Pars officialis
Скачати 302.08 Kb.
НазваPars officialis
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2013
Розмір302.08 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2   3

Pars officialis
Прізвище вагітної: ….

Дата народження: 1971р. 15 березня
Місце проживання: м. Івано-Франківськ

….
Професія: програміст
Дата поступлення: 20 січня 2002
Діагноз при поступленні: Вагітність І, 39 тижнів. І позиція, передній вид, потиличне перед лежання. Пологи І, І період родів.
Діагноз клінічний: Вагітність І, 39 тижнів. І позиція, передній вид, потиличне передлежання. Пологи І, І період родів.
Заключний діагноз: Пологи І, вчасні в передньому виді потиличного передлежання

.

Скарги роділлі:
Помірні болі тягучого характеру в поперековій ділянці, загальну слабкість та підвищену втомлюваність, задишку при навантаженні, незначні набряки в другій половині дня.

Anamnesis vitae

^ Росла і розвивалася …. без відставань і випередження у своїй віковій групі. Вірусними захворюваннями протягом першого року не хворіла. Ходити почала в період більше року. Рахітом не хворіла, що підтверджує відсутністю у хворої аномалії з боку кісткової системи. Значних травм протягом життя які могли б спричинити подальшу екстрагенітальну патологію у вагітної не було. Протягом дитячих років і до вагітності незначно збільшена кількість підшкірної жирової клітковини. Вірусними хворобами (кір, гепатит, тиф, паратиф, гепатит, туберкульоз, краснухою, грибковими (за винятком піодермії лобка) та хворобами, що передаються статевим шляхом не хворіла. В дитинстві часто хворіла ГРВІ. Гінекологічних захворювань, травм та операцій в минулому зі слів вагітної не було.

Шкідливих звичок не має. Сімейний та алергологічний анамнез не обтяжені.

Акушерський анамнез

Менструальна функція. Менструації почалися в 12 років, встановилися відразу, тривали 3-4 дні, з інтервалами у 28 днів, не болючі, помірні. Останні місячні були 19.04.02.

Дітородна функція. Дана вагітність є першою. До настання вагітності користувалася гормональною контрацепцією („Трірегол”).

Статева функція. Статевим життям живе з 18 років. Перебуває в першому шлюбі. Болей та кров′янистих виділень під час статевого акту та після нього не було.

^ Секреторна функція. Виділення з піхви білого кольору, помірні, слизисті. Патологічних виділень не відмічає.

Гінекологічними хворобами та захворюваннями суміжних органів малого тазу не хворіла.

Об’єктивне обстеження

Загальний стан жінки задовільний, вираз обличчя звичайний, свідомість ясна. Тип конституції нормостенічний, будова скелету правильна. Температура тіла 36,8 0 С. Ріст 150 см, маса тіла 64 кг. Задовільного відживлення. Ознак перенесеного рахіту не має.

^ Шкірні покриви звичайного кольору, помірної вологості, тургор шкіри звичайний. Висипань, рубців, гіпер - та депігментацій на шкірі не виявлено (окрім сосків, ореол, та білої лінії живота). Слизові оболонки чисті, вологі, рожевого кольору. Підшкірно-жирова клітковина розвинена добре, розподілена рівномірно по жіночому типу.

^ Лімфатичні вузли, доступні пальпації, не пальпуються. Пульс на радіальних, тильних артеріях стоп, задньогомілкових артеріях справа та зліва задовільного наповнення та напруження.

^ М’язова система – загальний розвиток задовільний. Тонус звичайний.

Голова правильної форми. Волосяний покрив виражений добре, зіниці D=S. Дихання через ніс, вільне. Зуби сановані. Слизова зіву чиста, язик вологий, чистий. Вушні раковини звичайної форми, виділень з вух немає.

Шия циліндричної форми. Видимої пульсації та набухання шийних вен не спостерігається. Щитовидна залоза при пальпації без особливостей.

^ Грудна клітка нормостенічна. Надключичні ямки виражені незначно. Лопатки щільно прилягають до грудної клітки. Дихання ритмічне, з частотою 20 дихальних рухів за хвилину. Дихання черевного типу. Міжреберні м’язи, діафрагма беруть участь в здійсненні дихальних рухів. Обидві половини грудної клітки в однаковій мірі приймають участь в акті дихання. Міжреберні проміжки незмінені, шириною 1 см. Молочні залози однакові, симетричні, розвинуті добре. Соски виражені. При пальпації залози не болючі. Інфільтрація залоз не відмічається.

Пальпація грудної клітки. Під час дихання права і ліва половини грудної клітки рухаються синхронно. Грудна клітка при пальпації не болюча. Резистентність грудної клітки незмінена. Над симетричними ділянками грудної клітки голосове тремтіння вислуховується з однаковою силою.

Перкусія. При порівняльній перкусії над легенями чути ясний легеневий звук.

Топографічна перкусія. Висота стояння верхівок легень становить: спереду – зліва 3 см, справа – 3.5 см; ззаду - зліва і справа знаходиться на рівні procеssus spinosus vertebrae prominentisVII).

Поля Керніга становлять справа – 6 см, зліва – 5 см.

Нижня межа легень за даними топографічної перкусії знаходиться на рівні:

Лінії

Права легеня

Ліва легеня

l. parasternalis

V міжребір’яl. medioclavicularis

VI реброl. axillaris anterior

VII ребро

VII ребро

l. axillaris media

VIII ребро

VIII ребро

l. axillaris posterior

IX ребро

IX ребро

l. scapularis

X ребро

X ребро

l. paravertebralis

Остистий відросток XI грудного хребця

Остистий відросток XI грудного хребця
  1   2   3

Схожі:

Pars officialis iconVar/www/uchni com ua/pars docs/refs/38/37306/37306. doc
Більшість українців, особливо в невіруючих родинах шанують цю традицію. Святий Миколай – оборонець І опікун дітей І знедолених. Це...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка