До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ?
НазваДо речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ?
Дата конвертації05.08.2013
Розмір47.5 Kb.
ТипВопрос


Ведуча – господиня :santnikolay.jpg

Добрий день , мої любі друзі ! Я бачу , що тут уже зібралися всі , тож можемо починати нашу святкову програму . До речі , скажіть , а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ?

Діти : Святого Миколая !

Господиня : Так , дійсно , У нас сьогодні 19 грудня - день Святого Миколая ! Сьогодні ми всі відзначаємо свято Миколи – Угодника чудотворця .

( Чути дзвоники , шум …)

Господиня : Ой ! Що це ? Що сталося ? ( В зал залітає сорока) .

Сорока:

Дзелень , дзелень , дзелень , дзелень !

Всім добрий день , всім добрий день !

Лечу сьогодні я із лісу ,

Новин несу цілу валізу .

Проснулась – в лісі вже зима ,

Проходу вже ніде нема .

Заснули скрізь сади веселі ,

Заснули в парках каруселі ,

Заснули поле , річка й гай ,

Не спить лише школярський край .

Господиня : Ти чого розскрекоталася , білобоко ? Справді Зима вже прокинулася й одягнула все навкруги в зимовий одяг . Вона навіть зателефонувала Миколаєві , допомогла йому зібрати подарунки для чемних діточок , підморозила чортикові хвоста , заморозила його різочки .І навіть зірочок попросила , щоб вказали Миколаю шлях до діток , які так його чекають .

Сорока : Ну добре , добре , переконала ти мене .Залишуся я тут ,побачу чи насправді прийде до вас сьогодні Миколай .

Господиня : Залишайся . Ось тобі кожушина щоб ти не замерзла і дивись . ( Звучить мелодія . Заходить Зірочка )

Зірочка : Всім привіт , мої гарненькі,

Я є зірочка ясненька ,

Я на свято Миколая

Йому завжди допомагаю !

Я сідаю на хатки ,

Зазираю у шибки .

Є у мене і сестриці

Мої вірні помічниці . ( Виходять Зірочки . Звучить мелодія .)

^ 1- а Зірочка : Ми – зірки ясні ,

Злетіли на землю з високості

Подивитись , як на Україні

Чекають Святого Миколая в гості .

2-а . Люба Зірочко – сестричко ,

Ніч сьогодні – чарівниця.

Нам сьогодні спатоньки

Зовсім не годиться .

3-я . Їде , їде Миколай

В український славний край .

Він несе нам мир і волю,

Незалежність , кращу долю .

4-а . Миколай – наш доброчинець ,

І для всіх в нього гостинець .

Україну він вітає ,

Про усіх діток він дбає . ( Танок Зірочок ).

До святкового залу забігає Зайчик .

Зайчик : Добрий день усім ! Які ви всі гарні ! А чому це ви всі так понаряжалися ?

Господиня: Ти , що , Зайчику , не знаєш , чи забув ? У нас же свято !

Зайчик : І не забув , і не знаю !

Господиня : Ой – ой – ой , Зайчику ! А ось діти наші знають . Хочеш послухати , яке сьогодні свято ? Сідай біля Сороки та слухай . Діти розкажіть нашому Зайчикові , яке сьогодні свято ?

( Виходить група дітей )

1-й . Ну , гаразд , Зайчику , слухай . Ось тобі книжечка у ній написано про малого Миколая . А ще послухай : Було це дуже і дуже давно , у 280 році .

Зайчик : Коли , коли , якого року ?

1-й .280-го.

Зайчик : А це більше ніж у мене пальчиків на лапках ?

^ 1-й . Більше .

Зайчик : Зрозумів !

1-й. Тоді не перебивай мене і слухай . Жив у місті Мирах , у Малій Азії хлопець Миколай . Був він сиротою , бо батьки його рано повмирали і залишили синові велике майно .

2-й. У серці Миколая була велика доброта , і він вирішив роздати своє добро бідним .Кожної ночі накладав Миколай повен мішок їжі: - м’яса , хліба , медяних паляниць , а також одягу і грошей . Непомітно від служби виходив з дому , розносив по селу та розкладав біля порогів гостинці для бідних . А вранці придивлявся із даху свого дому , як раділи бідні діти .

3-й. Старший слуга Миколая затривожився , коли побачив , що в коморах щораз стає менше припасів . «Напевно, хтось їх краде»- подумав він. Треба зловити злодія !» . І він почав щоночі слідкувати й одного разу йому вдалося зловити «злодія». Яким же було його здивування , коли він упізнав свого господаря .

4-й. Коли помер Миколай і його душа стала перед Господнім престолом , Господь спитав: «Чого бажаєш , мій Миколаю, в нагороду за добре життя на землі?» - Нічого не бажаю, тільки дозволь мені ,Боже , сходити час від часу з неба на Землю і відвідувати дітей .

5-й. Усміхнувся Господь і сказав : - Знав я яким буде твоє прохання. Тож дозволяю тобі щороку в день твоїх іменин сходити на Землю. Відтоді кожного року , в день своїх іменин – 19 грудня – Святий Миколай ходить по землі і розносить добрим дітям дарунки. ( Пісня

Господиня : А ще напередодні свята існує звичай писати листи до Миколая . Давайте послухаємо що ж попрохали наші діти у Миколая . ( Зачитується 3 – 4 листи ) Ну що , Зайчику , сподобалися тобі розповіді про Миколая ? А вам , вам , діти ? Всі сьогодні чекають подарунки від Миколая , а чи підготували ви подарунок йому ?

Номери художньої самодіяльності :

1.

2.

3.

Господиня : Мені здається , що настав час покликати Миколая ? Давайте разом дружно тричі скажемо : « Миколаю , Миколаю, ми давно тебе чекаєм !» .

( Забігає Капосниця )

Капосниця : Чого галасуєте? Кого кличете? Святого Миколая? Чого ви його завжди запрошуєте на свято , а мене ніколи ? А я сама прийшла . Не буде у вас Святого Миколая.

Господиня : Ой , хто це до нас завітав ? Щось я не пригадую , щоб ми таку гостю запрошували . Вибачайте , добродійко , а ви хто така будете?

Капосниця : Ви що не знаєте , хто я така? Та я перша красуня сьогоднішнього свята !

Господиня : Тільки різних капосниць нам не вистачало на святі .

Капосниця : Я не різна , а одна з найкращих . І всюди йду без запрошень. А що це тут скільки народу зібралося ? Може , роздають гуманітарку ? Та годі вже теревені розводити .Дозвольте вас юначе ,до танцю запросити .

( Виконується танок)

Господиня : Капоснице , годі тобі танцювати прийшов час Миколая зустрічати , подарунки роздавати .

Капосниця : Так я ж давно чекаю цього моменту . Для вас у мене сюрприз ! ( Дістає торбинку в якій несправжні цукерки. Вона пригощає ними дітей.)

Господиня : Все , біситись годі тут! Ти про капості свої забудь , Якщо хочеш залишитись Наше свято подивитись . На стілець он там всідайся І тихесенько сиди .( В цей час на сцену ставиться макет великої торбини з написом «Подарунки» .Із – за неї вибігають дівчатка –подарунки .Танок )

Дзвонять дзвоники. Заходить Святий Миколай у супроводі двох ангелочків .

Святий Миколай : Нарешті ті я дістався до вашої школи . Думав не потраплю на свято Але все гаразд . Минув багато перешкод я на шляху і приніс вам багато дарунків . Я надіюсь, що всі діти які тут були слухняні , добре навчаються . Бо дарунки оці я просто так не даю , тільки за хороші справи я розв’яжу свою торбинку . Ану , хто в цім році зробив найкраще діло , Хай стане переді мною сміло , Хто був скромний , добрий і привітний , Той одержить подарунок гідний !

( Миколай вручає подарунки ) .

Сценарій підготувала Лень В.М

Схожі:

До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconСьогодні 19 те грудня. І саме в цей день приходить до нас повне цікавих...
Що ж це за свято? Можливо, хтось із вас знає? Це свято Святого Миколая. Ви не дивуйтесь, але саме Св. Миколай називався українським...
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconШановні батьки! Сьогодні у нас радісне І чарівне свято. Ми зустрічаємо...
Шановні батьки! Сьогодні у нас радісне І чарівне свято. Ми зустрічаємо Новий рік. Хай це свято назавжди залишиться у ваших спогадах,...
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconДобрий день, любі друзі! Я рада вітати вас у нашій оселі. Які ви...
Педагог-організатор. Добрий день, любі друзі! Я рада вітати вас у нашій оселі. Які ви всі гарні, яскраві. А чого так понаряджалися?...
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconЧумак Н. А., Корнієнко Л.І
Я дуже вдячна вам, що ви запросили мене на свято. А чи знаєте ви назви моїх місяців? А що цікавого ви знаєте про моїх синочків?
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconМета: повторити й узагальнити знання учнів з вивчених тем; розвивати...
Учитель. У нас сьогодні незвичайний урок, урок-свято. А без чого не обходиться жодне свято?
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconСнарій випуску 9-х класів Звучать фанфари. Ведуча
Ведуча: Дорогі друзі! Сьогодні в нашій школі знову свято. Наші дев’ятикласники переступили дуже важливу межу, склали екзамени І одержать...
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconСценарій Останнього дзвоника
Дорогі друзі, вчителі, гості, сьогодні нас на свято ласкаво запрошує чарівна І ніжна, добра І весела Пані Дзвіночок
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconВедучий 1: є святкових днів багато
Ведучий: Сьогодні до нас на свято завітали не прості гості, а казкові герої. Зустрічаймо їх!
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconСценарій по проведенню відкриття лабораторії ікт, зразкової культури №7
Наше свято – це визначна подія в нашому навчальному закладі. І сьогодні до нас завітали поважні гості
До речі, скажіть, а чи знаєте ви, яке сьогодні у нас свято ? iconДорогі діти, шановні гості! Сьогодні у нас незвичайне свято. Його...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка