Нака з
Скачати 30.13 Kb.
НазваНака з
Дата конвертації11.03.2013
Розмір30.13 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы

У К Р А Ї Н А
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З


14.08.2009 року № 125

Про організацію роботи педагогічного

всеобучу в закладах освіти району

у 2009-2010 навчальному році


На виконання Конституції України ст.ст. 59, 60, Закону України «Про освіту», національної програми «Діти України», Концепції «Сім’я і родинне виховання», програми родинно-національного виховання «Сім’я і діти», Закону «Про загальну середню освіту» і рекомендацій МОН України «Педагогічна освіта батьків» з метою тісного взаємозв’язку школи і ДНЗ з сім’єю, забезпечення педагогічної освіти батьків учнів

НАКАЗУЮ:

 1. Директорам ЗНЗ і завідуючим ДНЗ:

  1. Продовжити роботу постійно діючого батьківського всеобучу, основним завданням якого вважати спільну роботу сім’ї, школи, дошкільних закладів у забезпеченні успішного навчання і виховання дітей в умовах 12-річної школи, формування в них здорового способу життя, активної життєвої позиції, патріотизму, правильного розуміння громадського обов’язку і підготовки до самостійного життя.

  2. Роботу педагогічного всеобучу розпочати з 11 листопада 2009 року на базі 9 ЗНЗ 1-Ш ступенів (Новомиколаївська СЗОШ № 1, Новомиколаївська ЗОШ № 2, Новоіванківська ЗОШ 1-Ш ступенів, Підгірненська ЗОШ 1-Ш ступенів, Любицька ЗОШ 1-Ш ступенів, Різдвянська ЗОШ 1-Ш ступенів, Трудова ЗОШ 1-Ш ступенів, Шевченківська ЗОШ 1-Ш ступенів, Терсянській НВК). Трьох ЗОШ – комплексів (Софіївська, Сторчівська, Тернуватська) та двох ДНЗ «Пролісок» і «Теремок» смт Новомиколаївка), охопивши не менше 80% батьків учнів.

  3. Навчання проводити за віковими групами: дошкільного віку:

 • молодшого шкільного віку;

 • середнього шкільного віку;

 • старшого шкільного віку.

  1. Відповідальними за роботу педагогічного всеобучу назначити у ЗНЗ I-III ступенів - заступників директорів, у ЗНЗ І-ІІ ступенів - директорів, у ДНЗ - завідуючих дошкільними навчальними закладами.

  2. До роботи педагогічного всеобучу залучати досвідчених педагогів, батьків, сільських і селищних голів, спеціалістів агропромислового комплексу, керівників «ТОВ», працівників культури, освіти, медицини, кримінальної міліції, суду і центру соціальних служб сім’ї, дітей і молоді, психологічну службу, вузівське представництво.

  3. При проведенні занять використовувати сучасні активні форми роботи з батьками, анкетування, діагностування, аналіз навчально-виховного процесу, інтерактивні методи навчання, інформаційно-комунікаційні і освітні технології навчання і виховання, екскурсії, зустрічі, відкриті уроки і заходи, кращий досвід з сімейного виховання.

  4. Спланувати і вести дієвий контроль за якістю роботи в лекторіях, семінарах, «батьківських світлицях».

  5. По ЗНЗ і ДНЗ видати накази на поточний рік «Про організацію роботи педагогічного всеобучу до 15.09.2009 року, а «Про підсумки і результативність роботи педагогічного всеобучу за 2009 – 2010 навчальний рік до 15.08.2010 року.

  6. Копії наказів, зразок плану роботи, список лекторської групи і якісний склад слухачів подати в РМК до 15.10.2009 року.

 1. Районному методичному кабінету.

  1. Наказ «Про організацію роботи педагогічного всеобучу в освітніх закладах району у 2009 – 2010 навчальному році довести до керівників ЗНЗ і ДНЗ на серпневій нараді керівників.

  2. Надати допомогу керівникам педагогічного всеобучу в плануванні роботи та на їх запит.

  3. Стан та результативність роботи педагогічного всеобучу у ЗНЗ і ДНЗ вивчати згідно плану роботи РМК та пропагувати кращій досвід сімейного виховання у місцевій пресі «Наше життя».

  4. За підсумками роботи педагогічного всеобучу по відділу освіти видавати наказ і заохочувати кращих його керівників і лекторів.

 1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу РМК

Майоренко К.Я.

Начальник відділу освіти А.В.Коломоєць

Схожі:

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності „Дитяча офтальмологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку бібліотечних фондів
Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів діагностики та лікування інфекційних хвороб у дітей
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних Протоколів лікування дітей зі спеціальності “Дитяча нефрологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних протоколів лікування найпоширеніших нейрохірургічних захворювань у дітей
Нака з iconНака з
Згідно з планом масових заходів Донецької облдержадміністрації, присвячених Року творчості
Нака з iconНака з
Про затвердження Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка