Наказ
Скачати 31.03 Kb.
НазваНаказ
Дата конвертації18.10.2013
Розмір31.03 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > ДокументыХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ


31.10.2009 Харків № 585

Про тимчасове призупинення

навчального процесу у навчальних

закладах та установах освіти

Харківської області
Згідно зі статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. № 1152, наказу Міністерства освіти і науки України від 30.10.2009 року № 966 «Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти», розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 31.10.2009 № 617 «Про невідкладні заходи щодо запобігання епідемічним ускладненням із захворюваності населення області грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями», з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу,
НАКАЗУЮ:
1. Начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, КЗ «Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти» та установ освіти, незалежно від форми власності і підпорядкування:

1.1. Тимчасово, починаючи з 31.10.2009 р., призупинити навчальний процес терміном на три тижні.

1.2. На період тимчасового призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

1.3. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій.

1.4. Розробити заходи щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

1.5. Оплату праці працівникам навчальних закладів та установ освіти здійснювати згідно з чинним законодавством.

1.6. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у навчальних закладах та установах освіти.

1.7. Спільно з органами охорони здоров’я здійснити диспансеризацію дітей, які під час шкільних канікул перебували за межами області, в першу чергу в областях, де оголошено карантин.

2. Керівникам інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків:

2.1. Посилити контроль за виконанням санітарно-гігієнічних вимог та профілактичних заходів.

2.2. Обмежити спілкування дітей поза навчальними закладами.

3. Керівникам професійно-технічних та вищих І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів обласної комунальної власності забезпечити належне функціонування студентських гуртожитків, здійснення інформаційно-профілактичних заходів у студентському середовищі, контроль за станом здоров’я мешканців гуртожитку.

4. Начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівникам інтернатних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів щоденно інформувати Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації про надзвичайні випадки у закладах, де постійно перебувають діти, учнівська та студентська молодь.

5. Управлінню загальної середньої освіти, відділам кадрової роботи, економіки та фінансування, професійно-технічної, вищої освіти Головного управління освіти і науки, центру матеріально-технічного забезпечення соціального розвитку закладів освіти, КЗ «Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти», начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти скасувати проведення запланованих нарад, перевірок, ліцензійних, атестаційних та акредитаційних експертиз, семінарів та інших організаційно-методичних заходів.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Михайленко Г.В. – заступника начальника Головного управління освіти і науки – начальника управління загальної середньої освіти, Курбатова О.П. – заступника начальника Головного управління освіти і науки, Рищенко Т.Д. – заступника начальника Головного управління освіти і науки відповідно до посадових обов’язків.


Заступник начальника

Головного управління В.В.ІгнатьєвСхожі:

Наказ iconНаказ
Наказ 01. 09. 2011 n 170 Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу
Наказ iconНаказ
Наказ 16. 11. 2011 n 290 Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації
Наказ iconНаказ
Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства праці та соціальної політики n 1 від 09. 01. 2007
Наказ iconНаказ
...
Наказ iconУманська районна державна адміністрація відділ освіти наказ
У відділі освіти забезпечено проведення особистого прийому громадян та видано наказ від 28. 01. 2011 №15
Наказ iconНаказ про затвердження положень про охорону праці 3
Наказ про призначення комісії по періодичному огляду технічного стану будівлі закладу
Наказ iconНаказ
Наказ Міністра оборони України від 17 березня 2003 року №65 «Про затвердження Положення про Збори офіцерів у Збройних Силах України»...
Наказ icon«погоджено» «затверджено»
Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (наказ мо україни від 20. 08. 1993 р. №310), зі змінами та доповненнями...
Наказ iconАптеки, завдання, функції, класифікація, вимоги до діяльності
Стандарти акредитації аптечних установ” Наказ моз україни №2 від 12 січня 98 р., що передбачають належну аптечну практику; планується...
Наказ iconДнз «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей» наказ №2
України від 14. 12. 2000р. №588, положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка