Національна революція український порятунок
Скачати 36.19 Kb.
НазваНаціональна революція український порятунок
Дата конвертації07.03.2013
Розмір36.19 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы

Національна революція - український порятунок


Там, де є соціальна несправедливість, порятунок шукатимуть в марксизмі. Від національної несправедливості позбавить націоналізм. Українцям пощастило жити в умовах відсутності будь-якої справедливості. Вихід один - національна революція. Вона знищить систему зла, що поєднала американський бургер і російську горілку та стелить замість скатертини синьо-жовтий прапор.

Українські військові бази розташовані в Криму, наші ракети влучають в російські літаки, радарні комплекси України користуються великим попитом серед дружнього мусульманського народу, насильницької українізації боїться вся Європа, все це безумовні здобутки нашої незалежності.

Проте, на загал, оптимістичну картину псують такі моменти, як скорочення населення Держави, жалюгідна оплата праці, корупція, починаючи від платного санвузла, закінчуючи президентом. Неканонічне псевдо-православне угруповання московський патріархат тероризує українців, захопивши безліч храмів. Книг в Україні видається менше ніж під час голодомору. Село залишається “ущербним”, місто - дефективним. І взагалі, єдина вільна від тоталітарної системи зона -Чорнобильська.

Ситому заходу Україна потрібна тільки, що б дражнити голодну Росію. “Їхня” демократія і лібералізм в купі з нашим пофігізмом шкоди принесли стільки ж, скільки взаємовигідне партнерство з російським бізнесом.

А хто відстоює інтереси народу?! Ліві - група пенсіонерів-фантастів, які хочуть, щоб вчорашній день настав завтра. Їхні депутати базікають про права трудящих роз”їзжджаючи на урядових машинах. Праві - об”єднання колишньої партноменклатури, невдалої бізнес еліти та жменьки полум”яних патріотів, що виконують роль горіхової присипки на морозиві. Зверху натуральний продукт, а далі суцільний мороз у вафлях. Вони волають про загибель української мови, кризу національної ідеї, однак з великим ентузіазмом приймають подачки від “нашої” влади, першопричини цієї кризи. Саме ці напів-патріоти найбільше дискредитують ідею вільної України.

Центристи в Україні - всі, кого нинішня система влаштовує. Це - ті, хто при владі, біля влади, ті, хто краде завдяки їй та навозні мухи, їм завжди комфортно.

Рухатись вперед можна двома шляхами: еволюційним та революційним. Еволюція, в наших умовах, означатиме логічне продовження соціальної та національної трагікомедії. Студенти остаточно перетворяться на отару овець, яких стрижуть під час сесії. У них є свої пастухи, вони виводять їх на мітинги, не пояснюючи суті, диктують умови навчання не питаючи їхньої думки. Ми і сьогодні маємо картину, коли по всьому Світі студенти - найпередовіший загін всіх форм національної та соціальної боротьби, а у нас - це політичні валянки суспільства.

За еволюційним варіантом у народу взагалі відберуть право голосу, зарплату відмінять як недемократичний елемент, армію розпустять на відпустку за власний рахунок, олігархію назвуть синонімом лібералізму, українську мову оголосять ознакою ісламського тероризму. Перелік можна продовжувати. З точки зору формальної логіки, еволюція для української нації веде в нікуди.

Залишається - революція. Різна в своїх формах, вона покликана фундаментально змінити стан нації. Знищення злочинної системи, викорінення комплексу меншовартості та політичної фригідності в українцях, наповнення незалежності Великим змістом, справжня свобода нації. Все це принесе національна революція. Так, саме національна! Не соціалістична, бо боротьбу поведуть представники всіх класів і верств, як складові української нації. Не буржуазна, бо буржуї зараз при владі. Українська революція якщо і буде, то тільки національною. Історія свідчить, що економічними злиднями пересічного українця підбурити на боротьбу майже не можливо. Тільки нові чисті ідеали могутньої нації, що їх будуть проповідувати сильні люди Великої віри зможуть розворушити моральнозголодніле тіло українського народу. Тоді він пограє своїми сталевими м”язами і стисне по- сільському великий кулак на горлянці покидьків, які змушують страждати цілу Націю.

Нова боротьба стане логічним, а головне дієвим продовженням боротьби минулих поколінь українців за права та свободу. Нація відродиться і перетвориться з сірої деградуючої маси на велику родину вільних і сильних людей.

Революція і революційні дії, це не обов”язково збройна боротьба, хоча українці в потрібний момент мусять без вагань вдатись до неї. Українська національна революція покликана пробудити народ, зруйнувати кайдани інформаційної брехні, денаціоналізації, соціального рабства. Революція дає чітку мету - національну та соціальну справедливість, дає ворога - систему, як механізм гноблення та ті внутрішні і зовнішні сили, що її підтримують. Ворогом є також будь-яка антиукраїнська сила та будь-яка псевдоукраїнська сила, що говорить про захист Нації, але нічого для цього не робить.

Долучення до боротьби не дасть матеріального задоволення, не буде великого публічного та політичного престижу. Однак українець, що поринає у світ національної революції, отримує цінності набагато вищі: Великий сенс життя, політичних братів, українець знаходить себе. Ніщо так не звеличує людину в своїх очах, як усвідомлення того, що вона є борцем за ідеали справедливості і робить це не тільки для себе, а для багатомільйонної Нації. То ж вперед, до великої мети! Нас чекає Українська національна революція!

Андрій Юсов
Українське братство
27 жовтня 2002 року


Схожі:

Національна революція український порятунок iconО. В. Михайлюк "українська революція" чи "російська революція на україні"?
Грані. Науково-теоретичний І громадсько-політичний альманах. – Дніпропетровськ, 2000. – №5 (13). – С. 70-76
Національна революція український порятунок iconСтепан Бандера : Українська національна революція, а не лише протирежимний резистанс
Головний фронт боротьби проходить на Українських Землях. На закордонних теренах існує його продовження, скрізь діє націоналістичний...
Національна революція український порятунок iconКосмос український – павло попович (1930-2009) 7 августа 2010 12: 42: 18
Перший український космонавт стартував у космос 1962-го, а не 1997-го! Українці – треті (після росіян та американців)
Національна революція український порятунок iconУкраїнський одяг. Олекса Воропай
Приступаючи до розмови про український народній одяг, ми розглянемо ті фактори, що мали І мають вплив на формування народнього побуту...
Національна революція український порятунок iconЄдиний порятунок
Одного дня у великому місті багато людей: чоловіки, жінки І молодь, стояли черговими рядами
Національна революція український порятунок iconРоберт вільям сітон-вотсон І українська революція
Львівський національний університет імені Івана Франка, кафедра історії слов’янських країн
Національна революція український порятунок iconЖиття… Ви задумувалися, що таке життя?
«вітрильників» втрачають свої крила І зі зламаними щоглами-долями тонуть без надії на порятунок
Національна революція український порятунок iconСш урок №6 у господа порятунок 1-7 листопада
Йона 2: 10 а я голосною подякою принесу Тобі жертву, про що присягав я, те виконаю. Спасіння у Господа!
Національна революція український порятунок iconРодинне свято «Тільки родина, як зірка єдина,- твій порятунок, надійний причал»
України; виявляти інтереси, захоплення І вподобання кожної сім’ї, бажання примножувати родинні традиції
Національна революція український порятунок icon§ Удосконалення соціальних відносин в Україні. Особливості соціальної...
Український вибір залежить від економічних, політико-правових факторів, а також від громадської думки І стану суспі­льної свідомості...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка