Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді
Скачати 178.37 Kb.
НазваШановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді
Дата конвертації28.02.2013
Розмір178.37 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
ДОПОВІДЬ

директора на звіт
Доповідач

Воробйова О.Д.

директор ЕЗОШ № 4

Шановні присутні! Закінчився навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді.

Моє творче кредо:

«Освіта – найважливіше із земних благ, якщо вона найвищої якості Інакше вона абсолютно даремна. Іди вперед і станеш кращим!»

Моє життєве кредо:

"Кожна прожита секунда - це частинка життя,

а кожну частинку життя треба гідно прожити".

Як директор школи, у своїй діяльності я керувалась Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

З 2011-2012н.р. 1-11класи навчаються за 5-денним робочим тижнем.

Навчальний рік розпочався 1 вересня святом – Днем знань - і закінчився проведенням річного оцінювання, навчальної практики і державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів початкової, основної та старшої школи .

Навчальні екскурсії в музеї, до історичних пам’ятних місць рідного краю, області та навчальна практика проводились відповідно до листа МОНУ від 06.02.2008№1/9-61 протягом навчального року .

Мова навчання: українська; російська.

У класах, наповнюваністю 28 і більше учнів, здійснювався поділ учнів на групи під час вивчення української мови, іноземної мови, інформатики, російської мови, трудового навчання, 10, 11 класи - фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» згідно з наказом МОН У від 20.02.2002 N 128.

Навчальні плани 10-11 класів реалізовували зміст освіти на профільному рівні. Учні зазначених класів вивчали предмет «Технології» на базі ЕНВК «ЗНЗ-МНВК». Робочий навчальний план школи на навальний рік включав інваріантну частину, сформовану на державному рівні, спільну для всіх загальноосвітніх навчальних закладів, та варіативну частину.

Вибір предметів варіативної складової доповнив інваріантну складову для надання більш якісної освіти і поглиблення знань кожного учня. Ці предмети визначені на спільному засіданні ради школи і педагогічної ради з урахуванням інтересів, індивідуальних потреб учнів та виконання регіональних вимог.

Серед вибірково-обов’язкових предметів - регіональні предмети:

 • історія рідного краю з 4 по 11 клас по 0,5год.;

 • екологія рідного краю з 1 по 11 класи по 0,5 год.;

У деяких класах за браком часу в варіативній складовій екологія рідного краю та історія рідного краю вивчалася на уроках історії України та біології під час вивчення місцевого матеріалу.

Курси за вибором:

- «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів»

- «Права дитини»

- «Елементи геометрії»

- «Розв’язування задач з хімії»

- «Вибрані питання загальної та органічної хімії»

Факультативні курси:

 • «Практикум з культури українського мовлення»,

 • «Синтаксис української мови»

 • «Інфомандри»

 • «Створення мультимедійних презентацій»,

 • «Основи створення комп’ютерних презентацій»,

 • «Основи Веб-дизайну»

Години варіативної частини навчального плану відводилися і на додаткові індивідуальні та групові заняття з математики , української мови, хімії, біології, фізики та ін.

У 2011-2012н.р. була розроблена та затверджена педагогічною радою від 28.03.2012 протокол № 3 ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДОПРОФІЛЬНОЇ та ПРОФІЛЬНОЇ освіти Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІст №4, яка розроблена відповідно до чинного законодавства

Розроблення програми зумовлено переходом людства в нову постіндустріальну епоху свого існування, де освіта має змінитися. Навчальна діяльність повинна бути спрямована на оволодіння діяльністю – зближення навчання, виховання і розвитку повинно стати однією  із відмінних рис нової інноваційної освіти.

^ Стан і розвиток шкільної мережі

На початок 2011-2012н.р. в закладі відкрито 25 класів: 14 класів вікової норми та 11 класів ЗПР. Серед класів вікової норми 11 класів з українською мовою навчання, 3 з російською. У класах з українською мовою навчається - 311учнів , з російською мовою – 170. Середня наповнюваність класів вікової норми – 27,4. Допрофільною (8-9 класи) освітою охоплено 95 учнів, профільним навчанням – 31.

Станом на 25.05.2012 в школі навчався 481 учень: 49 учнів 1-х класів та 62 учні 2-х класів оцінені вербально. Усі учні 3-11 класів атестовані за рік. Учні 1-8,10 класів переведені до наступного класу. За рішенням оПМПК учневі 1-В класу, рекомендовано дублювати програму 1 класу інтенсивної педагогічної корекції, учениці 1-Б класу, рекомендовано корекційне навчання за програмою 1 класу інтенсивної педагогічної корекції, учениці 1-В, корекційне навчання за програмою 1 класу інтенсивної педагогічної корекції.

 • 92 учні 9-х, 11 класів випущено зі школи. У 2011-2012н.р. отримали свідоцтв звичайного зразка 60 учнів, 1 учениця 9-А класу Сущенко Наталія одержала свідоцтво з відзнакою. Атестатів звичайного зразка одержав 31 учень. Звільнена від ДПА 1 учениця 11 класу Климова Ірина як переможець ІІ (обласного) етапу захисту учнівських робіт учасників МАН. Похвальними листами нагороджені 6 учнів початкової школи: з 3-А класу – 4учні (Косинська Марія, Маркова Юлія, Семутіна Аліса, Шорохова Євгенія) та 2 учні 4-А класу( Дорошенко Анастасія, Панькова Дарина)

Троє громадян у цьому навчальному році одержували освіту за екстернатною фомою: 1 – за курс 10 класу, двоє – за курс 11 класу. За наслідками річного оцінювання та ДПА видано: за курс 10 класу – табель успішності; за курс 11 класу – атестат про повну загальну середню освіту.

Аналізуючи стан роботи щодо охоплення дітей навчанням протягом року увага зверталася на стан відвідування учнями школи. Для цього і підлягали контролю класні журнали, особові справи, протоколи засідань штабу профілактики, методичних об’єднань тощо, з’ясовувалася наявність документів, що засвідчують причину відсутності учня в школі.

Для вирішення даних проблем та з метою отримання допомоги щодо повернення дітей до школи адміністрація школи співпрацює з батьками, підтримує зв'язок з управлінням освіти, НМЦ, залучає службу у справах дітей, кримінальну міліцію у справах дітей. До вирішення даних питань залучається вчительський колектив, батьки, учні. Класними керівниками сплановані класні години, бесіди, зустрічі за круглим столом, диспути, тестування щодо ставлення учнів до школи, відвідування ними навчальних занять та виявлення їх інтересу до навчання.

В школі протягом 2011-2012 н.р. індивідуальною формою навчання було охоплено 13 учнів 1-10 класів (на кінець навчального року – 12 учнів), із них дітей-інвалідів – 11, за рекомендаціями оПМПК – 6 учнів, за довідками ЛКК – 7 учнів. За програмою класу вікової норми навчалося 3 учня, за програмою для дітей з вадами розумового розвитку – 7 учнів, за програмою для дітей із затримкою психічного розвитку – 3 учня. В минулому навчальному році індивідуальною формою навчання було охоплено 10 учнів 1-11 класів. Із них дітей-інвалідів – 7, за програмою класу вікової норми – 2 учня, за програмою для дітей з вадами розумового розвитку – 6 учнів, за програмою для дітей із затримкою психічного розвитку – 2 учня. На повторний рік навчання в 1 класі за рекомендацією оПМПК залишилося 3 учня: Куций В., Пелюх М., Леванець О.

Розклади уроків на І та ІІ семестри складені відповідно до навчальних планів, погоджені з батьками учнів та затверджені директором школи.

Всі учні забезпечені підручниками в повному обсязі.

Протягом навчального року класними керівниками, соціальним педагогом здійснювався патронаж сімей дітей-інвалідів з метою обстеження житлово-побутових умов. Всі учні мають місце для навчання та відпочинку, забезпечені канцелярським приладдям, мають довідникову та художню літературу, деякі учні мають комп’ютери.

Учні, яки знаходяться на індивідуальному навчанні та можуть вільно пересуватися, залучалися класними керівниками до виховних заходів, запрошувалися на святкові лінійки, класні години, класні свята, учні класу відвідують учнів-інвалідів вдома, учням початкової школи були вручені новорічні подарунки. Учні, які не можуть вільно пересуватися, відвідуються класними керівниками та однокласниками.

^ Виконання ст..10 Конституції України, Закону України «Про мови». Протягом року школа працювала над реалізацією заходів щодо мовного законодавства, закріплення статусу української мови як державної. Навчально-виховний процес у класах з українською мовою здійснюється рідною мовою. Уся документація ведеться закладу державною мовою. У кожному класі оформлені куточки державної символіки. Виховні заходи проводяться в основному українською мовою.

Методична робота в школі у 2011-2012 навчальному році проводилась згідно з річним планом роботи на 2011-2012 навчальний рік, на виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Національної доктрини розвитку освіти, відповідно до Програми та Концепції розвитку школи на 2009-2010/2014-2015 навчальні роки, наказу директора школи від 01.09.2011 № 237 «Про організацію методичної роботи в школі в 2011-2012 році», плану роботи школи над єдиною науково-методичною темою на 2011-2012 навчальний рік. З метою забезпечення керування процесом безперервного вдосконалення майстерності педагогів була створена науково-методична рада школи з числа досвідчених педагогів, яка здійснювала керівництво та координацію роботи шкільних методичних об'єднань, планувала проведення методичних заходів, спрямованих на розвиток творчих можливостей педагогів в розрізі науково-методичної теми школи. Роботу всіх ланок методичної роботи було сплановано дотримуючись основних цілей і завдань розвитку школи, які визначив педагогічний колектив, а також з вимогами нормативних і розпорядчих документів та методичними рекомендаціями. Питання, які виносилися на засідання науково-методичної ради, актуальні і поєднуються з єдиною методичною темою «Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку через особистісно-орієнтоване навчання» в поточному навчальному році до тематики засідань НМР були внесені питання:

1. Шляхи реалізації науково-методичної проблеми «Особистісно-оріентоване навчання. Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку»

2. Підготовка до тематичних педагогічних рад.

3. Про результати роботи вчителів-предметників з попередження низької успішності учнів.

4. Аналіз участі учнів у ІІ турі предметних олімпіад, інших інтелектуальних конкурсах.

5. Звіти творчих груп.

6. Якість роботи з молодими спеціалістами.

7. Про участь у конкурсі педагогічної майстерності “Учитель року – 2012”, «Класний керівник року».

Протягом навчального року були проведені тематичні педагогічні ради: «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності школярів за сучасних умов» та «Взаємозв’язок сім’ї та школи в навчально-виховному процесі» у ході роботи яких були проаналізовані проблеми у формуванні мотивації навчальної діяльності учнів вчителями школи, визначена роль професіоналізму вчителів у розвитку особистості та формуванні мотивації учнів, розроблені рекомендації щодо формування мотивації навчальної діяльності учнів за сучасних умов. У ході роботи педагогічної ради «Взаємодія сім’ї та школи в навчально-виховному процесі» був проаналізований рівень взаємодії батьків та школи в розвивально-виховному, інформаційному, контролюючому, охороно-оздоровчому, побутову напрямках; розроблено рекомендації щодо педагогічного та психологічного вивчення сім’ї, які сприяють підвищенню мотивації учнів до навчання через інноваційні та новаційні методи в навчально-виховному процесі.

Всі вчителі проявили високу активність під час атестаційного періоду, вони створюють у школі інтерактивне середовище навчання, використовуючи індивідуальні, групові, колективні види діяльності, що сприяє формуванню певних міжособистісних взаємовідношень всього колективу в школі.

Творчі звіти педагогів показали цілісну систему їх роботи. Відкриті уроки, виховні заходи, класні години показали практичну реалізацію основних ідей педагогічного досвіду вчителів.

Всі педагогічні працівники активно системно працюють над підвищенням своєї професійної майстерності, здійснюють самоаналіз і самооцінку своєї праці, активно впроваджують у навчальний процес інноваційні технології та інтерактивні методи навчання, формують позитивну мотивацію в учнів до навчальної діяльності, творчо працюють з учнями з низьким рівнем навчальних можливостей.

Атестація педагогічних працівників в 2011-2012 навчальному році дає можливість констатувати, що професійна компетенція вчителів знаходиться на достатньому рівні:

 • - всього: 70 вчителів,

 • - вчителів вищої категорії 25,

 • - І категорії 12,

 • - ІІ категорії 3,

 • - спеціаліст 28,

 • - провідний бібліотекар 2

 • - педагогічне звання «старший учитель» - 13: Воробйова О.Д., Чабанюк З.Р., Назарова Д.Г., Морозова Т.М., Кучеренко С.І., Татаренко Г.О., Бабенкова Л.М., Шиян І.І, Мендрик Л.М., Петрова Л.І., Гаряча Г.І, Гущинська С.В., Єфімова Л.М.

 • - педагогічне звання «вчитель-методист» - 5: Смиковська Т.М., Шкода А.В., Бондажевський П.М., Городнича І.П., Зеленська О.І.;

 • - знаком «Відмінник освіти України» нагороджені 2: Назарова Д.Г., Шкода А.В.

 • Всі 100% вчителів оволоділи навичками роботи з комп’ютером та застосовують свої знання в педагогічній діяльності.

Аналіз проведеної роботи дає змогу зробити узагальнені висновки щодо атестації педагогічних працівників. В цілому робота в атестаційний період пройшла організовано, у відповідності з вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників від 06.10.2010 № 930 та Типового положення про атестацію педагогічних працівників (із змінами) від 20.12.2011 № 1473

Як і щорічно в цьому році наші вчителі взяли участь у конкурсах педагогічної майстерності «вчитель року» Шеченко Тетяна Іванівна і «Класний керівник року» Мірошник Лариса Павлівна. Обидві посіли ІІІ призове місце.

Виховна робота протягом року була спрямована на створення сприятливих умов :

 • для набуття вихованцями якостей, необхідних при виконанні комплексу соціальних ролей (громадянина, учня, трудівника, громадського діяча, сім’янина, товариша);

 • для формування позитивних навичок соціальної поведінки ;

 • набуття суб’єктивного досвіду особистістю школяра;

 • для закладки особистісної культури в усіх її виявах.

Для вирішення запланованих виховних заходів, цілей та задач виховного процесу педагоги використовували наступні методи та навички роботи, як :

1. Групові (класні години, диспути, дискусії, історичні розповіді, діалоги, години спілкування, інтелектуальні ігри);

2. Індивідуальні (особисті доручення учням, бесіди, написання творчих робіт, виступів, дослідницький пошук);

3. Заходи спільно проведені зі шкільними психологами (педагогічний консиліум, анкетування, спостереження за розвитком учнів, тестування, вивчення продуктивності діяльності, складання програм розвитку особистості учня і учнівського колективу)

4. Спільні заходи зі шкільною бібліотекою (конкурси читачів, спостереження та облік відвідування бібліотеки, аналіз читацьких формулярів, бібліотечно-бібліографічні заняття);

5. Робота з батьками (батьківські збори, психолого-педагогічні практикуми, лекції, бесіди, відвідування дітей вдома за взаємною узгодженістю з батьками), вечори, виставки сімейних реліквій, творчі портрети сімей, сімейні проекти, тощо);

6. Спільні заходи з вчителями- предметниками, керівниками гуртків, секцій, обмін інформацією, складання програм спільних дій, вироблення спільних дій.

Заохочення громадян до активної реальної участі в процесах управління громадським життям потрібно формувати, починаючи зі шкільного віку.

Саме в шкільному віці усвідомлення своєї участі у вирішенні важливих справ громадського життя є основою подальшої активної позиції у дорослому житті. Однією із форм залучення школярів до громадського життя є їхня участь в учнівському самоврядуванні.

Система учнівського самоврядування в 1-4 класах реалізується через дитячу гру - подорож. В класі обираються рада і лідери комісій, які можуть мінятися протягом року, всі діти виконують разові ( 1-2 ) клас доручення та обов’язки (3-4 клас).

Учнівське самоврядування дає учням розвиватися в емоційному, комунікативному, моральному напрямках.

Створення органів самоврядування докорінно змінило життя в класних колективах. Учні відчули себе дорослішими, тому стали самостійнішими, відповідальнішими, ініціативнішими.

Психолого-профорієнтаційне консультування:

Згідно з річним планом школи практичним психологом – профконсультантом Шумейко В.І. систематично надавалося профорієнтаційне консультування. Протягом року здійснювалося індивідуальне та групове консультування учнів з питань визначення їх професійної спрямованості з урахуванням індивідуальних особливостей.

Проводилися індивідуальні бесіди з батьками учнів 11 класів з метою допомоги їх дітям в виборі підготовчих курсів вузів, що працюють в місті.

Класні керівники всіх класів були ознайомлені з результатами психоло-профорієнтаційного обстеження учнів. Проводилося індивідуальне консультування учнів 9-11 класів за результатами психолого- профорієнтаційних діагностик та були надані рекомендації, направлені на підвищення мотивації професійного самовизначення випускників.

Надавалися рекомендації вчителям та батькам по вибору професії їх дітьми з врахуванням індивідуальних нахилів, інтересів, мотивів, психолого-фізіологічних особливостей особистості.

Інформаційна та виховна робота розповсюджувалась на мережу всіх класів, проводилась у тісному зв’язку психолога – профконсультанта та класних керівників класів, вчителів - предметників та адміністрації школи.

Особлива профорієнтаційна увага приділялась учням 9 класів, бо вони - початкова ланка старшої школи, усвідомлення ними відповідності професій та особистих якостей особи людини – головна мета профорієнтаційної роботи в школі.

З учнями 9 класів була проведена послідовна та глибока робота:

 1. Зустрічі з представниками різних професій.

 2. Профорієнтаційні уроки «Про світ професій».

 3. Екскурсії до Центру зайнятості, Інформаційного центру, на блок майстерень, до художньої школи для ознайомлення з професією дизайнера.

 4. Знайомство з картотекою професій у Центрі Зайнятості.

 5. Перегляд кінофільмів про професії.

 6. Конкурс статей до газети «Що нового я дізнався про професії?»

 7. Екскурсії до підприємств міста та ЕНВК-МУВК.

 8. Зустрічі з представниками вузів 1-2 рівня акредитації.

 9. Було створено банк профорієнтаційних досліджень учнів.

 10. Була проведена компьютерна діагностика учнів.

Профорієнтаційна робота у 10 класах переслідувала мету усвідомлення відповідності професій та особистих якостей особи людини, ознайомлення з системою здобуття професійної освіти.

Учні цієї паралелі переглянули кінофільми про професії, які знаходяться у кабінету з профорієнтації, ознайомилися з візитками вузів, які співпрацюють з Управлінням освіти міста.

11 класи – це учні, які вже усвідомили важливість правильного професійного вибору. Найважливіше у роботі з випускними класами – надання інформації про ВНЗ, де можна отримати ту чи іншу професію, робота курсів, де випускники готуються до вступу.

Основна мета роботи: усвідомлення відповідності професій та особистих якостей особи людини. Ознайомлення з системою здобуття професійної освіти. Надання практичних порад майбутнім студентам.

У школі проводиться відповідна робота по виявленню здібної, талановитої молоді та залученню її до участі в різноманітних інтелектуальних змаганнях, Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах-захисту науково-дослідницьких робіт, краєзнавчих конференціях та конкурсах з фахової майстерності, де учні показують достойні результати.

Школа співпрацює з науковцями вищих навчальних закладів у рамках зустрічей та консультацій, які проводить ЦДЮТ.

У школі затверджено заходи з підготовки здібних та обдарованих учнів, складено списки тих дітей, які будуть брати участь в науково-дослідницькій роботі та інших інтелектуальних змаганнях, щоб коригувати участь кожного з них не більше як у 2-3 конкурсах з метою запобігання перевантаження дітей.

Для роботи з обдарованими учнями використовуються додаткові інтелектуальні заняття, факультативи, курси за вибором, спецкурси та уроки для щотижневої роботи з обдарованими дітьми. Проводяться тренінги для розвитку їх мовлення та вміння публічно виступати та вести дискусію.

Готовність вчителів до роботи з обдарованими здійснювалася безпосередньо через опитування вчителів і опосередковано, через прояви в окремих аспектах методичної та практичної діяльності вчителів, засобами аналізу: результативності, спеціальної підготовки, активності й успішності участі вчителів у науково-дослідній, методичній роботі школи, рівня результативності навчання і виховання учнів; суб'єктної позиції вчителів в освітньому процесі.

У 2011-2012 навчальному році учні школи брали участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах і виступили із 16 базових дисциплін.

Із 23 заявлених учнів на міський етап олімпіад 4 учнів були відсутні через хворобу, стали переможцями та посіли призові місця – 4 учнів. Це 21% від замовлених.

Переможцями міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:

Куц Євгенія Вадимівна – англійська мова – ІІІ м.

Мушенок Андрій Вадимович – географія – ІІІ місце

Стаховець Надія Борисівна – географія – ІІ місце

Шуриберко Кирило Віталійович –географія – ІІІ місце

Найкращих результатів досягла команда учнів з географії, керівник Мірошник Лариса Павлівна. Вони вибороли три призові місця.

Результати міських (ІІ етапу Всеукраїнських) предметних олімпіад свідчать, що в школі приділяється належна увага викладанню основ наук, поглибленому вивченню базових дисциплін, індивідуальній роботі зі здібними учнями, формуванню творчої особистості дитини, розвитку критичного мислення. Учасники міських олімпіад виявили ґрунтовні знання теорії, вміння застосовувати їх в стандартних і нестандартних умовах, давати правильне теоретичне обґрунтування отриманих результатів.

Учителі школи залучають дітей до роботи в Малій Академії наук, де вони займаються науково-дослідницькою роботою. Переможцями міського етапу МАН стали Сущенко Наталія – І місце (медицина) (керівник Смиковська Тетяна Миколаївна), Куява Юлія – ІІІ місце (мистецтвознавство) (керівник Назарова Діна Григорівна).

У конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика учениця 4-А класу Панькова Дар’я (учитель Зеленська Олександра Іванівна) посіла 4 місце у місті серед учнів початкової школи.

Позитивним є те, що у 2011-2012 н.р. участь у конкурсах брали і учні початкової школи, що свідчить про своєчасне виявлення здібних дітей вчителями, починаючи з 1 класу.

Стан дитячого травматизму

За період з 01.01.11 року по 30.12.2011 року під час навчально-виховного процесу зареєстровано 6 нещасних випадків з учнями, які привели до втрати працездатності більше ніж на 1 добу і які підлягали розслідуванню згідно з Положенням про порядок розслідування нещасних випадків…

Характер травмувань:

  1. Поверхнева рана живота;

  2. Закритий перелом правої бердової кістки;

  3. Закритий перелом кістки носа;

  4. Закритий чрезнадмищелковий перелом правої плечової кістки;

  5. Забій, пошкодження зв'язок правого колінного суглобу

Аналіз перебування вчителів та інших працівників школи на лікарняних у 2011-2012н.р.:

Найпоширенішими захворюваннями є:

 • Гіпертонічна криза - 14

 • ОРВІ-25

 • Ангіна – 11

 • Бронхіт – 9

 • По догляду за дитиною – 19.

 • Протягом року зареєстровано три травми: різана рана, два переломи.

Про всі випадки травматизму учнів адміністрація закладу повідомляє управління освіти. Облік і розслідування проводиться згідно з чинним законодавством. По кожному випадку приймаються конкретні заходи: інструктажі і бесіди з учнями, відповідальні особи притягуються до адміністративної відповідальності. Питання травматизму учнів розглядається на нарадах в навчальному закладі.

Матеріально-технічне поповнення

Протягом навчального року велика увага приділялась матеріально-технічному поповненню школи. Були придбані:

 • 2 копіювальних апарата (1 з них подарений управлінням освіти на ювілей школи, 1- спонсорська допомога)

 • Кондиціонер (подарунок ОП ЗАЕС до ювілею школи);

 • Пилосос (подарунок спонсорів до ювілею школи);

 • Музичний центр (подарунок міськвиконкому до ювілею школи)

 • Комплект меблів (за рахунок співпраці з ХНЕУ)

 • В літку надійдуть меблі в навчальний клас 30 стільців та 15 столів

 • Під’єднано бібліотеку та заступника директора з НВР до мережі Інтернет та створено шкільну локальну мережу.

Одним із напрямків роботи керівника навчального закладу є робота зі зверненнями громадян. Протягом року письмових звернень громадян не було, усних звернень зареєстровано 17, всі вони вирішені.

Вважаю, що вагомим критерієм оцінки моєї управлінської діяльності можна вважати сприйняття мене як директора педагогами, учнями, а через них і батьками. Якщо діти пишаються своєю школою, то це означає, що вони пишаються і своїми педагогами. Розумію, що розумно будувати взаємовідносини педагогів, учнів, батьків, можна тільки там, де всі відчувають свою приналежність до найвищої справи на Землі – формування людини. Розумно організоване керівництво повинно, в першу чергу, сприяти залученню кожного члена системи „учні-батьки-вчителі-директор” до вирішення усіх питань навчально-виховного процесу та вселяти в кожного віру і тверду переконаність, що він є активним і відповідальним співучасником цієї системи.

Схожі:

Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconДоповідь директора езош №4 Воробйової О. Д
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconЗвіт директора Кобеляцької зош І-ІІІ ступенів №2 імені О. Гончара...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconВ’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради
Шановні присутні! Ось І закінчився навчальний рік І ми знову зібралися сьогодні тут, щоб зробити підсумки роботи колективу школи,...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconВ’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради
Шановні присутні! Ось І закінчився навчальний рік І ми знову зібралися сьогодні тут, щоб зробити підсумки роботи колективу школи,...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconПро роботу навчального закладу
Шановні присутні! Закінчується навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconСпеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим...
Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconСпеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим...
Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді iconДвадцять два роки Багато чи мало?
Ведуча. Доброго дня, шановні гості та присутні у цьому залі. Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати пам'ять тих, хто поліг у афганських...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді icon«Оптимізація навчально-виховного процесу на основі диференційованого...
На мою думку, такі заходи сприяють покращенню роботи адміністрації та педагогічного колективу, стимулюють динамічний та прогресивний...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді icon1. Корекція навантаження вчителів
Підсумки роботи школи за 2012-2013 навчальний рік І задачі перед педагогічним колективом на новий 2013-2014 навчальний рік
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка