Методичні рекомендації для виконання курсової роботи з політичної економії (для студентів...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації до лабораторної роботи „
Ознайомлення з будовою та принципами роботи растрового електронного мікроскопа (рем)
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації щодо виконання та захисту дипломної роботи для студентів спеціальності
Методичні рекомендації щодо виконання та захисту дипломної роботи: для студентів спеціальності денної та заочної форми навчання за...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconЛабораторная работа №2 Тема: Керування потоками у Windows xp. Мета:...
«у чистому вигляді». Процеси І потоки є різними сутностями в системі, що перебувають у чітко визначеному взаємозв’язку один з одним;...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconТема. Пошук об'єктів у Windows. Завантаження та завершення виконання...
Формування вмінь І навиків виконання пошуку об'єктів, завантаження та завершення виконання процесів в Windows. Закріплення вмінь...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Політична економія»
Методичні рекомендації до написання курсової роботи з дисципліни «Політична економія», складені на основі робочої навчальної програми,...
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи. Тема : Настройка ос windows xp iconМетодичні рекомендації та індивідуальні завдання для самостійної...
Методичні рекомендації І контрольні завдання до виконання практичних занять з дисципліни Процеси І апарати харчових виробництв
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка