Протокол №12
Скачати 119.96 Kb.
НазваПротокол №12
Дата конвертації05.08.2013
Розмір119.96 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы

ПРОТОКОЛ №1226 червня 2013р. м. Київ
Спільного засідання правління

Київської міської організації УТОС та правління Київської обласної організації УТОС
Голови правлінньКМО УТОС Новосецький М.М.,
КОО УТОС Драчевська Т.Є.Секретар Ковтун Н.І.


Присутні:

Члени правління Геля В.М., Євсев’єв Г.А.,

Івасенко М.І., Коник В.М., Осадчий О.М., Петровський В.Б.,

Радіонов В.Є., Романюк В.В., Суркова Т.Ф. ,

Федорець П.С., Чуприна О. М., Шульгін В.Є., Голубенко О.П., Ясельська О.В.,Квач М.М., Бойко О.П.

Члени ревізійної комісії - Крамністий О.О., Ліціс А.О., Мегедь Н.А.
Відсутні: Васін С.А., Савчук Я.Г., Шупік В.М.

Запрошені: Ковальчук В.П.
Порядок денний:

1. Інформація про відзначення 80-річчя УТОС.

2. Обговорення питання про лікування тотально сліпих згідно Протокольного доручення О.Попова від 09.04.2013р.

3.Обговорення організації пікетування Верховної Ради України, інших установ влади.

4.Про сайт КМО УТОС.

5. Про соціальную «Картку киянина»

6.Про зміну юридичної адреси КМО УТОС та про внесення змін до Статуту КМО УТОС.

7. Проведення київського міського фестивалю художньої самодіяльності присвяченого 80-річчю УТОС.

8. Проведення київського міського шахового турниру присвяченого 80-річчю УТОС.

9.Листи вищестоящих організацій.

10. Про затвердження прийнятих рішень на засіданнях бюро протоколи №№9,10,11,12 .

11.Розподіл санаторно-курортних путівок на 3 заїзд.

По першому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – ЦП УТОС організувало ряд заходів по відзначенню 80 років УТОСу. Пройшов семінар, великам нарада, мвяткове засідання. Були присутні міністр Королевська та нардеп Сушкевич. Було багато інших гостей, в тому числі керівникі Товариств сліпих з Росії, Білорусії, Молдови. Зараз святкові заходи проводять підриємства і організації Києва та області. Міська організація буде проводити свій захід 15 жовтня на УВП №1 початок о 12.00. давайте обговоремо цю пропозицію.

ВИСТУПИЛИ: Федорць, Драчевська, Осадчий – потрібно проводити заходи щоб привернути увагу до наших проблем, запрошувати владу, спонсорів, відомих людей та ЗМІ. Радіонов, Ковальчук, Коник – міський захід провести на УВП № 1, підготувати, почати о 12,00 потім добрий концерт. Новосецький – може проведемо в будинку Профспілок, но без наборів. Важко їх там зберегти. Федорець, Геля, Драчевська – проводити на УВП №1, запрости гостей, зробити концерт, людям – набори.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • 0. Інформацію про відзначення підриємсствами та організаціями 80 років з Дня заснування УТОС прийняти до відома.

 • 1. Провести в м. Києві святковий захід до 80 річчя з Дня заснування УТОС на на УВП №1, 15 жовтня починаючи о 12.00.

 • 2. Запросити на урочисту частину керівників міста, народних депутатів, депутатів київради, керівників управлінь КМДА, роботодавців, профспілки, спонсорів, представників інших важливих організацій з якими співпрацює правління КМО.

 • 3.Директору клубу Ковальчуку В.М. організувати після урочистої частини великий святковий концерт силами худсам підприємств і організацій міста та області.

 • 4. Запросити на цей захід найактивніших членів УТОС від всіх організацій м. Києва та правління УТОС Київської області.

 • 5.Організувати для учасників заходу продовольчі набори, як одноразову матеріальну допомогу.

 • 6.Відповідальним особам після закінчення концерту видавати продовольчі набори під особистий підпис учасникам вищевказаного реабілітаційного заходу.
 • 7. Правлінням ПО на своїх засіданнях визначити осіб, які зможуть особисто прийняти участь 15.10.13 о 12-00 в Будинку культури ім. Я.Батюка у заході до Дня Заснування УТОС.

 • 8.Головам правлінь ПО зібрати документальні дані на кожного учасника майбутнього заходу та передати їх міському правлінню для видачі продовольчих наборів учасникам під їх особистий підпис.

 • 9. Бухгалтеру КМО УТОС Шмигельській Т.Г. визначити видачу члену УТОС продовольчого набору як оподаткування благодійної допомоги згідно ст. 170.7.3. Податкового Кодексу України (не включати до оподатковуваного доходу суму нецільової одноразової благодійної допомоги).

 • 10.Голові ПО УВП №1 Коник В.М. забеспечити прийняття продовольчих наборів, їх зберігання, фасування та видачу учасникам в різних кімнатах.

 • 11.Відповідальним особам після закінчення концерту видавати продовольчі набори під особистий підпис учасникам вищевказаного реабілітаційного заходу визначеними правліннями первинних організацій КМО.

 • 12.Правлінню КМО розділити отриману кількість продовольчих наборів пропорційно серед ПО згідно їх чисельності, кількості активістів, кількості зданих членських внесків.

 • 13.Правлінням ПО на своїх засіданнях визначити осіб, які зможуть особисто прийняти участь 15.10.13 о 12-00 в Будинку культури ім. Я.Батюка у заході до Дня заснування УТОС.

 • 14. Голові КМО УТОС звернутись до КМДА з проханням про нагродження наших членів УТОС грамотами.

 • 15. Нагородити грамотами КМО УТОС найактивніших членів первиних організацій КМО.

По другому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького - ми не раз звертались до КМДА з проханням зробити одне відділення в лікарні для лікування тотально сліпих. Зараз новий заступник голови Корж В.П. Він запропонував зробити в кожій лікарні 1 палату для нас. Як нам краще – давайте обговоремо.

ВИСТУПИЛИ: Коник, Федорець, Радіонов, Шульгін – потрібно щоб лікуватись сліпі могли самостійно. Потрібні супроводжуючи. Кращі лікарі. Потрібно щоб в кожній лікарні була така палата для сліпих. Новосецький , Чуприна, Федорець, Голубенко, Ясельська – понтрібно своє відділення. Одне в м. Києві. Сліпого привезуть на лікування, але в спеціалізованному відділенні буде краще. Добиватись відділення для лікування сліпих.

ПОСТАНОВИЛИ:

Правлінню КМО добиватись перед КМДА, щоб в м. Києві організували хоча б одне відділення для лікування очей спеціально для тотально сліпих киян.

^ По третьому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – в УТОСі є проблеми щодо майна на яке претендують інші власники. Вже було декілька випадків коли на майно УТОС були наїзди. Ось нещодавно спробували забрати у нас базу відпочинку УВП №3 УТОС. Пройшли суди і не вирішивши питання на нашу користь ми спробували звернутись до депутатів ВР України. Пікетували Раду всі разом, але пікетування пройшло не належному рівні. Було мало наших людей. Проблеми ще будуть і при такій підготовці будемо програвати. Ваші пропозиції.
ВИСТУПИЛИ: Осадчий, Радіонов, Драчевська, Голубенко – потрібно захищати майно УТОС. Способи захисту різні. Пікетування потрібне. Новосецький, Федорць, Геля, Євсєв’єв - потрібно щоб приймали участь всі. На цей раз зовсім не прийняли участь ТПО №1, ТПО №2. добре спрацювало ТПО №4 – було 27 осіб. Потрібно краще готовити таку акцію керівникам осбисто відповідати за участь членів УТОС. В майбутньому видно ще не раз прийдеться пікетувати владу, захищаючи свої інтереси. Нас хвилюють: малі пенсії; допомога 1 групі; зняття пільг; транспортне обслуговування; засоби реабілітації; медичне обслуговування, інше.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • Інформацію про організацію пікетування прийняти до відома.

 • Звернутись до всіх керівників організацій УТОС м. Києва з проханням при необхідності краще організовувати свої колективи на пікетування владних структур.

 • Попередити керівників ТПО №1 УТОС та ТПО №2 УТОС про погану організацію в своїх колективах пікетуваання ВРУ.

 • Проводити роз’яснювальну роботу серед членів УТОС про можлтву необхідність пікетування владних структрур для віфдстоювання інтересів Товариства сліпих.


^ По четвертому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – нашим сайтом замається Г.Євсєв'в. Проведена робота. Ваші пропозиції.
ВИСТУПИЛИ: Євсєв’єв – наш сайт КМО розмішувався на безкоштовному хостінгу »narod.ru». Цей хостінг закривається. Наш сайт вже досить об’ємний, на ньому багато цінної інфрмації. Все це потрібно перевести на новий хостінг «org.ua». ми працювали по переведенню сайту разом з Радіоновим. Затрачено 56 грн. на організацію нової адреси сайту. Ще є час для повного переведення всієї інформації на новий хостінг «org.ua». це більш престижна адреса.

Федорець, Осадчий, Чуприна, Бойко - сайт потрібний. Потрібна добра адреса. Легкий доступ. Якщо були затрати – надати матдопомогу або зробити комісію і через акт проведених робіт віддати кошти. Рообота потрібна, сучасна, необхідна.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • Євсєв’єву Г.А. проводити подальшу роботу по перенесенню сайта КМО УТОС на на новий хостінг «org.ua».

 • За вже проведену роботу по перенесення сайта КМО на іншій хостінг та витрачені на це власні кошти – надати одноразову матеріальну допомогу в сумі 100 грн. члену правління КМО Євсєв’єву Г.А.

 • Доручити члену правління КМО УТОС Євсєв’єву Г.А. розмішувати на новому сайті необхідну інформацію.

 • Доручити члену правління КМО УТОС Євсєв’єву Г.А. розмішувати різні матеріали про поточну роботу міської організації УТОС.


^ По п’ятому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького - ми тісно працюємо з КМДА. Нам потрібно щоб наші пільги лишились за нами. Вводиться в дію «Соціальна картка киянина», вже отримали 60 тис. киян, а до нового року повинні отримати 420 тис. киян. Нам потрібно проводити цю роботу для наших людей, картка дає пільги і на неї все рівно перейдуть всі. Ваші пропозиції.

ВИСТУПИЛИ:Осадчий, Коник, Радіов, Чуприна, Бойко - карта потрібна. Будуть по ній пільги. Дає можливість проїзду. В банку на неї 12,5% річних. Повідомити всім. Петровський – обережно, не спішить, тому, що говорилось раніш що на цю картку кожному буде нараховано 120 грн. на проїзд. Нового акту нема. Думаю що поки ми не пізнаємо що там насправді, яки будемо їздити, не потрібно спішити. Осадчий – потрібно все вивірити, не спішити. Новосецький – КМДА прийняла рішення про цю картку, заставлять отримати всіх, почергово, томущо Київ нею захищає свої інтереси. Проїзд для киян, медикаменти теж, кошти через банк «Хрещатик» та інше. Можливо будуть ще якісь пільги. Москвичі такій картці раді, вона допомогає.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • Інформацію про виділення соціальних карток киянам, якими займається Турчак Дмитро Васильович - радник голови КМДА прийняти до відома.

 • Проінформувати членів УТОС про пільгові можливості «Соціальної картки киянина», яка дає можливість безкоштовного проїзду, дешевшої купівлі ліків, пільгового обслуговування в супермаркетах м.Києва та отримання більш високих 12,5% річних на цю картку в банку «Хрещатик».

 • Повідомити всіх членів УТОС про необхідність отримання «Соціальної картки киянина» в своєму райсоцзабесі для чого потрібно їм принести 2 копії паспорта та 2 копії кода.^ По шостому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – нам потрібно змінити юридичну адресу. Ми вже давно переїхали на вул.Фанерну, №4. Поки що ми співпрацюємо зі всіма організаціями Деснянського району, де ми раніше знаходились. Потрібно звернутись до Держреєстру, перевестись в Дніпровський район та перейти сюди ж на обслуговування іншими організаціями. Ваші пропозиції

ВИСТУПИЛИ: Драчевська Т.Є., Коник В.М. - потрібно переходити туди де зараз працює правління КМО УТОС.

Євсєв’єв Г.А., Романюк В.В., Радіонов В.Є. – потрібно внести зміни в Статут міської організації УТОС. Змінити адресу не вказуючи вулицю. Потрібно змінити розділ про первинні оранізації. Сьогодні вони у нас називаються ТПО і не закріпленні за окремими районами міста.

Осадчий О.М., Чуприна О.М., Бойко О.П. – пропонуємо менше вносити змін, тому що буде складно провести їх через контролюючі організації. Меньше змін – легше перерегиструватись.

Радіонов В.Є., Осадчий О.М. - Внести зміни в Статут.

Романюк В.В. - Подати документи на зміну адреси.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Доручити голові правління Київської міської організації УТОС М.Новосецькому провести роботу по зміні юридичної адреси та тексту Статуту Київської міської організації УТОС.

2. Звернутись до Дніпровського районного управління юстиції з проханням про зміну юридичної адреси, Київської міської організації УТОС з попередньої: місто Київ - 02156. Вулиця Маршала Жукова, 31,на нову адресу м. Київ.

3. Внести наступні зміни в текст Статуту Київської міської організації УТОС:

3.1. В тексті Статуту КМО УТОС пункт 8 « В структуру Київської міської організації УТОС входять первинні організації УТОС за виробничою ознакою (ВПО) та соціальною ознакою (ТПО) Лівобережної, Оболонської, Голосіївської, Шевченківської» виключити слова Лівобережної, Оболонської, Голосіївської, Шевченківської.

3.2. В тексті Статуту КМО УТОС пункт 24.24.»Обирає заступників голови правління» змінити на «Обирає першого заступника та заступника голови правління».

4. На черговому засіданні правління КМО УТОС проінформувати членів правління про проведенну роботу по зміні юридичної адреси та тексту Статуту КМО.
^ По сьомому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – у нас в плані є проведення регіонального фестиваля худсам. Пропонується його проведення в останні дні вересня. Зібрати всі колективи худсам м.Києва та області разом, провести великий святковий захід, запросивши всіх. Організувати жюрі, зробити положення. Ваші пропозиції.

ВИСТУПИЛИ:Ковальчук, Драчевська, Петровський, Шульгін – потрібно провести згідно плану. Зробити велике свято. Провести на УВП №1. Це надає можливість спілкуватися киянам. Ковальчук – у нас проблеми, дужа мала зарплата. Немає ким працювати. Був у голови ЦП Більчича В.М., потрібно щось робити з будинком культури. Є цілий ряд проблем, які не вирішуються. Ніхто не допомогає, ні ЦП УТОС, ні КМО УТОС. Думаю, що будинок культури ім. Батюка потрібно виводити зі складу УВП №1 і робити його окремою юридичною особою. Осадчий О.М. – голова ЦП УТОС доручив зібрати всіх зацікавлених осіб і порадившись знайти рішення цієї проблеми. Будемо збиратись івирішувати це питання, воно нагальне. Геля В.М. – потрібно знаходити можливість щоб у нас був будинок культури, як окрема організація, так як у глухих. Ковальчук – правлінню КМО потрібно прийняти рішення щоб ми могли розвиватись, бути як окрема структура. Думаю що нам кераще було б бути під керівництвом ЦП УТОС, міське правління навряд чи зможе вирішити всі наші проблеми.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • підготовити питання про проведення в м. Києві Регіонального фестивалю худсам до 80 – річчя з Дня заснування УТОС організацій та підприємств м. Києва та області до вересня 2013 р.

 • у вересні 2013 р. на черговому засіданні правління КМО прийняти кінцеве рішення про організацію проведення Регіоонального фестивалю худсам м. Києва та області.

 • Голові КМО УТОС до вересня 2013 р. вирішити питання про спільну підготовку, організацію та проведення Регіонального фестивалю худсам разом з організаціями «Служіння незрячим» та «Вікно в світ» і винести підготовленні пропозиції на чергове засідання правління КМО УТОС.


^ По восьмому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького – згідно нашого плану ми повинні провести спортивний турнір з шахів до 80 – річчя з Дня заснування УТОС. Потрібно залучити до цього всіх шахістів. Організувати цей захід В. Коник та А. Максименко. Ваші пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Коник В.М. – є пропозиція підготовити та провести такий великий святковий турнір з шахів 04 жовтня 2013 р. ми вже готуємось , потрібна певна допомога. Проведемо, зберемо всіх хто бажає. У мене є лист від глухих «Про спільне проведення турніру з доміно». Можна це провести. Які у Вас думки?

Бойко, Осадчий – потрібно проводити. Піднімати рівень майстерності. Це спілкування людей. Що потрібно допоможемо. Подумати всім по турніру з доміно. Можна провести. Подумати, чи зможуть незрячі і глухі разом грати в доміно.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • підготовити та провести в будинку культури ім. Батюка великий святковий турнір з шахів 4 жовтня 2013 р.

 • залучити до участі всіх бажаючих шахістів м. Києва та області.

 • Доручити підготвку та проведення цього турніру члену правління КМО В. Коник та тренеру з шахів КМО А. Максименнко.


По дев’ятому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького - ми маємо ряд листів. Ворчичинська А.В. : Постанова ЦП УТОС від 19.03 2013р. «Про підсумки огляду конкурсу на кращу роботу по соціальному захисту членів УТОС обласних організацій УТОС». Постанова ЦП УТОС від 17.04. «Про початок роботи по створенню сайту УТОС» «Про підсумки огляду- конкурсу клубних закладів худсам в 2012 р.». Лист ЦП УТОС «Про проведення огляду худсам вокального жанру». Постанова ЦП УТОС 17.04. «Про підготовку до опалювального сезону 2013 -2014 рр.». Лист Дніпропетровської облорганізації «Про проект створення центру по підготовці собак-поводирів». Постанова ЦПУТОС «Про огляд-конкурс на кращу роботу бібліотеки УТОС». Постанова ЦП УТОС «Про роботу аппарата Президії по розгляду звернень громадян в 2012 р. » Лист В. ПЕтровського «Про проведення фестивалю «Співоче сердце»». Постанова ЦП УТОС від 23.01.2013 р.« Про оплату праці облпрацівників»

ВИСТУПИЛИ: Коник, Бойко, Федорець, Чуприна – Постанови ЦП УТОС довиконання. Де можна, там прийняти участь. Готовитись та приймати участь. Що заплановано або є в постанові ЦП УТОС виконувати.

ПОСТАНОВИЛИ:

 • інформацію про листи, постанови ЦП УТОС прийняти до відома.

 • Керуватись в своїй роботі Постановами ЦП УТОС.

 • Виконувати заходи, які є в плані роботи КМО та в Постановах ЦП УТОС.

 • Готовити та проводити ті заходи, які прийняті для проведення на засіданнях правління КМО УТОС.


По десятому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького - ми за цей цей час провели чорити засідання бюро КМО. Протоколи №№9,10,11,12. потрібно затвердити ті питання, які ми вирішували на бюро КМО.

ВИСТУПИЛИ: Євсєв’єв, Чуприна, Драчевська – є питаня, які вирішуються термінова. Бюро виносить рішення, а ми його затверджуємо. Пропонуємо протоколи затвердити.

ПОСТАНОВИЛИ:

- Затвердити рішення, які були прийняті на засіданнях бюро правління КМО протоколи №№9,10,11,12.
По одинадцятому питанню СЛУХАЛИ: Голову правління КМО УТОС М.М.Новосецького - ми отримали з ЦП УТОС путівки на 3 заїзд. Всього 9 путівок 5 в санаторій та 4 в будинок відпочинку. Ваші пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Драчевська ,Осадчий – підготовити питання. Невирішине. Вирішити на бюро КМО.

ПОСТАНОВИЛИ:

- Підготовити питання про розподіл путівок на 3 заїзд з урахуванням вже виділених путівок на попередні заїзди.

Голова правління

КМО УТОС М.М.Новосецький

Секретар Н.І. Ковтун


Схожі:

Протокол №12 icon“Протокол лікування хворих. Сечові камені при шистосоматозі
Протокол підготовлений з метою забезпечення виконання доручення Президента України від 06. 03. 2003 №1-1/152 (абзац другий, стор....
Протокол №12 iconЗатверджую
Програму розглянуто І схвалено на засіданні кафедри еконо­міки підприємництва 18 січня 2010 р., протокол №9 та на засіданні методичної...
Протокол №12 iconВаші права при затриманні та арешті
Вам мають роз'яснити Ваші права й скласти про це протокол, а також протокол про Ваше затримання як особи, підозрюваної у вчиненні...
Протокол №12 iconЕкономіки І менеджменту” протокол № від 2011 р. Затверджено на засіданні...
Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни “Економіка праці ” (для студентів спеціальності “Менеджмент організацій”...
Протокол №12 iconПротокол лікування хворих. Туберкульоз сечоводу (N 29. 1)”
Протокол лікування хворих. Туберкульоз сечоводу” призначається на 2-му та 3-му рівні (районні тубдиспансери та туберкульозні лікарні,...
Протокол №12 iconДоктор мистецтвознавства, професор; Чумаченко Г
Рекомендовано до друку вченою радою Херсонського державного університету (протокол №4 від 03. 03. 2003) та науково-методичною радою...
Протокол №12 iconДоктор мистецтвознавства, професор; Чумаченко Г
Рекомендовано до друку вченою радою Херсонського державного університету (протокол №4 від 03. 03. 2003) та науково-методичною радою...
Протокол №12 iconПротокол лікування хворих. Туберкульоз сечового міхура (N 33. 0)”
Протокол лікування хворих. Туберкульоз сечового міхура” призначається для застосування на 2-му та 3-му рівні (районні тубдиспансери...
Протокол №12 iconКонкурсних торгів Шестопалов С. В
«Провід та кабель ізольовані», затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 13. 09. 2012 року (протокол №112) із змінами,...
Протокол №12 iconПротокол лікування хворих. Туберкульоз чоловічих статевих органів (N 51)”
Протокол лікування хворих. Туберкульоз чоловічих статевих органів” призначається для застосування на 2-му та 3-му рівні (районні...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка