Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
НазваКонкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
Дата конвертації02.04.2013
Розмір92 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Інформатика > Конкурс

У К Р А Ї Н А

Чернівецька область

Заставнівська районна державна адміністрація

відділ освіти, молоді та спорту

59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88 тел. (03737) 2-15-98, zastavna.osvita@gmail.com
9 січня 2013 №22
Керівникам ЗНЗ
Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області інформує про проведення Міжнародним розвивально-пізнавальним журналом для дітей «Жирафа-рафа» за підтримки Київського палацу дітей та юнацтва дитячого конкурсу «Безпечна країна очима дитини».

Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проводиться згідно із Законом України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства» та іншими нормативними актами у галузі дитинства, відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти України та ґрунтується на основних положеннях Міжнародної конвенції ООН про права дитини.

Метою проведення цього конкурсу є популяризації знань, умінь та навичок підростаючого покоління у питаннях особистої та суспільної безпеки, основ здоров'я, а також розвитку творчої діяльності, художньої уяви, фантазії під час створення власних роботі, працелюбності, ініціативності, активності та самореалізації дошкільнят та учнів початкової школи.

Конкурс проходить по всій території України і розрахований на вихованців ДНЗ, учнів початкової школи та їхніх педагогів і батьків.

Термін проведення - з 1 грудня 2012 р. по 15 квітня 2013 року.

Просимо Вашої інформаційної підтримки у проведенні конкурсу дитячої творчості «Безпечна країна Очима дитини», а саме довести до відома педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів про умови проведення конкурсу.

Положення про проведення конкурсу «Безпечна країна очима дитини» додається.

В.о. начальника відділу освіти, М.Г.Матейчук

молоді та спорту

Вик. О.І.Сеник

тел.2-26-86


ЗАТВЕРДЖЕНО

директор ТОВ «СВС Сіті Медія» Шусть Ю.С.

від 20 листопада 2012р.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
За ініціативи: Міжнародного проекту «Жирафа Рафа».

Організатор: Міжнародний розвивально-пізнавальний журнал для дітей «Жирафа Рафа»

^ За підтримки: Київського Палацу дітей та юнацтва.
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проводиться згідно із Законом України "Про освіту"Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства" та іншими нормативними актами у галузі дитинства, відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти України та грунтується на основних положеннях Міжнародної конвенції ООН про права дитини.

^ Мета і завдання конкурсу: Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проводиться з метою цопуляризації знань, умінь та навичок підростаючого покоління у питаннях особистої та суспільної безпеки, основ здоров'я, а також розвитку творчої діяльності, художньої уяви, фантазії під час створення власних роботі, працелюбності, ініціативності, активності та самореалізації дошкільнят та учнів початкової школи.

^ Термін і територія проведення конкурсу.

Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проходить по всій території України і розрахований на вихованців ДНЗ, учнів початкової школи та їхніх педагогів і батьків.

Період проведення конкурсу триватиме з 1 грудня 2012 року по 15 квітня 2013 року. Конкурс буде проведено у три етапи:

 1. етап - з 1.12.2012 по 31.01.2013 (прийом заявок на участь у Конкурсі);

 2. етап - з 15.01.2013 по 15.03.2013 (прийом та розгляд конкурсних робіт);

 3. етап - з 15.03.2013 по 15.04.2013 (підведення підсумків, нагородження переможців та висвітлення результатів Конкурсу).

 4. етап - з 01.04.2013 по 15.04.2013 виставка конкурсних робіт в Київському Палаці дітей та юнацтва.

,

Умови участі у конкурсі дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини».

До участі у Конкурсі запрошуються:

  1. У номінації «Колективна творча робота» - вихованці ДНЗ та учні початкових класів на чолі з педагогами або керівниками гуртків.

  2. У номінації «Родинна творча робота» - особистісні творчі роботи, виконані дітьми спільно з батьками.

Для участі у Конкурсі необхідно:

   1. Визначити відповідальну особу, яка представлятиме дитячий колектив (директор ДНЗ/школи, заступник директора з навчально-виховної роботи, вихователь/вчитель, керівник гуртка, тощо). Для участі у номінації «Родинна творча робота» відповідальною особою може бути один із батьків.

   2. Заповнити та надіслати лист-заявку (прим. додається) на участь у конкурсі до 31 січня 2013 року на поштову (04080 Київ, вул. В. Хвойки, 18/14, оф. 241)/електронну (info@rafaclub.net) адресу або надати інформацію за телефоном (044) 498-28-05;06 або (067) 444-74-46, відповідальна особа - Сосой Наталія.

   3. Створити колективну або сімейну конкурсну роботу з художніх елементів з журналів «Жирафа Рафа» та надіслати її на поштову/електронну адресу редакції до 15 лютого 2013р.

Напрями творчих робіт:

 • фотоколаж;

 • агітаційно-інформаційний плакат формату А-3, А-2;

 • електронна презентація;

 • дитячий малюнок (з обов'язковим відображенням головного героя журналів - жирафи Рафи) або аплікація (з використанням художніх матеріалів із журналів).


Тематика робіт:

 • Правила дорожнього руху та безпечна поведінка у транспорті.

 • Основи екології та бережливого ставлення до природи.

 • Безпека життєдіяльності.

 • Права дитини.

 • Здоров'язберігаючі технології.

 • Правила поведінки вдома, у садочку/школі та на вулиці.

 • Основи гігієни та спортивної культури.Підведення підсумків конкурсу дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» та визначення переможців.

За підсумками проведення конкурсу журі, у складі провідних спеціалістів редакції журналу «Жирафа Рафа» та представників організацій-партнерів, визначить головних переможців у двох номінаціях: «Колективна творча робота» та «Родинна творча робота».

^ Колективи/родини, які стануть переможцями конкурсу, отримують:

За перше місие у номінації «Колективна творча робота» - СУПЕРПРИЗ - мультимедійний ігровий центр РS-3 з телевізором Sопу від компанії РlауStatіоn - багатофункціональний ігровий центр для змістовного дозвілля і сучасного виховання. Працівники освіти будуть нагороджені Грамотами від організаторів.

За перше місие у номінації «Сімейна творча робота» - СУПЕРПРИЗ - мультимедійний ігровий центр РS-3 від компанії РlауStatіоn.

За друге місие у номінації «Колективна творча робота» - «Настільна ігротека» - набір розвиваючих настільних ігор світових виробників від компанії «Бельвіль». Працівники освіти будуть нагороджені Грамотами від організаторів конкурсу.

За друге місие у номінації «Сімейна творча робота» - портативна ігрова приставка РSР + 2 гри від компанії РlауStatіоn.

За третє місие у номінації «Колективна творча робота» - «Подарункові набори» - дитяча книжка + розвиваючі пазли від ігрового проекту «Кошка Нюся и ее друзья». Працівники освіти будуть нагороджені Грамотами від організаторів конкурсу.

За третє місие у номінації «Сімейна творча робота» - портативна ігрова приставка РSР від компанії РlауStatіоn.

Автори перших 50 робіт, які були надіслані на конкурс, незалежно від перемоги, будуть нагороджені гарантованими подарунками. Також, оголошено додаткові номінації «За оригінальність», «За масовість», «За складність техніки виконання», «За використання нестандартних ідей», переможці у яких також будуть нагороджені подарунками від журналу «Жирафа Рафа».

Для визначення переможця у номінації «Глядацькі симпатії» на сайтіwww.rafaclub.net у розділі

«Галерея Конкурсу» з 15.01.2013 р. буде відкрито онлайн голосування.

^ Генеральний призовий партнер Конкурсу: компанія Р1ауStаtіоn, ги.рlaystation..соm

Подарунковий партнер Конкурсу:

Компанія «Бельвіль» - розвиваючі інтерактивні настільні ігри від найкращих світових виробників, www.bville.com.ua. , -; . .

Проект «Кошка Нюся и ее друзья» - дитячі книжки та ігрові набори, www.koshkanusya.com.

Висвітлення результатів конкурсу дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини».

Анонс, порядок проведення та результати конкурсу «Безпечна країна очима дитини» будуть опубліковані:

 • на сторінках журналів «Жирафа Рафа».

 • на сайті Міжнародного проекту «Жирафа Рафа» www.rafaclub.net.


Усі роботи, надіслані на Конкурс, будуть опубліковані у електронному форматі у галереї Конкурсу на сайті www.rafaclub.net. Найкращі роботи будуть опубліковані на сторінках журналів «Жирафа Рафа» з авторським посиланням.

Кожен переможець буде особисто проінформований про перемогу та порядок отримання нагород.

ЗАЯВКА

на участь у конкурсі дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
Інформація, яку необхідно вказати

^ Заповнюється відповідальною особою

1.

ПІБ та посада відповідальної особи/одного з батьків.
2.

Контактний телефон відповідальної особи/одного з батьків.
3.

Ім'я та прізвище (назва групи/класу) учасника, автора роботи.
4.

Повна назва, поштова адреса дошкільного/загальноосвітнього навчального закладу.
5.

Домашня адреса, контактний телефон.
6.

Назва роботи
7.

Короткий опис роботи.


Заявки на участь у конкурсі приймаються за поштовою адресою (04080 Київ, вул. В. Хвойки, 18/14, оф. 241) або електронною адресою (info@rafaclub.net) до 31 січня 2013 року.

Конкурсні роботи приймаються за поштовою адресою (04080 Київ, вул. В. Хвойки, 18/14, оф. 241) або електронною адресою (info@rafaclub.net) до 15 березня 2013року.

Телефони для довідок:

+38(044) 498-28-05 - Наталія Сосой, координатор Конкурсу. +38 (067)444-74-46 - прийом заявок та конкурсних робіт. Internet:rafaclab.net

Інформація про видання
Журнали «Жирафа Рафа» є яскравим зразком сучасної педагогіки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, користуються значною популярністю серед дитячої аудиторії та широкого кола батьківської і педагогічної громадськості, чим і обумовлена їх актуальність.

Робота з журналами сприяє цілісному, різнобічному розвитку дітей, формуванню їх фізичної, соціально-моральної, емоційно-ціннісної, пізнавальної, мовленнєвої, художньо-естетичної і креативної компетентності.

Це глянцеві журнали А4 формату, що складаються з кольорових сторінок розважально-пізнавального типу та чорно-білих сторінок з практичними завданнями. Крім того в журналах можна побачити сторінки з орігамі, з настільними іграми, кольоровими вкладками. Рубрики журналу містять багато цікавої інформації пізнавального характеру: розвивальні і творчі завдання, літературні твори, завдання, що розвивають мислення, увагу, спостережливість, дрібну моторику рук.

Систематично проводяться конкурси та висвітлюються їхні результати. Постійно підтримується зв'язок з педагогами навчальних закладів, які залюбки діляться своїми напрацюваннями з досвіду роботи, надають цікаві фотографії з проведення свят у навчальних закладів, якими потім можуть милуватися на сторінках журналу. Передплатний індекс - 89052.

Більше інформації на сайті www.rafaclub.net.

Ми бажаємо, щоб діти частіше посміхалися та раділи кожному променю сонця!Схожі:

Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconКонкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
Організатор: Міжнародний розвивально-пізнавальний журнал для дітей «Жирафа Рафа»
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconКонкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчості діяльності з податкової тематики
Заставнівської райдержадміністрації інформує, що Державною податковою адміністрацією України з метою податкової культури у молоді...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconКонкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчості діяльності з податкової тематики
Заставнівської райдержадміністрації інформує, що Державною податковою адміністрацією України з метою виховання податкової культури...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconУкраїна хмельницька районна державна адміністрація відділ освіти наказ
Здійснити організаційні заходи щодо проведення конкурсу «Безпечна країна очима дитини» для вихованців дитсадків, учнів початкової...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconКонкурс дитячої творчості «Безпека в житті життя у безпеці»
Донецької області у місті з 1 по 24 квітня 2013 року проводиться конкурс дитячої творчості «Безпека в житті життя у безпеці» (далі...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconВідділ освіти
Про проведення районного конкурсу дитячої творчості «Творчість Т. Г. Шевченка очима дітей»
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» icon2 013 рік в Україні «Рік дитячої творчості»
Указом Президента України від 28. 12. 2012 р. №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» 2013 рік проголошено...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconВсесвітній фестиваль дитячої творчості
Всесвітній фестиваль дитячої творчості «Українські діти світу», присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка та Року дитячої...
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconКалендарний план роботи Первомайського будинку дитячої та юнацької...
Участь у І відбірковому етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття»
Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» iconПлан заходів щодо проведення у 2013 р. Року дитячої творчості у м. Горлівка
На виконання пункту 2 Указу Президенту України від 28. 12. 2012 року «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка