Бібліотека української літератури запрошує
Скачати 54.04 Kb.
НазваБібліотека української літератури запрошує
Дата конвертації25.04.2013
Розмір54.04 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы
БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗАПРОШУЄ
ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ
1 вересня, понеділок. 15.00. Читальна зала

День знань. Книжково-ілюстративна виставка "Допомагаємо в навчанні!" з демонстрацією освітніх можливостей БУЛ: підручники, посібники, наукова література, словники, інформація на електронних носіях.
5 вересня, п'ятниця. 17.00. Абонемент

До Дня міста. Книжково-ілюстративна виставка "Москва! В цім слові стільки змісту...". Образ Москви у творчості українських письменників.
6 вересня, субота. 15.00. Велика зала

Концерт "Учитель і учні". Присвячується Року сім`ї, Дню міста та Дню знань. Виступає вокальний клас професора М. В. Шадріної (Московський державний інститут музики ім. А. Шнітке). Прозвучать твори російської, української та західно-європейської класики. Вхід за запрошеннями.
9 вересня, вівторок. 17.00. Читальна зала

До 180-ї річниці від дня народження Л. М. Толстого. Книжково-ілюстративна виставка "Лев Толстой і Україна".
9 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Театр у бібліотеці. Театр "Гармонія" представляє камерний спектакль "Моцарт і Сальері" ("Маленькі трагедії" О.С. Пушкіна). Беруть участь артисти Наталя Ромадіна й Олександр Степанцев. Пролунають фортепіанні твори В.А. Моцарта.
^ 12 вересня, п`ятниця. 18.00. Велика зала

225 років від часу створення Чорноморського Флоту, заснування міста Севастополя. Презентація книг «Севастополь! Слава и гордость Отечества», «История Севастополя в лицах» (спільно з Севастопольським земляцтвом в м. Москві). В програмі: тематична виставка з фонду БУЛ, виступи авторів та видавців, концерт.
^ 13 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

День українського кіно. Шедеври. Показ х/ф "Білий птах з чорною ознакою". Режисер Юрій Іллєнко. У ролях: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Богдан Ступка. Події фільму відбуваються в 1937-1947 р. Кіностудія ім. О. Довженка, 1970 р.
^ 16 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір скрипкової музики. Присвячується 100-річчю від дня народження скрипаля, народного артиста СРСР Давида Ойстраха. Виступають лауреати і дипломанти міжнародних конкурсів Лія Якупова (скрипка) та Анна Тамаркіна (фортепіано).
^ 20 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Камінна душа" (за мотивами однойменної повісті Г. Хоткевича про "чорних хлопців", "карпатських опришків"...). Режисер Станіслав Клименко. У ролях: Анатолій Хостикоєв, Богдан Ступка, Костянтин Степанков, Петро та Богдан Бенюк. Кіностудія ім. О. Довженка, 1989 р.
20 вересня, субота. 13.00. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Перегляд і обговорення фільму "Стара казка" (режисер Єжи Гофман). Фільм демонструється польською мовою .
23 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Золоті сторінки української культури. До 105- і річниці від дня народження українського співака, народного артиста СРСР Бориса Романовича Гмирі. Презентація книги "Шостакович і Гмиря", що надійшла до фонду БУЛ.
^ 27 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Помилка Оноре де Бальзака" (за однойменним романом Натана Рибака про історію взаємин Бальзака та графині Евеліни Ганської). Режисер Тимофій Левчук. У ролях: Іван Миколайчук, Раїса Недашківська, Стасіс Петронайтіс та ін. Кіностудія ім. О. Довженка, 1968 р.
^ 30 вересня, вівторок. 17.00. Читальна зала

До Дня українських бібліотек. Виставка-презентація бібліотечних видань України та чергового випуску тематичного дайджесту БУЛ "Гарячі сторінки української преси".
30 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Літературно-музичний вечір "Романтична музика і музична фантазія на теми українського фольклору". Виступають поетеса Ірина Лєсная (вірші за мотивами творів Олександра Гріна) і композитор Віктор Данілін.

^ 1 жовтня, середа. 15.00. Абонемент. Конференц-зала

До Дня вчителя. "Серце віддаю дітям". Книжково-ілюстративна виставка та літературно-педагогічні читання, присвячені 90-річчю від дня народження українського педагога В. О. Сухомлинского. Запрошуються читачі — батьки, вчителі шкіл та учні педагогічного коледжу.
3 жовтня, п'ятниця. 18.00. Конференц-зала

Всесвітній тиждень космосу. Книжково-ілюстративна виставка «Зоряні обрії України».
4 жовтня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Вальдшнепи" (за мотивами роману Миколи Хвильового, який наважився ще в 20-і рр. досліджувати сталінський террор). Кіностудія ім. О. Довженка, 1996 р.
^ 7 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вокальний вечір. Присвячується творчій співдружності композитора М.І. Глінки та письменника Н.В. Кукольника. Ведучий концерту — заслужений діяч мистецтв, керівник Музичного товариства імені М.І. Глінки пра-правнучка композитора Лідія Глінка.
8 жовтня, середа. 18.00. Читальна зала

Російська україніка у фондах БУЛ. Презентація видань українських громад Росії.
9 жовтня, четвер. 18.30. Велика зала

Музично-поетичний авторський вечір київської поетеси Наталії Бєльченко.
11 жовтня, субота. 13.00. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Лекція історика та журналіста Пламєна Паскова (Болгарія) про сучасну Болгарію.
14 жовтня, вівторок. 18.00. Конференц-зала

Свято Покрови Богородиці. День українського козацтва.

Показ історико-документального фільму "Ой зійшла зоря над Почаєвом", огляд літератури з історії українського козацтва.
14 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір скрипкової музики. Присвячується 105-річчю від дня народження видатного віолончеліста, уродженця України Григорія П`ятигорського.
16 жовтня, четвер. 18.00. Велика зала

Літературна вітальня. Літературно-музичний вечір, присвячений 50-річчю творчої діяльності письменника, музиканта, публіциста Віктора Добродія (Віктора Липова). За участю Московської асоціації "Лугань". У програмі: представлення книг ювіляра, розповіді про музику, мелодії скрипки.
^ 18 жовтня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Тіні забутих предків" (за однойменною повістю Михайла Коцюбинського). Режисер Сергій Параджанов. У ролях: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Леонід Єнгібаров. Кіностудія ім. О. Довженка, 1964 р.
^ 22 жовтня, середа. 17.00. Читальна зала

Презентації. Літературні події в Україні, представлені на Московському міжнародному книжковому ярмарку. Виставка нових книжкових надходжень до БУЛ.
22 жовтня, середа. 18.30. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Новітня історія Балкан.

Зустріч із журналістом Олександром Кравченком.
23 жовтня, четвер. 18.30. Велика зала

Творчий вечір танцювальної студії "Музика... Образ... Танок" (керівник — лауреат міжнародних фестивалів Ю. Тагалі). Виконується танцювальна фантазія «Ти чарів сповнена…» на теми віршів Лесі Українки.
^ 28 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір фортепіанної музики. Присвячується пам`яті українського піаніста О. Слободяника. Твори російських і зарубіжних композиторів у виконанні лауреата міжнародних конкурсів і фестивалів Євгена Андрєєва.
29 жовтня, середа. 18.00. Конференц-зала

Українознавчі студії. Українське літературне життя Москви в 20-і роки минулого століття. До 100- річчя від дня народження засновників письменницької організації та видавництва "Сім" ("Село і місто"), журналу "НеоЛіф" (м. Москва) Володимира Гадзинского і Кості Буревія (Едварда Стріхи). Будуть представлені українські видання, що виходили в Москві в середині 1920-х рр.
31 жовтня, п'ятниця. 17.00. Читальна зала

Презентація чергового випуску дайджесту БУЛ "Гарячі сторінки української преси".

Схожі:

Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
Виставка нових книжкових надходжень. «Вітаймо книгу з берегів Дніпра!». Огляд літератури
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує у квітні
З циклу «Золоті сторінки української культури». Назустрiч ювілею Миколи Васильовича Гоголя
Бібліотека української літератури запрошує iconЗаходи Бібліотеки української літератури Жовтень 2006 р Бібліотека...
Круглий стіл «І близький, І дорогий нам». Зустріч читачів, співробітників Бібліотеки з членами громадської Ради з пропаганди творів...
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує листопад 2006 р
Читальний зал. До 30-річчя від дня заснування Української Ґельсінкської групи. Книжкова виставка «Українська Ґельсінська група –...
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
До 65-ї річниці контрнаступу радянських військ під Москвою. Книжково-ілюстративна виставка
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
Зустріч із письменником Ігорем Клехом. Розмова про тенденції в сучасній українській літературі
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
До Дня незалежності Республіки Білорусь. "Сябри". Виставка літератури з фонду бул про Білорусь, білоруську культуру. Із запрошенням...
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
Київська старовина. Презентація ексклюзивної бібліотечної колекції випусків цього видання, що побачили світ наприкінці дев'ятнадцятого...
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує
Клуб авторської пісні та поезії. Музично-поетичний вечір "Поява". Виступає Поліна Ольденбург (м. Прага) — акторка, співачка, автор...
Бібліотека української літератури запрошує iconБібліотека української літератури запрошує у травни 2008 р
Книжково-ілюстративна виставка до 180-річчя від дня народження письменниці Ганни Барвінок. Презентація листів Ганни Барвінок, опублікованих...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка