Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р
Скачати 53.98 Kb.
НазваЗаходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р
Дата конвертації05.06.2013
Розмір53.98 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы
ЗАХОДИ БІБЛІОТЕКИ

УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ НА КВІТЕНЬ 2009 р.
1 квітня, середа. 12.00. Новодівочий цвинтар

День народження Гоголя. Покладання квітів на могилу М.В. Гоголя від читачів і співробітників Бібліотеки.
3 квітня, п'ятниця. 18.30. Конференц-зала

У циклі зустрічей "Кримський міст". Літературно-музичний вечір, присвячений 65-й річниці від дня звільнення Керчі та Криму від німецько-фашистських загарбників. Показ фільму про поїздку до міста-героя Керчі делегації Кримського земляцтва м. Москви.
4 квітня, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма з циклу "Культура та мистецтво України". Україна — в моєму серці. Світ поета-пісняра Вадима Крищенка. Авторський концерт за участю Раїси Кириченко, Іво Бобула, Оксани Білозір, Віктора Шпортько, квартету "Явір" та інших відомих сучасних виконавців української пісні.
4 квітня, субота. 16.00. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Показ фільму про сербські монастирі. Вступне слово голови клубу Анни Травкіної.
6 квітня, понеділок. 18.30. Абонемент

Російська україніка. Персоналії. Книжково-ілюстративна виставка, присвячена 70-річчю від дня народження ректора МДУ ім. М. В. Ломоносова, академіка РАН Віктора Антоновича Садовничого, уродженця Харківської області.
7 квітня, вівторок. 18.30. Велика зала

Клуб аматорів поезії. Московське книжкове видавництво "арт Хаус медия" проводить презентацію антології «Одесса в русской поэзии».
8 квітня, середа. 18.30. Велика зала

Літературна вітальня. Творчий вечір поетеси, члена Спілки письменників Москви, лауреата конкурсу "Всенародная поэзия России" Ганни Баканової-Подурець за участю дипломанта міжнародного конкурсу вокалістів Юлії Арапової (колоратурне сопрано). У програмі: презентація нових книг поетеси; прозвучать арії з опер і оперет російських, українських і зарубіжних композиторів, українські народні пісні та романси.
^ 11 квітня, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеолекторій "Культура і мистецтво України". Показ фільму "Храми України", що представляє найвидатніші пам'ятки культової архітектури ХІ-XX ст. всіх регіонів країни. Огляд присвячених українській архітектурі альбомів і книг з фонду БУЛ.
^ 11 квітня, субота. 16.30. Читальна зала

Російська україніка у фондах БУЛ. Дари. Представлення колекції видань українських письменників з автографами із книгозбірні відомої перекладачки української літератури Ізіди Зіновіївни Новосельцевої, переданих у дарунок бібліотеці родиною письменниці. У програмі: відкриття виставки, українські пісні, романси у виконанні Лариси Новосельцевої.
^ 14 квітня, вівторок. 17.00. Читальна зала

"Щоб усі слов'яни стали добрими братами..." (Т.Г. Шевченко). Відкриття книжково-ілюстративної виставки, присвяченої 20-й річниці Фонду слов'янської писемності і слов'янських культур.
14 квітня, вівторок. 18.30. Велика зала

Концертна програма. Весняні наспіви у виконанні народного артиста Росії Георгія Саракасідіса.
15 квітня, середа. 18.30. Велика зала

Присвята 200-річчю від дня народження М.В. Гоголя. Літературно-музична композиція "Гоголь із нами" — за мотивами творів "Тарас Бульба", "Ревізор", "Сорочинський ярмарок", "Старосвітські поміщики". Вечір проводить літературно-музична студія "Мелодія" (художній керівник С.Л. Борсукова).
16 квітня, четвер. 17.00. Абонемент

"Великдень в Україні". Виставка великодніх писанок і книг, присвячених Святу Христового Воскресіння.
17 квітня, п'ятниця. 17.00. Абонемент

"Пам'ятки України". Виставка-презентація журналу з нагоди Дня пам'ятників історії та культури.
17 квітня, п'ятниця. 18.30. Концертна зала

Літературна вітальня. Зустріч із головним редактором альманаху "Ренесанс" (Київ) Віктором Шлапаком.
18 квітня, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма з циклу «Українська літературна класика на кіноекрані». Показ х/ф Я. Лупія "На полі крові" (за мотивами біблійних творів Лесі Українки "На полі крові", "Іоганна, дружина Хуса", «Одержима"). Одеська кіностудія, 2001.
20 квітня, четвер. 18.00. Конференц-зала

Відеопрограма. Показ короткометражного х/ф "Коли козаки плачуть" за мотивами донських оповідань М. Шолохова. Сценарій і постановка Є. Моргунова. У ролях: А. Андрєєв, Е. Цісарська, І. Мурзаева, Н. Горлов, В. Ємельянов.
^ 21 квітня, вівторок. 18.30. Велика зала

Музична вітальня. Вечір джазової музики, присвячений 90-річчю композитора, диригента, піаніста, музичного письменника, педагога і просвітителя, уродженця України Леонарда Бернстайна та 110-річчю від дня народження джазового композитора, уродженця Білорусії Джорджа Гершвіна. Грає піаніст Семен Сон.
22 квітня, середа. 18.00. Конференц-зала

Студія "Слово". Заняття, присвячені основам художнього перекладу та вивченню української мови.
23 квітня, четвер. 17.00. Читальна зала

"Дзвони Чорнобиля". Книжково-ілюстративна виставка, присвячена Дню пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.
23 квітня, четвер. 18.30. Велика зала

Великодній вечір. Проводить експериментальна творча майстерня Арт-Ательє "Традиция".
24 квітня, п'ятниця. 17.00. Абонемент

Російська україніка. Українці в Росії. До 300-річчя від дня народження Олексія Григоровича Розумовського (1709-1771) — уродженця України, російського державного діяча, фельдмаршала, графа. Книжково-ілюстративна виставка.
^ 24 квітня, п'ятниця. 18.00. Велика зала, конференц-зала

Урочистий вечір Кіровоградського земляцтва, присвячений 75-річчю Кіровоградської області і 65-річчю звільнення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників.
25 квітня, субота. 15.00. Конференц-зала

Історичний лекторій. «Ю. Венелін (Хуца) – видатний славіст 19 ст., засновник вітчизняної болгаристики». Читає співробітник Центру україністики і білорусистики МДУ М. Дронов.
25 квітня, субота. 18.30. Велика зала

Клуб "Пісенні вечорниці". "Заспіваймо пісню веселеньку..!" Гоголівські вечорниці під Полтавою. Літературно-музичний вечір, присвячений 200-річчю від дня народження М.В. Гоголя. За участю Полтавського та Кримського земляцтв. Запрошуються всі українські земляцтва м. Москви. У програмі — фрагменти спектаклів за мотивами творів Гоголя, пісні батьківщини письменника у виконанні акторів, провідних солістів московських театрів.
^ 26 квітня, неділя. 14.00. Велика зала

Великоднє дійство для дітей "Свято свят і торжество з торжеств". Театральна вистава, народні ігри-руханки, вікторини, солодкий стіл. За участю дітей та викладачів недільної школи Сретенського монастиря.

^ 27 квітня, понеділок. 12.00. Нікітський бульвар, 7

Покладання співробітниками й читачами БУЛ квітів до пам'ятника М.В. Гоголеві роботи скульптора Н.А. Андрєєва, відкритого 100 років тому на початку Пречистенського бульвару. Нині пам'ятник перебуває у дворі бібліотеки-музею Гоголя за адресою Нікітський бульвар, 7. Запрошуються всі бажаючі.
28 квітня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вокальний вечір. Проводить музичне творче об'єднання "Російський салон". Виступають Маргарита Раєвська (сопрано) і Ольга Єфремова (фортепіано). Присвячується пам'яті Марії Литвиненко-Вольгемут (1912-1953) і Оксани Петрусенко (1900-1940) — видатних українських співачок.
29 квітня, середа. 17.00. Читальна зала

Представлення чергового випуску бібліотечного дайджесту "Горячие страницы украинской печати" (гоголівські сторінки).
30 квітня, четвер. 18.30. Велика зала

Гуманітарний центр Ірини Соб`яніної представляє програму для дітей та їхніх батьків. Сімейний культурно-просвітній абонемент. У програмі: ілюстративна бесіда про мистецтво; виставка дитячої творчості; практикум (малювання).

Схожі:

Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури Жовтень 2006 р Бібліотека...
Круглий стіл «І близький, І дорогий нам». Зустріч читачів, співробітників Бібліотеки з членами громадської Ради з пропаганди творів...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р icon«Робота публічної бібліотеки з популяризації сучасної української літератури»
«Сучасна українська література. Електронні бібліотеки української літератури» (лекція-презентація)
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури у жовтні 2009 р
Міжнародний день музики. Концерт фортепіанної музики, присвяченої 105 –річчю від дня народження видатного піаніста В. С. Горовиця...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р
...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconРекомендаційні бібліографічні списки літератури Пам’ятаймо Чорнобильський...
Бандаровська, Н. А. Чорнобиль не має минулого часу / Н. А. Бандаровська // Виховна робота в школі. – 2009. – №3. – С. 41-46
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р
День Масниці для дітей. Історія свята Масниці на Русі: мультимедіа-презентація "Християнство Київської Русі та слов'янські звичаї...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на травень 2009 р. Протягом місяця
Подорож у часі", присвяченій 200-річчю від дня народження письменника. Видання з фонду бул представлені на початку галереї (праворуч)....
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconДержавний заклад культури м. Москви Бібліотека української літератури заходи у грудні 2009 р
Присвята А. Й. Кос-Анатольському. До 100-річчя від дня народження українського композитора Анатолія Йосиповича Кос-Анатольського...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р iconОбласний інститут післядипломної педагогічної освіти Відділ української...
Напишіть твір-роздум дискусійного характеру на одну з тем: *Чи для всіх школярів уроки фізкультури є необхідними? *Навіщо вивчати...
Заходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р icon1 березня, четвер, 15. 00 «Нові надходження до фондів Бібліотеки»....
Зустріч с перекладачамита пропагандистами пам'ятки української та російської літератур «Слово о полкуИгоревім»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка