Bayerische Motoren Werke ag
Скачати 23.49 Kb.
НазваBayerische Motoren Werke ag
Дата конвертації07.03.2013
Розмір23.49 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Інформатика > Документы
Bayerische Motoren Werke AG або BMW (Баварські моторні заводи, БМВ) – німецький виробник автомобілів і мотоциклів. BMW - компанія, що володіє контрольним пакетом акцій виробників марок автомобілів Mini і Rolls-Royce і раніше - Rover.

Українською мовою назва BMW вимовляється як «бе-ем-ве́»; зрідка зустрічається написання «БМВ». У Північній Америці та деяких інших регіонах машини і мотоцикли BMW інколи називають "бімер". Девіз компанії на англійській мові - "The Ultimate Driving Machine" і "Sheer Driving Pleasure".
^

[ред.] Історія^

[ред.] До Другої світової війни


BMW була заснована Карлом Фрідріхом Раппом в жовтні 1913 року, спочатку як виробник авіаційних двигунів, Bayerische Flugzeug-Werke. Округ Мюнхена - Milbertshofen був обраний тому, що він розташований поблизу від Flugmaschinenfabrik Густава Отто - німецького виробника літаків. Біло-блакитна кругла емблема BMW використовується до нашого часу (показана вгорі праворуч) — використовує картатий біло-блакитний прапор Баварії. Часто говорять, що емблема - це стилізоване зображення пропелеру літака, хоча ця інтерпретація з'явилася після початку використання фірмового знаку.

В 1916 році компанія підписує контракт на виробництво двигунів V12 для Австро-Угорщини. Потребуючи додаткового фінансування, Рапп отримує підтримку Камілло Кастільйоні і Макса Фріца, компанія відтворюється як Bayerische Motoren Werke GmbH. Надмірне розширення стало причиною ускладнень, Рапп покинув компанію, і керівництво компанією було прийнято австрійським промисловцем Францем Джозефом Поппом у 1917 році, компанія була перейменована у BMW AG в 1918.

Штаб-квартира BMW в Мюнхені, Німеччина.

У 1919 році Франц Дімер встановив перший світовий рекорд BMW, піднявшись на висоту 9760 метрів на аероплані з двигуном BMW.

Після Першої світової війни, Версальський мирний договір (1919) заборонив виробництво літаків у Німеччині. Отто закрив свою фабрику і BMW перейшла на виробництво гальм для потягів.

У 1919 році BMW розробив свій перший мотоциклетний двигун, що використовувався у моделі Victoria, яку випускала компанія у місті Нюрнберг.

1922 - BMW будує свою сьогоднішню основну будівлю на схід від мюнхенського аеропорту Обервізенфельд (сьогодні це міський Олімпійський Центр).

У 1923 році BMW випускає перший мотоцикл - R32. Який мав горизонтально-опозитний двигун повітряного охолодження об’ємом 500 см³.

1924 - Перший міжконтинентальний політ в Персію на літаку, оснащеному двигунами BMW.

1926 - Гідролітак Rohrbach Ro VII з двигунами BMW VI встановлює п’ять світових рекордів.

1927 - В цьому році було встановлено 87 світових рекордів в авіації. 29 з них - на літаках з двигунами BMW.

В даний час BMW, що почалася з маленького авіамоторного заводу робить свою продукцію на п'яти заводах у Німеччині і двадцяти двох дочірніх підприємствах по всьому світу.

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка