Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Скачати 109.92 Kb.
НазваЗакон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Дата конвертації22.09.2013
Розмір109.92 Kb.
ТипЗакон
uchni.com.ua > Інформатика > Закон
ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник управління соціального

захисту населення Великобурлуцької

райдержадміністрації

А.А. КАЙДАЛОВ
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги
з НАДАННЯ СТАТУСУ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС ТА ВИДАЧА ВІДПОВІДНИХ ПОСВІДЧЕНЬ


Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги

Суб’єкта надання адміністративної послуги

Управління соціального захисту населення Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

62602, Харківська область, Великобурлуцький район, смт. Великий Бурлук, вул. Леніна, 2

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги

Понеділок – четвер 8.00-17.00, п’ятниця 8.00-15.45,

без перерви на обід

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги

тел. (05752) 5-26-53, факс (05752) 5-40-70

burlukupszn@mail.ru

^ Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 9, 11, 12, 14, 15, 27.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанови Кабінету Міністрів України:

- 02.12.92 р. №674 «Про порядок віднесення деяких категорій громадян до відповідних категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», п.п. 2, 3, 4, 5, 6;

- від 20.01.97 р. №51 «Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», п.п. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Акти центральних органів виконавчої влади

-

^ Умови одержання адміністративної послуги

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення громадянина, зареєстрованого в Великобурлуцькому районі Харківської області і який згідно ст. 9 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» відноситься до даної категорії осіб.

Особами, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, є:

1) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – громадяни, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії та її наслідків;

2) потерпілі від Чорнобильської катастрофи – громадяни, включаючи дітей, які зазнали впливу радіоактивного опромінення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Перелік документів, необхідних для одержання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Посвідчення видаються:

- учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на підставі одного з таких документів:

1. Посвідчення про відрядження в зону відчуження;

2. Військового квитка і довідки командира військової частини або архіву про участь у ліквідації наслідків аварії у зоні відчуження;

3. Довідки про підвищену оплату праці в зоні відчуження (із зазначенням кількості днів і населеного пункту);

4. Паспорт;

5. Ідентифікаційний номер;

6. 2 фото (3×4)

7. Заява

- інвалідам із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, на підставі:

1. Довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності відповідної групи, пов’язаної з наслідками Чорнобильської катастрофи;

2. Експертний висновок;

3. Паспорт;

4. Ідентифікаційний номер;

5. 2 фото (3×4)

6. Заява

- потерпілим від Чорнобильської катастрофи з числа евакуйованих у 1986 році із зони відчуження (в тому числі особам, які на момент евакуації перебували у стані внутрішньоутробного розвитку, після досягнення ними повноліття) і особам, які постійно проживали в зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття рішення про відселення (розпорядження Ради Міністрів УРСР від 28 червня 1989 р. № 224), на підставі:

1. Довідки, виданої Волинською, Київською, Житомирською, Рівненською або Чернігівською облдержадміністраціями;

2. Паспорт;

3. Ідентифікаційний код;

4. 2 фото (3×4)

5. Заява.

- особам, які постійно проживали на територіях зон безумовного (обов’язкового) та гарантованого добровільного відселення на день аварії або які за станом на 1 січня 1993 р. прожили у зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а на території зони гарантованого добровільного відселення - не менше трьох років та відселені або самостійно переселилися з цих територій, на підставі:

1. Довідки встановленого зразка;

2. Паспорт;

3. Ідентифікаційний номер;

4. 2 фото (3×4)

5. Заява

- особам, які постійно проживають або працюють чи постійно навчаються у зонах безумовного (обов’язкового) та гарантованого добровільного відселення за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 р. прожили або відпрацювали чи постійно навчалися у зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а у зоні гарантованого добровільного відселення – не менше трьох років, на підставі:

1. Довідки встановленого зразка;

2. Паспорт;

3. Ідентифікаційний код;

4. 2 фото (3×4)

5. Заява

- особам, які постійно проживають або постійно працюють чи постійно навчаються на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 р. прожили або відпрацювали чи постійно навчалися у цій зоні не менше чотирьох років, на підставі:

1. Довідки встановленого зразка;

2. Паспорт;

3. Ідентифікаційний код;

4. 2 фото (3×4)

5. Заява.

- дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, а також опікуну дітей померлого на підставі:

1. Документів про підтвердження статусу постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи або на підставі відповідного посвідчення;

2. Експертного висновку щодо причинного зв’язку смерті з наслідками Чорнобильської катастрофи;

3. Свідоцтво про шлюб;

4. Свідоцтво про смерть;

5. Паспорт;

6. Ідентифікаційний номер;

7. 2 фото (3×4)

8. Заява.

- дітям потерпілим від Чорнобильської катастрофи первинне (дитина, яка народились після 26.04.1986 р. від батька, який на час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або народжені матір’ю, яка на час настання вагітності або під час вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на підставі:

1. Довідка встановленого зразка;

2. Паспорт матері або батька;

3. Свідоцтво про народження дитини;

4. Довідка з місця проживання за формою №3 із ДЕЖ з місця реєстрації дитини;

5. Заява.

- інваліди з числа учасників ліквідації ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням зброї, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з відповідною аварією, випробуванням або військовим навчанням, а також хворі на променеву хворобу внаслідок участі у ліквідації ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї) вперше на підставі:

1. Довідка медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності відповідної групи, пов’язаної з відповідною аварією, випробуванням або військовим навчанням, а також хворі на променеву хворобу внаслідок участі у ліквідації ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї;

2. Експертний висновок (свідоцтво про хворобу) про встановлення інвалідності, пов’язаної з відповідною аварією, випробуванням або військовим навчанням, а також хворі на променеву хворобу внаслідок участі у ліквідації ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї.

3. Паспорт;

4. Ідентифікаційний номер;

5. 2 фото (3×4);

6. Заява.

- інвалідами, захворіли на променеву хворобу внаслідок будь-якої радіаційної аварії, порушенням правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушенням правил зберігання і поховання радіоактивних речовин, які сталися не з вини потерпілих, що визначено актом за формою НІ (у разі коли захворювання пов’язано з виробничою або професійною діяльністю) або актом державної комісії про нещасний випадок (радіаційну аварію), якщо такий зв’язок встановлено медичними закладами) вперше:

1. Паспорт;

2. Ідентифікаційний номер;

3. 2 фото (3×4);

4. Висновок міжвідомчої експертної ради про причинний зв’язок інвалідності чи захворювання з відповідною аварією, порушенням правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною тощо;

5. Довідка медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності відповідної групи.

6. Заява.

- особи, захворювання яких пов’язано з переопроміненням внаслідок будь-якої аварії, порушенням правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушенням правил зберігання і поховання радіоактивних речовин, які сталися не з вини потерпілих, що визначено актом за формою НІ (у разі коли захворювання пов’язано з виробничою або професійною діяльністю) або актом державної комісії про нещасний випадок (радіаційну аварію), якщо такий зв’язок встановлено медичними закладами) вперше:

1. Паспорт;

2. Ідентифікаційний номер;

3. 2 фото (3×4);

4. Висновок міжвідомчої експертної ради про причинний зв’язок інвалідності чи захворювання з відповідною аварією, порушенням правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною тощо.

5. Заява.

- учасники випробувань ядерної зброї в атмосфері, бойових радіоактивних речовин і учасники військових навчань із застосуванням такої зброї та ліквідації наслідків ядерних аварій) вперше:

1. Паспорт;

2. Ідентифікаційний номер;

3. 2 фото (3×4);

4. Довідка, що підтверджує їх участь у випробуваннях ядерної зброї в атмосфері, бойових радіоактивних речовин і учасники військових навчань із застосуванням такої зброї та ліквідації наслідків ядерних аварій, виданої відповідною військовою частиною або Центральним військовим архівом Співдружності Незалежних Держав;

5. Заява

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для одержання адміністративної послуги

Документи подаються громадянином особисто або представником за довіреністю

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Послуга надається безоплатно

Строк надання адміністративної послуги

Рішення про видачу або відмову у встановленні статусу та видачі посвідчення приймається у місячний термін з дня надходження необхідних документів до органу, що видає посвідчення (обласної комісії з встановлення статусу та видачі посвідчень)


Перелік підстав для відмови в надання адміністративної послуги

Послуга не надається з підстав:

- відсутності права на одержання послуги;

- в разі надання неповного пакету документів;

- надання недостовірної інформації;

- згідно рішення комісії про відмову у встановлені статусу

Результат надання адміністративної послуги

1. Направлення документів на розгляд обласної комісії з встановлення статусу та оформлення посвідчень.

2. Видача посвідчення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Способи одержання відповіді (результату)

Особисто за наявності паспорту або представником за довіреністюЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник управління соціального

захисту населення Великобурлуцької

райдержадміністрації

^ А.А. КАЙДАЛОВ
ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги
з НАДАННЯ СТАТУСУ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС ТА ВИДАЧА ВІДПОВІДНИХ ПОСВІДЧЕНЬ


^ Етапи надання послуги

Відповідальна особа

Дія

Термін виконання, днів

Прийом документів та реєстрація заяви

Спеціалісти сектору прийому заяв та документів

В

30

Подання документів на засідання районної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Спеціалісти відділу пільг та персоніфікації

В

Оформлення протоколу засідання районної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо підготовки матеріалів з питань визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на розгляд обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Спеціалісти відділу пільг та персоніфікації

В

Подання матеріалів з питань визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на розгляд обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Спеціалісти відділу пільг та персоніфікації
Отримання витягів з протоколу обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, посвідчень та вкладок до них

Спеціалісти відділу пільг та персоніфікації

В

Видача посвідчень та вкладок до них особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Спеціалісти відділу пільг та персоніфікації

В

Загальна кількість днів надання послуги

30

Загальна кількість днів, передбачена законодавством

30


Умовні позначки: В – виконує, У – бере участь, П – погоджує, З – затверджує.

Схожі:

Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЗакон україни
Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЗакону n 2001-xii 2001-12
Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconКабінет міністрів україни постанов а від 5 січня 1993 р. N 4 Київ...
Закону України "Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ( 2532-12 )
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЩодо відзначення в районі 27-ої річниці Чорнобильської катастрофи
Надавати інформаційну та правову підтримку роботи громадській організації «Союз Чорнобиль України», консультативну допомогу з питань...
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconРозпорядження
«Про відзначення 25-х роковин Чорнобильської катастрофи», з метою забезпечення організації та проведення у Великобурлуцькому районі...
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconПро норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для...

Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЗ А К О н у К Р А Ї Н и про протидію торгівлі людьми
України та є іноземцем або особою без громадянства; повернення в Україну громадян України, які постраждали від
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЗвернення до батьків
Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерство...
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconІнформація
Одним з першочергових заходів районної державної адміністрації є соціальний захист громадян
Закон України «Про статус І соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» iconЗакон України "Про охорону дитинства"
Цей Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет І з метою забезпечення реалізації прав...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка