Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти
Скачати 103.87 Kb.
НазваНачальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти
Дата конвертації14.07.2013
Розмір103.87 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Журналістика > Документы

30.12.2010 № 31/424


На № ____________ від _________ Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації,

відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти
У 2010/2011 навчальному році організатори конкурсу: Національна Академія педагогічних наук України, Коледж преси та телебачення, Національна спілка журналістів України та Асоціація молодіжної преси України запрошують школярів України взяти участь у XIV Національному конкурсі шкільних газет, підсумки якого підбиватимуться у травні 2011 року в м. Миколаєві.

Організатори передбачають: участь понад 3000 газет з усіх областей України, майстер-класи, презентації шкільних видань, прес-конференції, зустрічі з відомими журналістами та політиками, проведення ІІІ Всеукраїнського зльоту юнкорів, а також залучення представників іноземних делегацій юнкорів.

До участі у конкурсі запрошуються шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України, видані з 1-го вересня 2010 року до 1-го березня 2011 року. Пріоритети при підбитті підсумків надаються періодичному друку. Види видань, які будуть розглянуті на конкурсі: стінгазета, друкована газета, Інтернет газета, телерепортаж, репортажне фото та радіорепортаж.

Просимо долучитися до організації та проведення XIV Національного конкурсу шкільних газет та інформаційно підтримати його проведення, шляхом спрямування необхідних розпоряджень у навчальні заклади про наступне «У Миколаєві стартує XIV Національний конкурс шкільних газет. Участь у конкурсі беруть шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, що видані з 1-го вересня 2010 року до 1-го березня 2011 року. Реєстрація учасників триватиме до 20 березня 2011 року за наявності анкети-заявки та газет, які будуть представлені на конкурсі. Анкети та газети надсилати за адресою: 54002, Миколаїв, вул. Даля 11-а, Коледж преси та телебачення».

Контактні телефони: 0(512)50-50-62, 50-00-30, 0502521581 ^ Олег Солодуха.

e-mail: school.media.ua@gmail.com

Додатки на 6 арк.
Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Білянін Г.І.

52-73-36П О Л О Ж Е Н Н Я

про ХІV Національний конкурс шкільних газет

м. Київ, 2010 р.

1. Мета: розвиток шкільної преси для виявлення нових журналістських талантів і оволодіння досвідом у галузі журналістики.
2. Завдання:

 • привернути увагу до професії журналіста;

 • забезпечити широку відкритість навчально-виховного процесу і всього шкільного життя, використовуючи всі наявні шкільні засоби масової інформації;

 • заохочувати юнкорів та викладачів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів до активного відображення у своїх матеріалах суспільних процесів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні та світі;

 • сприяти міжнародному спілкуванню та налагодженню міжнародних взаємозв’язків юнкорів та педагогів медіа-освіти.


3. Етапи реалізації конкурсу:

Підготовчий етап – інформування про проведення конкурсу, прийом газет на конкурс, визначення переможців.

^ Організаційний етап – підбиття підсумків Національного конкурсу шкільних газет.

Підсумковий етап – нагородження переможців, майстер-класи, дискусії та «круглі столи», науково-практична конференція.
4. Організатори конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв).
5. Умови участі: у конкурсі можуть брати участь шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, видані з 1 вересня 2010 року до 1 березня 2011 року. Пріоритет при підбитті підсумків віддається періодичним виданням. Види робіт, які будуть прийматися на конкурс: стінна газета, друкована газета, Інтернет-газета, телерепортаж, репортажне фото, радіорепортаж.
6. Номінації:
Краща газета ХІV Національного конкурсу шкільних газет
Краща шкільна газета
Краща газета ПТНЗ
Краща газета юнкорівського об’єднання
Краща газета міжнародного учасника
Краща газета за змістом - 1-4 клас

Краща газета за змістом - 5-8 клас

Краща газета за змістом - 9-11 клас
Кращий автор шкільного друку - 1-4 клас

Кращий автор шкільного друку - 5-8 клас

Кращий автор шкільного друку - 9-11 клас
Краща газета за оформленням
Краща електронна газета
Краща друкована газета
Краща стінна газета
Краще репортажне фото (за підтримки інформаційного агентства УНІАН)
Кращий матеріал на тему євроінтеграції України (за підтримки Представництва ЄС в Україні)
Висвітлення теми законності та правопорядку (за підтримки МВС України)
^ Додаткові номінації:
Кращий матеріал про розвиток українського хіп-хопу (за підтримки гурту «Танок на майдані Конго»)
Шкільна преса про українську рок-музику (за підтримки співака Олега Скрипки)
Кращий матеріал на тему шкільного самоврядування (за підтримки газети «Голос України»)
За внесок у розвиток освіти
Кращий шкільний телерепортаж
Кращий шкільний радіорепортаж
Кращий матеріал російською мовою
Кращий матеріал англійською мовою
Кращий матеріал французькою мовою
Кращий матеріал німецькою мовою
Передбачено введення додаткових номінацій за погодженням з Національною спілкою журналістів України та Національною академією педагогічних наук України.

Затвердження переліку всіх номінацій до 01 квітня 2011 року.
7. Критерії оцінювання: періодичність, кількість авторів, кількість тем, кількість шпальт, кількість ілюстрацій.
8. Журі конкурсу.

Головне юнкорівське журі.

Формується з представників клубу «Юний журналіст». Кожний член журі має право голосувати за будь-яке видання, окрім свого. Голова журі обирається зі складу журі.
^ Доросле журі.

Формується із представників Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук України та Коледжу преси та телебачення, партнерів додаткових номінацій та професійних журналістів у рівних пропорціях. Голова журі – голова НСЖУ Лубченко І.Ф.
9. Як стати учасником конкурсу?

Для участі у Національному конкурсі шкільних газет необхідно заповнити анкету учасника і вислати свою газету або телерепортаж до 01 квітня 2011 року. За адресою: 54002, Україна, м. Миколаїв, вул. Даля, 11а, телефон: (0512)50-00-30, (0512)50-50-62,
10. Дирекція конкурсу.

Дирекція формується Коледжем преси та телебачення, персональний склад погоджується з Національної спілкою журналістів України, Національною академією педагогічних наук України.
11. Підбиття підсумків та нагородження переможців ХІV Національного конкурсу шкільних газет

Підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців ХІV Національного конкурсу шкільних газет відбудеться 19-21 травня 2011 року в м. Миколаєві.

У рамках:

 • проведення ІІІ Всеукраїнського злету юнкорів;

 • проведення науково-практичної конференції «Юнкорівський рух у системі громадянського виховання учнівської молоді»;

 • майстер-класи, дискусії, «круглі-столи».Умови участі в Національному конкурсі шкільних газет

 1. Участь у Національному конкурсі шкільних газет можуть взяти шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів міст, районів та селищ різних областей України, видані з 01 вересня 2010 року до 01 березня 2011 року.

 2. До участі у Національному конкурсі шкільних газет приймаються газети будь-якого ґатунку: стінні, друковані, мальовані власноруч, Інтернет газети (посилання на сайт), телерепортажі (зняті на мобільний телефон, фотоапарат або інше відео обладнання), фотографії тощо.

 3. ^ Мова видань: українська, російська, англійська, німецька тощо.

 4. У номінації «Краще репортажне фото» розглядаються авторські фотографії у жанрі репортажу форматом 20х30 см із коротким описом події та оригіналом видання, де було розміщене фото.

 5. Учасники конкурсу обов’язково заповнюють анкету-заяву, надану організаторами конкурсу (УВАГА!!! Анкета-заявка заповнюється виключно у друкованому вигляді).

 6. Заповнену анкету-заявку надсилати електронною поштою на адресу організаторів конкурсу school.media.ua@gmail.com та поштою з матеріалами, що подаються на конкурс.

 7. Матеріали, які беруть участь у конкурсі, по закінченню заходу власникові не повертаються.

 8. У підбитті підсумків конкурсу та нагородженні переможців за рахунок організаторів (проживання, харчування) мають право взяти участь один представник шкільного прес-центру та заступник директора з виховної роботи (вчитель, педагог-організатор, керівник підготовки газет) – якщо видання ввійшло до числа переможців.

 9. ^ Відшкодування витрат на проїзд делегації бере на себе відряджуюча сторона.

 10. У підбитті підсумків конкурсу та нагородженні переможців за рахунок сторони, що відправляє, має право взяти участь будь-яка кількість делегатів від учасників, визначена виключно керівництвом Вашого закладу.

Увага!!!

Якщо конкурсант не виконує зазначених умов, журі конкурсу залишає за собою право не розглядати матеріали, подані ним на конкурс.
Президент Національного

конкурсу шкільних газет Г.О. Головченко
Директорові Коледжу преси та телебачення

президенту Національного конкурсу шкільних газет

Г.О. Головченку

Заява-анкета
Просимо Вас дозволити взяти участь у Національному конкурсі шкільних газет
Газеті закладу_______________________________________________________

(повна назва закладу, назва видання)

______________________________________________________________________________________
Або газеті класу _____________________________________________________
____________________________________________________________________
П.І.Б. фотографа ____________________________________________________

Кількість газет, надісланих на конкурс________________________________
Вид видання________________________________________________________

(друкована, стінна, електронна, телерепортаж)
Директор закладу ___________________________________________________

(П.І.Б. телефон)

____________________________________________________________________
Заст. дир. з виховної роботи __________________________________________

(П.І.Б. телефон)

____________________________________________________________________
Керівник підготовки газет ____________________________________________

(П.І.Б. телефон)

____________________________________________________________________
Повна поштова адреса закладу________________________________________
____________________________________________________________________
Телефон закладу ____________________________________________________

(код міста – номер телефону)
e-mail, сайт закладу_________________________________________________
Дата заповнювання анкети _____________________
Директор закладу____________

М.П.

Щодо порядку попередньої електронної реєстрації заяв вступників на участь у конкурсі

Умовами прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 19.10.2010 р. № 961, у 2011 році передбачено попередню електронну реєстрацію заяв вступників на участь у конкурсі та наступного подання документів на паперових носіях.

Попередню електронну реєстрацію проходитимуть (за бажанням) ті абітурієнти, які вступатимуть на навчання до ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації.

З листопада поточного року Міністерством освіти і науки України розпочата робота з розробки та запровадження системи «Електронний вступ до ВНЗ України».

Технічно система являє собою спеціальний сайт, що розташовуватиметься на порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України» , на якому у 2011 році вступники зможуть заповнювати анкетні дані, а вищі навчальні заклади приймати електронні заявки та контактувати із вступником. Дані абітурієнтів щодо зовнішнього незалежного оцінювання автоматично перевірятимуться у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти, а дані про документ державного зразка, про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, у базі даних Державного центру прикладних інформаційних технологій.

Електронна заява реєстрації вступника на участь у конкурсі

(згідно з додатком листа МОН України від 10.11.2010 р. № 1/9-809)

1.Відповідальний за оформлення документів (батьки або офіційні представники).

2.Прізвище, ім’я по батькові вступника.

3.Стать вступника.

4.Дата народження вступника.

5.Громадянство вступника.

6.Адреса реєстрації вступника.

7.Телефон вступника (домашній, мобільний, телефони батьків).

8.Електронна адреса вступника.

9.Документ про повну загальну середню освіту вступника:

-серія;

-номер;

-відзнака;

-середній бал атестата (документа про повну загальну середню освіту згідно з додатком), що обраховується власноручно вступником.

10.Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти вступника:

-серія сертифіката;

-номер сертифіката;

-пін;

-рік видачі сертифіката;

-бали за предметами (окремо по кожному із предметів).

11.Текст заяви (Прошу допустити до участі в конкурсі (вступному екзамені) на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра).

12.Вищий навчальний заклад.

13.Напрям підготовки:

-код напряму;

-назва напряму.

14.Форма навчання (денна, заочна, вечірня, екстернат).

15.Джерело фінансування (за кошти державного бюджету, кошти фізичних чи юридичних осіб).

16.Предмети, які буду складати на вступному екзамені, прошу врахувати при визначенні конкурсного балу:

-перелік предметів.

17.Конкурсний бал.

18.Право на зарахування поза конкурсом (пільговики зазначають пільги).

19.Право на першочергове зарахування (випускники загальноосвітніх навчальних закладів, ВНЗ І-ІІ р.а., які отримали дипломи з відзнакою, медалісти тощо):

-додаткові бали за участь в олімпіадах (диплом І ступеня 50 балів, ІІ-40, ІІІ-30).

20.Додаткові бали випускника підготовчого відділення, курсів 2011 року.

21.З правилами прийому, з посвідченням про державну акредитацію ВНЗ, з наявністю ліцензії, з порядком проведення вступних випробувань, подання і розгляду апеляції ознайомився (чи ознайомилась). Підтверджую достовірність зазначеної вище інформації.

22.Повідомлений (чи повідомлена), що подання мною недостовірних персональних даних, даних про пільги, здобуту раніше освіту, проходження зовнішнього незалежного оцінювання є підставою для відрахування мене з числа студентів.

23.Даю згоду на оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання (вступних випробувань) та наявності підстав для вступу поза конкурсом.

24.Дата заповнення заяви (заповнюється автоматично на сайті).

Схожі:

Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти icon1. Основні терміни, поняття та їх визначення
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради та Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
Підготувати питання для розгляду на розширеному засіданні колегії управління освіти Хмельницької міської ради
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про роботу управління освіти, дошкільних навчальних закладів...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconКонкурсі волонтерських проектів
Начальнику управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради, начальникам...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
«Про роботу управління освіти, навчальних закладів міста Хмельницького у І півріччі 2013 року»
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconЛуцька міська рада управління освіти наказ
Згідно з планом роботи управління освіти Луцької міської ради, Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconКонкурсу професійної майстерності
«Кухар», плану роботи обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та з метою підвищення професійної майстерності...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
Про роботу управління освіти, загальноосвітніх навчальних закладів щодо здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, попередження...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
Про хід виконання рішення виконкому від 23. 02. 2012 року №173 «Про роботу управління освіти, дошкільних навчальних закладів щодо...
Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
Провести інструктивно-методичну нараду директорів навчальних закладів міста з питань
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка