050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк»
Скачати 51.52 Kb.
Назва050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк»
Дата конвертації02.04.2013
Розмір51.52 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы23 липня 2008

Сообщение для СМИ

Пресс-секретарь компании «АВК»

Алёна Зубенко


presa@avk.ua

(044) 206 85 90, вн. 1229

(050) 474 95 37


«АВК» удосконалила систему контролю за безпекою продукції
Компанія «АВК» провела сертифікацію виробничих потужностей з випуску готової продукції за міжнародним стандартом ISO 22000. Отримання цього сертифікату підтверджує бездоганну роботу системи управління безпекою харчової продукції на підприємствах компанії.

«Контроль та гарантія якості є найбільш важливими задачами нашої компанії; протягом багатьох років ми орієнтуємося на принципи і стандарти, що прийняті в міжнародній бізнес-спільноті, - помітив Олег Гаряжа, директор з виробництва та інновацій компанії «АВК». - Однак загроза безпеці харчових продуктів може виникнути у харчовому ланцюжку на будь-якому етапі. Тому дуже важливо здійснювати постійний контроль та моніторинг якості протягом всього харчового ланцюга, починаючи від виробників кормів для тварин і закінчуючи роздрібними торговими точками.

Ось чому на підприємствах «АВК» проводиться подвійний моніторинг якості вхідної сировини та готової продукції, а також здійснюється повний контроль над продукцією протягом всього виробничого циклу».Мета стандарту - гармонізувати на глобальному рівні вимоги до менеджменту безпеки продуктів харчування та зробити процес удосконалення контролю за якістю продукції безперервним. Валерій Якубовський, генеральний директор Bureau Veritas Certification, яка сертифікувала систему, вважає, що серед українських виробників харчової продукції кондитери найбільш активно впроваджують системи менеджменту якості та безпеки продукції. «Успішно пройшовши сертифікацію за стандартом ISO 22000 компанія «АВК» піднялася на новий, ще більш високий рівень управління бізнес-процесами, - вважає Валерій Якубовський. - Упевнений, що підтвердження сертифікату ISO 22000 буде сприяти розширенню ринку збуту компанії та зміцненню її репутації як виробника високоякісної продукції».Вже сьогодні впровадження системи стимулювало компанію «АВК» збільшити інвестиції в навчання персоналу, що дозволило підвищити рівень відповідальності менеджменту та результативність роботи підприємств компанії в цілому.

На думку Сергія Кузнєцова, генерального директора компанії «Кондіс» (офіційний дистрибутор компанії «АВК» у Латвії), отримання «АВК» сертифікату ISO 22000 ще раз демонструє її вірність політиці якості й безпеки продуктів. «Проходження сертифікації також буде сприяти розширенню представленості продукції «АВК» у європейських роздрібних мережах і дозволить компанії брати участь у тендерах на розміщення державних замовлень Латвії», - переконаний пан Кузнєцов. ISO 22000 впроваджується на тих підприємствах, де необхідна більш сфокусована, узгоджена та інтегрована система менеджменту безпеки продуктів харчування, ніж зазвичай вимагається законодавством. На разі можна сказати, що отримання сертифікату ISO 22000 дозволить компанії більш ефективно взаємодіяти з партнерами всередині ланцюжка поставок, що в свою чергу позитивно відіб’ється на кінцевому споживачеві.

Міжнародний стандарт ISO 22000 «Системи менеджменту в області безпеки харчування — Вимоги для будь-яких організацій в ланцюгу поставок» диктує вимоги до системи менеджменту безпеки харчових продуктів, яка інтегрує принципи стандарту ISO 9001 й елементи систем HACCР, GMP, GHP та інших в рамках корпоративної системи менеджменту. Ці вимоги більшою мірою відносяться до тих, хто залучений до харчового ланцюга, включаючи підприємства-підрядники та дистрибуторів.Стандарт ISO 22000 доповнює загальносистемний стандарт ISO 9001 та керується принципами системи менеджменту харчової безпеки HACCP. Система НАССР - одна з найбільш ефективних систем управління якістю у світі. Концепція HACCP (Hazard analysis and critical control point — аналіз небезпек і критичних контрольних точок) базується на аналізі ризиків кожного етапу виробництва, ідентифікації критичних контрольних точок і керованість процесом.

Якщо проводити побутові аналогії, то заходи в рамках концепції НАССР нагадують поведінку батьків, коли дитина в сім’ї починає ходити:
1. визначаються ризики: дитина може перечепитися, защемити пальці, залізти до розетки, упустити на себе щось тяжке тощо.
2. визначаються контрольні точки: килим на підлозі, міжкімнатні двері, дверцята шафок, розетки, місцезнаходження тяжких предметів.
3. розробляються та впроваджуються процедури з попередження ризиків: килим прибирається, ставляться спеціальні упори на двері, розетки закриваються пробками, тяжкі предмети прибираються в недосяжні для дитини місця.
4. постійний моніторинг у критичних точках: чи не забули прибрати праску після прання, чи закрита розетка після використання тощо.
5. система постійно вдосконалюється: дитина проявляє цікавість до миючих засобів чи ліків? Купується ящичок із замком, все ховається туди…
Виконуючи вимоги, викладені у міжнародних стандартах ISO 9001 та ISO 22000, компанія гарантує, що всі відомі небезпеки всередині системи ідентифіковані та контролюються таким чином, що продукція організації не здатна зашкодити здоров’ю чи життю споживача.

Компанія «АВК» є одним з найбільших виробників й експортерів шоколадних виробів в Україні. Лідер національного ринку вагових шоколадних цукерок, шоколадних цукерок в пакетах, а також желейно-жувальних цукерок. Експортує свою продукцію в понад 20 країн світу. До складу компанії «АВК» входить п’ять кондитерських фабрик у мм. Дніпропетровськ, Донецьк, Мукачеве, Луганськ. У компанії працює близько 8 тисяч чоловік. Торговий обіг за підсумками 2007 року склав $260 млн.

Міжнародне технічне товариство «Бюро Верітас» засновано 1828 р. Сьогодні це міжнародна група, що надає послуги в галузі забезпечення якості, безпеки життєдіяльності, соціальної відповідальності та захисту навколишнього середовища. В Україні представлена компанією Bureau Veritas Certification з 1993 року. Бюро працює з понад 280 тисячами корпоративних клієнтів в усьому світі, займаючи лідерські позиції у сфері сертифікації за міжнародними стандартами ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, ISO 14001:2004 IRIS та інших стандартів, як у глобальному масштабі, так і в Україні.

Компанія «Кондіс» є найбільшим дистрибутором кондитерських виробів з України до Латвії. Компанія працює з 1998 року. Постачає кондитерські вироби широкому колу торгових точок, як мережного, так і лінійного роздробу.
***
Компанія «АВК» - найбільший виробник шоколадних виробів в Україні, була заснована 1991 року. До складу компанії входять 5 кондитерських фабрик, розташованих у Дніпропетровську, Донецьку, Луганську й Мукачевому. Пріоритетним напрямом для «АВК» є шоколадні вироби. Компанія - лідер українського ринку в сегментах вагових шоколадних цукерок і желейно-жувальних солодощів, займає біля третини на кожному з них.

Портфель продуктів компанії включає в себе вироби для різних ситуацій – у якості подарунку, до сімейного столу чи для індивідуального споживання. Продукція компанії «АВК» відрізняється високою якістю та неперевершеними смаковими характеристиками, має оригінальний дизайн, нестандартну упаковку, власний стиль, який вирізняє на фоні продуктів-конкурентів. Візитівками компанії «АВК» у категорії шоколадних виробів є такі торгові марки, як «Креамо», «Королівський Шарм», «Пралінетка», «Шоколадна Ніч», «Королівський Шедевр», «Доміор», «Гулівер» тощо.

«АВК» гарантує високу якість своєї продукції. Система управління виробничими процесами компанії сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000 та 22000:2005. Відповідність даним стандартам - це контроль і управління якістю та ризиками на всіх етапах виробництва: від виробництва сировини до реалізації готового продукту. Висока якість продукції, оригінальні рецептури та ефектна упаковка кондитерських виробів дозволяють «АВК» експортувати свою продукцію у понад 20 країн світу.

ЗАТ «АВК», 04080, Україна, м. Київ, вул. Межигірська, 82-А

Тел./факс: +38 (044) 206-85-90, www.avk.ua Інформаційно-довідкова служба 0 (800) 5000 12.Схожі:

050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» icon050 474 95 37 «Сердечні» вітання від компанії «авк» Компанія «авк»
«авк» напередодні свят пропонує популярні цукерки у вишуканій упаковці в формі серця: чудові цукерки з ніжною хрусткою вафлею, горіховою...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» icon050 474 95 37 «Жувіленд» проводить сімейний фотоконкурс Бренд «Жувіленд» компанії «авк»
«авк» організує сімейний фотоконкурс під назвою «Як дві краплі води». Головний приз конкурсу – подорож до Паризького Диснейленду...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПрес-секретар компанії «авк» Олена Зубенко
Компанія «авк» проводить масштабну акцію з підтримки своїх продуктів у ключовому роздробі. В торгівельних залах вже розпочали свою...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПрес-секретар компанії «авк» Олена Зубенко
Роман Бабець: «Компанія «авк» готова до сплеску продажів напередодні святкування Пасхи»
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПрес-секретар компанії «авк» Олена Зубенко
До Дня захисту дітей компанія «авк» І бренд «Жувіленд» стали партнерами свята «Світ талантів — цвіт нації». Святкування відбулося...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» icon«Укрпошта» разом із «авк» відкриває Резиденцію Діда Мороза у Києві...
Співробітники «Укрпошти» І компанії «авк» знову допомагають Діду Морозу творити дива. 2013 року кожен, хто напише доброго листа Діду...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПресс-секретарь компании «авк» Алёна Зубенко
Компанія «авк» запустила широкомасштабну рекламну кампанію бренду «Королівський Шарм». Комплекс рекламно-маркетингових заходів триватиме...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПресс-секретарь компании «авк» Алёна Зубенко
Торгівельна марка «авк» визнана добре відомою в Україні. Таке рішення ухвалила Апеляційна палата Департаменту інтелектуальної власності...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПрес-секретар компанії «авк» Олена Зубенко
Оновлений стильний дизайн подарункових наборів, виключно якісні солодощі, оригінальні сюрпризи та співвідношення ціна/якість зробили...
050 474 95 37 «авк» удосконалила систему контролю за безпекою продукції Компанія «авк» iconПрограмний комплекс авк-5 0 ) 48 сд лссср

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка