Уроку у 6-а класі тема: Food




Скачати 31.87 Kb.
НазваУроку у 6-а класі тема: Food
Дата конвертації31.03.2013
Розмір31.87 Kb.
ТипУрок
uchni.com.ua > Інформатика > Урок
ПЛАН-КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО УРОКУ У 6-А КЛАСІ

Тема: Food.

Цілі:

Практичні: удосконалювати лексичні навички по темі,

активізувати лексичний матеріал по темі,

удосконалювати навички говоріння, письма, читання,

розвивати аудіювати текст,

навчити вести міні-діалог-розпитування,

удосконалювати граматичні навички у вживанні Present Simple в розповідних,

заперечних і питальних реченнях.

Освітня: розширити кругозір учнів.

розширити знання учнів про класифікацію продуктів харчування.

Розвиваючі: розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів,

розвивати навички аудіювання, читання, письма, говоріння,

розвивати лексичні навички,

розвивати граматичні навички,

розвивати фонетичні навички,

розвивати самостійність у праці.

Виховні:виховувати почуття ввічливості, чуйність у стосунках з товаришами,

виховувати любов до англійської мови.

Обладнання уроку: дошка, роздатковий матеріал handouts, ‘Stepping Stones 2” Course Book, Activity Book, комп’ютер, магнітофон.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І Організація класу.

Привітання.

а) T: Good morning, children!

I am glad to see you!

Who is on duty today?

What day is today?

What date is it today?

Who is absent today?

б) Введення в іншомовну атмосферу.

Warming-up.

T: How do you feel?

P1: I feel happy.

Основна частина уроку

ІІ Повідомлення теми уроку.

T: Look at the blackboard! You can see a proverb on it.

Who will read it?

P1: “Don’t live to eat, eat to live”.

T: Thank you! So the topic of our lesson is “Food”.

The proverb on the blackboard is the motto of our lesson today.

Today we are going to revise the words on the topic, practice and develop writing, reading, speaking, listening, grammar, phonetic skills.

Do you know some proverbs about food?

P1: As hungry as a hunter.

T: Do you know some idioms about food?

P1: walk on eggs.

III Фонетична зарядка.

T: Now, please let’s listen to the tongue twister “Betty Botter” and then we’ll read it together. We are going to practise the sounds [ b ] and [ t ] .

Учні слухають запис на комп’ютері і потім читають скоромовку разом із вчителем.

Betty Botter

Betty Botter bought some butter,

But she said, The butter’s bitter;

If I put it in my batter,

It will make my batter bitter.

But a bit of batter butter

Will make my batter better.

So, she bought a bit of butter

Better than her bitter butter.

And she put it in her batter,

And the batter was not bitter

So, it was better Betty Botter

Bought a bit of better butter.

ІV Повторення і активізація лексичного матеріалу по темі.

T: Let’s make a mind-map with the word “FOOD”.

What words do you associate with food?

Look at the blackboard. You task is the following: say a word, come to the blackboard and write your word into the necessary category.

Учень називає слово, підходить до дошки, записує слово біля правильної категорії, називаючи слово і пояснює свій вибір.

P1: A banana is a fruit.

P2: A carrot is a vegetable.

P3: Coca-Cola is a drink.

P4: Bacon is meat.

V Розвиток навичок письма.

Учні розгадують і записують слова, літери яких змішані.

а) T: Children, now you will do Task I. You see that the letters are mixed. So you must guess and write the word.

T: What is the first word?

P1: ice-cream

б) Учні виконують завдання 2 – записують пропущені слова в реченнях відповідно до малюнка.

T: And now we will do Task 2. Look at the Task 2. You can see a picture where the cat Duffy is eating a lot of food. Let’s find out it. Let’s complete the gaps in the sentences. The picture of food will help you. So write down the missing words. And then we will read the sentences.

VI Розвиток навичок аудіювання.

While-listening.

а) Учні слухають текст перший раз.

T: Now, children, you will listen to the text where children tell what food they like and what they don’t like.

Tapescript:

Bill: I like biscuits, cake and fish, but I don’t like cheese.

Suzy: I like cheese, fish and milk, but I don’t like biscuits.

Julie: I like cheese, biscuits and cake, but I don’t like milk.

Kev: I don’t like fish or cheese, but I do like cake and biscuits.

Kate: I like everything, I like cheese, biscuits, milk, fish and cakes.

б) Учні слухають текст другий раз і виконують Task 3.

T: Now listen to the text for the second time and do Task 3. You must fill in the table. If a boy or a girl likes something, you put and if he or she doesn’t like some food - put .

VII Фізкультхвилинка.

T: Now, children, let’s relax and sing the song “If you are happy and you know it”.

Учні із вчителем співають пісню “If you are happy and you know it” у супроводі мелодії, яка звучить на комп’ютері і виконують команди за ним.

If you are happy and you know it.

If you are happy and you know it clap your hands,

If you are happy and you know it clap your hands,

If you are happy and you know it then your face will surely show it,

If you are happy and happy and you know it clap your hands.

If you are happy and you know it stamp your feet,

If you are happy and you know it stamp your feet,

If you are happy and you know it then your face will surely show it,

If you are happy and you know it stamp your feet.

If you are happy and you know it shout: Hooray!

If you are happy and you know it shout: Hooray!

If you are happy and you know it then your face will surely show it,

If you are happy and you know it shout: Hooray!

If you are happy and you know it do all three, (clap, stamp, Hooray!)

If you are happy and you know it do all three (clap, stamp, Hooray!)

If you are happy and you know it then your face will surely show it,

If you are happy and you know it do all three, (clap, stamp, Hooray!)

VIII Перевірка розуміння тексту.

Post-listening.

Учні виконують Task 4.

а) після прослуховування тексту учні вставляють пропущені слова в реченнях;

T: Your next task is to fill in the gaps in the sentences, using your table.

б) потім учні читають свої речення;

T: What does Bill like?

P1: Bill likes biscuits, cake and fish.

T: What doesn’t Bill like?

P2: Bill doesn’t like cheese.

IX Розвиток навичок письма.

Учні виконують Task 5.

Учні заповнюють таблицю.

T: Now, children, I want to know what food you like and don’t like.

So, you must fill in the table in Task 5. There you can see two columns: I like and I don’t like.

X Розвиток навичок діалогічного мовлення.

Учні складають міні-діалоги, працюючи в парах, і запитують один одного, що їм подобається і ні.

T: So, pupils, work in pars asking each other.

P1: What do you like?

P2: I like bananas, carrots, bacon.

P1: What don’t you like?

P2: I don’t like milk, fish, eggs.

XI Розвиток граматичних навичок і говоріння.

Учні розказують, про що вони дізналися.

P1: Dima likes … .

Dima doesn’t like … .

P2: Sasha likes … .

Sasha doesn’t like … .

Заключна частина уроку

XII Повідомлення домашнього завдання.

T: Your homework for the next lesson is on handouts – ask the members of your family about their favourite food and fill in the table.

XIII Виставляння оцінок, їх мотивація.

T: Today you were active and have worked well. So your marks are:

XIV Підбиття підсумків.

T: So, today at the lesson we have spoken, written, listened to the text, sung a song, read a tongue twister, done many tasks.

Tell me now, at the end of the lesson how you feel.

P1: I feel tired.

XV Закінчення уроку.

T: The lesson is over!

Thank you!

Good-bye!

Схожі:

Уроку у 6-а класі тема: Food iconУроку з математики у 5 класі. Тема уроку
Мета уроку: закріпити вміння І навички виконувати дії з десятковими дробами при розв’язуванні задач. Показати учням, де в практичному...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУроку Тема уроку
Режим дня. Ознаки втоми. П. р. Вчимося І відпочиваємо. Організація куточку відпочинку в класі І вдома
Уроку у 6-а класі тема: Food iconПлан-конспектвідкритого уроку у 7-б класі тема
Обладнання уроку: дошка, роздатковий матеріал Handouts,комп’ютер, магнітофон,“Stepping Stones2”, CourseBook, ActivityBook
Уроку у 6-а класі тема: Food iconПлан-конспект відкритого уроку 6-а класі тема
...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУрок географії у 7 класі. Тема уроку
Тема уроку: Антарктида й Антарктика. Своєрідність географічного положення материка, його розміри. Відкриття Антарктиди та сучасні...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУроку музики у 6 класі тема уроку: Доля генія зміст уроку : В. А....
Обладнання: роздатковий матеріал (слова пісень, характеристики музики, тощо), портрет композитора, ілюстрації, презентації Microsoft...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУрок з математики в 1 класі
Тема уроку: повторення І закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів І задач
Уроку у 6-а класі тема: Food iconКонспект уроку алгебри та початків аналізу в 10 класі. Тема уроку:...
Навчальна мета: Вчитися застосовувати набуті знання до практичного розв’язування вправ, стимулювати учнів до вибору І самостійного...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУроку з всесвітньої історії у 6 му класі Тема: „Занепад Греції та підкорення її
З назви теми уроку ви помітили, що Греція в ІV ст до н е була підкорена Македонією. Виникає питання : чому в у ст до н е грекам вдалось...
Уроку у 6-а класі тема: Food iconУрок української мови у 4 класі Тема уроку
«морфологічний паспорт прикметників»; удосконалювати уміння працювати в групах, вести діалог
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка