Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році
Скачати 124.53 Kb.
НазваАналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році
Дата конвертації11.03.2013
Розмір124.53 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА «ПРО СТАН ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З КЕРІВНИМИ І ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ У 2008- 2009 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
У 2008-2009 навчальному році науково-методична робота з педагогічними і керівними кадрами закладів освіти району здійснювалася у відповідності з чинним законодавством України «Про освіту», «Загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», згідно з Положенням про районний методичний кабінет. Положення про методичний кабінет середнього закладу освіти (Наказ МОН України № 385 від 28.10.1998 р.). Рекомендацій МОН України управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, КЗ «ЗОІППО» ЗОР, наказу відділу освіти Новомиколаївської РДА Запорізької області від 14 серпня 2009 року № 125 «Про організацію та структуру науково-методичної роботи з керівними та педагогічними кадрами освітніх закладів у 2008-2009 навчальному році».

В районі функціонує цілісна система методичної роботи з керівними і педагогічними кадрами, яка відповідає меті і завданням, передбаченим Програмою розвитку освіти в районі на 2008-2009 навчальний рік.

Методичний кабінет свою роботу спрямовував на забезпечення ефективності системи методичної роботи з педкадрами та управлінської діяльності керівників закладів освіти.

Освітні заклади зорієнтовані на реалізацію проблеми «Педагогічна майстерність діяльності вчителя у розвитку творчої особистості учня», що сприяє підвищенню професійної компетентності і ділової кваліфікації вчителя, розвитку педагогічної і учнівської творчості, удосконаленню навчально-виховного процесу, оволодіння сучасними освітніми і інформаційно-комунікаційними технологіями навчання і виховання.

Проблемі управлінської діяльності і педкадрів підпорядкована робота «круглого столу» та семінару-практикуму керівників ЗНЗ і ДНЗ, ради методичного кабінету, районної творчої групи по роботі над проблемною темою, школи ППД по математиці, 16 районних методичних об’єднань вчителів-предметників, класних керівників і класоводів, бібліотекарів шкіл, адресна методична допомога на запит керівників і вчителів, самоосвітня робота педагогів. Участь у конкурсах «Учитель року», «Якісний тест – шлях до якісної освіти», «Конкурс педмайстерності вчителів, які викладають курс «Історія рідного краю», присвяченого 70-й річниці утворення Запорізької області, «Шкільний бібліотекар», «Живи, книго!», робота в обласних та районних творчих групах і семінарах.

Діагностика педкадрів, врахування проблем роботи вчителів-предметників, застосування сучасних активних форм навчання, індивідуальний підхід та науково-методичне забезпечення сприяли результативній роботі РМОЛ вчителів географії і економіки, історії і правознавства, української мови і літератури, інформатики, російської мови і зарубіжної літератури, початкових класів, фізичної культури (кер. Євсєєва Ю.В., Отрішко Л.С., Федоренко Л.І., Бровко А.Є., Курносова В.М., Фоос О.А.).

Проте слід удосконалити як форми роботи так і зміст РМО вчителів хімії, музики.

Проводилась робота по вивченню і впровадженню нових курсів 12-річної школи у 5, 6, 7, 8 класах та застосовуванню педагогічних програмних засобів навчання; апробація підручників, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 7,8 класів.

План курсової перепідготовки виконано на 98%, але як і в минулому році переважає малоефективна заочна форма навчання. Хоч вже 3 вчителі пройшли пролонговані курси. З метою розрішення фінансових проблем на базі району, згідно з планом КЗ «ЗОІППО» ЗОР, проведено виїзні курси для вчителів початкових класів, де перепідготовлено 52 педагоги.

Значну допомогу з питань управлінської діяльності методичною роботою, як консультативно так і безпосередньо на місцях надавали працівники КЗ «ЗОІППО» ЗОР: Вєрозубова Т.Г., Макаренко Т.М., Халемендик Н.П., Дехтяренко С.Г., Стрижак М.М., Анісімова Г.О., Могилєвська В.М., Пучина Н.Р., Петрик О.В.

Працівниками кафедри дошкільної та початкової освіти Байєр О.М. на базі району проведено семінар «Соціально-емоційний розвиток особистості дитини в умовах ДНЗ», Дорошенко С.З. «Формування логіко-математичної компетенції у дітей дошкільного віку», Погрібняк Н.В. «Вимоги щодо організації самоосвіти педагогів у сучасному ДНЗ».

Працівники кафедр КЗ «ЗОІППО» ЗОР забезпечували педагогів району сучасною науково-методичною літературою для самостійної роботи з різних питань управлінської діяльності і навчально-виховного процесу.

Здійснювалось систематичне консультативно-інформаційне забезпечення керівних і педагогічних кадрів працівниками РМК як дистанційно так і на місцях на їх запит, тематичний і комплексний контроль за ефективністю методичної роботи, моніторинг учнів, педагогічних працівників і батьків ЗНЗ.

В роботі з педкадрами у порівнянні з минулим роком стали ширше використовувати групові та індивідуальні форми навчання. Творчо працюючих керівників спрямували на навчання в обласні семінари за власні кошти, зокрема Жильцову Л.І. з Терсянської ЗОШ і Губатенко М.М. з Сторчівської ЗОШК.

Свою управлінську діяльність керівники ЗНЗ і ДНЗ підвищували через обласні і районні семінари, тренінги, «круглі столи», співпрацю з інспекторською і методичною службами відділу освіти, самоосвітню роботу над собою.

До методичних форм навчання залучаємо «вчителів-методистів», «старших вчителів» та творчопрацюючих, а також включали до складу фахових журі предметних олімпіад і конкурсів тощо.

В обласних творчих групах працювали з німецької мови Попкова В.П., «старший вчитель» німецької мови Любицької ЗОШ 1-Ш ступенів, в групі «Факел» з теми «Українське народознавство як чинник розвитку національної школи», Зикун В.І., вчитель української мови вищої категорії Веселогаївської ЗОШ 1-П ступенів, у майстер-класі «Лідер» - приймає участь досвідчений вчитель історії Новомиколаївської СЗОШ 1- Ш ступенів № 1 Букрєєва В.В.

У 14-ому конкурсі «Учитель року» в районному етапі взяли участь 8 педагогів з 5 ЗНЗ (Новомиколаївська перша і друга, Любицька, Новоіванківська, Терсянська) в номінаціях: українська мова і література – 2, фізика – 2, іноземна (англійська) – 3, інформатика – 1, а в обласному етапі з 5 номінацій взяли у 3-ох (англійська, фізика, інформатика), що на одного учасника більше ніж у минулому році, за результатами якого присвоєно звання «вчитель-методист» Білій Н.В., вчителю англійської мови Новомиколаївської СЗОШ 1- Ш ступенів № 1,встановлено вищу кваліфікаційну категорію Котелевській Т.І., вчителю фізики Любицької ЗОШ 1-Ш ступенів, Таран Н.М., вчителя інформатики Новомиколаївської СЗОШ 1- Ш ступенів № 1, нагороджено грамотою облуон.

В обласному конкурсі «Якісний тест – шлях до якісної освіти» взяли участь 4 педагоги. З них 2 педагоги: Букрєєва В.В., вчитель історії Новомиколаївської СЗОШ 1- Ш ступенів № 1 та Ящук С.І., вчитель української мови і літератури з Сторчівської ЗОШК посіли призове – Ш місце.

В обласному конкурсі педагогічної майстерності вчителів, які викладають курс «Історія рідного краю», присвяченого 70-й річниці утворення Запорізької області прийняли участь Бандура Л.П. з Новомиколаївської СЗОШ 1-Ш ступенів № 1, Богуславська Т.О. з Самійлівської ЗОШ 1-Пступенів.

Учасниками обласного конкурсу «Моє рідне село» стали Блажков В.О., вчитель історії і Співак В.М., вчитель української мови і літератури Новоіванківської ЗОШ 1- Ш ступенів, Богуславська Т.О., вчитель історії Самійлівської ЗОШ 1-П ступенів.

В обласному етапі конкурсу «Школа інформаційного суспільства» взяла участь Долинюк О.Р., вчитель інформатики з Трудової ЗОШ 1-Ш ступенів.

Слід відмітити творчу активність вчителів і належну управлінську діяльність керівників Терсянської, Новомиколаївської № 2, Різдвянської, Любицької, Тернуватської, Сторчівської, Новоіванківської, Веселогаївської ЗНЗ, ДНЗ № 1 «Пролісок» і № 3 «Теремок».

Проте необхідно покращити роботу по виявленню і підтримці творчопрацюючих вчителів керівникам Шевченківської, Трудової, Софіївської, Барвінівської, Підгірненської, Самійлівської ЗНЗ.

Протягом навчального року у фахових виданнях друкувалися матеріали з досвіду роботи вчителів Тернуватської ЗОШК: І.В. Шубної та Л.І.Черепинської в журналі «Вивчаємо українську мову та літературу» № 15 під рубрикою «Література рідного краю» по темі «Літературна вітальня за творчістю Наталі Квітки», видавництво Х. «Основа».

Ширше стали впроваджувати в практику роботи ефективні інформаційно-комунікаційні та освітні технології: діагностичну, прогностичну, проектну, проблемне навчання, групові (колективні), ігрові, технологію формування критичного мислення, інтерактивного, розвивального, диференційованого навчання, моніторинг освітнього процесу.

Методична робота освітніх закладів району спрямовувалась на підвищення професійного росту педкадрів з виходом на кінцевий результат у навчально-виховному процесі на основі аналітико-діагностико-прогностичного підходу в роботі, а стиль керівництва науково - методичною роботою на управління її якістю.

Сприяли цьому і педагогічні ради. Так у Новомиколаївській першій на тему «Урахування технологічних аспектів при активізації пізнавальних інтересів в умовах гуманізації навчально-виховного процесу», «Робота педколективу з обдарованими і здібними дітьми», «Тестові технології як форма перевірки навчальних досягнень учнів» у Сторчівській ЗОШК, «Оволодіння інтерактивними педагогічними технологіями навчання і виховання – показник майстерності і творчості навчання» у Терсянському НВК, «Інтерактивні засоби навчання у мало комплектній школі» та «Розвиток пізнавальної активності на уроках шляхом творчих самостійних робіт при вивченні дисциплін природничо-математичного циклу» у Підгірненській ЗОШ 1-Ш ступенів.

Круглі столи «Адаптація учнів 5-го класу до навчання у П ступені» та проблемний семінар «Уроки систематизації і узагальнення знань у школі 1-П ступенів крізь призму 12-бальної шкали оцінювання», психолого-педагогічний семінар «Можливості вчителя у виборі форм, методів і засобів навчання, їх творчого використання», педагогічний консиліум керівників гуртків і класних керівників «Духовно - моральне виховання учнів засобами гурткової роботи» в Барвінівській школі, «Основи успішного навчання « психолого-педагогічний семінар «Формування професійної компетентності вчителя» в Різдвянській. Семінар «Інтерактивні технології навчання», «Учні з проблемами навчання: діагностика і допомога» в Підгірненській ЗОШ, круглий стіл «Сучасні підходи до технології та структури уроків» та науково-практична конференція «Технології інтерактивного навчання» у Терсянському НВК. На базі Новомиколаївської СЗОШ № 1 проведено районний круглий стіл для керівників ЗНЗ «Інтерактивні технології в управлінській діяльності керівників ЗНЗ», семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи працівниками КЗ «ЗОІППО» ЗОР: Вєрозубовою Т.Г., Могилєвською Н.М. на тему «Сучасні підходи до науково-методичної роботи».

Зросла управлінська діяльність методичною роботою керівників Веселогаївської, Новоіванківської, Софіївської, Любицької ЗНЗ, ДНЗ № 3 «Теремок». В більшості ЗНЗ і ДНЗ району значну увагу стали приділяти вивченню нормативної бази по освіті, навчальних і експериментальних програм і підручників, сучасної науково-методичної літератури, оволодінню комп’ютерною грамотністю, вивченню та впровадженню ППД вчителів школи, району, області.

В рамках ШМО стали ширше використовувати такі форми роботи як моделювання уроків, їх фрагментів і презентації, розробка творчих завдань і тестів, обговорення проблемних ситуацій, хвилини спілкування, тренінги, творчі звіти, педагогічні ярмарки, інформації.

Змістовно проходять декади педагогічної майстерності в Терсянській, Сторчівській, Барвінівській ЗНЗ.

На науковій основі спрямовують самоосвітню роботу вчителів заступники директорів: Федоренко Л.І., Терещенко О.А., Жильцова Л.І., Сорокаліт К.І., Богатирьова О.М., Сошина Л.С. (Тернуватська, Софіївська, Терсянській НВК, Новоіванківська, Шевченківська ЗНЗ, ДНЗ № 3 «Теремок»).

Систематичного працювала науково-методична рада РМК, яка значну увагу приділяла головним і проблемним питанням методичної роботи, її удосконаленню, змісту роботи ЗНЗ і ДНЗ в умовах 12-річної школи, кадровим питанням, виховній роботі і нововведенням у ЗНЗ, вивченню ППД, вчителів учасників конкурсу «Учитель року» та, що атестувалися на педагогічні звання «учитель-методист», «старший учитель», роботі з обдарованою молоддю, ефективності управлінської діяльності методичною роботою з педкадрами, виконанню державних стандартів і навчальних планів з базових дисциплін, застосуванню сучасних освітніх і інформаційних технологій, новим підходам у педагогічній освіті і батьків, якісному складу педкадрів у відповідності з базовою освітою.

Як наслідок проробленої роботи всі ЗНЗ і ДНЗ керівними і педагогічними кадрами укомплектовані, а Терсянська ЗОШ 1-Ш ступенів набула статусу НВК.

З 276 працюючих педагогів вищу освіту мають 83%, незакінчену вищу5%, середню спеціальну 12%, . Серед них 27 працюючих пенсіонерів, основна частина яких працює у сільській місцевості. За результатами атестації у 2008-2009 н.р. кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» одержали 3, підтвердили 15, «спеціаліст 1 категорії» 3, підтвердили 17, «спеціаліст П категорії» ____, підтвердили 6, педагогічні звання «вчитель-методист» одержав – 1, а підтвердили 2, «старший вчитель» підтверджено 2, а присвоєно – 4.

Порушено клопотання про нагородження педпрацівників району за результатами атестації знаком «Відмінник освіти України» 2, Почесною грамотою МОН України 4, грамотою обласного управління освіти 8, грамотою відділу освіти - 3.

Проводиться робота по направленню випускників ЗНЗ до вищих педагогічних навчальних закладів області за цільовими направленнями за квотою держзамовлення. В цьому році цільові направлення видані лише 2 учням з Новомиколаївської СЗОШ № 1, а поступило в педвузи 1.

Продовжується співпраця з вузами області. Зокрема з Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій, Гуманітарним університетом ЗІДМУ. На базі Новомиколаївської СЗОШ № 1 6 рік працює клас-коледж ЗІЕІТ, де навчалося 22 слухача, 3 з них стали студентами цього вузу за обраними спеціальностями.

На базі Новомиколаївського МНВК учні 10-11 класів ЗНЗ району навчаються спеціальностям і отримують професії. Так у цьому році професію машиніста-тракториста Ш кл. одержали 19, слюсара МТП - 2, оператора комп’ютерного набору 31.

Ведеться поглиблене вивчення англійської мови уже 10-ий рік. З 2007-2008 н.р. – історії і фізичної культури. З 2008-2009 н.р. біології і географії в Новомиколаївській СЗОШ № 1.

В предметних олімпіадах призове місце Ш в обласному етапі (як і в минулому році) з німецької мови зайняла учениця 10- класу Катерина Попкова з Любицької ЗОШ 1-Ш ступенів (вч. Попкова В.П.).

В Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 313 учнів, лише з Новомиколаївської СЗОШ № 1 – 85 учнів, з них 10 з початкових класів, що на 11 більше ніж у минулому році. У Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» учні прийняли участь вдруге.

Як і в минулому році найбільше учасників в обласному етапі з Новомиколаївської першої школи: географія – 4 місце, українська мова – 6,з правознавства – 8, з біології – 12.

Кожного року учні ЗНЗ району приймають участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика. В цьому році в П етапі 60 учнів, в П обласному 3 учні. Перехрест Анна, учениця Веселогаївської ЗОШ 1-Пступенів у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» взяли участь – 31 з 3 по 8 клас.

Диплом «Золотий колосок» отримав учень 4-го класу Трудової ЗОШ 1-Ш ступенів Троцький Владислав.

В обласному учнівському конкурсі, присвяченому 70-ій річниці Запорізької області ( номінація «Література») призові місця посіли: П – Отрішко Марина з Шевченківської та 2-а третіх – Журавльова Тетяна і Добровольська Альбіна з Новомиколаївської СЗОШ № 1 і Різдвянської ЗОШ. В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…» призове Ш місце зайняла Отрішко Марина з Шевченківської ЗОШ 1-Ш ступенів. Призерами (Ш місце) стали учні Маротчак Анастасія, Загорій Аліна з Шевченківської, Новоіванківської ЗНЗ у Всеукраїнському конкурсі шкільних літературних творів з теми «Безсмертний подвиг українського народу». За підсумками обласного заочного гуманітарного конкурсу – виставки «Космічні фантазії» дипломом П ступеня відзначений Безрук Сергій, учень Новомиколаївської ЗОЗ 1-Ш ступенів № 2 за наукову роботу «Успіхи в освоєнні космічного простору» (кер.Бейдик В.В.), Кикоть Владислав, учень Софіївської ЗОШК за роботу «Міжпланетний зореліт» (кер. Абрашкіна О.О.) та Давидков Богдан, учень Сторчівської ЗОШК за роботу «Зустріч на Марсі» (кер. Тимошенко П.К.) відзначені дипломом Ш ступеня.

Призерами стали обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» і відзначені дипломами 1 ступеня Ярьоменко Анастасію, вихованку гуртка «Вишивка» ЦДЮТ за роботу «Герб України» (кер. Маслова С.О.) та Шевельова Марина, вихованка гуртка «Тісто пластика»» за роботу пляшка «Трояндовий рай» (кер. Чернявська Л.О.), роботи яких експонуються на республіканській виставці у м. Києві, а також Роденко Альона, вихованка гуртка «Бісероплетіння»Тернуватської ЗОШ за роботу «Великодній кошик» (кер. Сухова Л.М.).

По ЗНО найкращі результати показали з біології, географії (якість знань становить 72% і 60%), а найгірші по математиці – 5,55%.

Значна частина учнів ЗНЗ взяли участь у літературному конкурсі, присвяченому визволенню Новомиколаївки від німецько-фашистських загарбників.

Вірші Ходарєвої Віолети, учениця 7-Б класу систематично друкуються на шпальтах районної газети «Наше життя» - це до Дня Перемоги та до 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка.

Вихованка інформаційного гуртка «Інтершкола» Кишикова А. (9 кл. Трудова ЗОШ 1-Ш ступенів) – переможець районного етапу конкурсу «Моя перша книга» - призер обласного етапу, за що відзначена грамотою і цінним подарунком.

В ЦДЮТ напрацьовується система виховання творчої особистості засобами позашкільної освіти, мета якої є виховання підростаючого покоління на традиціях багатовікової культурної спадщини народу, залучення до джерел народної творчості, розвиток фізичних і розумових здібностей вихованців.

Вихованці гуртка «Фото» (кер. Стулій В.М.) впродовж 13 років є призерами Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів. Колективу гуртка «Фото» в цьому році присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а його вихованці Рудаков О. і Підлявський В. за активну участь в обласному конкурсі з фотоаматорства – 2009 нагороджені дипломами. Дипломами 2 ступеня МОН Українського державного центру позашкільної роботи нагороджені Куцій Світлана, вихованка гуртка «Крою та шиття» і Чернявська Юлія – гуртка «Тістопластика». Переможці обласних змагань «Азимут» та «Сніжинка-2009» зі спортивного орієнтування – нагороджені грамотами, золотими і срібними медалями за 1-2 місця – Боміс Інга і Маслак Лілія та вихованці туристичного гуртка Ковальова Альона і Субота Станіслав.

У виховній роботі, як і в минулому навчальному основна увага зверталася на напрацювання виховної системи школи, класу з проблеми особистісно-орієнтованого, громадянського і патріотичного виховання учнів, планування робот класного керівника, поширення кращого досвіду, на посилення взаємодії школи і сім’ї у розв’язання завдань, 12 річної школи і профілактичної роботи щодо попередження правопорушень і шкідливих звичок. Однак на районному обліку найбільше учнів з Тернуватської і Новомиколаївської № 1 ЗНЗ, хоч їх кількість і зменшилась з 16 до 14 (на 2 менше минулого року) і відсутні вони в Новоіванківській,Сторчівській, Підгірненській, Шевченківській ЗОШ.

Із 143 випускників закінчили школу з «золотою» медаллю - 8, з «срібною» медаллю - 1.

Проте, як і в попередні роки проблемним залишається через відсутність коштів:

  • науково-методичне забезпечення за державні кошти, особливо сільських шкільних бібліотек;

  • курсова перепідготовка керівних і педагогічних кадрів на 95% здійснюється у малоефективній заочній формі із-за відсутності коштів на командировочні витрати;

  • повільно впроваджуються у навчально-виховний процес сучасні інформаційно-комунікаційні технології із-за відсутності у значної частини педагогів належної комп’ютерної грамотності по цій же причині;

  • потребує модернізації матеріально-технічна база навчальних кабінетів ЗНЗ і гуртків ЦДЮТ.

Схожі:

Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconУправління освіти Горлівської міської ради
На підставі Положення про методичну роботу з педагогічними кадрами загальноосвітніх шкіл України, з метою подальшого удосконалення...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconЗвіт про методичну роботу зош І-ІІІ ступенів села Великі Гаї за 2007-2008 н р
Методична робота в школі у 2007-2008 н р проводилась у відповідності до наказу райво №190 від 30. 08. 2007р. "Про організацію методичної...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconРекомендації Щодо організації І проведення методичної роботи з педагогічними...
Щодо організації І проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconМетодичної роботи з педагогічними працівниками Золочівського району в 2005-2006 навчальному році
Районні методичні об”єднання вчителів, практичних психологів, класних керівників, шкільних бібліотекарів
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconАналітична довідка про стан надання психіатричної допомоги населенню області в 2005 році
Станом на 01. 01. 2006р психіатричну допомогу населенню області надають 65 лікарів-психіатрів, в т ч в облпсихлікарні-38, в Олександрійській...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconУкраїна славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
«Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами» 25. 02. 2013 року у закладі було проведено засідання педагогічної ради...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconЗаводського району
Оботу з педагогічними кадрами школи у 2013-2014 навчальному році на реалізацію основних положень законодавства України про освіту,...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconВикладання трудового навчання у 2008-2009 навчальному році
Викладання предмета у 5-7 та 9-11 кл буде здійснюватись за тими ж навчальними планами та програмами, що І в минулому навчальному...
Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconНауково-методична робота з педагогічними кадрами у 2012-2013 н р....

Аналітична довідка про стан та результативність науково-методичної роботи з керівними І педагогічними кадрами у 2008- 2009 навчальному році iconКритерії ефективності науково-методичної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі
Проблема якості І ефективності науково-методичної роботи в загаль­ноосвітніх навчальних закладах стала наріжним каменем у реформуванні...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка