Красноармійський
Скачати 19.62 Kb.
НазваКрасноармійський
Дата конвертації21.07.2013
Розмір19.62 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Математика > Документы
Красноармійський

ясла-садок «Ластівка»
«Любіть дитинство!

Заохочуйте його ігри, його милий інстинкт.

Хто з нас не жалкував іноді за цим щасливим часом,

коли на губах завжди сміх, а в душі завжди мир.»

Жан-Жак Руссо.
Щасливе дитинство і радість – поняття неподільні. «Турбота про здоров’я – основна мета виховання. Від оптимізму, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумові здібності, віра у свої сили.» (В.О. Сухомлинський)

Система суспільного дошкільного виховання – важлива ланка в процесі формування особистості.

Перший дитячий садок у с. Красноармійське почав діяти на початку п’ятдесятих років. Завідуючою з 1955 по 1963 рік працювала Римаренко Т.Я.

У 1963 році збудували типове приміщення дитячого садка. Майже тридцять років працювала вихователем Виноградова Л.С.

З 1970 року садок почав працювати не сезонно, а цілий рік. Відвідували ясла-садок більше 130 дітей.

У 1983 році на кошти колгоспу «Зоря комунізму»розпочали будівництво типового дошкільного закладу на 90 місць і у листопаді 1984 року «Ластівка» прийняла своїх перших маленьких господарів.
«Если ты знаешь средства укрепить тело, закалить волю, облагородить сердце, изощрить ум и уравновесить рассудок, - значит ты – воспитатель. »

французький мислитель Шарль Летурно

Довгий час працювали вихователями Хоменко О.К., Міщенко В.П., Пятаченко Г.А., Кулікова Н.А., Ігнатенко А.О., Білан Г.О., Шустова Г.М..

З 1983 року працює вихователем
Все своє життя присвятили догляду за дітьми, створенню домашнього затишку представники обслуговуючого персоналу ^ Коваленко М.П., Косован В.Л., Кіхтенко Н.Ф., Ольхова О.Ф., Глинянська Г.С., Глинянська М.А., Щуренко В.Г., Пелипас Н.І., Цибулька Л.М.

На зміну ветеранам прийшла молодь.
Та всіх нас єднає одна мета – гармонійний розвиток дітей, створення належних умов для навчання і виховання. А це можливо лише у співпраці з людьми. Яким не байдужа доля дітей.

У період з 2000 по 2008 рік завдяки допомозі з боку металургійного комбінату імені Ільїча, агроцеху № 6, районних та місцевих органів самоврядування, колективу батьків та працівників ясла-саду проведено газифікацію та капітальний ремонт будівлі, замінені системи опалення, водопостачання та каналізації.

У 2008 році колектив ясла-саду виграв грант облради у конкурсі міні-проектів «Добробут громади», завдяки чому здійснено реконструкцію спортивно-ігрової ділянки. У рамках проекту заклад відвідали голова Донецької ОДА Близнюк А.М., начальник управління освіти ОДА Соловйов Ю.І. та керівники району.

Схожі:

Красноармійський iconКрасноармійський навчально-виховний комплекс. Директор кнвк дубинка...
Реалізація таких завдань можлива лише при створенні ефективної системи навчання протягом життя
Красноармійський iconКрасноармійський навчально-виховний комплекс зош №10 -кнвк ХХ років...
Привхідні обставини життя формують у людині слово І думку, а крила залежності від привхідних обставин піднімають творчу особистість...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка