Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м.
Скачати 49.63 Kb.
НазваСєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м.
Дата конвертації24.03.2013
Розмір49.63 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
Сєвєродонецький міський суд

вул. Ленина, 19, м. Сєвєродонецьк


Позивач:

Луганське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»,

93409, Луганська область,

м. Сєвєродонецьк,

вул. Курчатова, 22, кв. 52,

тел. 0645242196


Відповідач:

Самарський Сергій Вікторович,

93400, Луганська область,

м. Сєвєродонецьк,

МЖК «Мрія», 1, кв. 137

тел. 0504761962

Про захист ділової репутації


^ ПОЗОВНА ЗАЯВА
Луганське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», далі ЛОВ ВГО КВУ, є громадською організацією та юридичною особою, доказом цього є копія статуту та свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, що додаються.

На сайті «Политика 2.0», адреса http://politika.lg.ua/, 03 березня 2012 року було розміщено матеріал «Северодонецкие страсти или как стартуют выборы в Северодонецке», в якому Самарський С.В., який був представлений як голова Сєвєродонецької міської партійної організації ВО «Батьківщина», розповсюдив завідомо неправдиві відомості, які наносять шкоду діловій репутації ЛОВ ВГО КВУ.

У матеріалі зазначено, що «Самарський висуває на адресу ЛОВ КВУ і зокрема Олексія Свєтікова зустрічні претензії, звинувачуючи його в продажності та політичній лояльності до Олексія Кунченко». При цьому наводиться пряма мова Самарського, мовою оригіналу: «Поэтому, если я смотрел, что господин Светиков раньше писал, что Кунченко плохой, а сейчас начинает резко его хвалить – это как-то странно и удивительно».

Доказом розповсюдження Самарським С.В. цієї інформації є скриншот Інтернет-сторінки з матеріалом «Северодонецкие страсти или как стартуют выборы в Северодонецке», що додається.

Це твердження не є оціночним судженням, у ньому повідомляється про факти того, що Свєтіков писав, що Кунченко поганий, й факти того, що Свєтіков хвалить Кунченко, свідком таких фактів він начебто був особисто. За змістом висловлювання, воно є інформацією не про результати оцінки дій, а про спостереження за цими діями.

Ця інформація є недостовірною, оскільки в дійсності Свєтіков, який є головою ЛОВ ВГО КВУ і згідно статуту представляє його позицію, ніколи не хвалив особисто Кунченко О.П., і ніколи не писав, що той плохий. ЛОВ ВГО КВУ не приймає участі в політичній боротьбі, і тому не надає оцінку особам, ми оцінюємо виключно події, факти, тенденції тощо, а не персоналії.

При розповсюджені цієї інформації Самарському було відомо, що його інформація є неправдивою, оскільки такі безпідставні з боку Сєвєродонецької міської партійної організації ВО «Батьківщина» твердження позивачем раніше спростовувалися. Доказом цього є скриншот Інтернет-сторінки сайту «Політика 2.0» з материалом «Скоро выборы: в Луганской области возник конфликт между КИУ и «Батькивщиной», що додається. Тож Самарський С.В. розповсюдив відомості, про неправдивість яких він знав.

Крім того, на сайті Луганської обласної організації ВО «Батьківщина», адреса byut-lugansk.org.ua, Самарский С.В. поширив іншу інформацію стосовно ЛОВ ВГО КВУ, цитата мовою оригіналу: «При этом упомянутая структура, которая на словах позиционирует себя, как независимую общественную организацию, на деле почему то постоянно в последнее время выступает на стороне Партии регионов или лиц, близких к ней».

Доказом розповсюдження Самарським С.В. цієї інформації є скриншот Інтернет-сторінки з матеріалом «С.Самарский: Виновата ли местная «Батькивщина» в том, что северодонецкие регионалы не могут поделить округ», що додається.

Це твердження також не є оціночним судженням, оскільки автор стверджує про наявність фактів - певних дій ЛОВ ВГО КВУ на підтримку Партії регіонів чи близьких до неї осіб .

Це твердження також є неправдивим, оскільки ніяких дій на підтримку Партії регіонів чи близьких до неї осіб, ЛОВ ВГО КВУ не здійснювало.

Відповідно до статті 1.1. свого Статуту, «Комітет виборців України» є громадською організацією, нейтральною по відношенню до партій та політичних блоків. В організації діють спеціальні правила, якими забороняється підтримка учасників виборів, за винятком надання їм допомоги у разі порушення пасивного виборчого права. Дотримання політичної нейтральності є важливою умовою для того, щоб результати незалежного спостереження за виборами, яке є основним видом діяльності ЛОВ ВГО КВУ, визнавалися незалежними різними суб’єктами виборів.

Тож поширення Самарським С.В. завідомо неправдивих відомостей про те, що ЛОВ ВГО КВУ та його голова Свєтіков О.О. начебто діють на підтримку Партії регіонів чи потенційного кандидата від цієї партії Олексія Кунченко, наносять сутєву шкоду діловій репутації та законним інтересам ЛОВ ВГО КВУ.

Відповідно до статті 94 Цивільного кодексу України юридична особа має право на недоторканність своєї ділової репутації, і це право захищається відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України судом. Відповідно до частини третьої статті 277 Цивільного кодексу України негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного. Відповідно до частини четвертої цієї статті спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію. Відповідно до частини першої статті 91 ЦК України юридична особа здатна мати такі ж цивільні права та обов'язки (цивільну правоздатність), як і фізична особа, крім тих, які за своєю природою можуть належати людині.

Враховуючі викладене, відповідно до статей 16, 91, 94, 277 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 1, 3, 30, 107, 118, 119 ЦПК України
ПРОШУ:


  1. Визнати завідомо неправдивими та такими, що наносить шкоду діловій репутації ЛОВ ВГО КВУ поширенні Самарським С.В. у різних джерелах твердження про те, що ЛОВ КВУ та її голова Свєтіков О.О. діють на користь Партії регіонів та осіб, наближених до Партії регіонів, підтримують потенційного кандидата від цієї партії Олексія Кунченко, хвалять його тощо.

  2. Зобов'язати Самарського С.В. спростувати неправдиву інформацію таким же чином, яким він її поширив, розмістивши резулятивну частину рішення суду на сайті Луганської обласної організації ВО «Батьківщина», адреса byut-lugansk.org.ua, та на сайті «Політика 2.0», адреса http://politika.lg.ua/.

  3. Повернути судовий збір, сплачений ЛОВ ВГО КВУ, та стягнути судовий збір з Самарського С.В.


Додатки:

  1. Копія позовної заяви в 1 примірнику.

  2. Оригінал документу про сплату судового збору у сумі 214,60 грн.

  3. Копія статуту ЛОВ ВГО КВУ.

  4. Копія свідоцтва про реєстрацію фізичної особи ЛОВ ВГО КВУ.

  5. Скриншот Інтернет-сторінки з матеріалом «Северодонецкие страсти или как стартуют выборы в Северодонецке».

  6. Скриншот Інтернет-сторінки з матеріалом «Скоро выборы: в Луганской области возник конфликт между КИУ и «Батькивщиной».

  7. Скриншот Інтернет-сторінки з матеріалом «С.Самарский: Виновата ли местная «Батькивщина» в том, что северодонецкие регионалы не могут поделить округ».


Голова правління ЛОВ ВГО КВУ Олексій Свєтіков

Схожі:

Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconВ сєвєродонецький міський суд
...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconВ сєвєродонецький міський суд
Про визнання протиправними та скасування рішень органу місцевого самоврядування щодо виділення земельних ділянок під забудову у лісопарковій...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconВ сєвєродонецький міський суд
Про визнання дій суб’єкту владних повноважень незаконними та складання зобов’язання скасувати гриф «дсп» з генерального плану міста...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconЖовтоводський міський суд
Відповідач: Відділ даі з обслуговування адмінтериторії м. Кривого Рогу удаі гу мвс україни в Дніпропетровській області
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconДо Ленінського районного суд
КУпап за порушення пункту 18. 1 Правил дорожнього руху (далі пдд), яке на думку вказаного вище працівника даі, я вчинив у м. Миколаїв...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconКодекс торговельного мореплавства україни
У тексті Кодексу слова "арбітражний суд" в усіх відмінках замінено словами "господарський суд"
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconНаказ
Провести протягом вересня-жовтня 2012 року VIII міський фестиваль технічної творчості, згідно з Положенням на базі Станції юних техніків...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconНаказ
Провести протягом вересня-жовтня 2011 року VII міський фестиваль технічної творчості, згідно до Положення на базі Станції юних техніків...
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconДніпропетровської виборчої комісії Дніпропетровської області від «1» жовтня 2010 року
Кінноспортивна; вул. Моріса Тореза; вул. Моторна з №240 по №296а з №187 по №235; вул. Мохова з №184 по №238, з №213 по №243; вул....
Сєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м. iconОкружний адміністративний суд міста Києва, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка