Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки
Скачати 93.87 Kb.
НазваОголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки
Дата конвертації17.08.2013
Розмір93.87 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Інформатика > Конкурс
Академія безпеки та основ здоров’я

при підтримці

Науково-методичної комісії з безпеки життєдіяльності

Науково-методичної Ради

Міністерства освіти і науки України
оголошує всеукраїнський конкурс

Краща робота з БЖД та основ здоров’я – 2005”

Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки авторів.


 1. Загальні положення.

  1. Всеукраїнський конкурс наукових, науково-популярних та методичних праць „Краща робота з БЖД та основ здоров’я – 2005” оголошує Академія безпеки та основ здоров’я при підтримці Науково-методичної комісії з безпеки життєдіяльності Науково-методичної Ради Міністерства освіти і науки України.

  2. У конкурсі можуть брати участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів вчителі професійно-технічних навчальних закладів, шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти та учні старших класів.

  3. Участь у конкурсі можуть брати іноземні громадяни.

  4. На конкурс подаються роботи присвячені питанням безпеки життєдіяльності людини та питанням основ здоров’я.

  5. Роботи на конкурс подають автори (співавтори роботи).

  6. Кількість поданих на конкурс робіт не обмежується.

  7. Конкурс проводиться за 2 напрямками по чотири номінації у кожній.

Напрямок:

Безпека життєдіяльності людини

Напрямок:

^ Основи здоров’я

 1. Найкраща наукова праця (монографія, наукова стаття)

 1. Найкраща наукова праця (монографія, наукова стаття)

 1. Найкращий підручник, посібник

 1. Найкращий підручник, посібник

 1. Найкраща методична розробка

 1. Найкраща методична розробка

 1. Найкращий аудіовізуальний засіб

 1. Найкращий аудіовізуальний засіб

Окремо відзначатимуться автори кращих науково-популярних статей з питань безпеки та основ здоров’я. (Без поділу на напрямки).

  1. В кожні номінації може бути присуджено одне перше, одне друге та одне третє місця.

  2. Авторам кращих робіт, які не стали переможцями конкурсу присуджується звання „лауреатів”.

  3. Оргкомітет не відшкодовує витрат пов’язаних з пересилкою робіт, чи інших витрат учасників пов’язаних з участю у конкурсі.

 1. Керівництво конкурсом.

  1. Загальне керівництво конкурсом здійснює оргкомітет, персональний склад якого затверджується Президією Академії безпеки та основ здоров’я.

  2. Для проведення конкурсу робіт Президією Академії безпеки та основ здоров’я створюється конкурсна комісія.

  3. Конкурсна комісія розглядає представлені роботи та виносить рішення про можливість присудження відповідного місця.

  4. Члени оргкомітету та конкурсної комісії не мають права висувати власні роботи чи роботи де вони є співавторами на конкурс. Роботи висунені іншими авторами, серед списку співавторів яких є члени оргкомітету та конкурсної комісії до участі у конкурсі не допускаються.

 2. ^ Порядок представлення робіт

  1. На конкурс подаються оригінали праць, що опубліковані у 2005 році. В окремих випадках (за попередньою згодою) конкурсна комісія може розглядати ксерокопії наукових та науково-популярних статей, до яких додається ксерокопія титульної сторінки видання, сторінки із змістом та сторінки, що містить дані про видавця журналу.

  2. Разом з оригіналом праці надсилається анкета учасника конкурсу (додаток 1). Для студентів та учнів шкіл необхідно надіслати ксерокопію студентського чи учнівського квитка, або довідку з навчального закладу. Для членів Академії безпеки та основ здоров’я необхідно надіслати ксерокопію членського квитка.

  3. Працю на конкурс може представляти навіть один із співавторів.

  4. При представлення роботи на конкурс повинні бути дотримані пункти 2.4, 3.1, 3.2, 3.5, 4.1, 4,2 даного положення. В разі невідповідності представлення вимогам робота допущена до конкурсу не буде.

  5. Робота має бути надійти на конкурс не пізніше 07 квітня 2006 р., або за поштовим штемпелем не пізніше 31 березня 2006 р.

  6. Роботи, що виконані учнями (ем) чи студентами (ом) у співавторстві з викладачем (ами), учителями (ем) та іншими громадянами України чи інших країн, що не відносяться до учнів чи студентів не можуть бути представлені на конкурс, як учнівські чи студентські і на них не розповсюджується дія п. 4.1 даного положення.

  7. Комплекти, що включають: роботу, анкету учасника, ксерокопію студентського чи учнівського квитка (для учнів та студентів), ксерокопію членського квитка Академії безпеки та основ здоров’я надсилати, а також конверт із зворотною адресою ( за відсутності електронної пошти) за адресою: 02156. м. Київ, вул.. Мілютенко 17 кв. 67. Заплатинському В.М.

  8. Після надходження роботи учаснику надсилається повідомлення про прийняття роботи на конкурс (відхилення роботи) електронною поштою або листом.

 3. Особливі умови проведення

  1. Безкоштовно беруть участь у конкурсі учні, студенти та члени Академії безпеки та основ здоров’я.

  2. Всіх інших учасників конкурсу просимо зробити благодійний внесок, необхідний для проведення організації конкурсу та нагородження переможців. Сума благодійного внеску може бути визначена кожним з учасників за власним бажанням. Внесок повинен бути перерахований на р/р. Академії безпеки та основ здоров’я.

 4. Формування конкурсної комісії

  1. Оргкомітет формує конкурсну комісію з членів Академії безпеки та основ здоров’я та бажаючих, фаховий рівень яких відповідає вимогам п. 5.2.

  2. Участь у конкурсній комісії за власним бажанням можуть прийняти громадяни, що не є членами Академії, мають науковий ступінь кандидата або доктора наук, вчене звання доцента або професора, мають вагомі наукові здобутки з питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я.

  3. Заявку для участі у конкурсній комісії (додаток 2) та конверт із зворотною адресою необхідно надіслати до 10 березня 2006 р. за адресою: 02156. м. Київ, вул.. Мілютенко 17 кв. 67. Заплатинському В.М.

  4. Оргкомітет залишає за собою право добору членів конкурсної комісії.

 5. Термін проведення конкурсу

  1. Конкурс проводиться в один етап з 14 грудня 2005 року по 07 квітня 2006 року.

 6. Підсумки конкурсу та відзначення переможців.

  1. Підсумки конкурсу та відзначення переможців та лауреатів відбудеться 21 квітня 2006 року в рамках проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції „Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика”, що відбуватиметься у м. Харкові на базі Харківського національного автодорожнього університету.

  2. Для членів оргкомітету та конкурсної комісії у разі їх сумлінної та принципової роботи будуть надіслані подяки до керівництва їх закладами та підприємствами.

  3. Підсумки конкурсу будуть опубліковані на сайті та у періодичних виданнях України.


Оргкомітет

Додаток 1.

Анкета учасника всеукраїнський конкурсу

„Краща робота з БЖД та основ здоров’я – 2005”

Прізвище
Ім’я
По-батькові
Дата народження
Науковий ступінь
Вчене звання
Нагороди та почесні звання тощо
Організація

(місце роботи, навчання)
Посада ( спеціальність за якою здобуває освіту для студентів
АдресаТелефон
Факс

E-mail:
WWW.

Домашня адресаТелефон дом.
Моб.

E-mail:
WWW.

Напрям

Номінація

^ Назва роботи


Співавтори:

П.І.Б.

Дата народження

Заклад, підприємство, спеціальність за якою здобуває освіту (для студентів)

Посада, клас (для учнів) курс (для студентів)


Дата Підпис

Додаток 2.

Заявка

учасника конкурсної комісії всеукраїнський конкурсу

„Краща робота з БЖД та основ здоров’я – 2005”

Прізвище
Ім’я
По-батькові
Дата народження
Науковий ступінь
Вчене звання
Нагороди та почесні звання тощо
Організація

(основне місце роботи)
Посада
Адреса
Телефон
Факс

E-mail:
WWW.

Домашня адреса
Телефон дом.
Моб.

E-mail:
WWW.

Інші організації які представляєте


Основні етапи науково-педагогічної діяльності

Назва та рік захисту кандидатської дисертації
Назва та рік захисту докторської дисертації
Основні друковані праці
Сфера наукових інтересів


Інша (додаткова) інформаціяДата Підпис

Схожі:

Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconОголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я...
Всеукраїнський конкурс наукових, науково-популярних та методичних праць „Краща робота з бжд та основ здоров’я – 2006” оголошує Академія...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconПідсумки роботи методичного об’єднання вчителів основ безпеки життєдіяльності...
Протягом 2005-2006 н р методичне об’єднання вчителів обж та основ здоров’я працювало над реалізацією проблемної теми «Формування...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconАкадемія безпеки та основ здоров’я положення
Затверджено Президією Академії безпеки та основ здоров’я 24. 11. 2005 р. Протокол №3
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»)...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconПоложення  про Всеукраїнський конкурс “ Моральний вчинок ”
Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconМетодичні рекомендації щодо організації проведення Тижня знань з...
Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності відповідно до методичних рекомендацій ( додаток №1)
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconНавчання на засадах розвитку життєвих навичок на уроках з основ здоров’я
Діяльність учителів основ здоров’я Кременчуцького району спрямована саме на вирішення цих цілей
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconПоложення про міський методи чний фестиваль серед вч ителів основ...
Відповідно до плану роботи міського методичного центру на 2011 рік та з метою підвищення професійної майстерності вчителів основ...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconКритерії оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я
При оцінюванні рівня навчальних досягнень учнів з основ здоров’я враховується знання та дотримання школярами правил збереження власного...
Оголошує всеукраїнський конкурс „ Краща робота з бжд та основ здоров’я 2005” Конкурс проводиться з метою популяризації питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я та підтримки iconКонкурс-захист проводиться у таких секціях відповідно до наукових...
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка