Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Скачати 433.87 Kb.
НазваЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Сторінка1/3
Дата конвертації28.03.2013
Розмір433.87 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2   3

ЗАТВЕРДЖУЮ


Голова районної державної адміністрації

В. КРИНИЧАНСЬКИЙ” липня 2011 року


Відомості


про виконання плану основних заходів Великобурлуцькою

районною державною адміністрацією

за ІІ квартал 2011 року

Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови районної державної адміністрації на яких розглядалися питання згідно визначеного порядку денного.

Більш актуальні питання виносилися на розгляд засідання колегії районної державної адміністрації та спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. Так у ІІ кварталі 2011 року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району були розглянуті питання:

1. Про дотримання управліннями, відділами районної державної адміністрації вимог нормативних документів щодо порядку організації та здійснення контролю за виконанням законодавчих та нормативно-правових актів, розпоряджень голів обласної та районної державної адміністрації.

2. Проблеми і перспективи розвитку музейної справи та культурної спадщини в районі.

3. Про стан функціонування мережі поштового зв’язку району та забезпечення доступності до встановленого рівня якості.

4. Про стан з кадрами, організація навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, дотримання вимог чинного законодавства про державну службу.

5. Про стан виконання заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах району.

6. Про результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах (І, ІІ, ІІІ етап) турнірах, конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук.

7. Про підсумки проведення в районі опалювального сезону 2010-2011 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2011-2012 років.

8. Про координацію спільних дій з метою надання соціальної допомоги, здійснення патронажу, забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб похилого віку.

Також у ІІ кварталі 2011 року було проведено 2 виїздних засідання колегії районної державної адміністрації, було розглянуто питання:

1. Про стан та перспективи розвитку галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення району.

2. Про догляд за посівами сільськогосподарських культур в сільськогосподарських підприємствах Великобурлуцького району.

За звітний період працівниками відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було складено план роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, план роботи апарату райдержадміністрації, план роботи районної державної адміністрації та план роботи голови райдержадміністрації на травень, червень, липень, ІІІ квартал 2011 року, також складено щотижневий план основних заходів на квітень, травень, червень, липень, ІІІ квартал 2011 року, також складено щотижневий план основних заходів на квітень, травень, червень місяць 2011 року.

Відділом організаційно-кадрової роботи було здійснено аналіз виконання планів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за березень, квітень, травень, І квартал та складено відомості про виконання плану роботи райдержадміністрації.

Протягом квітня-червня 2011 року щоденно готувалась та надавалась до Харківської обласної державної адміністрації інформація про місце перебування голови райдержадміністрації на наступну добу та щотижнево на наступний тиждень.

Участь в організаційному забезпеченні святкових заходів протягом ІІ кварталу 2011 року.

Головним спеціалістом з питань кадрів відділу організаційно-кадрової роботи були надані до обласної державної адміністрації дані:

– про наявність вакантних посад в райдержадміністрації та її структурних підрозділах;

– про притягнення державних службовців за порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією”;

– про зміни в керівництві райдержадміністрації, зміни в керівництві ІІІ категорії;

– про зміни в облікових даних системи “Картка”.

Здійснено оновлення паспорту Великобурлуцького району станом на 1 липня 2011 року.

29 червня 2011 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами Великобурлуцької районної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про роботу райдержадміністрації та структурних підрозділів щодо стану та попередження проявів корупції в І півріччі 2011 року”.

2. Про підсумки надання державними службовцями управлінь і відділів райдержадміністрації декларації про доходи та фінансові зобов’язання за 2010 рік.

Підготовлено та направлено до обласної державної адміністрації інформацію про конкретні справи щодо покращення соціально-економічного становища пересічних громадян на наступний тиждень

Щоп’ятниці організаційно забезпечувалася участь голови райдержадміністрації заступників голови та запрошених у обласних селекторних нарадах через канали зв’язку Укртелекому в районній студії.

Організовано методичний виїзд до виконкому Руб ленської сільської ради з питань вивчення стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та надання методичної допомоги.

Здійснювалася підготовка інформації та довідок за дорученням голови та заступників голови обласної державної адміністрації.

Підготовлено інформацію про характер розглянутих питань на засіданнях колегії райдержадміністрації, аналіз роботи колегії та інформацію про загальний склад колегії за квітень-червень 2011 року.

Здійснювався контроль за виконанням Законів України, Указів Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної і районної державної адміністрації, що знаходяться в його компетенції.
^ Загальним відділом апарату районної державної адміністрації у ІІ кварталі 2011 року оформлено 4 протоколи колегії райдержадміністрації з них 2 виїзних засідання колегії. Своєчасно доведено рішення колегій до виконавців. Підготовлено та направлено до юридичного відділу апарату облдержадміністрації та до районної прокуратури копії розпоряджень голови райдержадміністрації прийнятих протягом 11 кварталу 2011 року (№№107-204). Здійснювалось опрацювання проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, їх реєстрація, тиражування та направлення заінтересованим юридичним та фізичним особам. Зареєстровано 98 розпоряджень голови райдержадміністрації. Здійснювалось опрацювання вхідної кореспонденції, прийом та відправка електронної пошти, реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, опрацьовано 526 вхідних документів та 754 вихідних, організовувалась доставка документів за резолюцією голови райдержадміністрації згідно «Розносної книги». Щоденно здійснювалось посвідчення гербовою та іншими печатками райдержадміністрації документів, які видавались, погоджувались або затверджувались керівництвом райдержадміністрації та державних актів на право власності на землю. Здійснено перевірки структурних підрозділів райдержадміністрації –управління агропромислового розвитку райдержадміністрації-квітень,

фінуправ. районної державної адміністрації-травень з метою вивчення стану організації роботи із зверненнями громадян. В ході проведеної перевірки надано методичну допомогу, вказано на недоліки в роботі, складена довідка з рекомендаціями щодо їх усунення. Здійснено аналіз документообігу в райдержадміністрації за лютий, березень, квітень 2011 року. Здійснювався аналіз звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 11 кварталі 2011 року. Здійснено аналіз виданих розпоряджень голови райдержадміністрації за березень, квітень, травень 2011 року. Проводилась робота з документами «Для службового користування». Списувались документи «До справи». Здійснювалось списання та знищення бланків райдержадміністрації. Здійснювалось укомплектування справ за номенклатурою. Щомісячно складались плани роботи відділу.

Перевірено роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рубленської сільської ради. В ході проведеної перевірки надано методичну допомогу, вказано на недоліки в роботі, складена довідка з рекомендаціями щодо їх усунення.

На виконання Закону України «Про звернення громадян» здійснювались організаційно-технічні заходи щодо організації особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, обліку письмових звернень, на 01.07.2011 надійшло 208 звернень громадян.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» організовувались особисті прийоми громадян керівництвом адміністрації згідно з затвердженим графіком.

Протягом 11 кварталу 2011 року проводились особисті прийоми згідно графіку та 3 виїзних прийомів головою райдержадміністрації. Виїзні прийоми були здійснені до сел Вільхуватка, Катеринівка та Підсереднє. Під час проведення особистого прийому громадян надійшло 15 звернень з них 1 колективне. В більшій кількості звернень, які зареєстровані в 11 кварталі 2011 року порушувались питання аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства та праці. Менша кількість звернень становлять звернення соціального захисту, забезпечення дотримання законності та правопорядку.

Проведено 3 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян – (Протоколи № 4 від 27.04.11, №5 від 26.05.11, №6 від 26.06.11 року.)
Робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2011 року здійснювалася згідно розробленого і затвердженого плану роботи:

– підготовлена і розроблена комплексна Програма профілактики правопорушень у Великобурлуцькому районі на 2011-2015 роки.

– проведена відправка призовників в ЗСУ.

– проведена призовна комісія.

– проведено навчання по ГРО.

– проводилась робота з документами мобілізаційного плану.

– проведена спільна нарада з прикордонниками с. Вільхуватка.

– проводилась робота з документами РСО.

– проведена відправка призовників 1986-1993 років народження до лав Збройних Сил України.

– підготовлені документи та відправлені до СБУ на Єсіпова М.Ф., Гнутова М.Т.

– підготовлена комплексна Програма “Профілактика правопорушень” в Великобурлуцькому районі на 2011-2015 роки.

– 16.05 – 20.05 проводилась робота з документами ГРО.

– 30.05 – 31.05 аналіз комплектування ЗСУ.

– проведена перевірка Андріївської сільської ради.

– проведено святкування Дня Прикордонника.

– 1.06 – 3.06 підготовлена аналітична записка про підсумки роботи призовної комісії та аналіз комплектування З.С.У.

– проведена перевірка Руб ленської сільської ради.

– 25.06 проведено святкування Дня митної служби.

– 6.06 – 29.06 робота з мобілізаційним планом.

– 13.06 – 17.06 робота з документами ГРО.

–20.06 – 24.06 робота з документами РСО.
Протягом ІІ кварталу 2011 року сектор з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації здійснював свою діяльність відповідно до затвердженого плану роботи. Протягом звітного періоду проводилася систематизація та аналіз отриманої інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі.

Щоп’ятниці готувалася та надавалася до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації інформація щодо суспільно-політичної ситуації в районі.

Щомісячно готувалися та направлялися до управління у справах інформації та преси ХОДА матеріали про діяльність районних органів виконавчої влади, для розміщення їх на інтегрованій сторінці райдержадміністрації офіційного веб-сайту Харківської облдержадміністрації, а також розміщувалися на інформаційному стенді райдержадміністрації.

У червні місяці був створений та діє офіційний сайт Великобурлуцької райдержадміністрації. Сектором здійснюється наповнення матеріалами головної сторінки сайту, у якій відображаються основні заходи райдержадміністрації та основні події у житті району.

Сектором здійснювався контроль за реєстрацією в районному управлінні юстиції новостворених партійних районних осередків та громадських організацій та змінами у керівному складі районних організацій. Проводилися співбесіди з лідерами районних осередків політичних партій: ВО «Батьківщина», КПУ, «Фронт Змін», Християнсько-демократичний союз, а також з керівниками громадських організацій: районної організації ветеранів України, РО інвалідів «Союз Чорнобиль України», РО профспілки медичних працівників, районної спілки ветеранів Афганістану, щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів.

У квітні місяці завідувачем сектору надавалась методична допомога громадській раді при райдержадміністрації, щодо підготовки та проведення громадських обговорень та слухань з питань затвердження нових тарифів на водовідведення та водопостачання у смт. Великий Бурлук.

11 квітня 2011 року у залі засідань райдержадміністрації за участю заступника голови РДА Т.Нестайко, завідувача сектору з питань внутрішньої політики Л.Посохової, Великобурлуцького селищного голови В.Сорокіна, начальника КВ КП «Водоканал» А.Шкавро було організовано і проведено засідання громадської ради, під час якого обговорювалися розрахунки вищезазначених тарифів. Громадська рада рекомендувала Великобурлуцькій селищній раді провести 15.04.2011 р. громадські слухання.

У травні місяці сектором відстежувалася ситуація щодо проведення зборів мешканців району з питань ініціювання проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення, обрання ініціативної групи та формулювання питань на референдум, ініціатором проведення яких виступала Великобурлуцька районна партійна організація партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Харківської області

Протягом кварталу сектором здійснювалася координація підготовки та відзначення у Великобурлуцькому районі: 25-ї річниці Чорнобильської трагедії (26 квітня), урочистих заходів з нагоди 66-ї річниці Перемоги (9 травня), Дня Європи (21 травня), 150-річчя від дня перепоховання Т.Г.Шевченка (22 травня), Дня пам’яті жертв політичних репресій (15 травня), урочистих заходів з нагоди Дня Скорботи та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни (22 червня), 15-ї річниці Конституції України (28 червня).

До управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації були направлені звіти про проведення у районі урочистих заходів.

Протягом звітного періоду сектор співпрацював з керівниками релігійних громад, які зареєстровані та діють на території району. Здійснювався контроль за діяльністю сект та незареєстрованих релігійних організацій.

Протягом кварталу проводився аналіз інформаційного простору району (випуски районної газети “Радянський патріот”) та щотижнево надавалися відповідні звіти до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Через районні ЗМІ забезпечувалося інформування населення району про проведення суспільно-політичних заходів. У квітні місяці сектором було підготовлено та опубліковано у районній газеті “Радянський патріот” та озвучено в ефірі радіокомпанії «Патріот» інформацію для мешканців району щодо часу проведення у православних храмах Пасхальних богослужінь та освячення пасок у населених пунктах, оголошення через радіокомпанію про проведення громадських слухань щодо нових тарифів на водопостачання та водовідведення у смт. Великий Бурлук, у травні - про проведення у районному центрі святкових заходів до Дня Перемоги - 9 травня та 27 травня – свята до Дня захисту дітей, у червні - про проведення у районному центрі святкових заходів до Дня Конституції та Дня молоді.

Сектором були підготовлені та опубліковані у районній газеті “Радянський патріот” протягом кварталу привітання від імені голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди відзначення: Дня міжнародної солідарності трудящих, Дня Перемоги, Дня прикордонника, Дня банківських працівників, з нагоди завершення навчального року, Дня захисту дітей, Дня журналіста, Дня медичного працівника, Дня державної служби, Дня молоді, а також звернення до мешканців району у День Чорнобильської катастрофи та День скорботи. Готувалися матеріали виступів керівництва райдержадміністрації під час проведення урочистих заходів.
Протягом звітного періоду на контролі у секторі контролю перебувало 242 документи у тому числі 84 – минулих років, з них:

  • розпоряджень керівництва обласної державної адміністрації – 64;

  • доручень керівництва обласної державної адміністрації – 58;

  • листів керівництва обласної державної адміністрації – 86;

  • розпоряджень та доручень керівництва районної державної адміністрації – 25;

  • звернень депутатів різних рівнів – 2.

Для підтримки стану виконавської дисципліни, в частині дотримання строків виконання, сектором контролю забезпечується підготовка щотижневих нагадувань заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату та виконавцям, згідно резолюцій. За звітний період підготовлено та надіслано в управління та відділи райдержадміністрації нагадування про наближення строків виконання 267 завдань, що встановлені в контрольних документах.

Сектором контролю систематично проводиться аналіз стану роботи з контрольними документами у структурних підрозділах райдержадміністрації, та щоденний моніторинг стану виконання контрольних документів.

За результатами виконання знято з контролю, як виконані 130 документів.

Станом на 01.07.2011 року на контролі перебувало 112 контрольних документів, термін виконання яких не закінчився. Із них 41 розпорядження і 28 доручень голови обласної державної адміністрації, 16 розпоряджень та доручень керівництва районної державної адміністрації, 26 листів керівництва обласної державної адміністрації, 1 звернення депутата.

Згідно з планом роботи сектором контролю проведено перевірки стану виконання завдань встановлених у документах у структурних підрозділах райдержадміністрації. Під час перевірок керівникам управлінь та відділів надається методична допомога щодо оформлення відповідей відповідно до вимог інструкції по діловодству. За результатами перевірок складаються довідки.

За звітний період терміни виконання завдань, визначених у контрольних документах не порушувались.

Підготовлено матеріали для розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації проведення колег на 2 засіданнях колегії Великобурлуцької районної державної адміністрації 28 квітня 2011 року. За результатами розгляду видане розпорядження.

Підготовлено та направлено до Харківської обласної державної адміністрації звіт про роботу з контрольними документами за І квартал 2011 року.

Складено план роботи на 3 квартал 2011 року.
Відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та Посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців за ІІ квартал 2011 року відділом Державного реєстру виборців районної державної адміністрації було виконано наступні функціональні обов’язки:

– опрацьовано нові та нормативні акти з питань ведення Державного реєстру виборців, якими керується відділ у своїй роботі: Закони України, постанови ЦВК, укази Президента України, постанови КМУ, постанови ВРУ;

– виконано роботи щодо проведення щомісячного періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців;

– проводилося забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”;

– постійно проводилися перевірки бази даних та встановлювалися висновки по кратних включеннях виборців згідно відповідей на запити отримані від Великобурлуцького районного відділу управління МВС України в Харківській області;

– проведена робота над покращенням знань з питань організації ведення Державного реєстру виборців шляхом вивчення законодавства України та розгляду інформації про ведення Реєстру виборців розміщеної на офіційному сайті розпорядника Державного реєстру виборців;

– проводилося листування з регіональним відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації з питань ведення Реєстру.
Спеціалістами управління агропромислового розвитку розроблені плани роботи на ІІ квартал 2011 року. Як показує аналіз роботи відділів управління, план роботи складено згідно зі структурою і посадовими обов’язками спеціалістів.

Проводилась робота з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств з питань щодо підвищення розміру заробітної плати працівників, зайнятих в сільськогосподарському виробництві, своєчасної сплати податків до бюджету та внесків до Пенсійного фонду, участі сільгосппідприємств в забезпеченні продовольчої безпеки держави, зокрема, збільшенні площі посіву цукрових буряків до запропонованих облдержадміністрацією та укладання форвардних контрактів з ТОВ “Хліб Інвестбуд” на об’єкти державного цінового регулювання та отримання коштів для проведення весняно-польових робіт.

Доводились до відома керівників та спеціалістів сільгосппідприємств нормативні документи (Постанови Кабінету Міністрів та зміни до них) щодо державної підтримки агропромислового комплексу в поточному році.

Проводилось координування діяльності галузі тваринництва, зроблено аналіз інформації про розвиток тваринництва (Ф-24сг.), наданої сільгосппідприємствами району, надано зведену інформацію (Ф-24сг.) до Головного Управління агропромислового розвитку. Проводилась робота з сільськогосподарськими підприємствами та сільськими радами щодо організації закупівлі телиць в особистих господарствах населення згідно доручення Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова від 31.01.2011 року № 3852/1/1-11.

Підготовлено та розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації питання “Про стан та перспективи розвитку тваринництва в сільгосппідприємствах та господарствах населення району”.

Підготовлено проект Програми розвитку тваринництва в господарствах Великобурлуцького району.

Забезпечено виконання завдання щодо організації бухгалтерського обліку та звітності управління, складено бухгалтерську звітність щодо функціонування апарату управління, постійно забезпечувалось методологічне керівництво бухгалтерським обліком по сільгосппідприємствах району.

Проводилось координування роботи сільгосппідприємств району з питань охорони праці та техніки безпеки. Доведена до сільськогосподарських підприємств інформація про необхідність та порядок отримання дозволів на розміщення відходів в навколишньому природному середовищі, на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та на спец водокористування, проводився моніторинг отримання зазначених дозволів.

Здійснювався моніторинг аграрної реформи та контроль за дотриманням чинного законодавства під час використання орендаторами приватної власності селян.

Проводилась робота з господарствами району по передачі об’єктів соціальної сфери та житла з балансу сільгосппідприємств у комунальну власність.

Забезпечувався контроль, аналіз та оцінка стану справ по заготівлі та якості продукції рослинництва та тваринництва, проводився моніторинг цін на сільськогосподарську продукцію.

Спеціалісти управління брали участь у засіданнях комісії з питань врегулювання земельних відносин, постійно-діючої комісії з питань обстеження полезахисних смуг та лісових насаджень, районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства.

Проводилось декларування обсягів зберігання зерна та олійних культур у суб’єктів господарювання, підготовка декларації та зведеної інформації, подання до Інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації.

Щотижня проводився моніторинг стану підготовки кормо збиральної та зернозбиральної техніки в господарствах, забезпеченості сільськогосподарських підприємств паливо-мастильними матеріалами, проводився контроль та надавались методологічна допомога сільгосппідприємствам з питань захисту сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників.

Проведено районний об’їзд полів сільськогосподарських підприємств.

З метою провадження державної політики щодо розвитку сільського господарства, підвищення ефективності виробництва у всіх його галузях забезпечувалось надання точної і повної інформації Головному управлінню АПР, райдержадміністрації, господарствам району, підтримка диспетчерського зв’язку з об’єктами диспетчеризації, прийом, обробка та аналіз оперативної інформації про хід виконання робіт в рослинництві, тваринництві, про роботу машинно-тракторного парку тощо.

Виконання заходів, запланованих на ІІ квартал 2011 року, не переносилось на ІІІ квартал 2011 року.
  1   2   3

Схожі:

Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconГолова районної державної адміністрації
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення про архівний відділ Великобурлуцької районної державної...
Великобурлуцької районної державної адміністрації (далі – відділ) є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення про архівний відділ Великобурлуцької районної державної...
Великобурлуцької районної державної адміністрації (далі – відділ) є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення про сектор культури І туризму Великобурлуцької районної державної адміністрації
Великобурлуцької районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення про сектор культури І туризму великобурлуцької районної державної адміністрації
Великобурлуцької районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації, входить до складу Великобурлуцької...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення про сектор у справах молоді та спорту великобурлуцької...
Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області, що утворюється відповідно головою районної державної адміністрації...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconПоложення
Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації І підпорядковується...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Затверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка