З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році
Скачати 386.48 Kb.
НазваЗ в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2013
Розмір386.48 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2   3
Головному управлінню освіти

і науки Харківської обласної

державної адміністрації

З В І Т

відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

про результати роботи в 2005-2006 навчальному році

Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації та педагогічні колективи навчально-виховних закладів району в 2005-2006 навчальному році працювали над реалізацією Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про позашкільну освіту”, постанов Кабінету Міністрів, нормативних документів щодо розвитку освітньої галузі розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій.

В районі створені всі необхідні умови щодо забезпечення функціонування закладів освіти та освітніх потреб населення. Працює 28 загальноосвітніх шкіл - 3109 учнів, 11 дошкільних навчальних заклади: 513 дітей, шкіл – І ступеня – 9, І-ІІ ступенів – 3, І-ІІІ ступенів – 14, гімназія – 1, вечірня (змінна) – 1. Учнівський контингент зменшився в порівнянні з минулим навчальним роком на 178 дітей. Процес удосконалення мережі закладів освіти продовжується. Створені умови для доступу до освіти дітей з обмеженими фізичними можливостями. 23 таких дітей навчаються вдома. Працює два позашкільні заклади ДЮСШ, Будинок дитячої та юнацької творчості якими охоплено до 1580 дітей.

Відділ освіти має оздоровчий табір „Берізка”, де щорічно оздоровлюється до 540 дітей. Забезпечено функціонування Будинку дитини змішаного типу, яким охоплено 60 дітей.

Відділом освіти вивчалась робота навчально-виховних закладів. Проатестовано три загальноосвітні школи І-ІІІ ст.: Довжанська, Удянська, Писарівська. Протягом навчального року заслуховувались питання на нарадах керівників: про підсумки оздоровлення, відпочинку і трудового літа дітей і підлітків улітку 2005 року, про організацію роботи шкільних їдалень та забезпечення учнів гарячим харчуванням, про стан роботи в загальноосвітніх школах щодо обовязкової загальної середньої освіти та обліку дітей шкільного віку, про управлінську діяльність адміністрації загальноосвітніх шкіл по забезпеченню переходу на новий зміст освіти у 5 класі, про методичне забезпечення навчально-виховного процесу в закладах освіти, про організацію роботи вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи, про стан дитячого травматизму в загальноосвітніх школах, про стан питань охорони праці; про виконання державних вимог до рівня загальної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл з української мови та літератури, з історії, про організацію та психологічне забезпечення допрофільного та профільного навчання в закладах освіти, про стан спортивно-масової роботи, про стан реалізації комплексу спортивних заходів „Козацький гарт”, про вивчення стану викладання предмету, Захист Вітчизни”, про створення районного освітнього округу.

На засіданнях колегії відділу освіти розглядались питання: про забезпечення рівного доступу до якісної освіти, про виконання програм економічного і соціального розвитку освіти району у 2005 р., про організацію виконання ст.6 Закону України „Про загальну середню освіту”, щодо охоплення дітей і підлітків шкільного віку навчанням, про виконання Комплексної програми „Здорові діти – здорова нація” на 2004-2010 р.р.”, про стан управлінської діяльності в загальноосвітніх школах, про стан виконання державної цільової програми „Діти України”, про забезпечення наступності і перспективності дошкільного та початкового навчання, про виконання рішень колегії відділу освіти з питань реалізації Комплексної цільової програми профілактики злочинності на 2001-2005 роки”, Про розвиток сільської загальноосвітньої школи”, про стан реалізації Програми розвитку позашкільних навчальних закладів на 2002-2008 р., про підсумки роботи відділу освіти та стан виконання рішень колегії на 2005-2006 р.

Необхідно відмітити, що порівняно з минулим навчальним роком покращилась управлінська діяльність в загальноосвітніх закладах району та безпосередньо навчально-виховний процес.

Всього в закладах освіти працює 488 педагогічних працівників з них:

в загальноосвітніх навчальних закладах – 402

в позашкільних навчальних закладах – 33

в дошкільних навчальних заклада – 41

в районному методичному кабінеті – 8

в районному логопедичному пункті – 1 чол.

За останні три роки освітній рівень вчителів з вищою освітою складає 92%.

Якісний склад вчителів з вищою освітою за категоріями складає:

вища категорія – 95 чол.

І категорія – 131 чол.

ІІ категорія – 75 чол.

Мають педагогічні звання:

„Старший вчитель” - 34 чол.,

„Вчитель методист” - 11 чол.

З числа педагогічних працівників нагороджені Почесною Грамотою міністерства освіти і науки України – 69 чол.

Знаком „Відмінник освіти України” – 53 чол.

Відділом освіти працював по підбору і вихованню керівних кадрів галузі. З метою дотримання виконавської дисципліни до керівників закладів освіти своєчасно доводилися нормативні акти з кадрових питань. На нарадах засіданнях колегії відділу освіти систематично заслуховувалися звіти керівників закладів про результати здійснення керівництва навчальними закладами. Здійснювався систематичний контроль та наліз роботи керівників закладів освіти, вживались дійові заходи до керівників, які не забезпечують належного рівня керівництва закладу.

Здійснювався постійний контроль за дотриманням трудової і виконавської дисципліни. Так, за 2005-2006 рік за порушення трудової і виконавської дисипліни оголошено догани 7 чол. З них керівникам закладів 3 чол. іншим працівникам 5 чол.

До кадрового резерву зараховуються професійно підготовлені працівники, які успішно виконують свої посадові обов’язки, виявляють ініціативу, організаторські здібності. З даною категорією працівників проводиться робота підвищення кваліфікації з питань управлінської діяльності. Резервісти набувають навичок прийняття управлінських рішень, вивчають нормативно-правові документи, що регламентують діяльність закладів освіти, підвищують рівень психолого-педагогічної культури, аналізують аспекти діяльності керівника, розвивають професійні здібності. Вони залучаються до виконання доручень, пов’язаних з майбутньою роботою, виконують роботу, пов’язану з удосконаленням діяльності закладу, заміщують посаду керівника за його відсутності, беруть участь у нарадах, семінарах, колегіях відділу освіти, педагогічних конференціях. Педагоги залучаються до тематичних перевірок з різноманітних питань, до проведення атестації закладів освіти, до участі в районній атестаційній комісії педагогічних працівників, у комісії по перевірці робіт учнів-претендентів на нагородження медалями, захисті наукових робіт МАН, до складів журі районних предметних олімпіад. Робота по навчанню кадрового резерву ведеться із залученням до участі в ній керівників закладів освіти. Досвідчені керівники району діляться набутим досвідом з резервістами та молодими керівниками закладів освіти під час проведення постійнодіючого методичного практикусу „Сучасні підходи до управління сучасними людськими ресурсами в навчально-виховних закладах освіти”, мета якого - ознайомлення з сучасними вітчизняними і світовими технологіями управління людськими ресурсами та досвідом роботи закладів освіти району по використанню сучасних технологій для підвищення ефективності управлінської діяльності керівника”.

З резервістами та новопризначеними керівниками проводились семінарські заняття, методичні дні, використовувались ділові ігри.

Відділом освіти приділяється увага питанню виконання постанови Кабінету Міністрів України „Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості”. В 2006 році випускниками шкіл видано 15 цільових направлень для позаконкурсного набору до педагогічних вузів.

Проводилася робота по забезпеченню працевлаштування випускників вищих навчальних закладів. Щомісячно уточнюється банк педагогічних вакансій. Створено банк даних молодих вчителів і працює „Школа молодого вчителя”, мета якої – удосконалити різнобічну професійну компетентність вчителя, сприяти адаптації молодого педагога.

Відповідно до типового положення про атестацію педагогічних працівників України в 2006 році атестовано 103 педагогічних працівників: вчителів – 94 чол., вихователів ДНЗ – 4 чол., керівників гуртків – 4 чол., методистів РМК – 1 чол.

Із загально кількості атестованих вчителів неспеціалістів – 7 чол. За результатами атестації 2006 року кваліфікаційну категорію

„Спеціаліст вищої категорії” – підтвердити 15 чол., встановили 11 чол.,

„Спеціаліст І категорії” – підтвердили 13 чол., встановили 5 чол.,

„Спеціаліст ІІ категорії” підтвердили 5 чол., встановили 3 чол.

Присвоєно педагогічне звання „Старший вчитель” – 6 чол., підтверджено педагогічне звання „Старший вчитель” – 1 чол., „Вчитель – методист” підтверджено – 4 чол., присвоєно – 1 чол.

В січні 2005 року з метою удосконалення роботи з кадрами державної служби пройшли щорічне оцінювання виконання службових обов’язків та покладених на них завдань 5 державних службовців з оцінкою добре.

Затверджена комплексна програма роботи з кадрами на 2006-2010 роки, районна програма „Вчитель” на 2003-2012 роки (рішення УІ сесії ХХІ У скликання Золочівської районної ради Харківської області від 29.04.03р.).

Створена нормативно-правова база з кадрових питань та трудового законодавства. Затверджені плани роботи з кадрами, структура відділу; номенклатура посад, призначення з звільнення яких здійснюється начальником відділу освіти.

Розроблені посадові інструкції на посади державних службовців у відповідності з вимогами Довідника типових кваліфікаційних характеристик.

Проводиться робота з талановитою молоддю, поновлена база даних на молодь віком до 30 років по відділу освіти, проведена олімпіада за темою „Обираю професію державного службовця”.

З метою підвищення практичного досвіду, професійного рівня, ділової кваліфікації, якісного складу керівних працівників проводиться навчання по вивченню законодавчих актів та по вдосконаленню роботи на комп’ютері. Набуло поширення тестування на знання законодавства. Забезпечено участь працівників в районних та обласних семінарах і нарадах. Працює „Школа молодого директора”. Підвищення кваліфікації здійснюється у відповідності до затвердженого плану. Ведеться облік підвищення кваліфікації працівників апарату та керівників закладів освіти.

Проведено аналіз якісного і кількісного складу державних службовців, керівних і педагогічних кадрів. Проведено своєчасне декларування доходів державних службовців відповідно до законів України „Про державну службу”, „Про боротьбу з корупцією”.

Здійснюється постійний контроль за дотриманням вимог законодавства України „Про державну службу”, „Про боротьбу з корупцією”, „Про звернення громадян”.

У відділі освіти Золочівської районної державної адміністрації проводиться значна робота із зверненнями громадян та з питань дотримання виконавської дисципліни.

З метою виявлення та попередження причин, що породжують скарги, затверджено заходи щодо організації виконання Указу Президента від 13 серпня 2002 року №700 „Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”.

Всі листи, заяви і скарги, що надходять до відділу освіти своєчасно реєструються, розглядаються і аналізуються працівниками відділу спільно з керівниками закладів з дотриманням встановленого строку відповідно Закону України „Про звернення громадян”. Визначено прийомні дні працівників апарату відділу, ведуться журнали прийому громадян та реєстрації скарг, заяв, пропозицій.

Регулярно проводиться особистий прийом громадян начальником відділу освіти, працівниками апарату та керівниками служб відділу.

Всі працівники відділу освіти та керівники установ ознайомлені з інструкцією з діловодства за зверненнями громадян.

Питання, які порушуються в зверненнях стосуються навчально-виховного процесу, працевлаштування, проходження практики, призначення державних стипендій, підтвердження стажу роботи в закладах. Всі питання, порушені в зверненнях, вирішені позитивно з дотриманням встановлених строків.

Згідно плану роботи відділу освіти вивчається стан роботи зі зверненнями громадян в загальноосвітніх школах, надається методична допомога.

Відділом освіти постійно контролюється виконання Закону України „Про звернення громадян” та додаткових заходів в частині своєчасного попередження причин, що породжують скарги, заяви та звернення громадян, здійснення невідкладних заходів щодо вирішення і недопущення конфліктних ситуацій та повторних звернень безпосередньо на місцях; порушення встановленого строку виконання контрольних документів і звернень громадян без поважних причин.

В усіх навчальних закладах створені безпечні умови праці, побуту, відпочинку, витримуються норми навчального навантаження та рівномірного його розподілу протягом тижня.

Педагогічні колективи шкіл працювали над проблемою формування свідомої особистості з громадянською позицією. З метою реалізації даної проблеми були проведені такі загально шкільні заходи: „Свято знань”, „Україна – країна Європейська”, „Моя батьківщина-рідна Україна”, конкурси малюнків „Я хочу жити в якісному світі”, літературні свята „Життя – подвиг українських письменників І.Франка, І.Багряного, В.Стуса, конкурс ораторського мистецтва, присвячений творчості В.Стуса „Народе мій, до тебе я ще верну”, свято День села, День української писемності та мови. Під керівництвом учителів історії учні загальноосвітніх шкіл району приймали участь у суспільній акції „Громадянин”, розробили та здійснили проект „Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. та встановлення пам’ятного знаку”.

З метою залучення учнів до активної роботи з вивчення історії краю, пізнання культурного надбання українського народу, формування естетичних смаків в школах району проведені тижні „Золота осінь”, конкурс „Слобожаночка”, конкурс учнівської творчості „Харківщина – моя батьківщина”.

Велика робота проводилась в школах по екологічному вихованню учнів активну участь учні взяли в акціях „Чиста Україна – чиста земля – 2005”. Школярами були проведені в належний стан території парків. Постійно проходить операція „Чисте подвір’я”. В ході конкурсу на краще озеленення класів, учнями посаджено більше 700 штук квітів. До Дня миру в школах пройшли конкурси букетів та композицій „Слава Миру на землі, слава хлібу на столі”, проведено ряд цікавих змістовних свят „Свято квітів”, „В країні ввічливості”, „Дружба єднає серця”, „Мово моя українська, мово моя материнська”, „Козацькі забави”, „Учителі усіх країн, єднайтеся”, „Літературна вітальня”.

Значна робота проводиться військово-патріотичному вихованню учнів. Волонтерські загони шкіл району допомагають ветеранам війни одиноким людям, ведеться догляд за братськими могилами. До Дня збройних сил України відбулися зустрічі з ветеранами війни. Організовано й проведено конкурси „Маленький помічник” – для учнів початкових класів, для хлопців 5-7 класів „Ну-мо, хлопці”, старшокласники змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки. Штабом милосердя була проведена акція „Турбота про тих, хто поруч”. Учнями шкіл зібрано 170 кг одягу і взуття для дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей. Активну участь взяли в районній акції „Діти-дітям” до Дня інваліда.

Велика робота проведена штабом „Друзі книги” по організації акції „Живи, книго!”. В ході операції „Подаруй бібліотеці книгу” учнями подаровано 136 нових примірників. Організовано пройшла підписка періодичної літератури серед класів.

Пройшли конкурси малюнків „Ми хочемо жити у якісному світі”, „Барви осені”, „Наша мрія – чиста вода, земля красива”, „Зимова казка”.

В школах ведеться велика туристсько-краєзнавча робота. Учні здійснили екскурсії по м.Харкову, Дніпрогес-Хортиця-Запоріжжя, Конгресівський цукровий завод та інші підприємства району.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, виховання поваги і дбайливого ставлення до старшого покоління, до людей похилого віку, ветеранів війни та праці в загальноосвітніх школах району створені і працюють 18 волонтерських загонів, які об’єднують - 311 учнів. Юні волонтери надають посильну допомогу 196 людям старшого покоління із них 44 інвалідам; 11 – вдовам, 70- учасникам ВВ війни та учасникам бойових дій; 20 – ветеранам праці 15 одиноким людям похилого віку.

У вересні-жовтні щорічно проводиться Всеукраїнська акція „Милосердя” та акція „Зорі надії”. В ході цих акцій педагогічними колективами, учнями шкіл району зібрано близько 800 кг одягу і взуття, які були роздані дітям-сиротам та дітям із малозабезпечених сімей. Значна частина зібраного відправлена в Золочівський територіальний центр.

Волонтери закупають продукти харчування, ліки в аптеці, прибирають присадибні ділянки навесні та восени, збирають врожай на городі, скопують грядки, заготовляють дрова. В усіх закладах освіти ветеранів праці, вчителів-пенсіонерів та людей похилого віку, що мешкають у мікрорайонах шкіл вітають листівками з днем народження, професійними і державними святами, завжди запрошують на традиційні шкільні свята – першого і останнього дзвоника, випускні вечори.

Із залученням вчителів-пенсіонерів, за їх бажанням, організовано і проведено заходи:

 • зустрічі з вчителями-пенсіонерами на теми: „Моя професія-вчитель” (ЗОШ с.писарівка);

 • „Це горде ім’я – вчитель” (ЗОШ с.Феськи);

 • вечір-зустріч трьох поколінь (ЗОШ с.Сковородинівка);

 • уроки мужності, рисвячені Дню Перемоги (ЗОШ №2, ЗОШ с.Олександрівка, с.Писарівка, с.макарівка, с.Цапівка) зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни гімназія №1, с.петрівка, с.Гур.Козачок, с.Уди);

 • загально-шкільні свята „Ми-єдина родина” (гімназія №1), „Зустріч поколінь” (ЗОШ №2, НВК №3), „Ніхто не забутий, ніщо не забуто” (ЗОШ с.Івашки, с.Довжик);

 • класні виховні години, круглий стіл з досвіду роботи „Проблеми педагогіки і психології”;

 • закріплені наставники над молодими вчителями з числа пенсіонерів;

 • вечори спогадів (ЗОШ с.Довжик, с.Олександрівка, с.макарівка);

Вчителі-пенсіонери ЗОШ с.Цапівка включилися в роботу по збиранню матеріалів історії створення навчального закладу.

Ця категорія людей оточена увагою і піклуванням з боку профспілкових організацій закладів освіти. 38 вчителям надана посильна матеріальна допомога для вирішення соціальних проблем, покращення матеріального становища, з ритуальних послуг, для лікування.

147 вчителям – пенсіонерам як працівникам соціальної сфери виділено ділянки та земельні паї для ведення підсобного господарства загальною площею 235га.

Волонтери ЗОШ №2 виступають з концертами перед мешканцями Золочівського територіального центру.

Надається допомога по оформленню документів на субсидії, на отримання пільг, оформленню необхідної документації на земельні ділянки, організовується посильна допомога по доставці одержаного зерна до домоволодінь ветеранів.

Крім того, учні здійснюють посильну допомогу своїм сусідам, одиноким людям похилого віку, та по необхідності людям похилого віку, що мешкають по вулиці. Учні шкіл являються колективними волонтерами, приводять в належний стан пам’ятники, братські могили, місця поховань воїнів, що загинули під час війни.

Забезпечення соціального захисту та прав неповнолітніх у навчальних закладах району та районному відділі освіти здійснюється на основі Закону України „Про загальну середню освіту”, Указу Президента №1153/97 від 17.10.1997 року „Про затвердження заходів щодо поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків”.

Станом на 01.06.2006р. в навчальних закладах району навчається та виховується 1230 дітей пільгового контингенту.

Із них:

діти-сироти – 15;

діти, позбавлені батьківського піклування – 32;

діти з малозабезпечених сімей – 268;

діти – напівсироти – 174;

діти одиноких матерів – 165;

діти з багатодітних сімей – 449;

діти-інваліди – 60;

діти, які постраждали від аварії на ЧАЕС – 62;

діти працівників МВС, які загинули під час виконання

службових обов’язків – 5.

Діти пільгового контингенту шкільного та дошкільного віку мають пільги на отримання безкоштовного харчування. Таким харчуванням забезпечено 200 дітей (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей). Безкоштовним харчуванням забезпечені всі учні початкової школи (1005 учнів).

Відповідно до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми, які знаходяться під опікою” за 2005-2006 навчальний рік виплачено матеріальну допомогу 26 учням на суму 4100 грн.

Виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 25.08.2005 року №823 „Про надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-ліття” у 2005 році виплачена допомога 11 учням на суму 8745 грн.

Усім дітям-сиротам видані єдині квитки для безкоштовного проїзду та відвідування театрів, музеїв, виставок. 49 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2005 році були застраховані від нещасних випадків страховим полюсом „Оранта”.

Спільно з відділом у справах молоді та спорту вирішено питання безкоштовного оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти даної категорії в 2005-2006 навчальному році були оздоровлені в таборах Харківської області, санаторії „Ялинка”, оздоровчому таборі „Берізка”, 3 учениці відвідали Міжнародний оздоровчий табір „Артек” (2 чоловіки – листопад, 2005 року, 1 учениця – квітень, 2006 року). Кожних півроку проводиться медогляд дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На кінець звітного року психологічній службі системи освіти працює 8 осіб – 7 шкільних практичних психологів та 1 методист, який відповідає за психологічну службу в РМК.

Основними завданнями діяльності соціально-психологічної служби району в 2005-2006 н.р. були:

 • забезпечення якісного психологічного супроводу навчання учнів , формування ключової компетентності „вміння вчитись”;

 • практичне забезпечення корекційно-розвивальної роботи, формування здоров`язберігаючої , соціальної, загальнокультурної компетентності учнів;

 • соціально-психологічний супровід учнів, які не відвідують школи, формування громадянської компетентності учнів;

 • підвищення комп`ютерної грамотності спеціалістів служби;

 • соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу в 1-х,

5-х класах 12-річної школи;

 • психологічне забезпечення профільного навчання, особистісно-орієнтованої профорієнтації учнів.

Рівень забезпечення навчальних закладів спеціалістами складає:

- на 25% - практичними психологами ( при цьому дошкільні та позашкільні навчальні заклади не обслуговуються),

-посади соціальних педагогів не введені взагалі за браком спеціалістів.

У порівнянні з минулим навчальним роком: кількість освітніх закладів, які обслуговуються практичними психологами, збільшилась на 2 ( за рахунок розширення зони обслуговування спеціалістів).

Протягом останніх 5 років освітній рівень спеціалістів служби відповідає вимогам законодавчих та інструктивно-нормативних документів щодо діяльності психологічної служби.

Стан забезпечення приміщеннями фахівців служби на задовільному рівні: 50% спеціалістів (4 чол.) частково забезпечені ( мають одне пристосоване приміщення), 50% - працюють у суміщених робочих кабінетах. При цьому всі практичні психологи мають можливість використовувати додатково для роботи навчальні кабінети освітніх закладів.

Проведення районного Конкурсу-огляду на кращий психологічний кабінет сприяло покращенню матеріально-технічного та методичного забезпечення спеціалістів. Так переможці Конкурсу-огляду нагороджені грошовими преміями цільового призначення ( на обладнання кабінетів) у сумі 1000 гривень ( І місце – 500 грн., ІІ місце – 300 грн., ІІІ місце – 200 грн.) ; частина цих коштів використана психологами для придбання методичної літератури, технічного обладнання .

Причиною задовільного забезпечення фахівців кабінетами є нестача приміщень у навчальних закладах.

Протягом минулого року спеціалісти підвищували свій професійний рівень у таких колективних формах методичної роботи:

- районне методичне об`єднання ,

- школа молодого психолога.
  1   2   3

Схожі:

З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconПро підсумки роботи відділу освіти Якимівської районної державної...
Програми роботи з обдарованою молоддю 2008-2010 р.”, “Районної цільової програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2011-2015...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconНачальник відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації
Розпорядження голови Золочівської районної державної адміністрації надіслані для відома. Копії
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconПоложення
Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації І підпорядковується...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconЗолочівська районна державна адміністрація Відділ освіти Рішення...
«Про організацію допрофільної підготовки та профільного навчання в загальноосвітніх школах району та перспективи розвитку у 2011-2012...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconВідділ освіти золочівської районної державної адміністрації
Золочівської районної державної адміністрації про виконання Програми «Інформаційно-комунікаційні технології в закладах та установах...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconНака з
Згідно плану роботи відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації та з нагоди святкування Міжнародного дня захисту...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconЗолочівська районна державна адміністрація
Золочівському районі Харківської області, затвердженого колегією відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації ( протокол...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconПравила внутрішнього розпорядку для працівників відділу освіти Золочівської...
Відповідно до Конституції України та з метою систематизації роботи, поліпшення ефективності праці та зміцнення дисципліни, визначення...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconВідділ освіти
Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців відділу освіти Золочівської районної...
З в І т відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації про результати роботи в 2005-2006 навчальному році iconНака з смт Золочів
Головному спеціалісту Гончаренко Л. П. довести графік прийому громадян працівниками відділу освіти Золочівської районної державної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка