Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти
Скачати 127.76 Kb.
НазваУкра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти
Дата конвертації28.03.2013
Розмір127.76 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы


У К Р А Ї Н А

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98 zastavna.osvita@gmail.com

23 лютого 2012 р. №

На № 2/4 – 235 від 20.03.2012р.

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення VII щорічної

Всеукраїнської акції "Серце до серця"

На виконання листа Головного управління освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області від 20.03.2012р. № 2/4 – 235 «Про проведення VII щорічної Всеукраїнської акції "Серце до серця", Міністерства охорони здоров'я України від 23.02.2012 № 04.01.11№58/356 від 02.02.2012 відділ освіти Заставнівської райдержадміністрації надсилає інформацію, що з метою формування здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху у період із 16 квітня по 6 травня 2012 року заплановано проведення VII щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" допомоги дітям на цукровий діабет.

З метою якісної підготовки та проведення зазначеної акції просимо доручити відповідним структурним підрозділам:

  • передбачити у планах роботи проведення VII щорічної Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям на цукровий діабет на період з 16 квітня по 6 травня 2012 року з фіналом проведення акції 5-6 травня 2012 року;

  • взяти під особистий контроль підготовку та проведення фіналу акції;

  • взяти до відома Календарний план і Порядок організації та проведення VII щорічної Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям на цукровий діабет (додаються);

  • затвердити склад організаційних комітетів з проведення акції із залученням структурних підрозділів освіти, науки, молоді та спорту, охорони здоров'я, культури та туризму місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, засобів масової інформації тощо;

  • сприяти організації та проведенню нарад місцевих організаційних комітетів з проведення акції за участю представників Всеукраїнського організаційного комітету відповідно до графіку, що додається;

  • сприяти проведенню під час фіналу акції в усіх регіонах святкових благодійних концертів, спортивних змагань, марафонів, карнавальних парадів, конкурсів плакатів, малюнків, ігротек тощо за участю дитячих, молодіжних колективів;

  • висвітлювати хід підготовки акції, проведення її фіналу у засобах масової інформації, підготувати тематичні телерадіопередачі, прямі ефіри, теле- і радіомарафони за участю фахівців у справах дітей, молоді та спорту, охорони здоров'я, освіти тощо;

  • з метою забезпечення достовірності та прозорості результатів акції, взяти під контроль звіти про зібрані кошти кожного волонтера.

Про підсумки проведеної акції " Серце до серця "- інформувати відділ освіти Заставнівської райдержадміністрації до 15 травня 2012 року. За додатковою інформацією звертатися до методиста з виховної роботи ОІППО Осовської О.П. (тел.: 050-6039526).
Начальник відділу освіти Ткачук М. М.
Косар М. Ю.

тел. 2-24-72

Додаток 1

до листа МОЗ

від «23» лютого 2012 року

№ 04.01.11 №58/356 від 02.02.2012
^ КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

по проведенню VІІ Всеукраїнської благодійної акції

«Серце до Серця» допомоги дітям, хворим на цукровий діабет
СІЧЕНЬ

05-09.01

Виїзд до Польщі кращих волонтерів на фінал акції «Великого оркестру святкової допомоги.» (відбулось).

15-21.01

Організація Регіональних штабів згідно встановленого графіка, видача посвідчень на 2012 рік. ( відбулось).

ЛЮТИЙ

01.02

Передача в області плакатів “Стань волонтером благодійного фонду “Серце до серця” та анкет для волонтерів

09-12.02

І тренінг інструкторів “Мирного Патрулю” (Pokojowego Patrolu) в Польщі інструкторами Великого оркестру святкової допомоги.

30.02

Закриття списку спонсорів.

30.01

Презентація нового сайту “Серце до серця” в Києві та графічних проектів цьогорічної акції.

БЕРЕЗЕНЬ

12-21.03

Засідання обласних організаційних комітетів з проведення акц2ії акції за участю представників ВБФ «Серце до серця» (графік додається) для визначення дій обласних та міських штабів під час проведення акції.

15.03

Передача іншої друкованої продукції (сердечка, скриньки, дипломи, …) згідно надісланих замовлень.

14.03

Прес-конференція. Інформація про акцію 2012 року.

15-18.03

II тренінгова зустріч «Мирного Патрулю» в Карпатах за участі польських інструкторів Великого оркестру святкової допомоги та українських інструкторів МНС.

КВІТЕНЬ

16.04-06.05 АКЦЯ ВБФ“Серце до cерця”

16.04

Відкриття акції 2012 у Вінниці

ТРАВЕНЬ

06.05

^ ФІНАЛ АКЦІЇ 2012 під гастлом «Карнавал людських сердець». МАСОВИЙ ЗБІР КОШТІВ ВОЛОНТЕРАМИ НА ВУЛИЦЯХ МІСТ УКРАЇНИ.

Марафон по «Першому Національному» про проведення Акції в Україні.

07-13.05

III тренінгова зустріч “Мирного Патрулю”,екзамен та видача “СЕРТИФІКАТУ МИРНОГО ПАТРУЛЮ” курсантам, які успішно закінчили навчання.

21.05

ОГОЛОШЕННЯ ОСТАТОЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ «Серце до серця – 2012» регіональним представникам, з правом подання уточнень по сумі зібраних коштів у області до 28.05.2012 !!!! (для підтвердження внесених змін просимо надіслати банківські документ або квитанції про оплату)

31.05

Прес-конференція «Оголошення результатів та офіційне завершення збирання коштів.»

ЧЕРВЕНЬ

01-31.06

Чемпіонат Європи з футболу. Представлення команд “Мирного Патрулю” в містах України, у яких будуть проходити змагання, згідно рекомендацій організаторів, після підписання договорів про співпрацю.ЛИПЕНЬ

01.07 - 19.08

Сплав по “СЕРДЕЧНІЙ РІЧЦІ” на байдарках по Дністру — 7 змін по 30 чоловік + польські групи волонтерів та польські скаути + інструктори з Міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

15-30.07

„WOODSTOCK 2012” та мандрівка по ЄВРОПІ для найкращих обласних волонтерів зі всієї України. Кількість представників області які поїдуть визначається згідно зайнятих місць.

СЕРПЕНЬ

24-26.08

Концерт „WOODSTOCK В УКРАЇНІ” організовується для всіх бажаючих волонтерів нашого фонду, під час проведення якого відбудеться багато різних заходів.

ВЕРЕСЕНЬ

01-15.09

Спільна Акція “БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ” разом з ПЗУ України (організатор акції), Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Фірмою “ПЛАСТІКС Україна” (співорганізатор), ДАІ, телеканалом “Перший УТР”, газетами та іншими ЗМІ.

22.09

Засідання ЛІКАРСЬКОЇ РАДИ ФОНДУ «Серце до серця», визначення порядку передачі інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет.

28.09

Оголошення остаточних результатів акції, передача інформації про її проведення та підведення підсумків неформального “змагання” між областями.

ЖОВТЕНЬ

01.10

Закупка медичного обладнання.

15.10

Прес-конференція, присвячена передачі інсулінових помп в області України, передача помп дітям Києва ти Київської області.

16-26.10

Об'їзд обласних центрів і передача медичного обладнання дітям представниками Фонду, представниками влади та волонтерами, які відзначились найкращими результатами у зборі коштів у своїй області.

ЛИСТОПАД

14.11

Закінчення встановлення інсулінових помп та закупленого для лікарні обладнання. Інформування про проведену роботу та надану допомогу через ЗМІ з нагоди «Міжнародного Дня Діабетика».

15.11

Початок акції “Я бачу і мене бачать ” для сільських шкіл, де діти йдуть та повертаються зі шкіл в умовах поганої видимості на дорозі. В рамках акції будуть популяризуватись елементи, що відбивають світло (елементи одягу, пов’язки, значки, наклейки, та інше), та пропагуватись серед дітей та молоді з метою їх використання (носіння). Другий етап нашої співпраці з ПЗУ Україна (організатор акції), Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Фірмою “Пластікс Україна (співорганізатор), ДАІ, телеканалом “Перший УТР”, газетами та іншими ЗМІ.

ГРУДЕНЬ

01-19.12

Акція з фірмою спонсором (Велика мережа магазинів дитячого взуття в Україні )закупка взуття для бідних дітей в кожній області під гаслом «Взуття від Діда Мороза»

19.12

Благодійна акція до дня св. Миколая для дітей, які користуються нашими інсуліновими помпами та для інших дітей, хворих на цукровий діабет.

Додаток 3

до листа МОЗ

від «23» лютого 2012 року

№ 04.01.11 №58/356 від 02.02.2012

ПОРЯДОК

організації та проведення VІІ Всеукраїнської акції

«Серце до Серця» допомоги дітям, хворим на цукровий діабет

16 квітня - 6 травня 2012року
І Організаційний етап
Утворення Організаційних комітетів

В Автономній Республіці Крим, обласних центрах, в містах Києві і Севастополі, районах, містах утворюються Організаційні комітети з проведення акції «Серце до серця» (далі - Акція) допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, на чолі з Головою (співголовами). Організаційні комітети утворюються, щоб діяти на благо Акції від свого імені, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти і науки, молоді та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; служб у справах дітей Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ. Склад вищезазначених організаційних комітетів затверджується відповідними розпорядчими документами (розпорядження, спільні накази). Оперативне керівництво Акцією здійснює на державному рівні – Всеукраїнський організаційний комітет, на регіональних (обласних) рівнях – місцеві організаційні комітети. Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.
^ Підбір партнерів та спонсорів

Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення усіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції. Місцеві організаційні комітети від свого імені також можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях, також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів і кошти, що не заборонені чинним законодавством України. Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть діяльність з проведення Акції, транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів, а також слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Головним банківським партнером є ВАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки, зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме виникненню більшої довіри у населення.
Інформація

Акція 2012 року проходитиме з 16 квітня по 6 травня, з фіналом проведення 5-6 травня.

За декілька тижнів до дня проведення, на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції.

Також інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції та в друкованих виданнях по всій Україні.

У рекламному ролику та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.
ІІ Акція – «Карнавал людських сердець!»
Механізм збирання коштів

У визначений термін проведення Акції – з 16 квітня по 6 травня 2012 року на вулицях сіл, селищ, міст України працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 16 квітня по 4 травня 2012 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.
^ Концерт та інші масові заход

У дні проведення фіналу акції – 5-6 травня 2012 року в районах, містах областей України, в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України, містах Києві та Севастополі мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до благодійного збору коштів допомоги дітям. Акція 2012 проводиться під гаслом «Карнавал людських сердець», тому крім концерту протягом дня відбуватимуться також інші розважальні заходи, як наприклад аукціони, на котрих можна буде придбати ґаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

^ Заохочення діяльності волонтерів Акції

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів організовує в січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.
ІІІ Розрахунок Акції
Підрахунок зібраних коштів

У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі, в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.

Це виглядатиме таким чином. Принісши скриньку, волонтер даватиме її на огляд (перевірка цілісності скриньки) спеціальній комісії, котра буде представлена членами регіонального Організаційного комітету, банківськими працівниками. Після цього, в присутності даного волонтера, працівник банку відкриє скриньку, перерахує наявні в ній кошти і впише зібрану суму грошей в спеціально відведену графу на картці іменованій “Звіт” з індивідуальним порядковим номером, ідентичним надрукованому на картці іменованій “Ідентифікатор” та на скриньці. Під записом зібраної суми грошей підписуватиметься працівник банку та волонтер.

Проведення акції у навчальних закладах (школи, вузи, позашкільні заклади), на підприємствах і установах має закінчитися 4 травня 2012 року. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ВАТ “Кредобанк” або іншого банку.

Фінал акції відбуватиметься 5-6 травня 2012 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця 6 травня 2012 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 7 травня (понеділок) 2012 року.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ВАТ «Кредобанк» і загальну суму буде оприлюднено у ЗМІ.
^ Контроль зібраних коштів

Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.fsds.in.ua) буде поданий список найкращих волонтерів по номерах, напроти котрих будуть відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери і їхні знайомі матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.
^ IV Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам

Закупівля медичного обладнання

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі ендокринології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі інсулінових помп (кожна одиниця купуватиметься разом з пакетом послуг даної фірми, таких як навчання персоналу роботі на даному обладнанні, встановлення, технічне обслуговування тощо і, якщо це потрібно, з розхідними матеріалами на рік).
^ Передача медичного обладнання

Інсулінові помпи передаватимуться дітям, хворим на цукровий діабет, у порядку, визначеному Лікарською Радою.
Контроль за медичним обладнанням

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет-сторінка Фонду (www.fsds.in.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо.
Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:« __________ область (місто). Благодійний внесок».


Схожі:

Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconУкра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація...
Провести з 22 по 26 квітня 2013 року у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах області Тиждень знань безпеки життєдіяльності...
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту
Заставна, вул. Незалежності, 88 тел. (03737) 2-15-98
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація Чернівецької області відділ освіти
Генеральної конференції юнеско щодо відзначення у 2011 році 1000-річчя заснування цієї видатної пам’ятки, відділ освіти райдержадміністрації...
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Затвердити склад оперативної групи з питань координації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у складі
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Провести в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району День цивільного захисту 27 квітня 2012 року
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconУкра ї н а новомиколаївська районна державна адміністрація запорізької...
Провести у 2012-2013 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах району моніторингові дослідження за напрямами
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Положення про проведення обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconУкра ї н а новомиколаївська районна державна адміністрація запорізької...
Всю управлінську діяльність методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту, загальноосвітніх навчальних, дошкільних І позашкільних...
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Відповідальній особі відділу освіти, молоді та спорту із профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району
Укра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 22. 09. 2011 №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка