Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
НазваМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Дата конвертації12.03.2013
Розмір77 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
від 15.05.2012 № вх. 01/14-1365
Начальникам управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій

На адресу управління освіти і науки надійшов лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.05.2012 № 1/9-343 «Про умови участі у літньому таборі «Майстерня успіху” благодійної організації «Фонд братів Кличків».

Доводимо до Вашого відома зміст листа, положення про всеукраїнський конкурс та умови участі у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху».

Управління освіти і науки просить проінформувати про можливість участі у вищевказаному заході (тел. 337-36-63).

Додаток на 5 арк.


Заступник начальника управління О.П. Макаренко


Вовк Ірина Миколаївна

337-36-63^ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 24 42, факс (044) 236-1049, ministry@mon.gov.ua
від 08.05.2012 1/9-343

від ___ на № ___

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій
Про умови участі у літньому таборі

“Майстерня успіху” благодійної організації

“Фонд братів Кличків”
Міністерство інформує, що благодійна організація “Фонд братів Кличків” проводить всеукраїнський конкурс серед дітей та підлітків на участь у літньому освітньому таборі “Майстерня успіху”, що проходитиме з 9 по 23 серпня 2012 року на базі оздоровчого табору «Лідер», який розташований в м.Києві («Пуща-Водиця)».

Метою заходу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, створення умов для їх творчого розвитку, соціалізації, формування активної життєвої позиції. До участі у конкурсі запрошуються учні навчальних закладів віком від 11 до 14 років включно.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити он-лайн анкету та разом з матеріалами, що свідчать про талант, обдарованість, творчі здібності дитини, до 15 червня надіслати на електронну адресу: http://klichkofund.org/maisternya або на поштову адресу: “Фонд братів Кличків”, п/с 140, м. Київ-01019.

Просимо інформацію про конкурс та умови участі в ньому довести до відома керівників та учнів загальноосвітніх (у тому числі шкіл-інтернатів) та позашкільних навчальних закладів.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 492-80-04 (контактна особа –Тетяна Дмитрієва, координатор проекту); е-mail: fund@klitschko.com.

Додаток: Положення про конкурс та Умови участі у таборі на 4 арк.Заступник Міністра Б. М. Жебровський

Середницька А.Д., 486-15-35

Додаток

до листа МОНмолодьспорту

від 08.05.2012 № 1/9-343
ПОЛОЖЕННЯ

про всеукраїнський конкурс на участь

у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху»


 1. Загальні положення

1.1. Благодійна організація «Фонд братів Кличків» (надалі – Організатор), оголошує всеукраїнський конкурс на участь у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху» серед українських дітей та підлітків. Конкурс проводиться на території України з 10 травня по 15 червня 2012 року.

 1. Мета Конкурсу:

2.1. пошук та підтримка обдарованих дітей;

2.2. створення умов для їх подальшої творчості;

2.3. сприяння професійному самовизначенню підлітків;

2.4. активізація творчої діяльності школярів.

3. Учасники конкурсу.

3.1. До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів України віком від 11 до 14 років (надалі "Учасники конкурсу").

^ 4. Умови Конкурсу.

4.1. Учасники конкурсу мають до 15 червня 2012 року заповнити он-лайн Анкету на промо-сайті конкурсу http://klichkofund.org/maisternya/.

4.2. До он-лайн Анкети потрібно додати фото, відео, аудіо або текстові матеріали, що висвітлюють будь-який талант дитини. Також, до анкети можна додати копії документів, які посвідчують досягнення дитини: грамоти, рекомендаційні листи, інші нагороди. Або,

4.3. Матеріали на конкурс (тексти, аудіо, фото або відео) разом із Заявкою Учасника конкурсу можуть бути надіслані на адресу Організатора: «Фонд братів Кличків», п/с 140, Київ-01019. Документи в електронному вигляді (файли) повинні називатися прізвищем та ім'ям Учасника конкурсу (якщо файлів декілька, додавати до прізвища та ім’я цифри у порядковій послідовності).

4.4. Заявка Учасника конкурсу має включати наступну інформацію: прізвище та ім'я дитини, дата та рік народження, яким талантом володіє, повну адресу проживання, електронну адресу, ПІБ законного представника Учасника конкурсу, номер телефону, коротку інформацію про талант та досягнення дитини.

^ 5. Вимоги до файлів, які подаються до Анкети або Заявки.

5.1. Текстові файли мають бути у форматі «DOC» або «DOCX». Фото – у форматі «JPEG» або «PDF» і не більше 5 Мбайт. Відео матеріали можуть бути у будь-якому форматі, але тривалістю не більше 5 хвилин.

6. Журі

6.1. Кожний талант буде оцінений незалежними експертами, котрі складають експертну раду конкурсу. Вся інформація про авторство буде видалена для того, щоб оцінка роботи була максимально неупередженою.

^ 7. Критерії оцінки:

  1. відповідність умовам конкурсу;

  2. корисність таланту для суспільства;

  3. якість виконання конкурсної роботи.

  4. Перевага надаватиметься дітям з малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей. Статус дитини має бути підтверджений відповідними документами.

^ 8. Підведення підсумків конкурсу

8.1. 25 червня 2012 р. на офіційному сайті Фонду братів Кличків www.klichkofund.org.ua будуть оголошені переможці конкурсу.

8.2. 200 найталановитіших підлітків стануть учасниками програми літнього освітнього табору «Майстерня успіху». Програма буде реалізована на території літнього оздоровчого табору «Лідер», Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова 16, з 9 по 23 серпня 2012 року. Програма табору спрямована на:

 • сприяння соціалізації підлітків;

 • формування у школярів активної життєвої позиції, оптимізму, віри у власні сили, готовності допомогти ближньому;

 • розвиток у підлітків творчості, вміння правильно презентувати свої думки.

Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його Учасники (їх законні представники) надають згоду, що їхні імена, біографічні дані та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором конкурсу або третіми особами (за погодженням з Організатором) в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, та таке використання є безоплатним та жодним чином не оплачується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях). Крім цього, Учасники конкурсу та їх законні представники надають свою згоду на запрошення Організатора взяти участь у прес-конференціях, телевізійних програмах, організованих Організатором та пов’язаних з Конкурсом.

Факт участі в Конкурсі означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників (їх законних представників) з Правилами проведення Конкурсу.
Додаткова інформація: www.klichkofund.org.ua
^ Контакти Організатора:

Тетяна Дмитрієва, координатор проекту

БО «Фонд братів Кличків»

Тел. (044) 492-8004

Факс (044) 492-9995

Е-пошта: fund@klitschko.com

Умови

участі у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху»


 1. Загальні умови

  1. Учасником літнього освітнього табору (надалі – Табір) стає переможець конкурсу на участь у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху».

  2. Освітня програма «Майстерня успіху» буде реалізована на території літнього оздоровчого табору «Лідер», Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова 16, (http://www.lider.in.ua/) з 9 по 23 серпня 2012 року.
 1. Порядок прийому дітей до Табору

2.1. Зустріч та прийом дітей до Табору відбувається у Києві, у приміщені центрального залізничного вокзалу 9 серпня 2012 року з 9:00 до 16:00. Про точну адресу буде повідомлено окремо.

2.2. До місця зустрічі та прийому діти у супроводі батьків або відповідальної особи дістаються самостійно і за свій рахунок.

2.3. Дітям та їх супроводжуючим з малозабезпечених, неповних та багатодітних сімей передбачено відшкодування вартості проїзних квитків за наявністю відповідних документів.

2.4. Прийом дітей до табору здійснюється на підставі наступних документів:

 • путівки встановленого Організаторами зразка;

 • копії Свідоцтва про народження дитини;

 • довідки дільничного лікаря встановленого зразка, затвердженого МОЗ, про стан здоров’я, зроблені необхідні щеплення, про стан епідемічного оточення дитини за добу до виїзду в Табір.
 1. Порядок перебування дітей у Таборі

  1. У таборі утворюються загони по 25-30 дітей. Безпосереднє керівництво загоном здійснює вихователь та його помічник.

  2. Відрахування дитини з табору здійснюється:

  • за бажанням батьків чи осіб, які їх замінюють;

  • за рішенням педагогічної ради за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку;

  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що унеможливлює її перебування у таборі.

  1. Негайне відрахування дитини та відправлення її до місця постійного проживання здійснюється за рахунок батьків на підставі рішення педагогічної ради Табору у разі неодноразового та/або грубого порушення вимог внутрішнього розпорядку. 1. ^ Програма Табору

  1. Відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, освітня програма «Майстерня успіху» пропонує дітям навчання у студіях по таких напрямках:

  • Студія кіно і фотомистецтва;

  • Студія ЗМІ;

  • Студія винаходів та ремісничої творчості;

  • Студія естради;

  • Студія спорту;

  • Студія стратегій.

4.2. Діти за інтересами збираються в Команди та навчаються в студіях.

4.3. Кожна Команда визначає Соціально значущу Справу, якою хоче займатися протягом зміни. За період навчання діти заробляють бали – «Таланти».

4.4. Мета Команди – зібрати якнайбільше «Талантів» для реалізації своєї Справи. Наприкінці зміни Команди мають представити на розсуд громадськості результати свого навчання та роботи у командах.

4.5. В фіналі проекту Журі (зіркові експерти Студій) визначає три команди переможців, які отримують призи.

Схожі:

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти І науки обласних, Київської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки, Київської, Севастопольської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки обласних, Київської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни інститут інноваційних...
Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 15. 08. 2011 №976 „Про проведення...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Відповідно до листа уо донецької міськради від 10. 01. 2013р. №01/10-50, доводимо до Вашого відома, зміст листа Міністерства освіти...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Відділ освіти,...
Моніторинг рівня професійного розвитку педагогів, їхніх професійних потреб та освітніх запитів
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни iconПоложення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов...
Колегії Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України І президії ЦК профспілки працівників освіти І науки України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка