Пояснювальназаписк а
Скачати 30.97 Kb.
НазваПояснювальназаписк а
Дата конвертації20.09.2013
Розмір30.97 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Журналістика > Документы
П О Я С Н Ю В А Л Ь Н А З А П И С К А

до звіту первинної організації Київського УВП №4 УТОС за 2006 рік.
У 2006 році правління первинної організації Київського УВП №4 УТОС проводило свою роботу згідно плану, затвердженого на засіданні правління (прот-л №2 від 26.01.06р.) У своїй роботі правління керувалось статутними рішеннями XV з’їзду УТОС, Пленумів ЦП, постановами Київської міської організації УТОС, вирішуючи проблеми, з якими звертались члени організації.

У 2006 році було проведено 13 засідань правління, на які було винесено 98 питань. Розглянуто 344 заяви. Майже всі засідання правління проходили спільно з представниками адміністрації, ревізійною комісією, деякі – з профспілковим комітетом підприємства.

^ Всього, вирішуючи різні проблеми інвалідів по зору, правління надіслало 351 лист в різні інстанції.

Серед питань, з якими звертались члени організації – це заяви, клопотання, консультації, звернення до депутатів, до органів влади та місцевого самоврядування, вирішення болючих транспортних питань, звернення до райсоцзабесів міста та області щодо працевлаштування на УВП №4 УТОС.

Особливо, в минулому році багато людей звертались з питаннями пенсійного забезпечення – це перехід на пільги дітей війни, отримання пенсій по втраті годувальника, перехід на державну соціальну допомогу, перерахунок пенсій та ін.

Згідно статутних завдань УТОС правління тісно співпрацювало з клубом, бібліотекою, радіовузлом. Проводились гучні читання періодичної преси, роз’яснення нормативних актів, які стосуються інвалідів по зору, випущено 10 радіожурналів “Заводський радіокур’єр”. Правління організувало та провело 3 екскурсії вихідного дня для працівників УВП по місту Києву:у Верховну Раду України, у Маріїнський палац та в музей Гетьманства. Велика робота була проведена правлінням разом з профкомом по організації екскурсійної поїздки для активістів підприємства у місто-герой Севастополь з великою екскурсійною програмою.

На протязі багатьох років члени первинної організації відвідують Київські театри. В 2006 р. організовувались культпоходи в театр ім.Франка, Національну оперу України, театр оперети, в Національний цирк України, також була проведена екскурсія до зоопарку.

Правління тісно займалося також і спортивно-оздоровчою роботою. Працює спортивно-тренажерний зал, сауна, масажний кабінет, де працівники підприємства мають можливість підтримувати своє здоров’я. Функціонує 2 спортивні секції з шахів та шашок. Члени нашої організації активно беруть участь в різноманітних турнірах, які проводяться ЦП УТОС, Київською міською організацією УТОС та “Інвалспортом”.

В 2006р. особливу увагу правління приділяло оздоровленню. Окрім оздоровлення в сан. ім.Наговіцина та будинку відпочинку Боярка, працівники УВП відпочивали на базі підприємства на Дніпрі (Черкаська обл.) та базі відпочинку Одеського УВО. Так, на нашу базу на Дніпрі було виділено 17 путівок для сімей наших працівників, на Одеську базу відпочинку було виділено 8 путівок для сімей працівників УВП. В санаторії ім.Наговіцина оздоровилось 10 чоловік, в Боярському будинку відпочинку – 3 чол.

Основна увага в роботі правління приділялась соціальному захисту інвалідів по зору. Наприклад: залучення коштів, послуг, іншої допомоги для членів організації. На засіданнях розподіляли спонсорську та гуманітарну допомогу, медикаменти, одяг та ін. В 2006. за проханням правління нашим інвалідам було надано безкоштовно: одягу на суму 19733,95 грн., ліків на суму 799,70 грн., прод/наборів на суму 4080,00 грн., грошової допомоги на придбання “одягу” сцени для клубу УВП на загальну суму 1634,80 грн., організація екскурсії в м.Севастопіль на суму 1629,00 грн., персональної матеріальної допомоги на суму 5490,00 грн. Всього правлінням залучено зовнішніх коштів, товарів, послуг на загальну суму 33367,45 грн.

На засіданнях правління що разу розглядається питання надання матеріальної допомоги за кошти УВП. Так, за минулий рік було надано матеріальної допомоги 46 особам на загальну суму 7550,00 грн., виділено тифломагнітофонів – 60 шт., тифлогодинників – 100 шт., тростин – 20 шт.

^ Розширюючи спектр соціально-побутової роботи, правління, як і в минулі роки, запрошувало майстра з ремонту взуття та перукаря.

Голова правління періодично виступає у різних засобах масової інформації, висвітлюючи проблеми, які хвилюють незрячих інвалідів в Україні. Було організовано декілька радіо- та телесюжетів на цю теметику.

Вирішення цих та багатьох інших питань і складало поточну щоденну роботу правління виробничої первинної організації Київського УВП №4 УТОС.
Голова правління
первинної організації


Київського УВП №4 УТОС Новосецький М.М.
Секретар первинної організації

Київського УВП №4 УТОС Нікітська О.М.

Схожі:

Пояснювальназаписк а iconПрограма курсу “ Вчимося бути громадянами” Пояснювальназаписк а “
Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба”2006
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка