План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р
Скачати 40.41 Kb.
НазваПлан заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р
Дата конвертації19.03.2013
Розмір40.41 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы
ПЛАН ЗАХОДІВ

Бібліотеки української літератури

НА ЛЮТИЙ 2009 р.
2 лютого, понеділок. 17.00. Читальна зала

Рік рівних можливостей. Відкритий урок комп'ютерної грамотності дають бібліотекарі БУЛ: консультації для початкуючих користувачів.
3 лютого, вівторок. 18.30. Велика зала

Літературно-музичний вечір "Тарас Шевченко в житті та творчості". Виступають учасники студії "Мелодія" (художній керівник С.Л. Барсукова). Книжково-ілюстративна виставка "Тарас Шевченко як художник".
5 лютого, четвер. 18.00. Читальна зала. Абонемент

Наша Гоголіана. До 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя. " Чи знаєте ви українську ніч..?" Вікторина на краще знання творчості письменника періоду створення ним українських повістей. Бланки з запитаннями та умовами проведення вікторини читачі можуть взяти в бібліотеці на кафедрах читальної зали та абонемента.
^ 6 лютого, п'ятниця. 17.00. Читальна зала

Наша Гоголіана. До 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя. У циклі книжкових виставок і літературних читань: "Українські письменники гоголівської епохи" (Є. Гребінка, П. Гулак-Артемовський, Л. Боровиковський, В. Забіла, А. Метлинський).
^ 7 лютого, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма з циклу "Культура і мистецтво України. Духовні скарби". Документальний фільм "Спогад про Україну": Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського. Виробництво "ENGORE Productіons Іnc. США", 1993 р.
^ 10 лютого, вівторок. 18.30. Велика зала

Авторський музично-поетичний вечір Володимира Яценка "По нотах, полотнах і сторінках", присвячений українському композиторові Всеволодові Олександровичу Задерацькому (1891-1953). Беруть участь Михайло Червінський (скрипка), Олександр Райхельсон (фортепіано).
^ 11 лютого, середа. 17.00. Читальна зала

Російська україніка з фонду БУЛ. Представляємо видання української діаспори в Росії. Презентація літературно-публіцистичного альманаху українського клубу м. Златоуст Челябінської області "Червона калина" (автор-укладач Лідія Кобзар-Шалдуга").
12 лютого, четвер. 18.30. Велика зала

Зустріч із артистом. Микола Вілянский, актор українського театру м. Миколаєва, представляє концертну програму "Я люблю вас — Люди" .
13 лютого, п'ятниця. 17.00. Читальна зала

"І басни Крылова, і Глібова байки...". Книжкова виставка, літературні читання, присвячені

240-й річниці від дня народження Івана Андрійовича Крилова (1769-1844), російського письменника, байкаря, його впливу на творчість українських майстрів жанру байки.
^ 14 лютого, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма з циклу "Українська класика на екрані". Показ художнього фільму "Для домашнього огнища " за мотивами повісті Івана Франка. У ролях: Богдан Ступка, Анатолій Хостикоєв, Богдан Бенюк... Режисер Борис Савченко. Кіностудія імені О. Довженка, 1992 р.
17 лютого, вівторок. 18.30. Велика зала

Музична вітальня. Вечір гітарної музики. Концерт "Учитель і учні". Виступають учні музичних шкіл ім. Гнесіних та ім. В.І. Мураделі.
18 лютого, середа. 18.00. Велика зала

Вечір памяті Героя Росії Олега Зобова. Вхід за запрошеннями.
18 лютого, середа. 18.30. Конференц-зала

Клуб "Пісенні вечорниці". Зустріч із артистами ансамблю етнічної музики "Край" (автентичне виконання українських народних пісень). Презентація відеоконцерту-караоке "Сядьмо, будьмо, заспіваймо!". Огляд музичної літератури з фонду БУЛ.
^ 19 лютого, четвер. 18.30. Велика зала, конференц-зала

Урочистий вечір Кіровоградського земляцтва, присвячений 75-річчю Кіровоградської області та 65-річчю звільнення Кіровограду від німецько-фашистських загарбників.
19 лютого, четвер. 18-30. Велика зала

До 5-річчя Гуманітарного центру Ірини Соб`яніної. У програмі:

- художня виставка "Від учителя до учня",

- сімейний культосвітній абонемент "У минуле й навспак",

- презентація дитячого настільного театру-конструктора (1950-і роки, автор — Заслужений архітектор І.В. Руновський),

- концерт.
^ 20 лютого, п'ятниця. 17.00. Абонемент

"Дві мови, що нас ріднять...". Книжково-ілюстративна виставка, огляд літератури, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Експонуються рідкісні видання з фонду БУЛ українською та російською мовами, словники, посібники для вивчення цих мов.
21 лютого, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма до Дня захисника Вітчизни. Показ художнього фільму "Розвідники" за участю Івана Миколайчука. Кіностудія імені О. Довженка, 1968 р.
24 лютого, вівторок. 18.00. Читальна зала. Конференц-зала

"Вони боролися за Батьківщину". Книжково-ілюстративна виставка, огляд літератури, відеопрограма, присвячені Дню захисника Вітчизни.
24 лютого, вівторок. 18.30. Велика зала

Музична вітальня. Вокальний вечір "Надія Забела-Врубель і Соломія Крушельницька". Проводить музичне творче об'єднання "Русский салон". Виступають Маргарита Раєвська (сопрано), Ольга Єфремова (фортепіано).
^ 25 лютого, середа. 15.00. Конференц-зала

Наша Гоголіана. До 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя. Презентація конкурсу дитячих малюнків "Україна очами Гоголя і юних художників Москви" (ілюстрації та малюнки за мотивами циклів повістей "Вечори на хуторі біля Диканьки", "Миргород", повісті "Тарас Бульба") на приз державного закладу культури м. Москви "Бібліотека української літератури". Із запрошенням читачів-батьків, представників шкіл і дитячих художніх студій.
^ 26 лютого, четвер. 15.00. Велика зала

Клуб "Зірка Вернадського". Обговорення актуальних проблем морального та фізичного здоров'я сучасної людини у світлі вчення В.В. Вернадського про ноосферу
27 лютого, п'ятниця. 18-00. Велика зала

Наша Гоголіана. До 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя.

Вечір веде заслужена артистка Росії Ольга Георгіївна Фомічева. За інформаційної підтримки "Народного Радио" .
28 лютого, субота. 15.00. Конференц-зала

Відеопрограма з циклу «Духовні скарби України». Показ фільму "Фольклорні джерела української пісенної естради": співають народний артист України Іван Попович та інші популярні сучасні виконавці.
28 лютого, субота. 14-00. Концертна зала

Нашим гостям – Товариству білоруської культури ім. Франциска Скорини – виповнюється 20 років. Ювілейний вечір.

Схожі:

План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р
День Масниці для дітей. Історія свята Масниці на Русі: мультимедіа-презентація "Християнство Київської Русі та слов'янські звичаї...
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р icon«Робота публічної бібліотеки з популяризації сучасної української літератури»
«Сучасна українська література. Електронні бібліотеки української літератури» (лекція-презентація)
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на травень 2009 р. Протягом місяця
Подорож у часі", присвяченій 200-річчю від дня народження письменника. Видання з фонду бул представлені на початку галереї (праворуч)....
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconЗаходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р
День народження Гоголя. Покладання квітів на могилу М. В. Гоголя від читачів І співробітників Бібліотеки
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури Жовтень 2006 р Бібліотека...
Круглий стіл «І близький, І дорогий нам». Зустріч читачів, співробітників Бібліотеки з членами громадської Ради з пропаганди творів...
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconКонкурс-захист проектних робіт проводиться рмо вчителів української...

План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури у жовтні 2009 р
Міжнародний день музики. Концерт фортепіанної музики, присвяченої 105 –річчю від дня народження видатного піаніста В. С. Горовиця...
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconПлан заходів бібліотеки на червень 2009 р
Подорож у часі", присвяченій 200-річчю від дня народження письменника. Видання з фонду бул представлені на початку галереї (праворуч)....
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconПлан заходів щодо відзначення
Учителі української мови та літератури Шаповал І.І. (класний керівник 6-а класу), Закутна В. М. (класний керівник 8-а класу)
План заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р iconОбласний інститут післядипломної педагогічної освіти Відділ української...
Напишіть твір-роздум дискусійного характеру на одну з тем: *Чи для всіх школярів уроки фізкультури є необхідними? *Навіщо вивчати...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка