Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012”
Скачати 107.99 Kb.
НазваКонкурсу “Intel-Eko Україна 2012”
Дата конвертації22.03.2013
Розмір107.99 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Інформатика > Конкурс
УКРАЇНА

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

22200, м. Погребище, Вінницької області, вул. Шевченка, 106, тел.: 2-11-33,2-12-33

e-mail: viddilosvity_pogre@ukr.net.

________________________________________________________________________

03.10.2011 № 510

Директорам навчальних закладів

Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації надсилає лист від 23.09.2011 № 3667/12 управління освіти і науки облдержадміністрації «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу “Intel-Eko Україна 2012”» .

Начальник відділу освіти В.Б.Охріменко

Вик. Садова Н.В.

УКРАЇНА

^

Міністерство освіти і науки, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Управління освіти і науки

ВінницькОЇ обласнОЇ державнОЇ адміністраціЇ

21100, м. Вінниця, вул. Козицького 33, тел. 61-16-69, факс 53-15-02, e-mail: vin-edu@in.vn.ua23.09.2011 № 3667/12

На №______________
Керівникам органів управління освітою

райдержадміністрацій та міських рад
Директорам обласних позашкільних

навчальних закладів

Щодо проведення Всеукраїнського

конкурсу “Intel-Eko Україна 2012”
Управління освіти і науки облдержадміністрації, на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 02.03.2011 року №1/9-144, інформує, що з метою виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір Міністерство спільно з дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді планує провести з 21 по 24 лютого ц. р. у м. Києві Всеукраїнський конкурс “Intel -Еко Україна-2012” (умови додаються). Зазначений конкурс є національним етапом 63-го міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International Science and Engineering Fair (ISEF 2012).

До участі в заході запрошуються автори наукових проектів – учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно. Наукові проекти, подані на конкурс, мають бути виконані учнями протягом 2011-2012 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Організатором національного етапу конкурсу Intel ISEF-2012 є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Національний етап конкурсу пройде у три етапи: І етап — заочний конкурс тез наукових досліджень, II етап — персональний постерний захист проектів, III етап — відкритий стендовий захист кращих наукових проектів.

Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 15 січня 2012 року зареєструватись online на сайті конкурсу: http://nenc.gov.ua/isef.

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 10 лютого 2012 р. на сайті конкурсу.

За підсумками III етапу конкурсу автори трьох кращих наукових проектів отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2012, який пройде у травні 2012 р. у м. Піттсбурзі (штат Пенсильванія, США). Решта учасників ІІІ етапу конкурсу отримають право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афільованих Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

В окремо встановлені терміни для учасників міжнародних конкурсів буде організована робота Всеукраїнської школи з підготовки учнів до міжнародних змагань.

В рамках конкурсу для наукових та педагогічних керівників учнівських проектів конкурсу “Іпtel-Еко Україна-2012” діятиме Академія розвитку Intel ISEF в Україні.

Просимо інформацію про конкурс “Іпtel-Еко Україна-2012” довести до відома керівників та учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.

Детальна інформація про умови конкурсу, вимоги до наукових проектів, тез та постерів – за тел.:0(44) 430-04-91, 430-02-60; на сайті: http://nenc.gov.ua/isef; e-mail: isef@nenc.gov.ua.

Додаток: на 3 арк.


Перший заступник начальника О.А. Чорна
Лісогурська Т.І.

35-03-73
Додаток

до листа МОНмолодьспорту

від 14.09.2011 № 1/9-700
Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2012"


 1. Мета конкурсу

1.1. Всеукраїнський конкурс “Іпtel-Еко Україна-2012” (далі – Конкурс) є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF-2012, який проводиться серед кращих у світі молодих учених і винахідників з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

 • виявлення та підтримка учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки;

 • розвиток інженерної думки серед молоді;

 • популяризація серед молоді науки як професії;

 • популяризація академічних досліджень молодих учених.
 1. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно.

Наукові проекти, подані на Конкурс, мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

2.2. Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.

2.3. Для участі в І етапі Конкурсу необхідно до 15 січня 2012 року зареєструватись online на сайті конкурсу: http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в собі заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників наступного етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 10 лютого 2012 р. на сайті конкурсу http://nenc.gov.ua/isef.


 1. Порядок проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проходить у три етапи:

3.1.1. I-й етап Конкурсу проходить у формі заочного конкурсу тез.

У тезах має розкриватися наступна інформація:

 • коротка творча назва проекту (має відбивати суть проекту, бути яскравою);

 • тема наукового дослідження;

 • актуальність теми;

 • мета та короткий виклад основних положень проекту;

 • гіпотеза;

 • матеріали та методи дослідження;

 • результати експериментів;

 • аналіз отриманих результатів (основні результати, оцінка їх новизни);

 • висновки, можливість науко-практичного використання результатів дослідження (доцільність, подальші плани щодо розвитку дослідження);

 • перелік використаних джерел.

3.1.2. II-й етап Конкурсу проходить у формі персонального постерного захисту проекту перед членами журі Конкурсу за категоріями:

 • біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія тощо);

 • екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології;

 • науки про Землю (географія, геологія);

 • науки про Всесвіт (астрономія);

 • науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);

 • хімія;

 • комп'ютерні науки (для учасників Всеукраїнського чемпіонату комп’ютерних технологій “Екософт”);

 • інженерні науки (для учасників Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників “Природа – людина – виробництво – екологія”);

 • фізика (для учасників Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників “Природа – людина – виробництво – екологія”).

3.1.3. III-й етап Конкурсу проходить у формі відкритого стендового захисту кращих робіт з елементами інтерв'ю та наукової співбесіди двома мовами - українською або російською та англійською.

Для демонстрації проекту учасники можуть використовувати демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки та розміщуватись на робочому місці учасника.

На ІІІ-у етапі основна увага журі Конкурсу приділяється вмінню учня ефективно спілкуватись, відповідати на запитання, відстоювати власну точку зору, на логічність мислення та рівень володіння англійською мовою.

3.2. За результатами ІІІ-го етапу Конкурсу три кращих проекти отримують право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який пройде у травні 2012 р. у м. Піттсбурзі (штат Пенсильванія, США).


 1. Вимоги до наукових проектів

4.1. До участі в Конкурсі допускаються учасники, чиї наукові проекти підготовлені протягом 2010-2011 років та оформлені у формі постеру. Розміри постеру: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина – 60 см, дві бічні – по 30 см кожна).

Структура постера:

1. Коротка творча назва проекту.

2. Актуальність завдання.

3. Мета проекту.

4. Гіпотеза.

5. Матеріали дослідження.

6. Методи дослідження.

7. Результати експериментів.

8. Висновки.

9. Науково-практичне застосування.

10.Подальші плани.

11.Бібліографія.

4.2. Наукові дослідження, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).

Додаток до наукового проекту учасник може оформити у вигляді проектної книги (робочого журналу, що містить графіки, діаграми, ескізи тощо) та опису дослідження (документ, у якому зазначено проблему, яку досліджує проект, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження тощо).

Зазначені документи не є обов'язковими, але їх наявність може сприяти кращому розумінню змісту проекту членами журі.

4.3. Наукові проекти, підготовлені у формі демонстрацій, інформаційних повідомлень, пояснювальних моделей або результатів досліджень літератури, конкурсною комісією не розглядаються.

4.4. Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи презентування чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або Конкурсу.


 1. Критерії оцінювання наукових проектів

Наукові проекти журі Конкурсу оцінює за наступними критеріями:


Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/

інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

15

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

10

Робота у команді10

Загалом

100

100
Схожі:

Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурс «Intel-Техно Україна» проводиться 14-17 лютого 2012 року...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти І науки та Київським національним університетом...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти І науки та Київським національним університетом...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурсів “Intel-Еко Україна”
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурсу.Іпtel-Еко Україна-2012
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 24 42, факс (044) 236-1049
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурсу пошукових та
Керуючись наказом Департаменту освіти І науки, молоті та спорту Чернівецької ода від 26. 09. 2012 року №147 «Про проведення обласної...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурсу «Учитель року»
Хvіі всеукраїнському конкурсі «Учитель року» обласний оргкомітет повідомляє, що обласний тур конкурсу проводиться з 12 січня по 09...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” icon83050 м. Донецьк, вул. Щорса, 27 тел/факс: (062) 335-30-81,е-mail: roo наказ
«Учитель року»,наказу рво №392 від 07. 11. 2012 р., графіку проведення конкурсних змагань районного етапу конкурсу (лист рво №1101/01-16...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconУкраїна миколаївська обласна державна адміністрація
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 24. 10. 2012 №1143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconКонкурс проводиться серед молодих сімей міста Горлівка
Положення є основним документом для проведення конкурсу та визначає мету, учасників міського конкурсу «Молода сім’я 2012» (далі конкурс),...
Конкурсу “Intel-Eko Україна 2012” iconОрганізації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу Левеня-2012-2013”
Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка