Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень




Скачати 36.35 Kb.
НазваУроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень
Дата конвертації11.08.2013
Розмір36.35 Kb.
ТипУрок
uchni.com.ua > Інформатика > Урок
Технологічна карта уроку
Навчальний предмет__Українська мова 9 клас

Тема уроку_Складнопідрядне речення (узагальнення матеріалу)

Мета уроку: систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень

Тип уроку ­_урок узагальнення

Завдання уроку_захистити проект, скоригувати траєкторія вивчення теми

Учитель_ Бойко Георгій Володимирович

Дата_22 грудня 2009 року




Етап уроку та завдання етапу

Діяльність учнів у групах

1

^ Етап створення позитивного настрою

Учитель зачитує епіграф уроку, з’ясовуємо з учнями значення образного вислову

Організаційний момент та мотивація навчальної діяльності (5 хвилин)

Налаштування на роботу у групі, заповнення опорного конспекту

Підготувати учнів до роботи на уроці в ціло­му і на кожному конкретному етапі уроку

2

^ Перевірка домаш­нього завдання (5 хвилин)

Робота учнів у команді, взаємоперевірка, виставлення оцінок керівником проекту, попередній розгляд проекту в групі

Встановити правильність і усвідомленість виконання учнями домашнього завдання,

ліквідувати визначені недоліки в засвоєнні знань, в оволодінні вміннями інтелектуаль­ного і практичного характеру

3

^ Всебічна перевірка ступеня засвоєння змісту навчального матеріалу (10 хвилин)

Захист навчального проекту, представлення результатів діяльності: опорний конспект, тренувальні вправи, завдання з розвитку зв’язного мовлення, виконання навчальних завдань

Перевірити знання певної кількості учнів, виявити причини і недоліки у знаннях і вміннях; стимулювати окремих учнів та весь клас до оволодіння раціональними прийомами учіння та самоосвіти

4

^ Підготовка учнів до активної та усвідомленої систематизації навчального матеріалу (10 хвилин)

Виконання тестових завдань, відтворення опорного конспекту, обговорення виконання завдань з розвитку зв’язного мовлення

Організувати і спрямувати навчально ­пізнавальну діяльність учнів до досягнення основної мети (мотивація, актуалізація рані­ше засвоєних знань та вмінь, їх об'єктивізація), Активізація навчально - пізнавальної діяльності учнів

5

^ Систематизація матеріалу (оформлення навчального проекту) (5 хвилин)



Корекція знань учнів (в межах групи), перевірка готовності учнів до контрольної роботи, встановлення між предметних зв’язків (українська мова, література, інформатика)


Дати учням конкретне уявлення про елемен­ти предметно-наукових (терміни, поняття, правила, закони, теорії, факти тощо) і допо­міжних (філософські, методологічні, істори­ко-наукові, міжнаукові, міжпредметні) знань,

Виробити відповідні уміння інтелектуального і практичного характеру, Закріпити в системі, спеціально організованої діяльності інтелек­туального і практичного характеру ті знання і вміння, які необхідні для самостійної роботи над новим матеріалом

6

^ Перевірка розуміння і корекція засвоєння учнями матеріалу з теми (5 хвилин)

Виконання контрольних завдань з теми, перевірка робіт керівниками проектів, визначення основних компонентів контролю

Перевірити елементи знань, що засвоюються, структурно функціональні зв`язки і логічні стосунки між ними; надати індивідуальну допомогу учням, що її потребують.

7

^ Підведення підсумків уроку (3 хвилини)

Виставлення оцінок (в межах групи), оцінювання роботи кожного учня вчителем

Узагальнити засвоєні знання у вигляді певної цілісності. Оцінити рівень засвоєння знань і способів діяльності всього класу та окремих учнів

8

Домашнє завдання (2 хвилини)

Усвідомлення характеру домашнього завдання, визначення власної траєкторії вивчення теми

Повідомити учням зміст д/з, пояснити методику його виконання. Звернути увагу учнів на важливі помилки, способи їх усунення, норми часу для виконання домашнього завдання







Схожі:

Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconУрок 46 Тема. Оцінювання рівня навчальних досягнень учнів з теми...
Мета: перевірити рівень підготовки учнів з теми відповідно до програмових вимог: рівень теоретичних знань дат, фактів, подій, понять...
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconУрок 40 Тема. Оцінювання рівня навчальних досягнень учнів з теми...
Мета: перевірити рівень підготовки учнів з теми відповідно до програмових вимог: рівень теоретичних знань дат, фактів, подій, понять...
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconІноземні мови. Критерії оцінювання навчальних досягнень Затверджені...
Оцінювання спрямовано на детальну перевірку окремих параметрів мови або вмінь мовлення, яких щойно навчили, тематичне оцінювання...
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconУрок 18 Тема. Оцінювання рівня навчальних досягнень учнів з теми...
Мета: перевірити рівень підготовки учнів з теми відповідно до програмових вимог: рівень теоретичних знань дат, фактів, подій, понять...
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconУроках англійської мови
Тестові завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу до підручника
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconУрок програма передач у 6 класі. Студія «Прикметник». Тема.: узагальнення...
Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Прикметник»; розвивати вміння аналізувати мовний матеріал; перевірити рівень...
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconКритерії оцінювання навчальних досягнень учнів
Під час виставлення тематичного балу результати перевірки робочих зошитів не враховуються
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconКритерії оцінювання навчальних досягнень учнів
Під час виставлення тематичного балу результати перевірки робочих зошитів не враховуються
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconОрганізація оцінювання навчальних досягнень учнів
Відповідно до загальних критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загально-середньої освіти
Уроку : систематизувати матеріал, перевірити готовність учнів до тематичного оцінювання навчальних досягнень iconКритерії оцінювання навчальних досягнень учнів з історії
Всі види оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюються за критеріями, наведеними в таблиці
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка