План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік
НазваПлан роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік
Сторінка1/3
Дата конвертації18.03.2013
Розмір0.54 Mb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
  1   2   3
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖУЮ

на раді РМК Начальник відділу освіти

15.09.2011 року Новомиколаївської

Пр. № 1 райдержадміністрації

Голова ради Запорізької області

________ К.Я. Майоренко ____________Н.В. Біла


ПЛАН РОБОТИ

РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ

ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ

РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

НА 2011-2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

смт. Новомиколаївка

З М І С Т


 1. Вступ. Аналіз роботи РМК за 2010-2011 навчальний рік та пріоритетні напрямки в діяльності методичного кабінету на 2011-2012 навчальний рік.

 2. Організація і регламент роботи РМК.

 3. Робота науково-методичної ради РМК.

 4. Навчання керівників ЗНЗ району з питань управлінської діяльності.

 5. Інформаційно-консультативна та науково-методична робота з керівними та педагогічними кадрам и освітніх закладів району.

 6. Тематичне вивчення.

 7. Вивчення, впровадження в практику роботи ЗНЗ сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій навчання і виховання.

 8. Адресна методична допомога освітнім закладам району.

 9. Заходи щодо роботи з батьківською громадськістю.

 10. Виховна робота.

 11. Комплектування, збереження, використання фонду шкільних підручників.

 12. Інструктивно-методична роботи з бібліотекарями ЗНЗ.

 13. Робота бібліотеки рай методкабінету.

 14. Зміцнення бази РМК.


^ ВСТУП. АНАЛІЗ РОБОТИ РМК ЗА 2010-2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2011-2012 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
На виконання плану роботи відділу освіти і методичного кабінету, наказу від 04.08.2010 № 136 «Про організацію та структуру науково – методичної роботи з керівними і педагогічними кадрами освітніх закладів у 2010-2011 н.р.» в районі проведена відповідна науково – методична робота. Науково – методична робота в освітніх закладах району здійснювалась у відповідності з чинним законодавством у галузі освіти (Закон «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту» згідно з Положенням про районний методичний кабінет (наказ МОН України від 08.12.2006 р. № 1119, рекомендацій МОН України, управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, КЗ «ЗОАППО» ЗОР, відділу освіти.

В районі напрацьовані цілісна система науково-методичної роботи з керівними і педагогічними кадрами, яка відповідає меті і завданням, що передбачені Програмою розвитку освітив районі.

Методичний кабінет свою роботу спрямовував на забезпечення ефективності управлінської діяльності керівників освітніх закладів району і науково - методичної роботи з педагогічними кадрами з метою удосконалення навчально-виховного процесу і забезпечення його результативності.

Педагогічні працівники в своїй діяльності реалізовували науково – методичну тему (проблему) «Педагогічна майстерність діяльності вчителя у розвитку творчої особистості учня», що позитивно вплинуло на професійний ріст і ділову кваліфікацію педагогів району, розвиток їх і учнівської творчості, удосконалення навчально – виховного процесу, оволодіння ІКТ та освітніми технологіями навчання і використання їх у навчальному процесі.

Структурні одиниці методичної роботи в своїй діяльності були зорієнтовані на посилення її ефективності через аналітико – діагностико – прогностичний підхід в роботі у співпраці з кафедрами КЗ «ЗОАППО» ЗОР і забезпечення якості навчально – виховного процесу.

Працівники КЗ «ЗОАППО» ЗОР Ястрєбова В.Я., Вєрозубова Т.Г., Могилєвська В.М. надавали допомогу у проведенні експериментальної роботи на базі Новомиколаївської СЗОШ № 1 з теми «Кредитно – модульна (накопичувальна) технологія підвищення кваліфікації педагогічних кадрів», з питань ведення шкільного діловодства, компетентнісного підходу в роботі з керівниками і педагогами. Забезпечували своєчасно сучасною навчальною і науково – методичною літературою.

Через керівників РМО вчителі – предметники зв’язувались з кафедрами академії і по можливості вирішували всі свої проблеми, забезпечувались навчально – методичною літературою.

Основним проблемам була підпорядкована робота ради РМК, «круглого столу» директорів і їх заступників з питань управлінської діяльності, семінар педагогів – організаторів, ШППД по математиці (на базі Софіївської ЗОШК – кер. Макарова Л.І.), 17 РМО вчителів – предметників, класних керівників і класоводів, бібліотекарів ЗНЗ, адресна методична допомога на запит, самоосвіта, участь у професійних конкурсах «Учитель року», заочний ІІ обласний конкурс вчителів математики Запорізької області, Всеукраїнський конкурс – захист.

Організаційна робота працівників РМК, науково – методичне забезпечення, діагностика педкадрів, індивідуальна робота з ними, адресна методична допомога на місцях, застосування активних форм роботи та інновацій сприяли результативній роботі РМО вчителів інформатики, географії, української мови і літератури, історії, початкових класів, математики, хімії, фізичної культури, іноземної мови, російської мови і світової літератури.

Проте слід удосконалити як форми роботи так і зміст РМО вчителів музики і трудового навчання; посилити практичну спрямованість РМО вчителів фізики і астрономії.

Значна увага приділялась опрацюванню нових програм, підручників, критеріїв оцінювання учнів, освітніх технологій, оволодінню ІКТ, впровадженню досягнень психолого – педагогічної науки і ППД, роботі з тестовими завданнями відкритого і закритого характеру, підготовчій роботі до ЗНО, роботі з обдарованими.

План курсової перепідготовки виконано на 96%, але як і в минулому році переважає малоефективна заочна форма навчання через відсутність командировочних коштів.

З метою розрішення фінансових проблем на базі району згідно з планом КЗ «ЗОАППО» ЗОР проведено курси для вчителів математики, де перепідготовлено 25 вчителів, тренінги з основ ІКТ (75 чол.) за програмою «Партнерство в навчанні», заплановано на червень 2011 р., тренінг за програмою «Інтел, Навчання для майбутнього» (20 чол.). Тренінг з Веб 2.0 для вчителів –предметників «Фізики та Лірики» (18 чол.) і керівників ЗНЗ (15 чол.).

Працівники РМК, керівники РМО, ЗНЗ, ДНЗ, вчителі – предметники отримували методичну допомогу як консультативно так і безпосередньо на кафедрах КЗ «ЗОАППО» ЗОР від проректора по науково-методичній роботі Яструбової В.Я., працівників Макаренко Т.М., Вєрозубової Т.Г., Стрижака М.М., Гусєвої Н.М., Дехтяренко С.Г., Крамаренко Н.В., Анісімової Г.О., Могилєвської Н.В.

Працівники кафедр КЗ «ЗОАППО» ЗОР забезпечували педагогів району сучасною науково – методичною літературою з педагогіки, психології, з питань навчально – виховного процесу.

Працівники методичного кабінету систематично здійснювали інформаційно – комунікативне забезпечення керівних і педагогічних кадрів як дистанційно так і на місцях на їх запит і навчальних дисциплін, моніторинг якості роботи вчителя і моніторинг учнів, працівників ЗНЗ і ДНЗ, батьків учнів школи.

Проте в обласних планових заходах участь приймали не у всіх із-за відсутності командировочних коштів, складних погодних умов, через хворобу.

Свою управлінську діяльність керівники ЗНЗ і ДНЗ підвищували через обласні і районні семінари, круглі столи, тренінги, співпрацю з інспекторською і методичною службою, самоосвіту.

В обласних творчих групах з німецької мови приймали участь «старший вчитель» Любицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Попкова В.П. з теми «Розвиток інтегрованого мислення учнів засобами спілкування в контексті оновлення навчання німецької мови», Малікова Л.С. «старший вчитель», керівник РМО вчителів хімії по темі «Формування готовності вчителів до інноваційної діяльності в системі методичної роботи ЗНЗ.

Дац І.О., вчитель географії вищої категорії Новомиколаївської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з теми «Особливості викладання профільного курсу з географії в 10-11 класах, Розсоха Є.Ф., методист РМК з теми «Науково-методична діяльність як компонент системи підвищення кваліфікації педпрацівників. Добрянська Н.А., методист РМК з теми «Організаційно-методичне забезпечення діяльності методиста», Зикун В.І., «старший вчитель» української мови і літератури Веселогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів з теми «Українське народознавство як чинник розвитку національної школи».

У 16-ому Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» в районному етапі взяли участь педпрацівники з п’яти ЗНЗ району (Новомиколаївська перша і друга, Підгірненська, Тернуватська, Шевченківська в номінаціях «початкові класи» - 6, світова література – 1, історія – 2, ОБМ – 0, іноземна: німецька – 0.

На область направлені матеріали з досвіду роботи переможців районного етапу: Дрозд Г.О., вчитель початкових класів І категорії Новомиколаївської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Бандура Л.П., вчитель історії І категорії Новомиколаївської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за результатами якого рекомендовано врахувати участь у турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» під час проходження ними атестації (наказ облуон від 25.02.2011 р. № 167).

У ІІ заочному обласному конкурсі вчитель математики Запорізької області взяли участь 4 чол.: Пеньковська В.Л., вчитель математики Новомиколаївської ЗОШ № 2, Макарова Л.І., «вчитель-методист» Софіївської ЗОШК, Суббота Т.Г., «вчитель-методист» Новомиколаївської СЗОШ № 1, Гребінь Ю.І., вчитель математики Трудової ЗОШ. Всі у номінації «математичний блок».

У обласному фестивалі – конкурсі «Школа майбутнього» серед педагогічних працівників ЗНЗ Запорізької області прийняла участь заступник директора Трудової ЗОШ Долинюк О.Р.

У обласному заході «Рік гри» прийняв участь колектив вихователів ДНЗ №1 «Пролісок».

В районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» в рамках Всеукраїнської акції «Живи, книго!» прийняли участь шкільні бібліотекарі. Призові місця посіли в номінації «Компетентний читач» Луцька В.П. з Новомиколаївської СЗОШ № 1, Мордик Т.Л. з Любицької ЗОШ, Співак В.О. з Новоіванківської ЗОШ. Направлено для участі в обласному етапі конкурсу матеріали з досвіду роботи Луцької В.П.

Прийняв участь у конкурсу «Географічний майданчик у дії» вчителі Трудової ЗОШ Нежибецький А.І. зі своїми учнями прийняв участь в обласному етапі конкурсу з науково-дослідною роботою «Антропогенний вплив на природу державного підприємства: Запорізький коне завод – 86», зайняли І місце за що нагороджені грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Вчителі зі званням «старший вчитель», «вчитель-методист» та досвідчені творчо працюючі залучаються як керівники методичних шкільних і районних форм роботи, до професійних змагань до складу фахових предметних журі і конкурсів.

В обласному етапі Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище – 2011» в номінації 5-а «Творчі уроки» з теми «Зміни клімату», прийняли участь своїми напрацюваннями Терещенко О.А., вчитель географії Софіївської ЗОШК, Губатенко М.М., вчитель фізики Сторчівської ЗОШК, Троцький О.В., вчитель біології Трудової ЗОШ.

На виставку – презентацію «Моніторинг якості загальної середньої освіти на інституційному рівні (регіональному рівні) з теми «Аналіз та моніторингові дослідження якості патріотичного виховання в системі виховної роботи сільської школи» представлено досвід роботи педагогічного колективу Новоіванківської ЗОШ.

Змістовно проходять методичні і предметні тижні, творчі звіти, аукціони, декади педмайстерності в Новомиколаївській СЗОШ № 1, Терсянському НВК, Різдвянській, Трудовій, Любицькій, Веселогаївській, Барвінівській ЗНЗ.

Проблемні семінари «Удосконалення уроку завдяки впровадженню особистісно – орієнтованої системи навчання і виховання» в Барвінівській ЗОШ, «Психолого – педагогічне забезпечення навчального процесу» у Різдвянській школі, «Етичні взаємини вчителя з учнями як засіб впливу на особистість» у Новомиколаївській ЗОШ № 2, «Методика подолання труднощів у навчанні в Терсянському НВК».

Круглі столи «Інноваційні технології навчання у симбіозі – «творчий учитель – творчий учень» в Трудовій, «Сучасні підходи до технології та структури уроків» у Терсянському НВК, «Адаптація учнів 5-го класу до навчання в основній школі» в Барвінівській ЗОШ, «Підвищення педагогічної майстерності діяльності вчителя в умовах малокомплектної школи» в Підгірненській ЗОШ.

Науково-практичні конференції «Технології інтерактивного навчання» в Терсянському НВК, «Професійна майстерність вчителя у розвитку творчої особистості учня» в Новомиколаївській ЗОШ № 2, Педагогічна майстерність вчителя та її вплив на розвиток творчих здібностей учнів» в Підгірненській ЗОШ, «Технології інтерактивного навчання» в Терсянському НВК.

Працювали ШМО, ДГ, ТГ. На базі Софіївської ЗОШК «Школа ППД по математиці» (кер. Макарова Л.І.).

Систематично працювали методичні ради шкіл, педради, рада РМК, які приділяли увагу головним і проблемним питанням методичної роботи, її удосконаленню з вимогами сьогодення, кадровим питанням, якості знань, ППД, науково-методичному забезпеченню, ефективності управлінської діяльності керівників ЗНЗ і РМО, моніторинговим дослідженням, участі педагогів у професійних конкурсах, виховній роботі, курсовій перепідготовці, комп’ютерній грамотності педагогів, застосуванню сучасних освітніх інформаційно - комунікаційних технологій навчання, розвитку педагогічної і учнівської творчості.

Працівники РМК надавали методичну допомогу керівним і педагогічним кадрам на запит, приймали участь в атестаційній експертизі ЗНЗ.

В науково – методичній роботі стали ширше використовувати ППД та вивчати у творчопрацюючих вчителів, учасників конкурсу «Учитель року», що атестуються на педагогічні звання «Учитель року», «старший вчитель».

Як наслідок проробленої роботи всі освітні заклади району керівними і педагогічними кадрами укомплектовані. Зріс освітній рівень, що показує атестація педкадрів.

В школах працюють в основному досвідчені вчителі. З них 36 пенсіонерів, а тому актуальною залишається проблема старіння кадрів і низький відсоток молодих спеціалістів.

Незмінною залишається кількість вчителів – сумісників, що пояснюється недоукомплектованість вчителями ЗНЗ через відсутність житла, недостатню кількість годин навантаження, скорочення контингенту учнів, класів, ставок педпрацівників.

З метою профорієнтаційної роботи на педагогічні професії, дане питання розглядалось на базі РМК, нараді керівників.

Відділ освіти продовжує співпрацю з науковцями ЗІЕІТ (договір про співробітництво за № 4601-04 від 09.02.2000 р.) та з МДПУ (договір про науково-методичні та навчальну співдружність № 33 від 07.02.2007р.).

Матеріали з досвіду роботи Долинюк О.Р., вчителя фізичної культури Трудової ЗОШ друкувалися в газеті для вчителів фізичної культури «Основи здоров’я» та «Фізична культура». Педагогічні надбання Субботи Т.Г., вчителя математики Новомиколаївської СЗОШ № 1 «Інтерактивні технології в оптимізації навчальної діяльності школярів» друкувалися у збірнику науково-методичних праць. Випуск І. Донецьк. Дон-НУ 2010 р.

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» прийняли участь 2 вчителі з Новомиколаївської СЗОШ № 1 - Бандура Л.П., в номінації «історія» з ППД по темі «Застосування інтерактивних методів навчання на уроках історії», Дрозд Г.О. в номінації «початкові класи» з теми «Збагачення словникового запису на уроках рідної мови».

Питання «Аналіз структури методичної роботи в районі» розглядалося на раді РМК.

В конкурсі «Шкільна бібліотека» в рамках Всеукраїнської акції «Живи, книго!» в обласному етапі прийняла участь Луцька В.П., бібліотекар Новомиколаївської СЗОШ № 1.

Слід відмітити належну управлінську діяльність керівників і творчу активність вчителів Новомиколаївської СЗОШ № 1 і № 2, Трудової, Новоіванківської, Любицької, Різдвянської, Шевченківської, Сторчівської, Веселогаївської ЗОШ, Терсянського НВК, ЦДЮТ.

Необхідно покращити роботу по виявленню і підтримці творчопрацюючих вчителів, керівникам Тернуватської, Софіївської, Підгірненської, Барвінівської, Самійлівської ЗОШ.

Підвищенню професійної майстерності педагогів сприяли і педагогічні ради ЗНЗ, де розглядалися питання методичного характеру і контролю за якістю роботи вчителів – предметників і знань учнів.

В Трудовій школі розглядали питання «Розвиток творчої ініціативи вчителів у вдосконаленні уроку». У Терсянському НВК «Впровадження компетентнісно – орієнтованого підходу – один із найважливіших факторів успішного навчання і виховання учнів», у Підгірненській і Сторчівській ЗНЗ розглядався контроль за ефективністю методичної роботи і результативність роботи педагогічного всеобучу батьків».

За підсумками у методичній роботі керівники ЗНЗ частково використовують моральне заохочення: нагородження грамотами і подяками (Барвінівська, Софіївська, Новомиколаївська № 2, Терсянська, Тернуватська ЗНЗ).

Все це сприяло активній та результативній участі учнівської молоді в конкурсах та змаганнях. Так, у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика взяли участь 37 учнів 3-11 класів з усіх ЗНЗ району. Учасниками обласного етапу конкурсу стали 3 учні з Новомиколаївської СЗОШ № 1 та Шевченківської ЗНЗ.

У ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» взяли участь школярі з 6-ти шкіл району (Новомиколаївська СЗОШ № 1, Підгірненська, Софіївська, Сторчівська, Шевченківської, Терсянської ЗНЗ). Призерами стали 4 учні. В обласному етапі приймали участь 2 учні, переможці відсутні.

Для участі в обласному етапі Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка було направлено 2 учасники з Веселогаївської і Новомиколаївської СЗОШ № 1 проте переможці відсутні.

На обласний етап Всеукраїнського конкурсу – виставки «Космічні фантазії» було направлено 18 учнівських робіт 25 учасників з 5 шкіл району та ЦДЮТ у номінаціях «Літературна творчість», «Образотворче мистецтво», «Декоративно – ужиткове мистецтво», де посіли 2 (другі) призові і нагороджені дипломами 3-го ступеня Сироваткіна В. з Софіївської ЗОШК і Федурко В. з Любицької ЗОШ та Тонконіг Ю. з Новомиколаївської ЗОШ № 2.

На районний етап щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів надійшло 21 робота з 14 ЗНЗ району. Для участі в обласному етапі направлено 2 роботи: Комарової В. 4 клас з Терсянського НВК та Заблодської Д., 5 клас з Веселогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Переможці відсутні.

Дипломом І ступеня за підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – виставки з декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» відзначені роботи «Слоненя «Беня» та Бегемот «Тоша» колективу учнів 3-го класу Терсянської ЗОШК (кер гуртка Божко В.В.). Дипломом ІІ ступеня «Корабель солодких мрій» робота Ярьоменко Н. (кер гуртка «Вишивка» Маслова С.О. та «Тарілка «А у нашому селі» Безрук М. (кер. гуртка «Тістопластика» Царьова Н.М.).

Халявка Настя відзначена дипломом за ІІ місце в обласному фестивалі – огляді «Таланти твої, Запорізький краю» (ЦДЮТ) Шинкаренко Дар’я – переможець обласного етапу VIII Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Таланти багатодітної родини» (диплом за багатогранність таланту, номінація «Вокальне мистецтво» (ЦДЮТ).

Лисенко Настя – нагороджена дипломом за результативну участь в обласному конкурсі дитячих та юнацьких колективів «Світ театру та я» (за кращу акторську робот) та переможець обласного етапу VIII Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Таланти багатодітної родини» (І місце), а також була запрошена на фінальний концерт обласного огляду «Таланти твої, Запорізький краю». Керівник театрального колективу «Любисток» Халявка І.М. відзначена грамотою УОН Запорізької облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток системи освіти в Запорізькій області.

Вихованка гуртка МАН історико - краєзнавчого профілю Ходарєва Віолета представляла гурток на обласний відкритій краєзнавчій конференції «Мій рідний край» з роботою «Нові сторінки історії Новомиколаївської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1» і слайдовою презентацією, де виборола ІІ призове місце.

У виховній роботі основна увага приділялась напрацюванню виховної системи школи, класу, громадському, патріотичному, моральному вихованню. Вивченню сучасних виховних технологій і ППД, спільній роботі школи, сім’ї, громадськості по вихованню учнівської молоді і підготовці її до самостійного життя. Проводилась профілактична робота по запобіганню шкідливих звичок, застосуванню здоров’єоберігаючих технологій в учнівських колективах. Зверталась увага на виховання шанобливого ставлення до однолітків, батьків, людей похилого віку.

З 164 випускників ЗНЗ району закінчили школу з золотою медаллю – 17, із срібною - 2.

Збільшився відсоток учнів, які мають достатній і високий рівень підготовки.

Зменшилась кількість порушників дисципліни, що стоять на районному обліку з 10 до 7.

Але як і в попередні роки проблемним залишається відсутність коштів;
  1   2   3

Схожі:

План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської...
Вступ. Аналіз роботи рмк за 2011-2012 навчальний рік та пріоритетні напрямки в діяльності методичного кабінету на 2012-2013 навчальний...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської...
Вступ. Аналіз роботи рмк за 2011-2012 навчальний рік та пріоритетні напрямки в діяльності методичного кабінету на 2012-2013 навчальний...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської...
...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської
Вступ. Аналіз роботи рмк за 2009-2010 навчальний рік та пріоритетні напрямки в діяльності методичного кабінету на 2009-2010 навчальний...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconВідділ освіти Мар´їнської районної державної адміністрації Районний...
Конституції України, законах України „Про освіту", „Про загальну середню освіту", „Про дошкільну освіту", „Про позашкільну освіту",...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconВідділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації наказ
На основі аналізу результативності методичної роботи за 2011-2012 навчальний рік, колективної та індивідуальної діяльності педагогічних...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconЗапорізької області
А. В. Бабіна – методист суспільно-гуманітарного циклу відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconЗапорізької області
А. В. Бабіна – методист суспільно-гуманітарного циклу відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconРегламент: доповідь до 15 хвилин; виступ до 7 хвилин; повідомлення до 5 хвилин
Сергата Світлана Миколаївна –голова оргкомітету, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Новомиргородської районної...
План роботи районного методичного кабінету відділу освіти новомиколаївської районної державної адміністрації запорізької області на 2011-2012 навчальний рік iconНаказ
Відповідно до перспективного плану роботи відділу освіти та плану роботи методичного кабінету на 2011-2012 навчальний рік з 6 по...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка