Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови
Скачати 64.82 Kb.
НазваН аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови
Дата конвертації17.03.2013
Розмір64.82 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ
Варіант 1


  1. Оператори циклу в мові програмування С. Написати приклад заповнення масиву цілих чисел з допомогою генератора випадкових чисел.  1. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком Dx. Вхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1, Xmax=1, Dx=0,2. Результат обчислення вивести на екран.

3. Написати програму мовою С, яка вводить рядок символів, наприклад: 10,20,30,1,25,44,55,77,100,33 та формує відповідний масив цілих чисел. При формуванні окремих чисел використати вказівники. Вивести на екран данний масив та значення мінімального та максимального елементів.


Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 2

1. Базові типи даних в мові програмування С.

2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком Dx.Вхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1 Xmax=12 Dx=1 a=2.2 b=1. Результат обчислення вивести на екран.

3. Написати програму мовою С, яка виводить на екран монітора таблицю символів ПЕОМ із кодами 128 – 255. Таблиця повинна містити 16 рядків та 8 стовпчиків. В кожній позиції таблиці мусить бути трьохзначний десятковий код, потім символ “-“, а потім графічний еквівалент символа. Наприклад, 128-А.


Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 3

1. Форматний ввід та вивід в мові С. Специфікації перетворень. Символи перетворень.

2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком Dx.Вхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-3 Xmax=15 Dx=1 a=2 b=1. Результат обчислення вивести на екран.

3.Написати програму, яка вводить ціле додатнє число (максимальне значення дорівнює 2147483647). Знайти суму та добуток цифр цього числа. Розв’язати задачу з використанням циклу for … .
Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 4

1. Використання вказівників в мові С. Операції над вказівниками.

2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-2 Xmax=10 Dx=1 a=3 b=11. Результат обчислення вивести на екран.

3. Написати програму мовою С, яка для двох заданих чисел m та n і двох впорядкованих масивів A[1]<=A[2]<=…<=A[m] та B[1]<=B[2]<=…<=B[n] створює впорядкований масив C[1]<=C[2]<=…<=C[m+n]. Написати програму з використанням індексів елементів масиву та вказівників на елементи масиву.

Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 5

1. Робота з символами в мові С. Функції перевірки виду символів.

2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1.5 Xmax=2.1 Dx=0.3 a=2 b=3. Результат обчислення вивести на екран.

3. Написати мовою програмування С програму, яка за заданим двомірним масивом В розмірності 35 будує новий масив з іменем V шляхом вилучення з В рядка та стовпчика, котрі містять мінімальний елемент.
Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 6
1. Структури та поля бітів у структурах в мові Сі.

2. Мовою програмування С написати функцію y=Dirac(x). Функція Dirac(x) визначається у такий спосіб:3. Написати мовою програмування С програму, яка за заданим масивом розмірності 50 і діапазоном значень від –100 до 100 замінює всі елементи з від’ємним значенням на значення мінімального не рівного 0 додатнього елемента.


Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ


ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 7

1. Робота з символами в мові С. Функції перевірки виду символів.

2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=0 Xmax=12 Dx=1 a=3.1 b=3. Результат обчислення вивести на екран.

3. Написати програму, яка вводить ціле додатнє число (максимальне значення дорівнює 2147483647). Знайти суму та добуток цифр цього числа. Розв’язати задачу з використанням циклу while … .
Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 8

  1. Функції в мові С. Визначення та виклик функцій.
  1. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1.5 Xmax=2 Dx=0.3 a=-1 b=5. Результат обчислення вивести на екран.

3. Розробити програму, що обчислює наближено значення бескінечної суми (праворуч дається її точне значення, з яким можливо порівняти результат із заданою точністю Eps).
= ;


Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ


ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 9

1. Доступ до файлів в мові С.
2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1.5 Xmax=1.5 Dx=0.25 a=0.5 b=0.2. Результат обчислення вивести на екран.

3. Розробити програму, що обчислює для заданого дійсного число х, натурального число n:

;
Н^ АЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ

Варіант 10
1. Доступ до файлів в мові С. Функції роботи з текстовим файлами.
2. Розробити програму на С для обчислення значень функції з умовами для ряду значень аргумента Х, що знаходиться в заданому інтервалі [Xmim, Xmax] та змінюється з кроком DxВхідні дані ввести з допомогою клавіатури: Xmim=-1.4 Xmax=1 Dx=0.2 a=2 b=10 Результат обчислення вивести на екран.

3. Розробити програму, що обчислює для заданого дійсного число х, натурального число n:


Схожі:

Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconМетодичні вказівки
Мови об’єктноорієнтованого програмування, основи програмування та алгоритмічні мови”
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconЗагальні положення
Основи програмування та алгоритмічні мови” передбачає виконання студентом стандартних дій по розробці програмного забезпечення від...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconМова програмування Сі для мікроконтролерів. Елементи мови. Лексичні...
Сі – це мова програмування заг призначення, розрахована на створення ефективних програм з елементами структурного програмування І...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconТеоретичні основи трансляції
...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconУроку
ТБ. Вступне заняття. Історія мов програмування. Поняття програми, мови програмування, компілятора
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconКурсова робота
Курсова роботи з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» на тему: «Мова програмування turbo pascal» являє собою заключний етап...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconТараса Шевченка Кафедра теорії та технології програмування Лабораторна...
Перевірити синтаксичну правильність побудованого за правилами мови Паскаль виразу та знайти його значення (передбачити виконання...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconУрок 4 Тема. Перше знайомство з мовою програмування Паскаль. Створення...
Перевагами є те, що цю мову легко читати І редагувати. Використовувати для розв'язку різних задач тощо
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови iconМіністерство освіти та науки україни
В даному документі проводиться опис розробленого пз та елементів вибраної мови програмування, які використані в даній програмі. Дана...
Н аціональна академія управління основи програмування та алгоритмічні мови icon2. Основи мотивації праці Лекція Основи мотивації праці
Курс навчальної дисципліни “ Управління трудовими ресурсами ” призначений для вивчення політики управління людськими ресурсами в...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка