Конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний конкурс “
НазваКонкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний конкурс “
Дата конвертації04.05.2013
Розмір50.2 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Математика > Конкурс
Міжнародного математичного конкурсу “ Кенгуру – 2011”
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний конкурс “ Кенгуру ” проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” ("Кенгуру без кордонів") під егідою ЮНЕСКО на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.


^ 1. Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).
Адреса центрального оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700, e-mail: kangaroo@lpml.com.ua.; www.kangaroo.com.ua .


До повноважень Центрального оргкомітету належить:
· вирішення питань щодо проведення конкурсу, обробки бланків відповідей учасників, відзначення переможців, оприлюднення результатів;
· інформування Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” та освітян України про результати конкурсу;
· формування пакету пропозицій до Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” для проведення конкурсу “Кенгуру” в наступному році;
· делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двосторонньої угоди;
· вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників, підготовка навчально-методичних посібників.


^ 2. Участь у конкурсі
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності.


Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цієї школи.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви не пізніше 12 лютого 2011 року.

^ Конкурс проводиться в шести вікових групах:

МАЛЮК 2 - для учнів 2 класів;
МАЛЮК 3-4 - для учнів 3 – 4 класів;
ШКОЛЯРИК - для учнів 5 – 6 класів;
КАДЕТ - для учнів 7 – 8 класів;
ЮНІОР - для учнів 9 – 10 класів;
ВИПУСКНИК - для учнів 11 класів.
Рекомендована благочинна пожертва складає 10 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 10% зібраних пожертв може призначатися для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.


3. Порядок проведення конкурсу
Конкурс проводиться в один день 17 березня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
У разі неможливості проведення конкурсу по області в робочий день обласні оргкомітети за дозволом Центрального оргкомітету можуть перенести проведення конкурсу на неділю 20 березня.
Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.
Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 квітня 2011 року.
Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.
Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску.
Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.
Усі вчителі, що проводять конкурс у даному навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами. У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки.
Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.
Учасники конкурсу сидять за партами по одному.
Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.
Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові;
Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.
Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою “Кенгуру”.
Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.
Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.
Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються до 1 вересня 2011 року у Центральному оргкомітеті, після чого утилізуються.
З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу Центрального організаційного комітету з проведення конкурсу в Україні.


4. Зміст і структура завдань
Завдання для учасників цьогорічного конкурсу запропоновано та затверджено Міжнародною асамблеєю асоціації “Кенгуру без кордонів” у м. Тбілісі (Грузія).
Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних. Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.
До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.


^ 5. Оцінювання результатів
На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.


Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.

^ Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів – 60 балів; для учнів 3 – 4 класів – 96, для учнів 5– 11 класів – 120 балів.

^ Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

6. Відзначення учасників конкурсу
Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.
Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагороджені сертифікатами «відмінний результат» та «добрий результат» відповідно до наступного порядку:
1/8 учасників конкурсу відзначається сертифікатом «відмінний результат» та 3/8 учасників конкурсу - сертифікатом «добрий результат».
Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.
Центральний оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.
Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається до управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Схожі:

Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconВінницький обласний інститут післядипломної
Повідомляємо, що на виконання наказу Міністерства освіти І науки України від 24. 05. 2000 №149 "Про участь школярів України у Міжнародному...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconМатематичний конкурс «кенгуру» Ст. 2 Як ми прибирали шкільне подвір’я Ст. 2
Нашу школу можна порівняти з окремим живим організмом. У ній, як у мурашнику, постійно гуде, ворушиться, бігає, гомонить І, звичайно,...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconУрок-подорож «Вправи на всі дії з десятковими дробами»
Математичний конкурс «Mens matematikus in corpore sano» (Математичний розум в здоровому тілі)
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconК онкурс відеопоезії «cyclop» оголошує про початок прийому робіт!
Міжнародний конкурс відеопоезії «cyclop» 2013. Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 15-го жовтня 2013 (включно)
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconКонкурс "Найкращий молодий науковець Харківщини" Наука / Третій обласний конкурс "
До участі у конкурсі допускаються молоді науковці (дипломовані спеціалісти, кандидати та доктори наук), студенти вищих навчальних...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconКонкурс з українознавства «Патріот»
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconКонкурс „Знавці художнього мистецтва”
...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconПоложення про районний конкурс юних гумористів
Для участі у конкурсі учасник подає оргкомітету конкурсу заявку на участь у конкурсі по кожній номінації окремо за підписом директора...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconКонкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори...
Бобер ” проводиться в Україні спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”) на базі cпеціалізованої...
Конкурсі \"Кенгуру\" ” Міжнародний математичний конкурс “ iconУ конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2-11 класів загальноосвітніх...
Вас про проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та Міжнародного конкурсу фотографій «Математика І планета Земля»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка