Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року
Скачати 54.52 Kb.
НазваУвага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року
Дата конвертації14.06.2013
Розмір54.52 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Культура > Конкурс

Стартує ІІІ Всеукраїнський конкурс

«Моральний вчинок»


У В А Г А ! 
 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»!З 1 січня 2013 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розпочинає ІІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який триватиме до 31 березня 2013 року.


Мета Конкурсу: формування моральних якостей особистості, підвищення рівня культури підростаючого покоління, виявлення соціальної активності, небайдужості до морально-етичних проблем, нині актуальних у нашому суспільстві, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.


^ Як стати учасником? Обери спільно з батьками і педагогами відповідно до своєї вікової категорії суспільно значущий проект, реалізуй його та надішли творчий звіт про виконання (це може бути аматорський фільм, авторська або колективна журналістська робота, дитяча стіннівка, фоторепортаж, будь-яка інша форма, що ознайомить з результатами впровадження твого проекту).


Конкурс проводиться на добровільних засадах серед п'яти вікових категорій за напрямами:
для учнів 1-4 класів – екологічний;
для учнів 5-9 класів – соціальний;
для учнів 10-11 класів – культурологічний;
для професійно-технічних навчальних закладів – культурологічний; 
для студентів вищих навчальних закладів – культурологічний.


Реалізація проектів буде висвітлена в засобах масової інформації, а найкращі – розміщені на:
•    сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua;
•    Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України www.osvita.com;
•    сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua.


Бажаємо усім наполегливості, творчого натхнення, підтримки наставників-професіоналів, вірних і надійних друзів, досягнення своїх мрій і сподівань.

Координатори  Всеукраїнського конкрсу:
Єгорова Ірина Олексіївна (044) 4861684
Андросюк Оксана Романівна (044) 2482138

 

 

 

 

^ Положення
 про Всеукраїнський конкурс
«Моральний вчинок»І. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

1.2. Конкурс проводиться з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

  1.3. Основними завданнями Конкурсу є:
створення умов для виховання високих моральних якостей, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення правової культури в учнів та студентів;
пропаганда системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей і уявлень про добро, честь і гідність, громадянський обов`язок, совість, справедливість;
утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
поширення кращого досвіду благодійної діяльності учнівських та студентських колективів;
упровадження нових форм організації змістовного дозвілля учнів та студентів.
     


ІІ. Учасники Конкурсу, умови та строки його проведення


2.1. Учасниками Конкурсу є учні та студенти навчальних закладів України (далі - учасники).
         
2.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах серед п'яти вікових категорій за тематичними спрямуваннями:
для учнів 1 - 4 класів – екологічні проекти;
для учнів 5 - 9 класів – соціальні проекти;
для учнів 10 - 12 класів – культурологічні проекти;
для професійно-технічних навчальних закладів – культурологічні проекти;                  
для студентів вищих навчальних закладів – культурологічні проекти.

2.3. Конкурс проводиться щорічно у період з грудня поточного року по квітень наступного. Матеріали надсилаються до 31 березня відповідного року, в якому проводиться Конкурс.

2.4. Роботи направляються на адресу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі з приміткою «Всеукраїнський Конкурс «Моральний вчинок» із зазначенням вікової категорії.


     
ІІІ. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс

3.1. Для участі у Конкурсі учасники подають творчі звіти у вигляді проектів (далі – проекти) про проведення  благодійної акції.

3.2. До проекту додається заявка, яка повинна містити прізвища, імена, по-батькові учасників, вік учасників, місцезнаходження навчального закладу, прізвище, ім’я, по батькові вчителя (викладача, наукового керівника).
        
3.3. Проект повинен містити письмову анотацію, виконану державною мовою, шрифтом Times New Roman, розміром 14 через 1,5 інтервала.

3.4. Проекти, які не відповідають вищезазначеним вимогам, організаційним комітетом не розглядаються.       

3.5. Збір та обробка персональних даних здійснюються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

ІV. Організаційний комітет та журі Конкурсу

  
4.1. Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі.

4.2. До складу організаційного комітету та журі включаються представники Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (за згодою), Міністерства культури України (за згодою), Національної академії педагогічних наук України (за згодою), наукових установ (за згодою), вищих навчальних закладів (за згодою), Національної спілки журналістів України (за згодою), благодійних фондів (за згодою), громадських організацій (за згодою), керівники загальноосвітніх навчальних закладів (за згодою), вчителі-методисти, які мають досвід практичної та науково-педагогічної діяльності (за згодою).
     
4.3. Склад організаційного комітету та журі затверджується рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
     
4.4. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснює організаційний комітет, який визначає дату, місце, умови та порядок проведення нагородження дипломами переможців.
     
4.5. Журі очолює голова, який:
 призначає секретаря;
 організовує роботу журі та здійснює розподіл повноважень між його членами;
керує роботою з організації та проведення Конкурсу;
проводить засідання журі.

4.6. Секретар журі:
реєструє Конкурсні матеріали;
забезпечує ведення документації (протоколу засідань журі, заповнення дипломів переможців);
забезпечує дотримання порядку подання проектів, своєчасне заповнення бланків відомостей експертної оцінки;
систематизує матеріали відповідно до номінацій та за окремими закладами;
забезпечує збереження проектів, поданих на Конкурс.

4.7. Журі:
здійснює експертизу проектів, поданих на Конкурс;
визначає переможців;
забезпечує об'єктивність експертної оцінки проектів.V. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

   
5.1. Після розгляду робіт журі визначає по три переможці у кожній віковій категорії та за тематичними спрямуваннями, які набрали найбільшу кількість балів.

5.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

5.3. Вчителям (викладачам, науковим керівникам), які підготували переможців Конкурсу, оголошується подяка Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
         
5.4. Учасники мають право після завершення Конкурсу ознайомитись з експертною оцінкою журі.

5.5. Матеріали та результати Конкурсу розміщуються на офіційному інтернет-сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.iitzo.gov.ua.

5.6.  Матеріали Конкурсу зберігаються в Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі.

VІ. Фінансування Конкурсу

Проведення Конкурсу фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України в межах асигнувань Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, а також коштів, не заборонених законодавством України.

 

Затверджено рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 06 грудня 2012 р. № 27

 

Схожі:

Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconПоложення  про Всеукраїнський конкурс “ Моральний вчинок ”
Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconКонкурс проводиться в заочному форматі з січня по 30 квітня 2011 року
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з січня 2011 року проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку,,Зоологічна...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconКонкурс «Учитель року» Загальні положення Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі Конкурс)
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі – Конкурс) проводить Міністерство освіти І науки України на виконання Указу Президента...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconВинахідницьких І раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку
Міністерства освіти І науки молоді та спорту України в березні-травні 2013 року проводить Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»)...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconНаказ
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconКонкурс фотоколажів «творімо історію дніпропетровщини разом» присвячений...
Конкурс проводиться з 1 січня по 1 лютого 2012 року. Прийом конкурсних робіт – до 27 січня 2012 року. Участь у конкурсі приймають...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconКонкурс проводиться з метою виховання молоді держави через створення...
Головне управління освіти І науки облдержадміністрації доводить до вашого відома, що на території України з 1 січня 2011 року до...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconМетодичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «учитель року 2014»
«Учитель року – 2013» проведено всеукраїнський Конкурс «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Інформатика» (м. Красноград Харківської...
Увага !   всеукраїнський конкурс «моральний вчинок»! З 1 січня 2013 року iconМетодичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «учитель року 2014»
«Учитель року – 2013» проведено всеукраїнський Конкурс «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Інформатика» (м. Красноград Харківської...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка