Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення
Скачати 91.96 Kb.
НазваЛуганська міська рада виконавчий комітет Рішення
Дата конвертації16.03.2013
Розмір91.96 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы


Луганська міська рада

виконавчий комітет

Рішення
від "11"лютого 2009 р.

25

м. Луганськ
Про заходи щодо запобігання

весняної повені 2009 року
Заслухавши інформацію начальника відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій Резнікова Г.М. щодо підготовки до пропуску весняної повені 2009 року, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", "Про аварійно-рятувальні служби", "Про Цивільну оборону України", Водним Кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України від 03.08.98 № 1198 "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру" та від 10.05.94 № 299 "Про затвердження Положення про Цивільну оборону України", рішенням Луганської міської ради від 30.05.06 № 4/1 ”Про обсяг і межі повноважень районних у місті Луганську рад та їх виконавчих органів” із змінами до нього, з метою запобігання виникненню на території міста Луганська надзвичайної ситуації, а у разі виникнення такої ситуації, пом’якшення її можливих наслідків, виконавчий комітет Луганської міської ради,
ВИРІШИВ:
1. Інформацію начальника відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій Резнікова Г.М. щодо підготовки до пропуску весняної повені 2009 року, яка додається до даного рішення, прийняти до відома.

2. З метою забезпечення безперешкодного пропуску весняної повені та запобігання її негативним наслідкам:

2.1. Відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій (Резніков Г.М.):

2.1.1. Організувати систематичну взаємодію з відповідними посадовими особами, до повноважень яких відноситься здійснення державного моніторингу вод Міронівського, Ісаковського та Єлізаветінського водосховищ, щодо спостереження за накопиченням води у водосховищах та процесом регулювання скидів із них.

2.1.2. Починаючи з 15.02.2009 року здійснювати збір та обробку даних щодо виконання протиповіневих заходів та щоденно надавати відповідну інформацію голові Луганської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – першому заступнику Луганського міського голови Пілавову М.В.

2.1.3. При істотному погіршенні гідрометеорологічної обстановки (з одержанням прогнозної інформації щодо можливості виникнення надзвичайної ситуації) підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради про введення режиму підвищеної готовності.

2.1.4. При введенні режиму підвищеної готовності щоденно докладати на апаратних засіданнях Луганського міського голови інформацію про хід виконання заходів, які будуть передбачені рішенням, зазначеним у п.п.2.1.3. п.2.1. цього рішення.

2.1.5. Сумісно з заступником Луганського міського голови Ткаченко О.М., управлінням освіти Луганської міської ради (Кіяшко В.Г.), управлінням праці та соціального захисту населення Луганської міської ради (Кудінов М.І.), управлінням транспорту Луганської міської ради (Духнік В.В.), управлінням комунальним майном Луганської міської ради (Катран В.В.), управлінням економіки Луганської міської ради (Дроботенко С.П.), відділом Луганської міської ради з питань сім'ї та молоді (Горностаєва М.В.), Артемівською, Жовтневою, Кам'янобрідською та Ленінською районними у місті Луганську радами (Логвиненко І.В., Антіпов В.О., Воротнікова М.І., Краснюков О.І.) перевірити місця тимчасового розміщення осіб, що підлягають евакуації з місць можливого затоплення м. Луганська (додаток 1 до даного рішення), та здійснити всі необхідні заходи щодо створення належних умов при транспортуванні та проживанні в місцях тимчасового розміщення вищеназваних осіб, забезпечення зазначених осіб харчуванням та питною водою.

2.1.6. Сумісно з управлінням Луганської міської ради з питань внутрішньої політики (Болотський С.В.) довести через засоби масової інформації до мешканців міста Луганська та суб’єктів господарювання зони можливого затоплення.

2.1.7. Організувати збирання інформації про виконання цього рішення.

2.2. Рекомендувати головам районних у місті Луганську рад Логвиненку І.В., Краснюкову О.І., Антіпову В.О., Воротніковій М.І.:

2.2.1. Скласти графіки та організувати з 01.03.09 цілодобове чергування керівного складу відповідних рад та їх виконавчих органів із залученням при необхідності фахівців комунальних служб.

2.2.2. До 01.03.09 привести у готовність до роботи повеневі комісії щодо попередження та ліквідації наслідків затоплення, які створені на підприємствах, організаціях та установах, що знаходяться в зоні можливого затоплення.

2.2.3. В термін до 01.03.09 з’ясувати в закладах і підприємствах, які знаходяться у комунальній власності, наявність та технічний стан автономних джерел електропостачання і плавзасобів. Здійснити заходи щодо приведення їх у готовність до використання за призначенням, та надати список вказаних джерел та засобів до відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій.

2.2.4. Сумісно із районними підрозділами Луганського міського управління Головного управління МНС України в Луганській області в термін до 01.03.09 перевірити готовність інженерної техніки підприємств, що розташовані на території відповідного району у місті, яка залучається до виконання робіт в умовах повені, та надати список зазначеної техніки до відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій.

2.2.5. Скласти списки мешканців відповідних районів у місті, які потрапляють до зон можливого затоплення та підлягають евакуації з виділенням окремо даних про громадян похилого віку, інвалідів та інших самотніх громадян, які не в змозі евакуюватися самостійно, та надати їх до районних евакуаційних комісій та до відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій.

2.2.6. Довести до відома населення, яке мешкає в зоні можливого затоплення, порядок проведення евакуації, залучивши до цієї роботи відповідні органи самоорганізації населення.

2.2.7. В термін до 25.02.09 скласти та надати відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій переліки ділянок автомобільних доріг, трамвайних шляхів, інженерних комунікацій та інших об’єктів, які забезпечують життєдіяльність міста та попадають до зон можливого затоплення.

2.2.8. При введенні рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради режиму підвищеної готовності, щоденно надавати відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій (Резніков Г.М,) інформацію щодо виконання даного рішення.

2.3. Управлінню охорони здоров’я Луганської міської ради (Ширіна Т.В.) в термін до 01.03.09:

2.3.1. Відпрацювати необхідні заходи щодо захисту та (у разі виникнення необхідності) евакуації хворих, персоналу та обладнання з закладів охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади м. Луганська та потрапляють до зон можливого підтоплення.

2.3.2. Перевірити наявність та здійснити необхідні заходи щодо приведення в справний стан машин швидкої медичної допомоги, забезпечити створення необхідного запасу паливо-мастильних матеріалів для забезпечення їх роботи в умовах можливого виникнення надзвичайної ситуації.

2.3.3. Перевірити наявність та, за необхідністю, оновити триденний запас медикаментів в закладах охорони здоров'я, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

2.3.4. Сумісно з Луганською міською санітарно-епідеміологічною станцією організувати постійне проведення в місцях тимчасового розташування населення, що підлягає евакуації, та місті в цілому санітарно-епідеміологічного контролю якості питної води, в тому числі тієї, що підвозиться, місць громадського харчування та продовольчих торгівельних пунктів.

2.4. Управлінню освіти Луганської міської ради (Кіяшко В.Г.) в термін до 01.03.09:

2.4.1. Здійснити необхідні заходи щодо підготовки приміщень спортивних залів міських комунальних навчальних закладів (додаток 1 до даного рішення), для прийому та розміщення в них евакуйованих з затоплених територій громадян та створення в них необхідних умов для проживання.

2.4.2. У разі проведення евакуації населення з місць можливого затоплення, здійснити заходи, пов’язані з введенням необхідних змін до режиму роботи навчальних закладів, які зазначені у додатку 1 до даного рішення.

2.5. Управлінню транспорту Луганської міської ради (Духнік В.В.) в термін до 01.03.09:

2.5.1. Розробити та узгодити в установленому законодавством порядку можливі зміни маршрутів руху міського пасажирського транспорту в разі затоплення повеневими водами ділянок автошляхів.

2.5.2. Визначити необхідну кількість автобусів для перевезення населення, у випадку здійснення евакуації з ділянок, що потрапляють до зон затоплення та в установленому законодавством порядку здійснити необхідні заходи щодо їх залучення.

2.6. Управлінню житлово-комунального господарства Луганської міської ради (Сукач С.Г.) в термін до 01.03.09:

2.6.1. Сумісно з Артемівською, Жовтневою та Кам'янобрідською районними у місті радами (Логвиненко І.В., Антіпов В.О., Воротнікова М.І.) провести перевірку та приведення у технічно справний стан водостічних канав, запірного обладнання, перекачуючих насосів, зливоприймачів та водовипусків, з урахуванням додатку 2 до даного рішення, призначити відповідальних за стан і технічну справність вказаного обладнання та надати список відповідальних до відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій.

2.6.2. Сумісно з міським комунальним підприємством експлуатаційне-лінійне управління автошляхів (Костянтинова Л.М.):

1) здійснити заходи щодо приведення в стан готовності наявної техніки зазначеного підприємства, яка може бути задіяна для запобігання негативному впливу весняної повені та ліквідації її наслідків.

2) організувати перевірку наявності та, за необхідністю, здійснити заходи щодо поповнення запасів піску та мішків для виконання тампонування перепускних споруд, зливоприймачів тощо, що розташовані на дамбах.

3) забезпечити необхідний запас паливно-мастильних матеріалів потрібних для забезпечення роботи техніки, яка, у разі виникнення надзвичайної ситуації, буде залучена до робіт, пов'язаних з ліквідацією цієї надзвичайної ситуації та її наслідків.

2.6.3. Сумісно з міським комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” (Лук’янчиков А.В.) відпрацювати схеми аварійного освітлення водомірних постів, мостів і небезпечних ділянок дамб на річках Лугань та Вільхова та здійснити необхідні заходи щодо забезпечення освітлення зазначених ділянок.

2.7 Луганській міській комунальній аварійно-рятувальній службі (Лєтун О.О.):

2.7.1. Перевірити наявність та працездатність рятувальних засобів, забезпечити виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків надзвичайної ситуації та готовність своїх органів управління, сил і засобів до виконання зазначених робіт.

2.7.2. Підготувати пропозиції щодо удосконалення матеріально-технічної бази служби з урахуванням завдань, пов’язаних з виконанням протиповіневих заходів та надати їх на затвердження міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайним ситуаціям.

3. Фінансовому управлінню Луганської міської ради (Стєна О.М.), управлінню економіки Луганської міської ради (Дроботенко С.П.), відділу Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій (Резніков Г.М.) підготувати пропозиції щодо обсягу фінансування заходів спрямованих на запобігання та ліквідацію наслідків можливої надзвичайної ситуації, пов’язаних з повінню та здійснити інші необхідні заходи, пов'язані з прийняттям цього рішення.

4. Пропонувати відокремленому підрозділу ”Луганське управління ТОВ ”Луганськвода” (Акімов П.М.) розглянути питання щодо здійснення захисту об’єктів водопостачання від негативного впливу повені та організації водозабезпечення міста в разі виникнення надзвичайної ситуації, практично відпрацювати питання по демонтажу ( у разі необхідності) низько водного моста в районі насосної станції № 4.

5. Пропонувати Луганському міському управлінню Управління МВС України в Луганській області (Шовіков І.І.) розглянути питання щодо організації здійснення охорони матеріальних цінностей, що розташовані в зоні можливого затоплення та громадського порядку в місцях збору та розміщення евакуйованого населення.

6. Звернутися до Луганського міського управління Головного управління МНС України в Луганській області (Тітов Д.О.) з пропозицією розглянути питання щодо приведення в стан підвищеної готовності наявних сил та засобів, що залучаються до ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації та надання допомоги постраждалим від неї.

7. Управлінню Луганської міської ради з питань внутрішньої політики (Болотський С.В.) через засоби масової інформації довести це рішення до відома населення міста та спільно з відділом Луганської міської ради з питань надзвичайних ситуацій (Резніков Г.М.) забезпечити подальше висвітлення інформації про хід виконання заходів щодо пропуску повені, заходи щодо забезпечення захисту населення та об’єктів господарювання, а також правила поведінки населення в умовах надзвичайних ситуацій у період проходження повені.

8. Прийняти до відома, що відповідно до Положення про Луганську міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 05.02.03 № 24/1 координацію діяльності органів місцевого самоврядування, спрямовану на запобігання виникненню надзвичайної ситуації, здійснює Луганська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

9. Управлінню справами Луганської міської ради (Черних Н.В.) у тижневий термін направити дане рішення до виконавчих органів Луганської міської ради, голів районних у місті Луганську рад та підприємств, установ, організацій, зазначених у цьому рішенні.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника Луганського міського голови Пілавова М.В.
За міського голову

секретар Луганської міської ради Н. Чернова


Схожі:

Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Луганської міської ради, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
«Про порядок проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська»...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Навчого комітету луганської міської ради «Про типові договори оренди нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Управлінням комунальним майном луганської міської ради, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в України" та "Про...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення від 23. 10. 2007 р
Про відмову від договорів про надання житлово-комунальних послуг, які були укладені з дочірнім підприємством „П. Дуссманн-Україна”,...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада проект виконавчий комітет рішення
«Про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Луганська та про утворення Цільового...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет р І шенн я
Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 01. 07. 2005 №192 "Про питання, пов'язані з проведенням...
Луганська міська рада виконавчий комітет Рішення iconЛуганська міська рада
«Про житлово-комунальні послуги», враховуючи інформацію заступника Луганського міського голови Михайленко Е. Л., рішення виконавчого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка