Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки”
Скачати 75.56 Kb.
НазваДиплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки”
Дата конвертації08.03.2013
Розмір75.56 Kb.
ТипДиплом
uchni.com.ua > Інформатика > Диплом

м. Київ, вул. Кадетський Гай, 11 кв. 100

Тел.: 068-351-24-79

044-246-11-69 E-Mail: ismagilov@ukr.net
Ісмагілов Артур Ільясович

Претендую на посаду

Відділ, департамент, управління захисту інформації/інформаційної безпеки. ІТ.

Мета

Отримати цікаву роботу, на якій я зможу повністю реалізувати свої можливості та розкрити творчій потенціал. Зможу навчатися та розвиватися в ході робочого процесу. Сприяти своєю діяльністю розвитку компанії та досягнення поставлених цілей та результатів.

Освіта

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. 2010 рік.

Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки”.

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”. 2008 рік. Диплом бакалавра за напрямком підготовки “Інформаційна безпека”.

^ Додаткова освіта

Прослухав курс Cisco Systems при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Отримав сертифікат по курсу CCNA 1 – Networking Basics.
Пройшов навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямками:

 1. “Introduction and Implementation of BS ISO/IEC 27001:2005 based Information Security Management System”;

 2. “BS ISO/IEC 27001:2005 Information Security Management System Internal Auditor”;

По закінченню курсів отримав міжнародний сертифікат (TRIT03.06s.08-0045902/06).

Ключові навики

 • Побудова комплексних систем захисту інформації (КСЗІ), супроводження підчас державних експертиз до моменту отримання Атестату відповідності, подальше обслуговування КСЗІ та її модернізація у разі необхідності.

 • Побудова/розгортання програмно-технічних комплексів центрів сертифікації ключів (ЦСК) від самого початку створення до моменту пуску у промислову експлуатацію, супроводження підчас проведення державних експертиз, акредитація ЦСК, адміністрування та організація адміністрування, модернізація у разі необхідності, робота з Клієнтами/надання послуг та організація роботи з Клієнтами/користувачами.

 • Створення проектів договорів, додаткових угод, актів, внесення правок, доповнень, пропозицій тощо, надання послуг/виконання робіт за укладеними договорами, досвід з ведення обліку договорів, закриття, пролонгація, відстеження дебіторської заборгованості, тощо та організація цих процесів.

 • Знання законодавства України у сфері захисту інформації, державних стандартів, деяких міжнародних стандартів, законодавств України в сфері інформаційних технологій.

 • Досвід з адміністрування операційних систем Windows, побудова та адміністрування локальних мереж, адміністрування та експлуатація програмного забезпечення міжнародної системи обміну платіжними повідомленнями S.W.I.F.T.Alliace, запуск та експлуатація сервісу SWIFTNet FileAct, розгортання та адміністрування “Клієнт Банк-Банк” Національного банку України, підключення до системи електронних платежів Національного банку України (СЕП НБУ), розгортання та адміністрування NBUMAIL, TCPFOSS, АЗЕГО, тощо.

 • Ведення офіційного листування з державними підприємствами, установами, організаціями, Клієнтами, партнерами, комерційними структурами.

 • Участь у створенні технічних завдань, погодження із замовником та контролюючим органом (у разі необхідності). Розробка, створення, написання, документів пов’язаних із захистом інформації (внутрішні) положення, інструкції, правила, регламенти, політики, проекти наказів, службові записки тощо.

 • Участь у проектах, управління незначними проектами.

^ Досвід роботи

Українські спеціальні системи

З 7 червня 2010 року працюю в ДП “Українські спеціальні системи” на посаді начальника центру сертифікації ключів. За період моєї роботи структурним підрозділом з нуля було створено/розгорнуто ПТК ЦСК “УСС-Цезаріс”, а 15.02.11 центр отримав статус акредитованого. Підрозділом проведено повний спектр робіт: вибір, закупівля, інсталяція та налаштування серверного обладнання, встановлення спеціалізованого програмного забезпечення ЦСК його тестування та усунення помилок в роботі ПЗ шляхом співпраці з програмістами, підготовка необхідного комплекту документів для проведення державної експертизи, побудова комплексної системи захисту інформації для ПТК ЦСК (АС3), проведення державної експертизи КСЗІ, “реєстрація” та акредитація ЦСК у ЦЗО. Фактично з нуля організовано роботу структурного підрозділу стосовно надання повного спектру послуг, які надає ЦСК (укладення договорів, реєстрація договорів, відстеження оплат, закриття робіт по договорам, звітування до бухгалтерії, безпосередня робота з Клієнтами, надання Клієнтам послуг в рамках договорів, здійснення технічної підтримки Клієнтів за телефоном або за допомогою сервісів, які працюють через мережу Інтернет, вирішення конфліктних ситуацій, які виникають з Клієнтами, організовано роботу зміни цілодобового чергування тощо. Бізнес процеси, які функціонують у структурному підрозділі постійно модернізуються з метою оптимізації та покрашення якості послуг, які надаються Клієнтам, а також самих виробничих процесів з метою покращення роботи підрозділу в цілому як системи. За період роботи довелось працював у складі інвентаризаційної комісія, тендерного комітету, комісії з питань знищення документів, комісії з питань огляду споруд, тощо. Мав допуск до державної таємниці за другою формою. Особисто здійснив перебудову веб-ресурсу ЦСК (acsk.uss.gov.ua), самостійно адмініструю ресурс, самостійно розробляю контент та наповнюю веб-ресурс. Веду переговори з корпоративними Клієнтами. Підтримую корпоративну політику підприємства.

На виконання сумісного наказу ДССЗЗІУ та Деркомінформнауки працював над створенням ПТК ЦЗО на базі рішення ПТК ЦСК “УСС-Цезаріс”, комплекс було побудовано та повністю розгорнуто (введено в промислову експлуатацію) у найкоротший термін - три місяці. За сприяння Держспецзв’язку у виконання покладених на неї завдань нагороджений Почесної грамотою.

Координую роботи та приймаю активну участь в створенні ЦСК Національного банку України.

Маю практичний досвід роботи з ПТК ЦСК виробництва ТОВ НВЦ “Бітіс” та ПТК ЦСК виробництва ТОВ “НОКК” (продукт СЗІ “Вега”).

Ознайомлений з принципом роботи та реалізацією ПТК ЦСК “UPG PKI” виробництва ТОВ “Юкрейн Проперті Групп”.

Ознайомлений з принципом роботи ПТК ЦСК виробництва ПАТ “ІІТ” шляхом вивчення технічної документації на зазначений комплекс.

^ Національний депозитарій України

З 24 жовтня 2006 року по 4 червня 2010 року працював в ВАТ “Національний депозитарій України” на посаді адміністратора доступу відділу захисту інформації Департаменту інформаційних технологій. За період роботи здобув практичні знання та навики з побудови комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), з розробки, створення, написання документів пов’язаних із захистом інформації, внутрішні положення, інструкції, правила, регламенти, політики, накази, службові записки тощо. Отримав практичний досвід з написання листів (адресувалися переважно до ЦЗО, ДССЗЗІУ, НБУ, Асоціації “УкрСВІФТ”, ДКІ, контрагентів з якими укладено договірні відносини). Навчився вести переговори щодо укладення договорів. Отримав практичний досвід створення проектів договорів, внесення змін до існуючих (діючих) договорів, закриття договорів, розірвання, тісно співпрацював з договірним відділом та юридичним управлінням. Володію знанням законів, нормативно-правових актів України, державними стандартами України та деяким міжнародними стандартами із захисту інформації. Вів розділ на офіційному веб-сайті установи.

Виконував обов’язки офіцера безпеки міжнародної системи обміну платіжними повідомленнями S.W.I.F.T. Маю досвід зі встановлення, налагодження та обслуговування програмного продукту S.W.I.F.T.Alliace, побудови шифрованого каналу передачі даних IPSec. Розмежування доступу користувачів в програмному продукті S.W.I.F.T.Alliace. Робота з BKE та RMA. Ведення обліку та зберігання смарт-карт. Створення та обмін 999 повідомленнями. Обмін файлами через службу SWIFTNet FileAct. Досвід роботи з ССБ. Ведення листування з Асоціацією “УкрСВІФТ”, контактування з Alliance Factors (Росія). Встановлення кореспондентських відносин з банками та депозитарними установами в системі S.W.I.F.T. Обслуговування, оновлення, проведення планових та не планових процедур S.W.I.F.T.

Обслуговування системи “Клієнт Банк-Банк” Національного банку України (далі – НБУ) створення політики розмежування доступу до системи. Робота з генератором ключової інформації НБУ. Маю досвід з налаштування програмного продукту електронної пошти НБУ (NBUMAIL) а також з налаштування агенту передачі файлів TCPFOSS. Навики роботи з апаратурою захисту електронного грошового обігу (далі – АЗЕГО). Виконував функції адміністратора захисту інформації. Досвід з проходження планової перевірки НБУ на відповідність вимогам Правил організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації НБУ, затверджених Постановою Правління НБУ 02.04.07 № 112, усунення недоліків за результатами перевірки. Листування з НБУ.

^ Участь у проектах

Створення центру сертифікації ключів (далі – ЦСК) Національного депозитарію України (далі – НДУ). В даному проекті приймав участь від самого початку створення ЦСК до його пуску у експлуатацію. Приймав участь у написанні технічного завдання (далі – ТЗ), вносив корективи, надавав пропозиції. Приймав участь в погоджені ТЗ з ДССЗЗІУ, у підготовці документів щодо отримання експертних висновків, та сертифікату відповідності. Приймав участь у виборі телекомунікаційного обладнання та серверів для ЦСК НДУ. Участь у розробці методики випробувань, у попередньому випробуванні програмно-технічного комплексу (далі – ПТК) ЦСК НДУ, складанні актів попереднього випробування, внесенні пропозицій щодо усунення помилок та вдосконалення ПТК. Участь у розробці документації, а саме: інструкцій, керівництв з встановлення, налагодження, обслуговування, експлуатації ПТК ЦСК НДУ. Маю повні знання з встановлення, налагодження, та обслуговування ПТК ЦСК НДУ. Проводив роботи стосовно отримання акредитації ЦСК НДУ. Досвід з проходження перевірки ЦСК НДУ органом який проводить роботи з акредитації центрів сертифікації ключів Центральним засвідчуваним органом (далі – ЦЗО). За результатами робіт ЦСК НДУ отримав Свідоцтво про акредитацію терміном дії до 5 років. Маю досвід з написання Регламенту роботи акредитованого ЦСК НДУ та погодження його з ДССЗЗІУ. Виконував обов’язки крипто-офіцера та адміністратора безпеки ЦСК НДУ. Досвід з проходження перевірки ЦСК НДУ контролюючим органом ДССЗЗІУ усунення недоліків за результатами перевірки. Листування з ДССЗЗІУ.

^ Робота з комп’ютером

Професійне знання комп’ютерних технологій у межах своєї компетенції.

Знання мов

Російська, українська – вільно, англійська – intermediate.

^ Відомості про себе


Дата народження: 22.10.1987 р.

  Сімейний стан: неодружений

Захоплення

Освіта, література, кіно, подорожі, спорт.

Особисті якості

Відповідальність, комунікабельність, активність, вміння працювати як в команді так і самостійно, знаходити вихід із складних ситуацій, доводити справи до кінця, працювати на результат, ввічливість, дотримання етикету та корпоративних політик, робота в інтересах роботодавця.

Схожі:

Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconПк вміння користуватися офісною оргтехнікою Робота в Інтернеті Встановлення...
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут” за спеціальністю „захист інформації з обмеженим доступом...
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconПерелік документів Фонду соціального захисту інвалідів, які містять публічну інформацію
Строк обмеження доступу до інформації, у разі її віднесення до інформації з обмеженим доступом
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconПерел І к інформації з обмеженим доступом
З питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілі-заційної та оборонної роботи
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” icon3 розробка проекту створення комплексної системи захисту інформації на підприємстві
Відповідно до ст. 28 Закону України «Про інформацію», за режимом доступу інформація поділяється на відкриту інформацію та інформацію...
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconПорядок доступу до публічної інформації у Шевченківській сільській раді
Шевченківській сільській раді, створення для цього умов, порядок реєстрації такої інформації, оприлюднення та її зберігання. Він...
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconРоботи магістра за спеціальністю 050107 «економіка підприємства»...
Методичні вказівки до організації виконання випускної роботи магістра за спеціальністю 050107 «Економіка підприємства» / Укл.: Л....
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconУроку №3 Тема. Пристрої обробки обробки інформації
Комп’ютер складається з багатьох пристроїв. Один із них призначений для обробки інформації
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” icon4. Закон України про захист інформації ст. 11
Тзі встановлює дсту 3396. 0-96 "Захист інформації. Технічний захист інформації. Основні положення", вимоги до порядку проведення...
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” iconВступне слово 2
Посольства Королівства Нідерландів в Україні проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом...
Диплом магістра за спеціальністю “Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки” icon«Автоматизація обробки та аналізу біомедичної інформації при діагностиці хвороб серця»
З метою лікування та профілактики застосовують низку електротерапевтичних процедур, основаних на дії струмів низької частоти [1]....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка