Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна»
Скачати 135.84 Kb.
НазваКонкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна»
Дата конвертації23.04.2013
Розмір135.84 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Інформатика > Конкурс


Україна

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР

НАУКОВО – ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

29001, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83 тел.(0382)654785, факс (0382)651192

р/р 35418001001774, 35426004001774 в ГУ ДКУ у Хмельницькій області

E-mail hocnttym@ukrpost.ua; hocnttym@ mail.ru

16 грудня 2010 року № 370
Відповідальним за роботу

районних/міських філій

Хмельницького територіального

відділення МАН

Про проведення конкурсів

"Intel-Eko Україна" та

"Intel-Техно Україна"

у 2010 - 2011 навчальному році

Шановні колеги!
Інформуємо вас, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.11.10. № 1/9-866 "Про проведення конкурсів "Intel-Eko Україна" та "Intel-Техно Україна" у 2010 - 2011 навчальному році та з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г. Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel-ЕкоУкраїна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) та «Intel – Техно Україна» (установа-організатор – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»).

Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія.

Конкурс «Intel–Техно Україна» проводиться 27-31 січня 2011 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.

Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.

Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Для участі в конкурсі «Intel–Техно Україна» необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 31 грудня 2010 року, а для участі в конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна» - до 15 січня 2011 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef.

Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи), а також подання заявки учасника до 15 січня 2011 року у відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на електрону адресу: hocnttym@ukrpost.ua; hocnttym@ mail.ru

Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна» проводяться у два етапи:

І етап:^ 1 - 31 грудня 2010р. («Intel–Техно Україна»), 1 грудня 2010 року – 15 січня 2011 року («Intel-ЕкоУкраїна») – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;

ІІ етап: 27 - 31січня 2011р. («Intel–Техно Україна»), 15-18 лютого («Intel-ЕкоУкраїна») – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня у м.Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна» за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.

Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF «Наука в школі» для наукових керівників учасників конкурсів.

В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.

Просимо довести інформацію про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel–Техно Україна» у 2010 - 2011 н.р. до відома наукових керівників наукових товариств учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Додаткова інформація - на сайтах:

http://www.isef.kpi.ua та http://nenc.gov.ua/isef,

умови міжнародного конкурсу:

http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp

вимоги до наукових робіт:

http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf
^ Додаток 1 - умови проведення конкурсів

Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсі «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна».Директор Г.М. Гончарук

Вик. Мукомела М.О.

тел. 656876


Додаток 1

до листа ХОЦНТТУМ

від "16" грудня 2010р.

№ 370
^ Умови проведення конкурсів

«Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна
Мета

Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF, який проводиться серед кращих молодих

учених і винахідників світу з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.
Завдання

 • виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, які проводять дослідження в різних сферах науки й техніки;

 • розвиток інженерної та наукової думки серед молоді;

 • популяризація серед молоді науки як професійної сфери;

 • популяризація наукових та науково-технічних досліджень і розробок молодих учених.


Категорії конкурсів
«Intel-Техно Україна»


 • Математичні науки

 • Фізика та астрономія

 • Комп'ютерні науки

 • Інженерія

 • Енергетика


«Intel-ЕкоУкраїна»


 • Біологія

 • Ботаніка

 • Зоологія

 • Екологія та екологічна інженерія

 • Науки про Землю (географія, геологія)

 • Науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини)

 • Хімія та біохімія

 • Біоінженерія


Учасники Конкурсу

До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років.

Подані на Конкурс наукові проекти мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту). Кожен учасник має право брати участь тільки в одному національному конкурсі: або «Intel–Техно Україна», або «Intel-ЕкоУкраїна». Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.

Результати відбору до участі у очному етапі, а також поточні новини будуть оприлюднені на сайтах конкурсів http://www.nenc.gov.ua/isef та http://www.isef.kpi.ua, а також у вигляді запрошень на електронну пошту.
^ Порядок проведення національних етапів Intel ISEF
Конкурс проходить у два етапи:
І-й етап − заочний конкурс тез

Тези наукових робіт на Конкурс подаються українською мовою. Обсяг тез 2-3 стор.; шрифт Times New Roman, 14; інтервал - 1,5; формат роботи - Microsoft Word 6.0 або більш пізні версії; малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються до тез окремо. Загальна кількість додатків не повинна перевищувати 10.
У тезах має розкриватися наступна інформація:

 • Коротка творча назва проекту (має відбивати суть проекту, бути яскравою та складатися з кількох захоплюючих погляд слів)

 • Повна тема наукового дослідження

 • Актуальність теми

 • Мета та короткий виклад основних положень проекту

 • Гіпотеза

 • Матеріали і методи дослідження

 • Результати експериментів

 • Аналіз отриманих результатів (сформулюйте основні результати, оцініть їх новизну, вкажіть, чому отримані результати кращі за ті, що вже існують)

 • Висновки, можливість науко-практичного використання результатів дослідження (доцільність, подальші плани)

 • Перелік використаних джерел.


ІІ-й етап − презентація проектів у постерному (стендовому) режимі та наукове інтерв’ю з членами журі.
На ІІ етапі основна увага журі Конкурсу приділяється вмінню учня презентувати свій проект, вести наукову бесіду, аргументовано відповідати на запитання, доводити та відстоювати власну точку зору, спілкуватись за темою дослідження українською та англійською мовами.

Для демонстрації проекту учасники можуть розміщувати на робочому місці демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки.
За результатами ІІ етапу Конкурсів буде визначено переможців у кожній категорії. Два індивідуальні та один командний проекти-переможці кожного з конкурсів, відібрані науковим журі, отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який відбудеться з 8 до 13 травня 2011 року у м.ЛосАнджелес (штат Каліфорнія, США). Командні проекти змагатимуться на кожному конкурсі між собою окремо, незалежно від категорії, за право участі у міжнародному конкурсі.
^ Вимоги до наукових проектів

До участі у ІІ етапі Конкурсу допускаються учасники, чиї наукові проекти виконані у формі постера. Розміри постера: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина − 60 см та дві бічні − по 30 см кожна).
Структура постера

 1. Коротка творча назва проекту

 2. Актуальність задачі

 3. Мета проекту

 4. Гіпотеза

 5. Матеріали дослідження

 6. Методи дослідження

 7. Результати експериментів

 8. Висновки

 9. Науково-практичне застосування

 10. Подальші плани

 11. Бібліографія.


Додаткові матеріали, які розкривають деталі, хід та результати дослідження:

 • план проведення наукового дослідження

 • журнал (щоденник) дослідження

 • опис результатів дослідження

 • макети та робочі моделі

 • комп’ютерна презентація до стенду.

Журнал дослідження - план дослідження, щоденник дослідження, робочі записи, графіки, діаграми, ескізи тощо.

^ Опис дослідження - документ, у якому зазначено проблему, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження, подальші плани, бібліографію тощо.
Наукові проекти, підготовлені у іншому форматі (демонстрації, інформаційні повідомлення, пояснювальні моделі або результати досліджень літератури) конкурсною комісією не розглядатимуться.
Наукове шахрайство (плагіат, підробка, використання чи презентація чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або Конкурсу.
^ Критерії оцінювання наукових проектів

Наукові проекти журі Конкурсу оцінює за наступними критеріями:

Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

15

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

10

Робота у команді10

Загалом

100

100


Наукові проекти, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями під наглядом наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).

За детальнішою інформацією звертатись до організаційного комітету конкурсу:

- Анастасії Юріївни Причиненко, керівника конкурсів Intel ISEF в Україні, тел. 044490 64 85, e-mail: Anastasiya.prychynenko@intel.com

- Максима Анатолійовича Дмитренка, координатора «Intel-ТехноУкраїна», Тел.: 050-516-01-90; 044-236-70-98; Е-mail: patent_ua@ukr.net;

- Вікторії Іванівни Тараненко, координатора “Intel-ЕкоУкраїна”, тел. 044-430-04-91, E-mail: victoriya@nenc.gov.ua

Бажаємо успіхів!

Додаток 2

до листа ХОЦНТТУМ

від "16"грудня 2010р.

№ 370
^ ЗАЯВКА

на участь у конкурсі “Intel-Техно Україна” та “Intel-Еко Україна”


 1. Інформація про науково-дослідницький проекту

Коротка творча назва проекту (так, як представлено на постері – не більше 8 слів!)______________________________________________________________
Повна наукова назва проекту

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Категорія проекту (необхідне відмітити):

Intel-Техно Україна”

 • Математичні науки

 • Фізика та Астрономія

 • Комп’ютерні науки

 • Інженерія

 • Енергетика

Intel-Еко Україна”

 • Біологія

 • Ботаніка

 • Зоологія

 • Екологія та екологічна інженерія

 • Науки про Землю

 • Науки про людину

 • Хімія та біохімія

 • Біоінженерія
Тип проекту (необхідне відмітити)

 • індивідуальний

 • командний (кількість учасників: два , три  )

Наявність макетів та діючих моделей

 • наявні

 • відсутні

Чи представлявся даний науковий проект на інші конкурси? Так ; Ні 

Якщо так, то на які саме? _________________________________________

Яке місце виборов? ________________________________________________

Перелік технічних засобів, необхідних для демонстрації проекту: _________________________________________________________________

 1. Інформація про учня-дослідника

Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) учня, який виконав та представляє на конкурс наукове дослідження _________________________________________________________________
Число, місяць, рік народження______________________________________
Клас____________________________________________________________
Скільки років займається науковими дослідженнями ____________________
Рівень володіння англійською мовою

 • базовий

 • середній

 • високий
 1. Інформація про навчальний заклад


Повна назва навчального закладу ______________________________________________________________________________________________________________________________________

Район Києва/ або область та район України ___________________________

Адреса навчального закладу __________________________________________________________________________________________________________________________________

ПІБ директора _________________________________________________________________

Телефон школи _________________________________________________________________


 1. Інформація про наукового керівника проекту

ПІБ________________________________________________________________

Місце роботи, посада, науковий ступінь __________________________________________________________________________________________________________________________________

Скільки років є науковим керівником конкурсанта _________________________________________________________________


 1. Інформація про шкільного вчителя з профільного предмету

ПІБ шкільного вчителя _________________________________________________________________

Місце роботи, посада, науковий ступінь (якщо є) шкільного вчителя _________________________________________________________________
6. Контактна інформація конкурсанта

Домашня адреса

будинок №______, квартира _____________

вулиця ________________________________________________________

місто/ населений пункт __________________________________________

індекс ________________________________________________________

район/ область _________________________________________________

моб. телефон (_____) _________________

E-mail (обов’язково) ____________________________________________

Схожі:

Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс «Intel-Техно Україна» проводиться 14-17 лютого 2012 року...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти І науки та Київським національним університетом...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурсу “Intel-Eko Україна 2012”
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації надсилає лист від 23. 09. 2011 №3667/12 управління освіти І науки облдержадміністрації...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconПро обласний конкурс навчальних проектів за програмою Intel® «Навчання для майбутнього»
Управління освіти І науки Запорізької ода; кз «Запорізька обласна академія післядипломної педагогічної освіти» зор
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс-захист науково-дослідницьких робіт відбувався з таких напрямків:...
Хіі міській науково-практичній конференції слухачів наукового товариства учнів Малої академії наук “Інтеграл” як І етапі Всеукраїнського...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс «Учитель року» Загальні положення Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі Конкурс)
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі – Конкурс) проводить Міністерство освіти І науки України на виконання Указу Президента...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс проводиться серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у три етапи
Луганській області на 2011-2014 роки згідно з Положенням про обласний конкурс учнівської творчості «Мій земляк Борис Грінченко»,...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс проводиться з метою виховання молоді держави через створення...
Головне управління освіти І науки облдержадміністрації доводить до вашого відома, що на території України з 1 січня 2011 року до...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»)...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconКонкурс проводиться Міністерством освіти І науки, молоді та спорту...
України І федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках...
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія. Конкурс «Intel-Техно Україна» iconПоложення  про Всеукраїнський конкурс “ Моральний вчинок ”
Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка