Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941
Скачати 124.78 Kb.
НазваФакс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941
Дата конвертації28.03.2013
Розмір124.78 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua
від 28,12.2010 _1/9-941_

від ___ на №
Міністерство освіти і науки

Автономної Республіки Крим,

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської міських

державних адміністрацій

^ Про організацію відпочинку учасників

Всеукраїнського збору юних інформатиків,

аматорів комп’ютерної техніки
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.12.2010 року №1256 “Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2010/2011 навчального року” з 27 по 30 січня 2011 року в м. Тернополі на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді буде організовано відпочинок учасників Всеукраїнського збору юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки з одночасним проведенням Всеукраїнського відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (умови додаються).

До участі у заході запрошуються команди з Автономної Республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя у складі 4-х осіб: три учасники та керівник.

Заїзд та реєстрація учасників – 27 січня до 14.00 за адресою: м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 13, Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Тернополя: маршрутним таксі №№ 19, 22,27 та автовокзалу №22 до зупинки «ТРЦ Подоляни», Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Від`їзд учасників − 30 січня після 14 -00 год. Квитки на зворотній шлях просимо придбати заздалегідь. Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Відповідальність за життя та здоров’я учасників покласти на осіб, що супроводжують. Попередні заявки подаються до оргкомітету до 14 січня за тел/факс: 0(352) 52-71-47.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (044)253-95-86 – контактна особа Лєвіна Ірина Єгорівна, 097-933-57-14 Кохан Йосиф Іванович.
Заступник Міністра І. П. Зайцева


Бут С. В. 486-15-35, Ткачук В.В. 253-75-25

Додаток до листа МОН

від 28,12.2010 _1/9-941_

Умови проведення

Всеукраїнського відкритого конкурсу учнівської молоді

з інформаційних технологій
1. Загальні положення

 1. Всеукраїнський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних
  технологій (далі — Конкурс) проводиться Українським державним центром позашкільної освіти (УДЦПО) щороку серед учнівської молоді для юних інформатиків і відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Освітня галузь "Технологія. Людина та інформаційна діяльність"). Конкурс проводиться в номінаціях "Офіс-менеджмент", "Веб-дизайн" та "Програмування".

 2. Термін та місце проведення Конкурсу повідомляється додатково.

 3. Основна мета проведення Конкурсу — сприяння вивченню інформаційних технологій серед дітей і учнівської молоді.

 4. Основні завдання Конкурсу:

 • стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій;

 • поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю;

 • виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі професії;

 • організація змістовного дозвілля учнівської молоді;

 • підведення підсумків роботи гуртків, секцій, творчих об'єднань, учнівських наукових товариств інформаційно-технічного профілю;

 • активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей;

 • залучення професорсько-викладацького складу, наукових працівників, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та науки України до роботи з учнівською молоддю в галузі інформаційних технологій.

2. Учасники конкурсу

У Конкурсі беруть участь команди від Автономної Республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя, команда Українського державного центру позашкільної освіти, команда закладу, на базі якого проводиться Конкурс, а також інші команди за погодженням із організаторами.

Всеукраїнському конкурсу, як правило, передують гурткові, районні, міські, обласні конкурси.

Претенденти на участь у Конкурсі повинні виконати домашнє завдання у відповідній номінації.

Команда для участі в Конкурсі кожного наступного рівня формується, як правило, з переможців попередніх конкурсів — учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів, які не досягли 18 років на день закінчення заходу.

Команди для участі у Конкурсі складаються, як правило, з трьох осіб (по одному учаснику у кожній з трьох номінацій) та супроводжуючої особи - керівника команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров'я дітей у дорозі та під час проведення заходу.

3. Проведення конкурсу

Кожен учасник Конкурсу виборює першість в одній номінації відповідно до Заявки на участь у конкурсі (додаток №1). При наявності технічних можливостей, за рішенням журі, учасники конкурсу можуть бути допущені до участі в інших номінаціях, якщо така участь буде передбачена поданими Заявками на участь у конкурсі.

Організатори забезпечують рівні можливості всім учасникам Конкурсу і сприяють повному виявленню наявного рівня знань, умінь та фахової майстерності кожного з них.

Всі комп'ютери на робочих місцях учасників Конкурсу працюють в автономному режимі.

Апаратно - програмне забезпечення комп'ютерів на робочих місцях:

 • частота процесора (Intel / АМD) не нижче 1000 МГц;

 • RАМ не менше 128 МВ;

 • HDD не менше 10 GВ;

 • операційна система Windows ХР SP2

 • Microsoft Office 2003

Учасники зобов'язані дотримуватись Положення про Конкурс, правил його проведення, норм і правил техніки безпеки, виявляти бережливе ставлення до обладнання, приладів, інструментів, виконувати рішення та зауваження представників Оргкомітету і журі.

Учасники Конкурсу повинні виконувати і захищати конкурсні завдання державною мовою, або мовою навчання.

Конкурсний захист домашнього завдання проводиться на окремому робочому місці для демонстрації виконаних завдань.

Для демонстрації домашнього завдання - кожен учасник встановлює відповідне середовище самостійно під контролем представника закладу, що приймає конкурс. Після демонстрації встановлене середовище повинно деінсталюватися з демонстраційного комп'ютера без зміни якості роботи комп'ютера та без пошкодження його програмних засобів.

Дозволяється використання власних апаратних засобів (ноутбук, переносні HDD та ін.) та мережі інтернет під час захисту домашніх завдань .

Учасники конкурсу мають право подавати заявку на апеляцію протягом години після оголошення результатів.

Програмні засоби для виконання конкурсних завдань не повинні порушувати роботу операційної системи комп'ютера, на якому проводиться захист конкурсної роботи, а також роботу інших програмних засобів, встановлених на цьому комп'ютері.

Виконання конкурсних завдань та захист домашніх робіт за номінаціями проводиться тільки під час Конкурсу, у терміни, що відведені для даної номінації.

Під час виконання конкурсних завдань керівники делегацій та сторонні особи не мають права знаходитися у приміщенні, де виконують роботу учасники конкурсу.

Під час виконання конкурсних завдань дозволяється використовувати виключно довідникову систему, вбудовану до програмних засобів, що застосовуються.

Захист домашніх робіт проводиться у два етапи:

 • встановлення необхідних для демонстрації програмних засобів;

 • демонстрація і захист домашньої роботи.

Учасник Конкурсу отримує окремо бали за домашню роботу і за виконання конкурсного завдання.

Час, відведений для демонстрації та захисту домашньої роботи, — до 10(6 +4) хвилин.

Час, відведений для виконання конкурсного завдання, — 4 години.

При захисті домашніх робіт дозволяється присутність керівників команд (якщо вони не втручатимуться у процес захисту учасником домашнього завдання) та інших учасників конкурсу (якщо вони не заважатимуть проведенню захисту і оцінкам журі).

У кожній номінації після завершення часу виконання та захисту конкурсних завдань журі проводить засідання для підведення підсумків відповідно до встановлених критеріїв оцінювання конкурсних робіт.

Категорично забороняється втручання батьків учасників та інших сторонніх осіб в перебіг Конкурсу, втручання їх до перевірки конкурсних робіт.

У разі порушення цих вимог учасники можуть бути усунуті від участі в Конкурсі взагалі, або дискваліфіковані в окремій номінації.

3.1. Проведення Конкурсу в номінації "Офіс-менеджмент"

1. У номінації "Офіс" Конкурс складається з двох частин:

а) захист домашнього завдання — презентації "Мій населений пункт".

б) виконання конкурсного завдання.

 1. Конкурсні завдання виконуються в середовищі Office. До завдань можуть входити задачі з опрацювання текстових і графічних документів, табличних обчислень, роботи з архівами файлів і базами даних.

 2. Критерії оцінювання домашнього завдання:

 • відповідність оформлення документа вимогам естетики і стилю;

 • якість і стиль викладення матеріалу при захисті роботи.

4. Критерії оцінювання конкурсного завдання:

 • відповідність створеного документа умовам завдання;

 • відповідність оформлення документації вимогам естетики і стилю;

 • раціональне та ефективне використання технічних можливостей додатків Office;

 • повнота і достатність використання апаратних ресурсів.

Співвідношення максимальної кількості балів за домашню роботу та конкурсне завдання становлять 1 до 5.

3.2. Проведення Конкурсу в номінації "Веб-дизайн"

1. У номінації "Веб-дизайн" Конкурс складається з двох частин:

а) захист домашньої роботи — проекту навчально-освітнього веб-сайту або проекту веб-сайту «Мої захоплення».

б) виконання конкурсного завдання — створення веб-сайту за тематикою та умовами запропонованими журі.

 1. Конкурсні завдання створюються мовою НТМL з використанням текстового редактору "Блокнот", графічних редакторів Paint, “Gimp”.

 2. Основні критерії оцінювання домашнього завдання:

 • творче розкриття задуму;

 • якість інформаційного наповнення;

 • художнє оформлення, єдність стилю;

 • зручність користування сайтом (адаптація до роздільної здатності, навігація);

 • рівень використаних технологій;

 • якість захисту домашньої роботи (повнота знань щодо використаних технологій);

 • стиль проекту, ефективність використання технічних та програмних можливостей (використання Java, Flash, PHP/MySQL тощо);

 • повнота і достатність використання апаратних ресурсів (надійність роботи в різних типах браузерів і адаптація до розміру вікна);

 • якість і повнота викладення знань і творчих задумів, щодо використаних творчих та технічних прийомів.

4. Критерії оцінювання виконання конкурсного завдання:

 • відповідність веб-сайту умовам завдання;

 • відповідність художнього оформлення сторінки умовам завдання;

 • реалізація творчого задуму (креативність);

 • авторський дизайн;

 • рівень використовуваних технологій та їх доцільність;

Співвідношення кількості балів за домашню роботу та конкурсне завдання становить 1 до 3.

3.3. Умови проведення Конкурсу в номінації "Програмування"

1. В номінації "Програмування" Конкурс складається з двох частин:

а) захист домашньої роботи — розгорнутого програмного проекту (виконувана програма, пояснювальна записка та лістинг коду програми);

б) виконання конкурсного завдання (створення і програмування алгоритмів і об'єктно-орієнтоване програмування визначених сценаріїв).

 1. Учасники конкурсу виконують завдання у запропонованих середовищах: Pascal, Borland Delphi Explorer, Visual Studio Express Edition, GNU С++.

 2. Критерії оцінювання домашнього завдання:

 • надійність роботи програмного продукту;

 • якість і стиль викладення матеріалу при захисті роботи.

 • захист  домашнього завдання  -   заздалегідь підготовленої роботи  в одному з наступних розділів: системні програми, прикладні програми, навчально-контролюючі програми, ігрові програми, комп’ютерні мережі, бази даних.

4. Критерії оцінювання конкурсного завдання:

 • відповідність реалізації програми умовам завдання;

 • коректність роботи програмного продукту

Співвідношення балів домашньої роботи та конкурсного завдання становить 1 до 3.
4. Документація

Для участі у Конкурсі команди подають такі документи та матеріали:

 • заявку на участь у Конкурсі за встановленим взірцем (додаток № 1);

 • копію ідентифікаційного коду учасників (за відсутності — одного з батьків);

 • копію свідоцтва про народження, або паспорту завірену керівником закладу;

 • медичну довідку про можливість перебування у дитячому колективі;

 • домашні завдання подаються на оптичних носіях, при собі мати другу копію.


5. Керівництво

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладається на УДЦПО та Організаційний комітет Конкурсу (Оргкомітет), склад якого затверджується у встановленому порядку.

Організаційне, науково-методичне забезпечення проведення Конкурсу та контроль за дотриманням вимог даного Положення забезпечує заклад, на базі якого проводиться Конкурс. До розробки конкурсних завдань Оргкомітетом залучаються члени журі - провідні фахівці з інформаційних технологій.

Затвердження конкурсних завдань покладається на Голову журі.
6. Організація роботи журі

1. Склад журі затверджується Міністерством освіти і науки України.

2. Журі перевіряє й оцінює рівень розв’язання і представлення командами запропонованих задач.

3. Журі є верховним тлумачем Умов кожного етапу Конкурсу. Якщо ситуація не передбачена Умовами Конкурсу, журі приймає рішення на свій розсуд. Рішення журі є обов’язковим для команд. В усіх подібних випадках журі обґрунтовує своє рішення.

4. Після закінчення змагання журі проводить консультації для учасників Конкурсу, керівників команд щодо розв’язання запропонованих завдань.

5. Підводячи підсумок і аналізуючи рівень (рейтинг) учасників Конкурсу, готує представлення організаційного комітету про нагородження переможців.

6. Рішення зі суперечливих питань, що можуть виникнути під час проведення заходу, виносить Голова журі за погодженням з директором Українського державного центру позашкільної освіти, або уповноваженою ним особою.
7. Визначення переможців та нагородження

Особиста першість визначається за сумою балів, одержаних учасником Конкурсу за всі виконані завдання, що передбачені Положенням про Конкурс.

Учасники Конкурсу — переможці особистої першості — нагороджуються дипломами першого, другого і третього ступенів.

Інші учасники Конкурсу отримують дипломи учасників Конкурсу.

Командна першість визначається за найменшою сумою абсолютних місць, зайнятих членами команди в особистій першості. Команди, які посіли І, II і III місця, нагороджуються дипломами УДЦПО відповідних ступенів.

Кількість призерів визначаються у співвідношенні 1:2:3, але не більше 50% від загальної кількості учасників в кожній номінації.

Керівники команд-призерів відзначаються грамотами УДЦПО.

Окремі роботи учасників Конкурсу можуть бути відзначені спеціальними відзнаками журі та опубліковані на сайті УДЦПО.

Додаток №1

до Умов проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнському відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій

від __________________________________________________________________________

(повна назва установи)Прізвище,ім’я та по батькові учасника

Дата народження

Номінація конкурсу (середовище для програмування)

Навчальний заклад

та клас

Домашня адреса і телефон учасника

1
2
3
Керівник команди ___________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові)

Місце роботи та посада _______________________________________

Відряджаюча установа __________________________________________

М.П. КерівникСхожі:

Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconФакс (044) 236-10-49, ministry@mon gov ua від 11. 09. 07 №1/9-532
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconФакс (044) 236-10-49, ministry@mon gov ua від 11. 09. 07 №1/9-532
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconФакс (044) 236-10-49, ministry@mon gov ua від 29. 08. 08 №1/9-546 від на №
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 216-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconФакс (044) 236-10-49, ministry@mon gov ua від
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconФакс (044) 2 36 -10-49, ministry @ mon gov ua
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconВід 19. 08. 2011 р. №­­­­ 1/9-635 На №  від    
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 2442, факс (044) 236 1049
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 icon01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел.: (044) 486-24-42, факс:...
Київ, проспект Перемоги, 10, тел.: (044) 486-24-42, факс: (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 icon01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел.: (044) 486-24-42, факс:...
Київ, проспект Перемоги, 10, тел.: (044) 486-24-42, факс: (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconДодаток 1
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Факс (044) 236-10-49, від 28,12. 2010 №1/9-941 iconЗаступник Міністра Б. М. Жебровський
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка