Методист райметодкабінету Петрівська Г. П
Скачати 31.06 Kb.
НазваМетодист райметодкабінету Петрівська Г. П
Дата конвертації20.12.2013
Розмір31.06 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы
Методист райметодкабінету - Петрівська Г.П.
1.Визначає мету та основні напрями роботи з учителями української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії та правознавства, іноземної мови, в тому числі планує її на основі діагностичних даних про їх фаховий рівень.

2.Вивчає якісний склад учителів, вносить пропозиції щодо підвищення їх професійної і педагогічної майстерності, здійснює заходи і сприяє їх підготовці та перепідготовці.

3.Організує і керує експериментальною роботою вчителів щодо впровадження інноваційних психолого-педагогічних ідей, методів та технологій навчання.

4.Консультує вчителів з питань модернізації змісту, методів та форм викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії та правознавства, іноземної мови.

5.Вивчає стан викладання та рівень знань, умінь і навичок учнів у загальноосвітніх закладах відповідно до державних стандартів викладання предметів і курсів інваріативної та варіативної частини базового навчального плану та спеціальних дисциплін, готує проекти наказів з цих питань.

6.Розробляє, апробує, впроваджує освітні технології та системи.

7.Здійснює підготовку і проводить олімпіади з базових дисциплін, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт МАН, конкурси художньої майстерності, народознавчої тематики.

8.Вивчає рівень освітньо-кваліфікаційного забезпечення навчально-виховного процесу кадрами з відповідною базовою освітою.

9.Проводить систему заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів і керівників закладів освіти.

10.Надає допомогу молодим вчителям у поглибленні знань теорії та методики викладання навчальних предметів, виробленні навичок і умінь управляти навчально-пізнавальною діяльністю учнів; організовує роботу школи молодого вчителя.

11.Сприяє участі кращих педагогічних працівників до конкурсів професійної майстерності, навчально-методичної та науково-дослідницької роботи, залучає кращих педпрацівників до відповідних кафедр ОІППО, до навчально-методичної роботи.

12.Проводить інформаційно-довідкову роботу, створює картотеки, банки педагогічних інформацій тощо.

13.Висвітлює в засобах масової інформації досягнення передового педагогічного досвіду педагогічних працівників.

14.Відповідає за збереження фахових видань.

15.Координує діяльність педпрацівників, які беруть в апробації ППЗ, підручників.

16.Член районної експертної комісії.

17.Вивчає якість надання освітніх послуг, , виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх опанування, надає методичну, консультативну допомогу вчителям з певного предмету.

18.Вивчає, узагальнює, розповсюджує ППД, аналізує результативність та ефективність професійної діяльності, підпорядкованої йому категорії вчителів. Залучає кращих з них до участі в конкурсах професійної майстерності, науково-дослідній та навчально-методичній роботі.

19.Вивчає якість організації у закладах освіти позакласної роботи, підпорядкованими йому вчителями.

20.Відповідає за підготовку і видання методичних матеріалів, рекомендацій та інформаційних матеріалів для вчителів з певного предмета.

21.Координує організацію і проведення представницьких педагогічних заходів : педвиставок, науково-практичних конференцій, педчитань, тощо.

22.Відповідає за забезпечення якісного й своєчасного інформативного зв'язку з навчальними закладами району.

23.Координатор конкурсів філологічного та суспільно гуманітарного циклу .

24.Спільно з головами районних методичних об'єднань вчителів розробляє зміст, форми і методи підвищення кваліфікації вчителів.

25.Надає методичну допомогу вчителям, які атестуються в поточному навчальному році, поглибленні знань теорії та методики викладання.

26.Проводить районний огляд-конкурс навчальних кабінетів.

27.Консультує вчителів з питань планування роботи та проведення занять з використання годин шкільного компоненту.

28.Надає методичну допомогу керівникам загальноосвітніх закладів щодо складання навчальних планів.

29.Проводить організаційну роботу щодо підготовки матеріалів для участі вчителів в конкурсі "Вчитель року".

30.Надає методичну допомогу у проведенні шкільних предметних олімпіад, організовує проведення районних олімпіад, аналізує їх результати, надає методичну допомогу у підготовці до обласних олімпіад.

31. Секретар колегії відділу освіти.

32.Надає методичну допомогу щодо викладання української мови і літератури, історії в класах суспільно-гуманітарного, філологічного профілю.

32.Проводить індивідуальні та групові консультації щодо викладання предмету в профільних групах.


Ознайомлена

”___”__________200__ р.

_____________________

Схожі:

Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету Наголюк Н. М
Визначає мету та головні напрями роботи з педагогічними кадрами; планує її на основі даних діагностування
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету Пастернак О.І
Визначає мету та основні напрями роботи з учителями математики та фізики, в тому числі планує її на основі діагностичних даних про...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету – Міщук І. С
Здійснює контроль за законністю, правильністю та своєчасним виданням наказів з кадрових питань у відділі освіти та подання їх у ЦБ...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету Баліцька Н. К
Визначає мету та основні напрями роботи з учителями хімії, біології, географії, образотворчого мистецтва, в тому числі планує її...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету Пацалюк В. З
Контролює дотримання чинного законодавства з питань охорони праці в загальноосвітніх навчальних закладах району, виконання працівниками...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодичні рекомендації щодо оформлення матеріалів перспективного...
«викладач-методист», «вчитель-методист», «старший вихователь», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист»
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconУкладач: Горбенко Л. Г., методист Шполянського райметодкабінету, с. 55, 2011
У збірці подано нормативні документи, які регламентують діяльність шкільної бібліотеки. Детально розглянуто технологію роботи шкільної...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconУкладач: Горбенко Л. Г., методист Шполянського райметодкабінету, с. 55, 2011
У збірці подано нормативні документи, які регламентують діяльність шкільної бібліотеки. Детально розглянуто технологію роботи шкільної...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconМетодист райметодкабінету Лосовська Н. А
Закону України “Про дошкільну освіту”, постанови Кабінету Міністрів України №1717 від 16. 11. 2000 року щодо дошкільної освіти, розпоряджень,...
Методист райметодкабінету Петрівська Г. П iconУкраїна міністерство освіти І науки україни петрівська районна рада кіровоградської області
Володимирівка, Петрівського району, вул. Леніна, 51,тел.(05237) 9-42-94,e-mail
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка