Наказ
Скачати 53.02 Kb.
НазваНаказ
Дата конвертації20.12.2013
Розмір53.02 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ


м. Харків

20.11.09 N 624
Про відновлення

навчально-виховного процесу

в навчальних закладах усіх типів

та форм власності
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.11.2009 року № 1051 «Про відновлення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти», листа Міністерства освіти і науки України від 20.11.2009 року № 1/9-800 «Про організацію навчального процесу у 2009-2010 навчальному році», враховуючи рішення засідання комісії з надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації від 20.11.2009 року та колегії Головного управління освіти і науки від 17 листопада 2009 року «Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в області та про організацію роботи педагогічних колективів по виконанню навчальних планів та програм у І семестрі 2009-2010 навчального року», у зв’язку із завершенням канікул, які були запровадженні на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.09 № 1152 «Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення»
НАКАЗУЮ:
1. Відновити з 23 листопада 2009 року навчально-виховний процес у загальноосвітніх, інтернатних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах та установах освіти, незалежно від форм власності і підпорядкування, відкрити дошкільні та позашкільні навчальні заклади для відвідування дітьми та розпочати навчальні заняття за очною формою у закладах післядипломної освіти і підвищення кваліфікації.
2. Заступнику директора Департаменту з гуманітарних питань - начальнику управління освіти Харківської міської ради Деменко О.І., начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів усіх типів та форм власності, закладів післядипломної педагогічної освіти та підвищення кваліфікації:

2.1. Призупинення навчально-виховного процесу у зв’язку з погіршенням епідеміологічної, поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, здійснювати лише за приписом місцевих санепідемстанцій та згідно з рішеннями відповідних органів місцевої виконавчої влади.

2.2. У закладах та установах освіти, що відновили навчальний процес, дотримуватися режиму навчання, що існував до оголошення канікул.

2.3. Інформувати Головне управління освіти і науки про надзвичайні випадки у навчальних закладах усіх типів та форм власності, що розташовані на території району (міста) та про призупинення навчально-виховного процесу у зв’язку з погіршенням епідеміологічної, поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань.
2.4. З метою забезпечення виконання у повному обсязі навчальних планів і програм при організації навчально-виховного процесу керуватися листом Міністерства освіти і науки України від 20.11.09 № 1/9-800 Про організацію навчального процесу у 2009-2010 навчальному році».
2.5. Внести зміни до термінів проведення зимових канікул, а саме, провести їх наступним чином: з 31.12.09. по 09.01.10.

2.6. Провести аналіз стану виконання навчальних програм вчителями на початок осінніх канікул та визначити реальний обсяг навчального матеріалу, передбачений календарно-тематичними планами педагогічних працівників до кінця І семестру 2009-2010 навчального року та скоригувати з ними календарно-тематичне планування.

До 25.11.2009 року

2.7. Здійснити контроль за дотриманням до кінця І семестру 2009 - 2010 навчального року в скоригованих календарно-тематичних планах відповідної кількості усіх видів обов’язкових письмових робіт, передбачених чинними навчальними програмами.

3. Начальнику управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради Деменко О.І., начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів усіх типів та форм власності, закладів післядипломної педагогічної освіти та підвищення кваліфікації спільно з місцевими органами охорони здоров’я:

3.1. Сприяти працівникам органів охорони здоров’я у забезпеченні належного контролю за станом здоров'я вихованців дошкільних, учнів та студентів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

3.2. Забезпечити проведення профілактичної роботи, а саме: вжити заходів щодо посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного режиму; підвищити відповідальність за організацію харчування дітей, учнів та студентської молоді.

3.3. При появі у дітей, учнів, студентів ознак респіраторної інфекції направляти до медичного пункту, викликати батьків або осіб, які їх замінюють, та надавати першу медичну допомогу.

3.4. Забезпечити контроль за проведенням щорічних поглиблених медичних оглядів педагогічних працівників згідно з діючим законодавством.

Постійно

3.5. Зменшити кількість проведення очних форм контролю, перевірок та організаційно – методичних заходів у підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладах.

До 30.12.2009 року

4. Керівникам професійно-технічних навчальних закладів:

4.1. Зменшити тривалість зимових канікул.
4.2. Збільшити тижневе навчальне навантаження до 36 годин.
4.3. Відпрацювати години у формі екстернатного, дистанційного навчання або навчання за індивідуальним планом при вивченні предметів гуманітарного, загально-технічного напряму, предметів, що вільно обираються, або з інших напрямів підготовки у відповідності до вимог конкретних професій та термінів навчання.

4.4. Проводити виробниче навчання, виробничу практику на підприємствах та консультування з дипломних робіт в умовах виробництва чи сфери послуг у відповідності до затверджених навчальних планів і програм.
5. Керівникам вищих навчальних закладів обласної комунальної власності:
5.1. Внести корективи до графіків навчального процесу денної форми навчання, передбачивши, зокрема, до кінця поточного року, ущільнення розкладу навчальних занять за рахунок проведення додаткових занять, а також скорочення тривалості зимових канікул та перенесення початку занять у другому семестрі 2009/2010 навчального року;

5.2. Використовувати, за можливості, дистанційні елементи у навчанні із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій при опрацюванні теоретичного матеріалу, виконанні практичних та індивідуальних завдань (курсових проектів (робіт)).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Михайленко Г.В. – заступника начальника Головного управління освіти і науки – начальника управління загальної середньої освіти, Курбатова О.П. – заступника начальника Головного управління освіти і науки, Рищенко Т.Д. – заступника начальника Головного управління освіти і науки відповідно до посадових обов’язків.

Начальник

Головного управління В.П. ГаркавецьВізи:

Заступник начальника Головного

управління освіти і науки –

начальник управління загальної

середньої освіти Г.В. Михайленко

Заступник начальника Головного

управління освіти і науки О.П. Курбатов

Заступник начальника Головного

управління освіти і науки Т.Д. Рищенко

Провідний спеціаліст-юрисконсульт О.С. Тараненко

Схожі:

Наказ iconНаказ
Наказ 01. 09. 2011 n 170 Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу
Наказ iconНаказ
Наказ 16. 11. 2011 n 290 Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації
Наказ iconНаказ
Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства праці та соціальної політики n 1 від 09. 01. 2007
Наказ iconНаказ
...
Наказ iconУманська районна державна адміністрація відділ освіти наказ
У відділі освіти забезпечено проведення особистого прийому громадян та видано наказ від 28. 01. 2011 №15
Наказ iconНаказ про затвердження положень про охорону праці 3
Наказ про призначення комісії по періодичному огляду технічного стану будівлі закладу
Наказ iconНаказ
Наказ Міністра оборони України від 17 березня 2003 року №65 «Про затвердження Положення про Збори офіцерів у Збройних Силах України»...
Наказ icon«погоджено» «затверджено»
Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (наказ мо україни від 20. 08. 1993 р. №310), зі змінами та доповненнями...
Наказ iconАптеки, завдання, функції, класифікація, вимоги до діяльності
Стандарти акредитації аптечних установ” Наказ моз україни №2 від 12 січня 98 р., що передбачають належну аптечну практику; планується...
Наказ iconДнз «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей» наказ №2
України від 14. 12. 2000р. №588, положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка