Погоджено Затверджено
Скачати 35.07 Kb.
НазваПогоджено Затверджено
Дата конвертації15.03.2013
Розмір35.07 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Погоджено Затверджено

Голова профкому школи на зборах

________ Д……….. М.Г. трудового колективу

протокол № 5 від “04” жовтня 2007 р.

Голова зборів – директор школи

“ 04 ” жовтня 2007 р. ___________ Болотнюк Є.О.

“ 04” жовтня 2007 р.
ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ГРОМАДСЬКОГО ІНСПЕКТОРА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

І. Загальні положення

1.1.  Громадський інспектор з охорони праці виконує громадський контроль за умовами праці та побуту, додержанням правил і норм охорони праці на робочих місцях, виконанням власником заходів по запобіганню травматизму та професійних захворювань.

1.2.  Громадський інспектор з охорони праці обирається відкритим голосуванням на загальних зборах профспілкової організації з числа активних членів профспілки на строк дії повноважень.

1.3.  Громадським інспектором з охорони праці не може бути працівник, який безпосередньо відповідає за організацію безпечних умов праці у закладі.

1.4.  Громадський інспектор з охорони праці виконує свою роботу відповідно під керівництвом голови профкому в контакті з керівником. Періодично звітує про виконання своїх громадських обов’язків на загальних зборах.

1.5 Громадський інспектор одночасно може бути представником профспілки з питань охорони праці та уповноваженим трудового колективу з цих питань.

1.6 У  своїй роботі громадський інспектор керується законодавством про працю, статутом профспілок, нормативними актами про охорону праці, положенням про представників профспілок з питань охорони праці, про роботу уповноважених трудових колективів з питань охорони праці та  цим Положенням.

1.7 Після обрання громадські інспектори проходять навчання з охорони праці, забезпечуються відповідними нормативними документами та відповідними матеріалами з охорони праці.

1.8 Витрати на навчання, придбання нормативних документів з охорони праці, матеріальне заохочування громадських інспекторів праці, а також оплата за час їх навчання і виконання громадських обов’язків здійснюються за рахунок власника на умовах, передбачених колективним договором.

^ II. Зміст роботи громадського інспектора з охорони праці

Громадський інспектор з охорони праці:

2.1 Перевіряє стан умов, безпеки праці і виробничої санітарії на місцях, додержання працівниками інструкцій з техніки безпеки та інших  нормативних актів з питань охорони праці.

2.2 Контролює наявність та повноту інструкцій з техніки безпеки, своєчасність і якість проведення інструктажів з безпеки праці, забезпечення працівників спецодягом, та спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, правильне їх використання, своєчасне проведення хімчистки, прання, ремонту, сушіння, дезінфекції, дезактивації та інше.

2.3  Перевіряє стан санітарно-побутових приміщень, забезпечення працівників відповідно до встановлених норм, а також використання цих приміщень за призначенням.

2.4 Негайно інформує керівника закладу про нещасний випадок, що стався з працівником на виробництві, вживає заходів щодо надання допомоги потерпілим.

2.5 Бере участь в обстеженні школи разом з органами державного нагляду та представниками профспілкових органів.

2.6 Бере участь у розслідуванні обставин та причин нещасних випадків і професійних захворювань, вносить відповідним комісіям свої зауваження та пропозиції щодо своєчасного і об'єктивного оформлення актів форми Н-1, контролює виконання заходів по усуненню нещасних випадків.

2.7 Контролює виконання власником законодавства про робочий час та час відпочинку працівників, про охорону праці жінок і підлітків.

2.8. Бере участь у розгляді конфліктів з питань охорони праці, відстоює інтереси членів профспілки при розгляді питань щодо наявності вини потерпілого при нещасних випадках і професійних захворюваннях.

III. Гарантії прав громадських інспекторів з охорони праці

3.1.   Громадський інспектор з охорони праці має право:

- безперешкодно перевіряти стан умов і безпеки праці у закладі;

-  вносити пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, які порушують вимоги з питань охорони праці, а також про моральне та матеріальне заохочення працюючих, які сприяють створенню нешкідливих та безпечних умов праці.

3.2.   Звільнення власником громадського інспектора з охорони праці або накладання на нього дисциплінарних стягнень повинно погоджуватись з відповідною профспілковою організацією.  

* * *

Власник і посадові особи, які перешкоджають діяльності громадського інспектора з охорони праці, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Схожі:

Погоджено Затверджено icon«Погоджено» Голова пк «Погоджено» Головний санітарний лікар «Затверджено» Голова ради школи

Погоджено Затверджено iconЗатверджено погоджено

Погоджено Затверджено icon“погоджено”                                                “затверджено”
Завідувач                                                          Директор закладу
Погоджено Затверджено iconПогоджено затверджено
Критерії оцінки роботи кабінетів практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів
Погоджено Затверджено iconПогоджено: Погоджено: Управління Державного Державна податкова казначейства в адміністрація в

Погоджено Затверджено icon«погоджено» «погоджено» Голова Полтавської Президент Федерації облдержадміністрації...
День приїзду та реєстрація учасників турнірів А,Б,В: 26 червня 2009 року до 16: 00
Погоджено Затверджено iconПогоджено” “Затверджено” Заступник директора оцентманум директор оцентманум

Погоджено Затверджено iconРобочий навчальний план І ступеня кзо «Незабудинська сзош І-ІІІ ст...

Погоджено Затверджено icon«затверджено» «погоджено»
Про проведення Відкритого Кубку Полтавської області 2013 із жиму лежачи та пауерліфтингу серед чоловіків та жінок згідно правил wpa...
Погоджено Затверджено iconЗатверджено» «Погоджено» Директор школи Заступник з виховної роботи
Мета: інформувати учнівський колектив про проблеми віл-сніду показати негативне ставлення до вживання наркотичних засобів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка