Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки




Скачати 41.34 Kb.
НазваУрок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки
Дата конвертації13.05.2013
Розмір41.34 Kb.
ТипУрок
uchni.com.ua > Математика > Урок

Урок-гра 4

Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки

Мета. Розвивати в учнів вміння спілкуватися, висловлювати свою думку,

давати повну відповідь на запитання; вчити грамотно, логічно,

послідовно формулювати думки та поєднувати їх у зв'язному

викладі, правилам поведінки під час гри, працювати однією

командою; виховувати дружелюбність, повагу до інших, любов до

рідної мови.

Обладнання. Казкова книга, казка «Колобок», карта із завданнями,

малюнки казкових героїв: Колобка, Зайчика, Вовчика, Ведмедика,

Лисички.

^ Тип уроку. Урок перевірки та корекції знань.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Учитель усміхається,

Урок наш починається.

Голівки всі схиляються,

Школярики стараються.

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

  • Ми вже з вами добре знаємо казку…”Колобок”

  • На сьогодні нам з вами Тітонька Сова підготувала карту із завданнями які потрібно виконати, щоб добратися до нової казки. Ви ж хочете дізнатися що там далі?

  • Тоді починаємо.

Вчитель вивішує на дошку карту зі завданнями.

ІІІ. Робота над темою уроку.

  • З чого починається наша казка? (Відповіді дітей)

  • Давайте почнемо наші завдання із слів „ І покотився Колобок на галявину”.

А там зупинка "Співоча".

  • Що означає „Співоча”?

  • Так, нам потрібно заспівати пісеньку. Давайте згадаємо пісеньку Колобка.

Я по засіках метений,

Я на яйцях спечений,

Я від діда втік,

Я від баби втік,

І від тебе втечу.
— Молодці! Покотився Колобок далі і опинився на…

^ Галявині " Чистомовок".

  • На нашій галявині живе Зайчик. Ви знаєте, хто це такий?

  • Він хоче щоб ви прослухали чистомовку і розказали її один одному.

Ок-ок-ок – я веселий Колобок.

Оки-оки-оки – маю я рум’яні щоки.

Ік-ік-ік – я від баби і від діда втік.

Ри-ри-ри – ти, будь ласка, повтори.

Побіг Колобок далі.

^ Галявина "Небезпечна".

  • Нам потрібно провести Колобка безпечною стежиною до наступної зупинки.




Галявина "Весела".



^ НЕВВІЧЛИВИЙ ВЕДМІДЬ

Жив собі ведмідь-гультяй,

Знав єдине слово «Дай!».

— Дай-но меду! Дай малини!

Дай і риби і калини!

— Ну й неввічливий Бурмило! —

дорікали крокодили. —

Чи ж тобі завчити важко

Чарівні слова «Будь ласка»?!



  • Чому ведмідь був неввічливим?

  • А які слова ввічливості знаєте ви?

Галявина „Спортивна”

Фізкультхвилинка.

Треба, діти, дружно встати і розминку розпочати.

Раз — підняти руки вгору, два — нагнутися додолу.

Три, чотири — прямо стати, будем знову починати.

Руки в боки, руки так, руки вгору, як вітряк.

Вище руки підніміть і голівки нахиліть.

Нахил вліво — раз, два, три.

Нахил вправо — раз, два, три.

Нахилились, розігнулись, кругом себе повернулись.

Раз присядьте, два присядьте І за парти тихо сядьте.

  • Побіг Колобок далі.

Галявина "Плутанина".

  • Це галявина загублених букв.

  • Скажіть, яку букву ви вже вивчили?

  • Знайдіть цю букву і зафарбуйте її червоним кольором. А якщо

зможете, то знайдіть і слова.

Галявина «Слухняних пальчиків».

  • А тепер виконаємо цікаве завдання. Візьміть в обидві руки по ручці чи олівцеві. У вас на листочку є лінія, а вам потрібно обома руками намалювати книжку (вчитель показує на дошці, а діти виконують на листочку).





ІV. Підсумок уроку.

Галявина "Дзвінкова".

— Ось ми і прийшли на нашу останню галявину.

  • Ви дуже добре потрудились, гарно і правильно відповідали на запитання. Час

нашого уроку закінчується, але не закінчується наша мандрівка Країною Знань. Сьогодні ми зробили лише невеличкий крок до неї, а попереду таких кроків ще багато.

  • А наступною казкою, буде… відгадайте.

Невеличкі дві хатинки,

В них м’які і теплі спинки.

По п’ять братиків малих

Проживає в хатках тих. (Рукавички)



Схожі:

Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок-мандрівка до країни Читанії Тема: Маленькі казки багато розуму...
Мета: поглиблювати знання учнів про казку як вид усної народної творчості; вчити визначати головну думку казки; розвивати вміння...
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок-засідання театру юного читця Тема: «По роботі й винагорода....
...
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок засвоєння нових знань (урок гра). Форми І методи: рольова гра...
Методичне забезпечення уроку: опорний конс­пект «Кислоти, солі». Інструктивні картки «Нітратна кислота», «Нітрати»
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок 5 Тема. Позакласне читання. У світі казки чарівної. Подорож казковими стежинами Мета
Обладнання. Яблука з загадками на листочках, маски казкових героїв, квітка з завданнями, виставка книжок "Українські народні казки",...
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок математики в 3му класі Математична гра «Хто швидше»
Серед засобів виховання компетентності особливе місце посідає гра. Гра це особливий вид діяльності, в якому важливим є не тільки...
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок-гра «На математичній біржі»
Тема: Таблиця множення числа Задачі на суму двох добутків. Периметр трикутника
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconГра – вікторина вихователь: Волотко О. В. 2009 – 2010 н р. Мета
Перша команда «Веселі мандрівники». Їх девіз «Завжди впе ред.». Друга команда «Юні туристи». Їх девіз -ні кроку назад.»
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок Тема. Система охолодження Урок Тема. Система мащення Урок Тема....
Опис досвіду II. Інформаційна картка
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconУрок гра. «Математика І навколишній світ» 5 клас Тема: «Дії з натуральними числами»
Нехай живуть, радують нас красою, перелітаючи з квітки на квітку, опилять їх, щоб квітів було більше І ще кращих
Урок-гра 4 Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки iconТема. Складання казки за уявою на тему «Як подорожує краплинка води.»
Мета. Закріпити вміння самостійно складати розповіді ( казки ), передаючи діалог дійових осіб; поповнити словниковий запас; ознайомити...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка