Зв іт про проведення декади з математики
Скачати 70.83 Kb.
НазваЗв іт про проведення декади з математики
Дата конвертації15.03.2013
Розмір70.83 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Математика > Документы
Звіт про проведення декади з математики.

Декада з математики була проведена з 10.12.2012р . по 21.12.2012р., з метою розвитку інтересу учнів до даного предмету, логічного мислення та самостійності, встановлення між предмети зв’язків , розширення і поглиблення знань і вмінь учнів з математики, виховання згуртованості, поваги до товаришів, до їхньої думки, створення умов, що сприяють формуванню успішної особистості. Заздалегідь був складений план проведення декади та створені ініціативні групи учнів в кожному класі, які заздалегідь отримали консультацію по організації та змісту заходів.

Кожен клас мав свою залікову книгу учасників математичної декади, в якій фіксувалися прізвища учнів, бали за участь в заходах з метою контролю рейтингу класу та визначення найактивніших учасників. У вестибюлі школи був встановлений тендер, а якому з однієї сторони розміщувалося барвисте оголошення про початок декади «», а на іншій – план проведення декади, назви днів (кожен день мав тематичну назву), загальна залікова книга учасників математичної декади , де кожного дня оргкомітет вносив бали за учать, умови проведення окремих конкурсів.

Завдяки оргкомітету декади (учні 5-11 кл.: Курбанову Г., Ногтєву М.,Тахтаровій К., Коновалової Л., Фоменко К., Коношенко В., Бесчекової К., Барканіної Н., Косицького І., Ларіну М.) школу було оформлено стінними газетами, плакатами з цікавою, корисною, пізнавальною інформацією.

10.12.12 -

c:\users\администратор\pictures\математика\giochi-matematica.jpg


День великих відкриттів.

**На урочистій лінійці учні були ознайомлені з планом заходів проведення декади. На великій перерві звучала

радіогазета (читались вірші, присвячені математиці, та пісні, в яких присутні математичні значення).

**На стіннівках, що знаходились у вестибюлі, були відомості про відомих математиків,їх вислови, інформація про те, хто і коли придумав та вперше використав знак квадратного кореня, кому в десятковому дробі, знак безкінечності, дробову риску, таблицю множення і т.д. А також були присутні стіннівки з різними видами кросвордів, ребусами та ін.


11.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\les_mathematiques.jpg


День обчислень.

**Конкурс стіннівок «Презентація класів у стилі математики» .

Кожен клас представив назву свого класу з математичної точки зору (Н-д.: 5-Б це ). Оригінальна ідея презентації була у

9-А класу: діти не тільки назву свого класу, але й порядок розташування парт в класі записали через математичні вирази, причому у всіх записах використовувалась цифра 9. За що й отримали додаткові бали в рейтинг класів.

**Конкурс «100/5» . Учням 5-11 класів було запропоновано за 5 хвилин розв’язати 100 прикладів на знання таблиці множення.

За результатами зробили висновок, що найкращі знання мають учні 8-А класу (І місце), 9-А (ІІ місце), 6-А (ІІІ місце). Добрі результати показали учні 5 класів. Діти, що виконали завдання безпомилково та найохайніше отримали додаткові бали до рейтингу класу.


12.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\backpack3.jpgДень без «2».

Для створення «ситуації успіху» вчителями математики цей день був оголошеним «днем без двійок». Жоден учень в цей день не отримав «двійку». 

**Брейн-ринг «Логічна математика». Участь приймали учні 6-7 класів. Команди були підготовлені : мали назву, девіз, привітання суперникам та емблеми команд математичного характеру. Гра була послідовна, пізнавальна та активна. Учні показали достатній рівень розвитку логіки. Переможцями стали учні 7-А класу.

**Конкурс стіннівок – загадок. Від кожної команди - учасника презентувалась загадка різного характеру (відгадка у вигляді аплікації з геометричних фігур). Найяскравішою була стіннівка

8-А класу.


13.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\shkola.gif


День перемог.

**Відкритий позакласний захід «Математичне ЄВРО» , що проводився вчителем математики Сємак О.П. в паралелі 5 класів запам’ятався яскравістю, змістовністю та відеороликами про красиві та архітектурні місця таких країн як Англія, Франція, Швеція та місто Донецьк. Команди від класів мали назви, девізи за футбольною тематикою. Команда 5-А класу підготувала привітальну пісню вболівальникам та суперникам, а вболівальники 5-Б класу намалювали яскраві плакати для підтримки та поговірку як справжні фани. І лише з різницею у 1,5 бали перемогли учні –А класу.


14.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\ege-2009_clip_image004.jpg


День звершень.

**Загальношкільна вікторина «Математичні фокуси».

Всім учасникам декади з математики було запропонована вікторина. Листи з відповідями треба було помістити в скриню до 14.00., тим самим збільшити кількість балів у рейтингу між класами.

**Урок рольова – гра з алгебри у 7 класі «Рівняння» був проведений вчителем математики Жлобінською О.І. на високому науково методичному та організаційному рівні. Протягом уроку вчитель спонукав о активної співпраці, що сприяло кращому повторенню матеріалу з теми «Рівняння»


17.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\12888291.jpg


День Геометрії.

**Відкритий урок «“Сім чудес світу”. Урок – подорож в 8-А класі був проведений вчителем математики Сємак О.П. на достатньому рівні, інформація була змістовна, конструктивна,

Були викорстані міжпредметні зв`язки та цікава якісна презентація

**Виставка робіт «Цифри у моїй фантазіїі». Учасникам було запропоновано «оживити» цифри, скласти мини-розповіді або казки про цифри та створити малюнки до найцікавіших епізодів.

18.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\40830106.jpg
День краси по - математичному.

**Конкурс стіннівок «Математичний годинник» показав на високому рівні знання арифметичних дій відповідно рівня класу. Креативно до виконання завдання підійшли учні 5-А класу: цифри на табло годинника позначалися не просто результатом арифметичних дій, а були відповідями до цілих задач та складних рівнянь, а учні 9-А класу скрізь використали цифру 9.

**Конкурс на кращий альбом графіків функцій в одинадцятому класі показав рівень вміння будувати графіки різних функцій на високому рівні та знання їх властивостей, А деякі учні, побудувавши ці функції в одній системі координат, створили цікаві узори та геометричні форми.

** Учень 6-А класу Курбанов Г. підготував міні-презентацію за темою «Краса по - математичному у нашому повсякденному житті»

19.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\20110122_mathsteach.jpg


День Алгебри.

**Математична гра «У пошуках скарбів» проводилась між командами учнів 5-х класів. Захід проводився з використанням мультимедійної дошки, що дозволило провести з дуже високим рівнем зацікавленості учнів та їх практикуванню роботи з такою дошкою.

**Конкурс цікавих задач «Хто більше?» (задачі про злих викладачів) не залишив нікого байдужим. Задачі були підібрані на рівні тематики 5-7 класів, що дало можливість приймати участь і самим слабким учням 8-9 . Та за повнотою, кількістю правильно розв’язаних задач та їх оформленням найбільшу кількість балів отримав 9-А клас.

**Учні 11-А класу Коношенко В. та Бесчекова К. підібрили цікаві задачі на логіку та з використанням стародавніх одиниць вимірювання та оформили їх малюнками.

20.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\post-88874-1285701917_thumb.jpg


День юного архітектора.

**Конкурс юного архітектора-інженера. На початку декади учням було запропоновано розробити проект і потім створити деякі об’єкти з об’ємних геометричних моделей. Команди працювали злагоджено, як єдине ціле: одні розробляли проект, другі вирізали розгортки, треті робили об’ємні фігури (куби, прямокутні паралелепіпеди, конуси, циліндри і т.д.

Загалом конкурс мав великий успіх і зацікавленість спостерігачів. Фантазії учнів подарували нам казковий замок

( 7-А клас) , симпатичного їжачка (5-Б), кокетливого котика

(9-А), льдову піраміду (6-А клас), червоного та блискучого робота ХХІ століття (8-Б клас).


21.12.12 –

c:\users\администратор\pictures\математика\1330663510_logo_doom.jpg


День результатів.

**Підведення підсумків відбулося на святковій лінійці, яка завершала декаду з математики. Підбивши всі результати класів- учасників оргкомітет з комісією викладачів математики,

прийняли рішення нагородити почесними грамотами учнів 9-А класу за зайняте І місце, 5-Б клас - ІІ місце, 6-А та 7-А класи розділили ІІІ місце; учням 5-А, 8-А, 8-Б, 10-А, 11-А- подяка за участь. А також за результатами залікових книг, що заповнювалися капітанами класів-учасників, 42 учні 5-11 класів отримали «Посвідчення учасника декади з математики» та книги по міжнародному математичному конкурсу «Кенгуру»


Основні цілі та завдання декади були повністю досягнуті. Різноманітність заходів, розвивального, пізнавального та виховного характеру, мала великий вплив на учнів, розвивала інтерес до вивчення та стимулювання творчої (креативної) роботи учнів та вчителів.

Схожі:

Зв іт про проведення декади з математики iconВідділ освіти Петровської районної в м. Донецьку ради
План проведення декади математики
Зв іт про проведення декади з математики iconПлан проведення декади фізико математичного циклу предметів (03. 12 18. 12. 2012р.) №

Зв іт про проведення декади з математики iconЗвіт про проведення тижня математики
З 28 січня 2013року по 01 лютого 2013 року в дптнз «Соснівський професійний ліцей» проводився тиждень математики
Зв іт про проведення декади з математики iconМатематична декада
Аналіз проведення декади фізико – математичного циклу предметів, що проходила у зош №75 в період з 03. 12 – 18. 12. 2012 року
Зв іт про проведення декади з математики iconПлан проведення декади історії в Іванівському нвк 18. 02. 2013-28. 02. 2013 року

Зв іт про проведення декади з математики iconАналітична довідка про підсумки проведення декади початкової школи
Згідно з Планом роботи школи, з метою підвищення фахової майстерності вчителів, обміну досвідом з 25. 02. 13 до 01. 02. 13 в школі...
Зв іт про проведення декади з математики iconПрограми з математики (2-4 клас) пояснювальна записка цілі навчання математики
Цілі навчання математики. Курс математики початкової школи є складовою частиною курсу математики спеціальної загальноосвітньої школи...
Зв іт про проведення декади з математики iconЛінійка присвячена дню відкриття тижня математики
Наказ по Іскрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів від 15. 03. 2013 року про проведення тижня математики: «весела математична...
Зв іт про проведення декади з математики iconПлан проведення тижня математики в Шаринському нвк понед
Проведення клубу веселих винахідливих математиків «Арифметична прогресія»для учнів 10-11 класів
Зв іт про проведення декади з математики iconОсобливості підготовки учнів до зно з математики
Успішне виконання учнями завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики спирається, перш за все, на успішне засвоєння ними...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка