Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 2015 роки
Скачати 171.54 Kb.
НазваПро затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 2015 роки
Дата конвертації13.03.2013
Розмір171.54 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ


від 17 лютого 2011 року N 19/5406

Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки


Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити міську цільову програму "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки згідно з додатком.

2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачати видатки на реалізацію програми при формування бюджетних запитів на 2011 та наступні роки.

3. Встановити, що Головне управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є відповідальним виконавцем програми.

4. Фінансування заходів, передбачених реалізацією програми, здійснювати згідно з рішеннями Київської міської ради.

5. Надати окремим категоріям населення міста Києва, які не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені, таким як: пенсіонерам, інвалідам, непрацюючим особам, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами, особам, які не мають права на пенсію, одному з батьків багатодітної сім'ї та соціальним працівникам право безоплатного проїзду в метрополітені на підставі пенсійних посвідчень та посвідчень.

6. Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) раз на півроку надавати постійним комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, охорони здоров'я та соціального захисту, виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) інформацію про стан виконання програми за I півріччя та рік до 25 вересня та 25 березня відповідно.

7. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту і постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

^ Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 


Додаток
до рішення Київської міської ради
17.02.2011 N 19/5406 
^

Міська цільова програма "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки

1. Паспорт міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки


1. 

Ініціатор розроблення програми 

Головне управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

2. 

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми 

п. 1.2 Протоколу доручень, напрацьованих під час наради з запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів у місті Києві від 28.10.2010, та доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М. від 22.11.2010 N 46071 

3. 

Розробник програми 

Головне управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

4. 

Співрозробники програми 5. 

Замовник (відповідальний виконавець) програми 

Головне управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

6. 

Учасники (співвиконавці програми) 7. 

Термін реалізації програми 

2011 - 2015 роки 

7.1. 

Етапи виконання програми (для довгострокових програм) 

I етап - 2011 рік

II етап - 2012 - 2015 роки 

8. 

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм) 

Бюджет м. Києва 

9. 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,
у тому числі: 

461529,7 тис. грн. 

9.1. 

коштів бюджету м. Києва 

461529,7 тис. грн. 

  

коштів інших джерел 

-

Міська цільова програма "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки (далі - Програма) підготовлена відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про жертви нацистських переслідувань", "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні", Указу Президії Верховної ради Української РСР від 29 березня 1990 року N 8985-XI "Про оголошення дня 26 квітня "Днем Чорнобильської трагедії", Указу Президента України від 10 листопада 2006 року N 945/2006 "Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", Указу Президента України від 13 квітня 1999 року N 374/99 "Про День працівника соціальної сфери", постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року N 99 "Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або особі, яка зобов'язалася поховати померлого".

Програма сформована Головним управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі пропозицій та зауважень структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.
^

2. Визначення проблем, на розв'язання яких спрямована Програма


Фінансово-економічна криза відчутно позначилася на якості життя киян. Найбільше потерпають від бідності непрацездатні особи, особи з обмеженими фізичними можливостями. Вжиття системних заходів щодо підвищення якості життя незаможних верств населення та необхідність збереження пріоритетних напрямків соціального захисту, запобігання поглибленню бідності, на підставі виконання соціальних зобов'язань Київської міської влади, дозволять реально підтримувати незаможні верстви населення міста, створити систему захисту населення від соціальних ризиків в умовах реформування соціальної сфери і підвищення якості життя, удосконалення законодавства з надання соціальних пільг та преференцій.
^

3. Мета Програми


Мета Програми - суттєве підвищення ефективності системи соціальної допомоги в місті Києві через посилення адресності при її наданні та шляхом включення додаткових заходів щодо соціальної підтримки громадян для забезпечення їм гідного існування, вирішення проблем матеріально-технічного, соціально-побутового, культурно-масового характеру, здійснення конкретних заходів, спрямованих на надання адресної підтримки незаможним верствам населення, надання соціально-правової, трудової та медичної реабілітації особам з обмеженими фізичними можливостями, залучення до співробітництва громадських організацій, поліпшення становища людей з різними вадами.
^

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми 


Категорія громадян, на яких поширюється дія Програми: незаможні верстви населення.

Пріоритетні завдання:

• надання адресної матеріальної допомоги незаможним верствам населення з нагоди відзначення державних, релігійних свят та визначних дат з метою їх підтримки і профілактики можливої асоціальної поведінки;

• підтримка інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, вдів померлих учасників війни;

• надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям малозабезпечених верств населення міста Києва, які опинилися в складних життєвих обставинах;

• забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, дітей війни, дітей-інвалідів із будинків-інтернатів системи соціального захисту;

• забезпечення інвалідів, осіб похилого віку та жінок, які зазнали мастектомію, протезами, засобами пересування, реабілітації та складного протезування;

• забезпечення реалізації права на здобуття вищої освіти для дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин;

• забезпечення ортопедичним взуттям жителів міста Києва;

• надавати право пенсіонерам та інвалідам міста Києва, які не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені, безоплатного проїзду в метрополітені;

• забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення м. Києва;

• надання додаткових до передбачених законодавством України доплат та допомоги окремим малозабезпеченим верствам населення.

Фінансування заходів щодо виконання Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету із залученням інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Видатки на виконання заходів Програми щороку передбачатимуться при формуванні показників міського бюджету, виходячи з реальних можливостей.

З метою системного аналізу реалізації Програми проводитиметься щорічний моніторинг виконання передбачених заходів.

Етапи виконання Програми: щороку протягом 2011 - 2015 років, у ході яких передбачається вжити заходів щодо розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, надання матеріальної допомоги, доступу інвалідів до всіх видів освітніх послуг.
^

5. Організація управління та контроль за ходом реалізації Програми


Організація виконання Програми здійснюється Київською міською державною адміністрацією.

Раз на півроку надається інформація про хід виконання Програми Головному управлінню економіки та інвестицій, Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

за I півріччя - до 25 вересня; за рік - до 25 березня.

Київська міська рада щороку заслуховує звіт про хід виконання Програми.
^

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми


Виконання Програми забезпечується органами виконавчої влади за рахунок коштів міського бюджету з урахуванням його можливостей у кожному бюджетному році в межах асигнувань, передбачених на соціальний захист та соціальне забезпечення.

Виконання заходів Програми дасть змогу посилити соціальний захист населення та дозволить реально підтримати життєздатність найбільш вразливих мешканців міста.
^

7. Напрями діяльності та заходи міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки


N
п/п 

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) 

Перелік заходів програми 

Строк виконання заходу 

Виконавці 

Джерела фінансування 

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн., у тому числі: 

Очікуваний результат 

I етап 

II етап 

2011 рік 

2012 рік 

2013 рік 

2014 рік 

2015 рік Адресна матеріальна допомога 

1. Надавати матеріальну допомогу окремим категоріям малозабезпечених верств населення м. Києва 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

20000,0 

30000,0 

35000,0 

40000,0 

45000,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 95 тис. осіб /2 виплати/
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 105 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги до минулого року - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 90 тис. осіб /3 виплати/
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 110 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги до минулого року - 5 % 

2. Забезпечувати надання одноразової адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення м. Києва, які опинилися в складних життєвих обставинах 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення, районні в місті Києві державні адміністрації 

Бюджет м. Києва 

3000,0 

3000,0 

3000,0 

3000,0 

3000,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 9,7 тис. осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 300 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги до минулого року - 5 %

II етап
Показники продукту - 9,5 тис. осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 315 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги до минулого року - 5 % 

3. Забезпечувати надання допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення, районні в місті Києві державні адміністрації 

Бюджет м. Києва 

2400,0 

2400,0 

2400,0 

2400,0 

2400,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 2,4 тис. осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 1,0 тис. грн.

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 2,4 тис. осіб
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 1,0 тис. грн. 

4. Сприяти забезпеченню інвалідів, осіб похилого віку та жінок, які зазнали мастектомію, протезами, засобами пересування, реабілітації та складного протезування 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

5850,4 

7000,0 

7000,0 

7000,0 

7000,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 2,9 тис. осіб
^ Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 3,0 тис. осіб
Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 % 

5. Сприяти забезпеченню ортопедичним взуттям жителів міста Києва 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

500,0 

550,0 

600,0 

650,0 

700,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 385 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 1,3 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 4 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 400 осіб
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 1,4 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 4 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 % 

6. Здійснювати привітання мешканців м. Києва, які відзначають свій 100-літній ювілей, з врученням матеріальної допомоги, квітів, адресата подарунку 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

40,0 

42,0 

45,0 

50,0 

55,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 50 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 800 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 47 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 900 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 % 

7. Надавати матеріальну допомогу на придбання твердого палива ветеранам війни та малозабезпеченим сім'ям, які отримують субсидії 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

486,6 

500,0 

500,0 

500,0 

500,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 174 особи
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 2,8 тис. грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги 6 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 167 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 3,0 тис. грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 % Надання соціальних послуг установами, закладами соціального захисту, створеними за рішеннями місцевих органів влади 

Забезпечувати надання соціальних послуг установами, закладами соціального захисту, створеними за рішеннями місцевих органів влади 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення, районні в місті Києві державні адміністрації 

Бюджет м. Києва 

27947,0 

30700,0 

32200,0 

33900,0 

35600,0 

I етап
Показники затрат
1. Кількість установ - 12 одиниць
2. Кількість штатних працівників, осіб - 602,5
Показники продукту
1. Кількість користувачів денних послуг:
осіб - 85158
2. Ліжко-дні перебування в установах - 209500
Показники ефективності
1. Середньорічні витрати на 1 користувача денних послуг - 71,3 грн.
2. Середні витрати на 1 л/д - 104,4 грн.
Показник якості
Динаміка кількості користувачів за рік порівняно з попереднім роком - 5 %

II етап
Показники затрат
1. Кількість установ - 12 одиниць
2. Кількість штатних працівників, осіб - 602,5
Показники продукти
1. Кількість користувачів денних послуг, осіб - 89400
2. Ліжко-дні перебування в установах - 209500
Показники ефективності
1. Середньорічні витрати на 1 користувача послуг - 78,4 грн.
2. Середні витрати на 1 л/д - 114,8 грн.
Показник якості
1. Динаміка кількості користувачів за рік порівняно з попереднім роком 4242 особи Забезпечення реалізації права на освіту 

Забезпечувати компенсацію витрат на навчання студентів з числа інвалідів, сиріт та дітей з малозабезпечених родин у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

7700,0 

4100,0 

4300,0 

4500,0 

4700,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 350 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 10,0 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 6 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 371 особа
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 11,0 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 6 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 % Оздоровлення 

1. Забезпечувати обов'язкове оздоровлення та санаторно-курортне лікування дітей-інвалідів із будинків-інтернатів системи соціального захисту 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

500,0 

550,0 

570,0 

600,0 

630,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 125 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 4,0 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 130 осіб
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 4,2 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 % 

2. Забезпечувати оздоровлення ветеранів війни та праці, дітей війни м. Києва 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

2000,0 

2200,0 

2300,0 

24000,0 

25000,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 770 осіб
^ Показник ефективності
Середня вартість путівки - 2,6 тис. грн.
Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 4 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 800 осіб
^ Показник ефективності
Середня вартість путівки - 2,7 тис. грн.
Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 % Реабілітація жінок, які зазнали мастектомії 

Здійснювати соціальну, психологічну, медичну реабілітацію жінок, які зазнали мастектомії, в реабілітаційних центрах та медичних закладах 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

500,0 

550,0 

600,0 

650,0 

700,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 2,9 тис. осіб
^ Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 3,0 тис. осіб
Показник якості
Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 % Відзначення кращих працівників соціальної сфери 

Забезпечувати проведення заходів по вшануванню працівників соціальної сфери 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

70,0 

75,0 

80,0 

85,0 

90,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 150 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 200 грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 3,5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 155 осіб
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 210 грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 % Відзначення річниць та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

Забезпечувати проведення заходів по відзначенню Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м. Києві та відзначенню річниць Чорнобильської катастрофи 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення 

Бюджет м. Києва 

498,7 

205,0 

215,0 

220,0 

225,0 

I етап
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 300 грн.
^ Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 %

II етап
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 315 грн.
Показник якості
Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 5 % Забезпечення безкоштовним харчуванням 

Сприяти забезпеченню безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення м. Києва 

2011 - 2015 

Головне управління праці та соціального захисту населення, районні в м. Києві державні адміністрації 

Бюджет м. Києва 

5100,0 

3500,0 

3700,0 

3900,0 

4100,0 

I етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 568 осіб
^ Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 5,3 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 %

II етап
Показники продукту
Кількість одержувачів - 596 осіб
Показник ефективності
Середній розмір допомоги - 5,9 тис. грн.
Показник якості
1. Відсоток збільшення кількості одержувачів - 5 %
2. Відсоток збільшення середнього розміру допомоги - 10 % 


^

8. Ресурсне забезпечення міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки


тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми 

Етапи виконання Програми 

Усього витрат на виконання Програми II 

2011 рік 

2012 рік 

2013 рік 

2014 рік 

2015 рік 

Обсяг ресурсів, усього, у тому числі 

76592,7 

85372,0 

92510,0 

99855,0 

107200,0 

461529,7 

Бюджет м. Києва 

76592,7 

85372,0 

92510,0 

99855,0 

107200,0 

461529,7 

Кошти інших джерел 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

О. Довгий 

Схожі:

Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconНаказ
«Сто відсотків»; «Державної цільової програми підвищення якості природничо-математичної освіти на період до 2015 року»; районної...
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconПро затвердження плану заходів щодо виконання міської програми
«Надія Донеччини», міської програми «Обдаровані діти» на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням виконкому Горлівської міської ради...
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconДо міської цільової програми "Соціальне партнерство" на 2011-2015 роки
Благодійне товариство допомоги інвалідам та особам із інтелектуальною недостатністю “Джерела”
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconНака з
Програми профорієнтації на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Горлівської міської ради від 25. 02. 2011 № vі/5-21 «Про міську...
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconПро затвердження Програми розвитку сфери побутового обслуговування...
«Про затвердження Концепції розвитку сфери побутового обслуговування населення області на 2011-2015 роки та Перспективного плану...
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconМіської цільової Програми Назва: Цільова програма соціального захисту...
Розробник Програми: Міське управління праці та соціального захисту населення Луганської міської ради
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconДержавна цільова соціальна програма "Молодь України" на 2009-2015...
Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconКабінет міністрів україни розпорядження
Схвалити Концепцію Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011—2015 роки, що додається
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconДепартамент освіти, молоді та спорту горлівської міської ради
«Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 10. 12. 2008р.№615», на виконання міської Програми профорієнтації...
Про затвердження міської цільової програми \"Турбота. Назустріч киянам\" на 2011 2015 роки iconДержавної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015...
Затвердити Державну цільову соціальну програму "Молодь України" на 2009-2015 роки (далі Програма), що додається
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка