Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а
Скачати 54.29 Kb.
НазваЄ близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а
Дата конвертації15.03.2013
Розмір54.29 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
ПОЛЬША
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (ISP) в Польщі, і їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а деякі навіть мають свої власні посилання. Провайдери зазвичай оренду посилання з великими компаніями мережі. Більшість постачальників послуг Інтернету є активними на місцевому рівні та надавати інші послуги, такі, як підтримання WWW послуги, послуги з професійної підготовки і забезпечення безпеки інтернет-систем. Доступ в Інтернет в даний час також пропонується по два академічних Wide Area Networks (НАСК і POL), а всі 22 Митрополит мереж. Telekomunikacja Polska SA і НАСК контролюють більше половини ринку Інтернет. НАСК є основним оператором інтернет, контролює інтернет-доменів в Польщі, є найстарішим у світі інтернет-провайдера в Польщі. НАСК є членом CENTR, Європейська асоціація реєстраторів доменних імен. Інші великі оператори включають Atom (250% зростання в 1997 році; використовує Тель-Енерго інфраструктури, ATM стандарт), Optimus мережі та Інтернет-технологій. З 1997 року TPSA був надання доступу до мережі Інтернет через місцеві телефонні з'єднання, хоча і без можливості встановлення поштових скриньок або веб-сайт.
Різні засоби приймаються на роботу надати доступ в Інтернет, у тому числі фіксованого дроти, бездротова локальна петля, і мобільні. Абонентам послуги широкосмугового доступу все ще перебуває на ранніх стадіях, але, оскільки в проекті Закону про зв'язок передбачається поділ місцевих ліній для надання послуг Інтернету, не буде поширення рішень, таких як ASDL, пропонованих операторами і конкурентоспроможних постачальників послуг Інтернет, з новим законом найближчі чинності з 1 січня 2001 року.

Ще чотири ліцензії на надання інтернет по мережах кабельного телебачення були задоволені. Мережа кабельного телебачення проникнення перевищує 10% (близько 4 млн абонентів), що приблизно в два рази проникнення ПК домашніх господарств. Планується Указу дозволить усунути необхідність в отриманні ліцензій на надання послуг Інтернет по комутованих мереж; ж розглядається також у разі надання Інтернету по мережах кабельного телебачення.
Інтернет в Польщі добре розвинений в бізнес-секторі і проникла споживачів і сектора домашніх господарств. Низький рівень використання Інтернету домогосподарствами, типові для розвитку електронної торгівлі в більшості країн Центральної і Східної Європи та в інші країни, що розвиваються, частково пояснюється низькою якістю існуючої фіксованої телефонної мережі і висока вартість доступу в Інтернет . Тим не менше, ділові кола та уряд мають намір усунення вузьких місць у подальший розвиток електронної торгівлі. В даний час існує близько 6 мільйонів комп'ютерів в польських будинках.
Крім того, деякі структури ринку і культурних бар'єрів на шляху розвитку споживчого Інтернет як і раніше, існують. У Варшаві, один не бачить Інтернет-кафе або цінової конкуренції за доступ до телефонного зв'язку, яке можна побачити в європейських містах, таких як Лондон, де телекомунікації були зняті. Багато людей у відсутність впевненості Польщі, дані кредитної карти можуть бути захищені в Інтернеті. Ще не високошвидкісного доступу в Інтернет, таких як цифрові абонентські лінії (DSL) для споживачів. А при вартості $ 500 до $ 1000, комп'ютери все ще дорого для багатьох окремих домогосподарств.

Разом з тим розвиток Інтернету не обов'язково заблокований на відносно невелику кількість комп'ютерів у будинках. Днів, коли Інтернет був нерозривно пов'язаний з комп'ютером більше. У багатьох країнах, користувачі мають доступ до Інтернету років на телевізор оснащений спеціальним пристроєм. Нещодавно кілька кабельних мереж запропонували такі ж можливості для поляків. Лише близько трьох відсотків користувачів Інтернету в Польщі це зробити через кабельне ТБ в даний час, але цей метод, безумовно, стане більш популярним з плином часу. Стільникові телефони інше обладнання, яке може замінити комп'ютер. Wireless Application Protocol (WAP) технологію, що дозволяє з'єднання з Інтернетом через мобільний телефон був відкритий в минулому році, і польські Internauts вже можете використовувати його. На початку лютого 2000 року, Polkomtel SA, мережа Plus GSM оператор запропонував своїм абонентам WAP-доступ до мережі Інтернет. Інші оператори планують ввести аналогічні послуги в найближчі місяці.

Розвиток польського мобільний інтернет має ряд обмежень у зв'язку з малою кількістю серверів WAP і брак телефонів сумісні з цією технологією. На даний момент тільки одна модель WAP-сумісний телефон доступний на польському ринку (Nokia 7110), і важко отримати. Тим не менш, є всі ознаки того, що майбутнє буде належати мобільної передачі даних терміналів. Прогнози західних аналітиків вказують, що до 2003 року числа людей, що мають доступ в Інтернет через мобільні термінали на базі технологій, таких як WAP та GPRS, буде порівнянно з числом Internauts допомогою персонального комп'ютера.

^ Використання Інтернету

Галузеві джерела вважають, що нараховується 1,5 млн. користувачів Інтернету в Польщі в 1999 році - в тому числі 4,1 відсотка всіх сімей - з 38 мільйонів населення Польщі. До кінця 2000 року близько 7 відсотків домашніх господарств у Польщі належать комп'ютерах, а 5 відсотків мають доступ до Інтернету. Ці джерела оцінюють 10 мільйонів користувачів Інтернету в 2005 році.

Є 10000 комерційних веб-сайтах, а також 80 відсотків підприємств у Польщі, користуватися інтернетом на щоденній основі. П'ятдесят сім відсотків компаній мають свої власні веб-сайти, а також 320 компанії продають через Інтернет. Такі компанії, як Microsoft, IBM, Intel, Cisco і поведінка майже всіх своїх великих і швидко зростаючих компаній в Інтернеті.

Використання Інтернету в різні рівні влади також росте, хоча інформація доступна для користувачів іноді обмежується. Муніципальні урядові веб-сайти часто показують документи, що використовуються для муніципальних органів влади та зразків стандартних листів з проханням про надання послуг. Є іноді можливостей для користувачів Інтернету, забезпечити "зворотний зв'язок" з урядом через зауваження з невирішених бюджет і планувальних рішень.
^ Передача даних та Інтернет

Комп'ютерні послуги вважаються найбільш динамічним і перспективним сегментом на польському ринку інформаційних технологій. Загальний обсяг ринку інформаційних технологій, за оцінками, складуть $ 2,3 мільярда. Послуг на ринку складає близько $ 575 млн, 20-25% від загального обсягу ринку інформаційних технологій.

Комп'ютерні послуги, зобов'язані підтримувати їх нинішні 30% зростання за рік протягом наступного року. Ці темпи зростання значно вище, ніж весь сектор комп'ютера в Польщі. Швидкий розвиток комп'ютерних послуг як і раніше, як ринок рухається в бік техніки та послуг в місці тільки самої технології.

Спектр комп'ютерних послуг у Польщі є інтеграційні послуги, комп'ютерні освітні тренінги, консультації, апаратне забезпечення та сервіси, і обробки даних. Інтеграція послуг є швидко розвиваються сегментом ринку послуг. Серед обслуговування устаткування і послуг, третій учасник обслуговування (TPM), є зростання ринку, на ринку з виробництва послуг як і раніше рівня, а також послуги, які надаються компанією розподіл йде на спад.
Перший провайдер прикладних послуг (ASP) проектів були підписані в 1999 і на початку 2000 року, відкриття нових можливостей для комп'ютерного обслуговування. Такі проекти є прогнози стають все більш популярними в найближчому майбутньому і зберегти істотні темпи зростання.


^ Дома з комп’ютерами та доступом в інтернет


Це означає що близько 90% комп’ютерів підключені до інтернету.
Де використовується інтернет і який відсоток користувачів


^ Що роблять в інтернеті


Підприємства що підключені до інтернету тим чи іншим способомПідприємства (за напрямком діяльності) що мають комп’ютери і підключені до інтернету


Підприємства підключені до високошвидкісного інтернету (на яких більше 9 працівників)


http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_as_concise_statistical_yearbook_of_poland_2009.pdf
http://www.internetworldstats.com/eu/pl.htm

Схожі:

Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а icon«Правоосвітня робота у напрямі профілактики дитячої злочинності та...
В цьому віці у 7 разів збільшується кількість негативних вчинків, І у 40 разів зростає кількість невмотивованих вчинків
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconНайменший І найпосушливіший материк світу
Найбільше на земній кулі скупчення коралів – Великий Бар’эрний риф (він охоплює майже 3000 рифів І 300 островів, загальна площа близько...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconТренінг дитячо-батьківських відносин "Давайте разом"
Топ-топ, хлоп-хлоп Є. Желєзнова, по 7 різнокольорових пелюсток на кожну пару, основа для наклеювання І клей-олівець, картинки для...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconМіністерство соціальної політики україни лист від 29. 01. 2013 р. N 959/0/14-13/13
Спільному представницькому органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconМатематична вікторина що? Де? Коли?
...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а icon«Джерела юридичної інформації в мережі Інтернет та їх пошук»
Організації Об'єднаних Націй Але, незважаючи на те, що кількість доступної через Інтернет правової інформації дуже велике, нескладно...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconДва дні в Парижі!
Виїзд з залізничного вокзалу. Переїзд по території Польщі. Транзитна ночівля на території Польщі
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а iconСоціалізація як інститут ринкової економіки
Досліджується досвід реформування митної політики Польщі в період трансформаційних системних змін, які були зумовлені вступом Польщі...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а icon1. Регулювання бухгалтерського обліку на національному І світовому рівні
Вплив англо-американського права проявився у Законі про довірчу власність (1923 р.), акціонерному законодавстві (1951 р.) та антитрестовому...
Є близько 350 ліцензованих Інтернет-провайдерів (isp) в Польщі, І їхня кількість збільшується щомісяця. Топ 15-20 провайдери працюють на національному рівні, а icon1. Регулювання бухгалтерського обліку на національному І світовому рівні
Вплив англо-американського права проявився у Законі про довірчу власність (1923 р.), акціонерному законодавстві (1951 р.) та антитрестовому...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка