Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу
Скачати 67.98 Kb.
НазваЗатверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу
Дата конвертації10.10.2013
Розмір67.98 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Інформатика > Конкурс
ЗАТВЕРДЖЕНО

генеральний директор

ТОВ «Компаньон Груп»

Мальцева О. Я.

від 17 вересня 2012 р.
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу

«Україна в мініатюрі»
Конкурс – своєрідне долучення дитячої аудиторії до цікавого сучасного навчального процесу, до творчої роботи, яка полягає не лише в презентації, а й у власному поглибленні знань із історії рідного краю, вихованні любові й гордості за свою Батьківщину, вмінні висловлювати своє творче бачення культурних пам’яток, історичних подій та видатних особистостей.
^ Загальні положення

Організатором Всеукраїнського конкурсу є редакція дитячого розважально-пізнавального журналу «Професор Крейд» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.
^ Мета й завдання конкурсу

 1. Сприяти розвитку творчих здібностей дітей, нестандартного мислення, вміння бачити незвичайні речі у звичайному оточенні та ділитися побаченим з іншими.

 2. Мотивувати дітей до художнього пізнання світу з метою отримання естетичної насолоди від творів мистецтва та явищ навколишньої дійсності.

 3. Виховувати у дітей морально-естетичні та вольові якості, художньо-естетичні смаки та інтереси, працелюбність, ініціативність, активність та самостійність.

 4. Розвивати образне мислення, асоціативну пам’ять, художню уяву, фантазію під час створення власних образів у конкурсних роботах.

 5. Зміцнювати психологічні та емоційні стосунки між учителем та учнем.


^ Час проведення конкурсу

Всеукраїнський дитячий конкурс «Україна в мініатюрі» проходить із 1 жовтня 2012 року до 25 січня 2013 року по всіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України.
^ Учасники конкурсу

До участі запрошуються учні початкових класів (1-4 класи) загальноосвітніх навчальних закладів віком від 6 до 12 років разом зі своїми вчителями. Також запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, секцій тощо) разом із керівниками.
^ Умови участі у конкурсі


 1. Створити об’ємну колективну конкурсну роботу на тему «Україна в мініатюрі» у вигляді архітектурного об’єкта-пам’ятки, визначної споруди, пам’ятника, постаменту, які знаходяться у вашій області чи місцевості.
 1. Написати коротке оповідання до конкурсної роботи на зазначену тему українською мовою. Обсяг оповідання — 10-15 речень.
 1. ^ Надіслати конкурсну роботу з копіями трьох річних передплатних абонементів на 2013 рік на журнал «Професор Крейд» на адресу редакції («Україна в мініатюрі», редакція журналу «Професор Крейд», вул. Івана Мазепи, 10 а, м. Київ, 01010) до 31.12.2012 р. До конкурсної роботи додається копія заявки на участь у конкурсі встановленої форми.


^ Крім того, потрібно:

Визначити відповідальну особу, яка представлятиме клас/групу (вчитель початкових класів, завуч, методист із виховної роботи та ін.).

^ Подати заповнену заявку (зразок додається) на участь у конкурсі до 20.12.2012 р. до редакції журналу «Професор Крейд» на поштову чи електронну адресу або по телефону (див. нижче). Максимальна кількість дітей, які беруть участь у створенні колективної роботи, — 30 осіб.
^ Вимоги до конкурсних робіт

На конкурс подаються колективно підготовлені дитячі роботи, що відповідають тематиці конкурсу. Розмір конкурсної роботи не повинен бути надто більшим, ніж 50×50×50 см.
^ Техніки виконання конкурсних робіт

Конкурсні роботи можуть бути виконані у довільній формі однієї (будь-якої) з технік декоративно-прикладного мистецтва:

 • художня кераміка (глина);

 • ліпка з пластичних матеріалів (пластилін, гіпс, солоне тісто);

 • художня різьба по дереву, металу, кістці;

 • паперові техніки (пап’є-маше, оригамі, квілінг)

 • плетіння з соломи тощо.

Роботи обов’язково повинні супроводжуватися такою інформацією, надрукованою на зворотній стороні: назва роботи, техніка виконання; клас/група, які створювали роботу; ПІБ відповідальної особи; назва та повна адреса навчального закладу.

^ Надіслані конкурсні роботи не повертаються. Надсилаючи конкурсні роботи, учасники погоджуються з тим, що редакція дитячого пізнавально-розважального журналу «Професор Крейд» має необмежене за часом та територією право на використання надісланих учасниками творів шляхом публікації, розповсюдження, зміни, редагування, а також використання твору іншим чином.

У разі невиконання умов конкурсу творча робота розглядатися не буде.
^ Хід конкурсу

1 етап — Загальний — створення та відправлення конкурсних робіт.

Період: з 1 жовтня до 31 грудня 2012 року.

2 етап — Визначення переможців члени журі визначають переможців серед усіх учасників.

^ Період: з 3 до 31 січня 2013 року.

3 етап — Нагородження переможців.

Період: з 1 лютого до 28 лютого 2013 року.
Підведення підсумків та визначення переможців

Переможці І етапу конкурсу визначатимуться членами журі на спеціальному засіданні.

Склад журі:

 1. Представник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 2. Представник Міністерства культури України.

 3. Представник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

 4. Генеральний директор ТОВ «Компаньон Груп» — Мальцева Олена Якимівна.

 5. Редактор журналу «Професор Крейд» — Скачко Руслана Леонідівна.

 6. Провідний спеціаліст із методичного використання журналу «Професор Крейд» — Шендрик Ольга Василівна.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

 • відповідність роботи тематиці конкурсу;

 • актуальність;

 • увага до деталей, охайність;

 • творчий підхід до виконання та оформлення роботи;

 • естетичний вигляд роботи;

 • грамотність викладу, простота й доступність сприйняття.


Нагороди для класів/шкіл-переможців
Перше місце — плазмовий телевізор;

Друге місце — MP3-магнітола;

Третє місце — цифровий фотоапарат;

Усі переможці також отримають:

 • Набори захоплюючих дерев’яних розвиваючих ігор-конструкторів «ІГРОТЕКО»;

 • Набори настільних ігор «TACTIK» та «GRANNA»;

 • Дитячу енциклопедичну літературу;

 • Добірку журналів та комікси для шкільної бібліотеки;

 • Розміщення статті з роботами переможців в осінньому номері журналу;

 • Розміщення статті з роботами переможців на сайті www.kraid.ua.


Працівники освіти, які посіли призові місця будуть нагороджені грамотами за підписом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту.
^ П’ять найактивніших класів-переможців, які оформили найбільшу кількість передплат, отримають великі набори дерев’яних розвиваючих ігор-конструкторів «ІГРОТЕКО».

^ Заохочувальні подарунки (набори конструкторів) отримають ті учасники конкурсу, роботи яких були кращими, але не посіли призові місця.

Усі учасники конкурсу незалежно від перемоги будуть нагороджені пам’ятними дипломами.

^ Усі передплатники журналу «Професор Крейд» гарантовано отримають подарунок – ексклюзивний «клацний» браслет.
Висвітлення результатів конкурсу

Висвітлення результатів конкурсу відбудеться шляхом розміщення статті з фотографіями переможців у лютневому номері журналу «Професор Крейд» та на сайті www.kraid.com.ua.
Добірка найкращих робіт конкурсантів буде запропонована до виставкового показу на тематичних заходах 2013 року, а фото кращих робіт учасників будуть розміщені на сайті www.kraid.com.ua.
^ Реквізити редакції

Адреса: «Україна в мініатюрі», редакція журналу «Професор Крейд»,

вул. Івана Мазепи, 10 а, м. Київ, 01010.

Тел.: (044) 494 25 01,

факс: (044) 494 25 05,

e-mail: professor@kraid.com.ua,

^ Відповідальна особа Ольга Шендрик.
Інформація про видання
«Професор Крейд» — сучасний пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-12 років. Видається щомісяця. Герої журналу знайомлять дітей із навколишнім світом, географією та історією нашої планети, фізичними явищами й хімічними процесами, мовою й математикою тощо. Інформація подається в цікавій формі та підкріплюється різноманітними ігровими завданнями і творчими конкурсами. Окремі рубрики активно розвивають дрібну моторику рук, увагу, мислення, спостережливість, розширюють дитяче світосприйняття.

Журнал виходить разом із музично-літературним додатком, на якому — комп'ютерні ігри, веселі пісні та їх караоке-версії, пізнавальні історії, казки, розмальовки, пазли, картинки на робочий стіл, відеорубрики «Майстерня Крейда» та «Лабораторія Крейда».

Передплатити журнал можна:

 • у відділеннях Укрпошти. Передплатний індекс видання — 91413;

 • за телефоном редакції (044) 494-25-04;

 • на сайтах www.portmone.com та shop.companion.ua.

Схожі:

Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconПоложення про проведення Всеукраїнського Творчого конкурсу
Конкурс проводиться в рамках дитячого проекту «Свято дитячих мрій», який представляє собою систему організованих заходів для дітей...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconПоложення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу
Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconПро проведення першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу
Київської обласної державної адміністрації від 24 вересня 2013 року №312 «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconНака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку
Затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (додаток 1)
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconКонкурс проводиться щороку у ІІІ тури. Переможці заключного, ііі туру...
Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconПро проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців...
Та спорту України №1304 від 21. 11. 2012 р. «Про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconКонкурс "Учитель року- 2012"(додаток №2)
Київської обласної державної адміністрації №300 від 20 вересня 2011 року "Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель...
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconТов «дмж „Познайка”» Штронда В. А. від «7» вересня 2010 р. Положення про проведення
Одним із пріоритетних напрямів діяльності журналу для вивчення англійської «Posnayko» є розвиток творчих здібностей дитини
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу iconНаказ
Затвердити Примірне положення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України року» (додається)
Затверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О. Я. від 17 вересня 2012 р. Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу icon1. Мета конкурсу
Управління Державтоінспекції мвс, Міністерство освіти І науки, молоді та спорту, Моторно (транспортне) страхове бюро України оголошують...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка