Шановні депутати, запрошені І всі присутні!
Скачати 108.19 Kb.
НазваШановні депутати, запрошені І всі присутні!
Дата конвертації01.04.2013
Розмір108.19 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Додаток 1

до рішення 27 сесії 6 скликання

№___ від __.12.2012 р.


Шановні депутати, запрошені і всі присутні!
1. На засіданні сьомої сесії шостого скликання 25.03.2011 року рішенням №108 в зв’язку з складною криміногенною обстановкою в місті прийнята «Програма зміцнення правопорядку, охорони законних прав і свобод громадян, посилення боротьби зі злочинністю в м. Тростянець на 2011-2015 роки». Ініціатор розроблення програми, розробник і відповідальний виконавець - Тростянецька міська рада. Співрозробник програми - Тростянецький РВУМВС. Учасники програми: РВУМВС, Тростянецьке ГФОГП, райСЕС, відділ освіти РДА, УПтаСЗН, рада ветеранів.

Вся програма по терміну реалізації розділена на 5 етапів:

1.березень - грудень 2011 р., 2. січень - грудень 2012 р.,3. січень - грудень 2013 р., 4. січень - грудень 2014 р., 5. січень - грудень 2015 року.

Загальний обсяг фінансових ресурсів - 481 грн.
2. Метою програми є створення належного рівня громадської безпеки в місті за рахунок активізації роботи, покрашення діяльності та координації зусиль громадських організацій та правоохоронних органів в запобіганні, профілактиці правопорушень, злочинності на території міста, більш тісної роботи міської ради та РВУМВС.
^ 3. Основними напрямками реалізації програми є:

- захист прав і свобод громадян, охорона громадського порядку;

- особиста та загальна профілактика правопорушень і злочинів;

- покрашення матеріального і технічного забезпечення діяльності Тростянецького ГФОГП.
^ 4. Заходи для досягнення мети програми:

- технічне забезпечення правоохоронної діяльності ГФОГП;

- організаційне забезпечення правоохоронної діяльності РВУМВС, ГФОГП, міської ради, благодійних фондів та громадськості в боротьбі зі злочинністю;

- активний зв'язок правоохоронних органів з громадськістю.
^ 5. План реалізації:
1. Крім міської програми боротьби зі злочинністю всі учасники програми мають свої профільні обов’язки з правоохоронної діяльності.
2. Під час проведення громадських святкових або урочистих заходів Тростянецька міська рада в особі міського голови, його заступників та спеціалістів міської ради постійно взаємодіє з Тростянецьким РВУМВС у питаннях організації охорони громадського порядку, розстановки сил та засобів для запобігання правопорушень. Крім того з Тростянецького РВУМВС до міської ради щоденно надходять довідки про скоєні правопорушення за добу для проведення аналізу та оперативного реагування по ліквідації умов та причин правопорушень. Представники міської ради постійно приймають участь у підведенні підсумків роботи працівників РВУМВС з правоохоронної діяльності. На засідання виконкому з питань правоохоронної діяльності також запрошуються дільничні інспектори міліції.
4. Спеціалістами міської ради, під час обстеження вулиць міста та роботи з населенням постійно проводиться роз’яснювальна просвітницько-правова робота з питань забезпечення правопорядку та боротьби зі злочинністю. На протязі 2011-2012 років було надруковано 5 статей про адміністративну відповідальність за порушення «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші в громадських місцях м. Тростянець». Громадянам міста систематично роз’яснюється діюче законодавство під час розгляду письмових і усних заяв, постійно підтримується зв'язок з головами вуличних комітетів, через яких серед населення розповсюджуються письмові попередження щодо відповідальності за порушення чинного законодавства з метою донесення його змісту до всіх мешканців міста та виховання поваги до чинного законодавства у молоді.

Працівниками Тростянецького РВУМВС також систематично проводиться просвітницько-правова робота серед населення та в учбових закладах міста. У 2011 році проведено 14 виступів у міських закладах освіти, 78 друкувань у ЗМІ, 33 виступи по радіо і один виступ по місцевому телебаченню. За 2012 рік співробітниками міліції проведено 96 виступів серед населення з яких: надруковано 62 статті в ЗМІ і 34 виступи по радіо, 12 виступів в навчальних закладах міста.

Працівниками Тростянецької райСЕС крім проведеної усної роз’яснювальної роботи були надруковано 13 статей в ЗМІ: «Круглий двір» та «Новини Тростянеччини», здійснено біля 20 виступів по радіо та місцевому телебаченню «Голос громади».

Працівниками Тростянецької районної прокуратури також проводиться активна просвітницько-правова робота з населенням в засобах масової інформації і у 2011 році 42 виступи, у 2012 році також 42.
5. За допомогою засобів масової інформації населення постійно інформується про стан злочинності в місті та про заходи, які вживаються міською радою, міліцією, прокуратурою для зміцнення правопорядку. Так Тростянецьким РВУМВС та прокуратурою району за 2011 рік населення 120 раз а за 9 місяців 2012 року 104 рази було проінформоване в ЗМІ про криміногенну ситуацію в районі, роз’яснювались внесені зміни в чинне законодавство України.

6. З метою забезпечення належної безпеки громадян по місту на підставі аналізу скоєних злочинів, маршрути ППС максимально наближені до місць найбільшої кількості скоєних правопорушень, тобто до центральної частини міста: це до місць найбільшого скупчення молоді – кафе Під час вечірніх патрулювань члени ГФОГП спільно з працівниками міліції здійснювали перевірки адміністративно-піднаглядних осіб. Члени ГФОГП також приймали участь в окремих слідчих діях по відтворенню обставин події злочинів, під час проведення обшуків, вийомок та інших слідчих дій, про що висвітлювалось у ЗМІ.
7. Однак не всі пункти даної програми виконувались. Так пункт 7 плану реалізації виконаний тільки частково. Якщо вдосконалення роботи ГФОГП шляхом підвищення юридичної та спеціальної підготовки проводились під час проведення інструктажів в Тростянецькому РВУМВС та під час патрулювання спільно з працівниками міліції, то забезпечення приміщенням для штабу ГФОГП, автотранспортом, оргтехнікою, канцтоварами, мобільним зв’язком та іншим знаряддям не надалось можливим через відсутність фінансування.
8. З метою заохочення членів ГФОГП в дію втілена диференційована система заохочення найбільш активних члені шляхом надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, пропорційно кількості проведених чергувань в складі ГФОГП, кількості виявлених правопорушень і злочинів. Так за 2011 рік заохочено 10 членів ГФОГП на суму 1150 грн. За 2012 рік заохочено 9 осіб на суму 1180 грн.
9. Під час проведення культурно-масових заходів в місті: Тростянецька масляна, День Перемоги, історична реконструкція «Стара фортеця», свято «Дня міста», під час виборів та інших заходів, для забезпечення надійної охорони громадського порядку та запобігання масовим порушенням з працівниками міліції, ГФОГП та представником ТОВ «Альфа-К» попередньо проводяться оперативні наради організаторів заходів для визначення і координації зусиль, правильному розміщенню необхідної кількості сил і засобів, потрібних для забезпечення порядку.

10. Для автоматизованого контролю за правопорядком в місцях масового відпочинку та традиційного проведення громадських заходів створена автоматизована система відео контролю. Для цього придбано дві автоматичні відеокамери, які встановлені в центральній частині міста. Відеоспостереження та відеозапис ведеться цілодобово і розміщується в архів, що дає змогу продивитись записи в місячний термін і сприятиме попередженню і скоєнню злочинів та їх розкриттю. Нажаль через відсутність коштів встановити більшу кількість відеокамер та покращати їх якість немає можливості в тому числі немає фінансової можливості встановити комп’ютер в черговій частині Тростянецького РВУМ ВС з метою оперативного реагування на правопорушення, що потрапляють в поле зору відеокамер.
11. Нажаль за відсутності коштів не проводились щорічні семінари по обміну досвідом органів місцевого самоврядування, міліції, громадських організацій, благодійних фондів для запобігання та профілактики злочинів.
12. Під час проведення виконкомів, сесій, при розробці і впровадженні міською радою нормативних актів та їх виконання постійно залучаються представники громадськості, висвітлюються в засобах масової інформації, транслюються по місцевому телебаченні, матеріали розташовуються на офіційному сайті Тростянецької міської ради, що забезпечує максимальну прозорість роботи міської ради.
13. Спеціалістами міської ради спільно з працівниками Тростянецького РВУМВС проводились рейди по виявленню місць несанкціонованої торгівлі з метою протидії виникненню стихійних ринків та стихійної торгівлі. На злісних порушників законодавства складено шість адмінпротоколів за ст. 160 КУпАП у 2011 році та три у 2012 році.
14. Співробітниками сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю по виявленню незаконного зберігання контрафактних та не витребуваних підакцизних товарів, у першу чергу лікеро-горілчаних напоїв та тютюнових виробів на протязі 2011-2012 років тричі проводились відпрацювання ринку обігу спирту в рамках оперативно-профілактичних заходів. Однак фактів незаконного зберігання контрафактних та не витребуваних підакцизних товарів, у першу чергу лікеро-горілчаних напоїв та тютюнових виробів виявлено не було. Сектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх проводилась також робота з виявлення фактів продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. За 2011 рік працівниками РВУМВС за ст. 156ч.2 КУпАП складено 4 адміністративних протоколи, за 2012 рік складено 2 адмінпротоколи. За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення працівниками Тростянецького РВУМВС за 2011 рік за ст. 176 КУпАП складено 11 протоколів. У 2012 році за самогоноваріння складено 15 протоколів, за придбання самогону у 2012 р. складено 8 адмінпротоколів за ст. 177 КУпАП.
15. Згідно з вимогами програми навчальні заклади міста розробили відповідні заходи з метою ранньої профілактики протиправної поведінки неповнолітніх.

Класні керівники регулярно проводять індивідуальну роботу з учнями, схильними до правопорушень. В кожній школі міста оформлені куточки правових знань. 2 рази на рік в навчальних закладах проходять тижні права. Психологи шкіл постійно проводять психолого-педагогічне діагностування з метою виявлення учнів, схильних до правопорушень. Учні шкіл міста беруть активну участь у роботі гуртків КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва». На початку кожного навчального року складаються списки учнів, які відвідують шкільні гуртки та спортивні секції.

Службою у справах дітей РДА постійно ведеться активна робота по здійсненню профілактики правопорушень серед неповнолітніх, дітей-сиріт та захисту їх матеріальних та моральних прав.

Оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах неповнолітніх Тростянецького РВУМВС постійно ведеться облік неповнолітніх, схильних до правопорушень та профілактична робота серед неповнолітніх та їх батьками або особами, що їх замінюють. Так за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей працівниками РВУМВС за 2011 рік складено – 17 протоколів за ст. 184 КУпАП, за 2012 рік складено - 7. За доведення неповнолітніх до стану сп’яніння на громадян складено 20 протоколів за ст. 180 КУпАП у 2011 році, та 14 протоколів у 2012 році. За вживання неповнолітніми спиртних напоїв у 2011 році складено - 7 проколів за ст.178 КУпАП, у 2012 році – 6. За куріння неповнолітніх у невстановлених місцях за ст.1751 КУпАП у 2011 р. - 14, у 2012 р.- 2 протоколи.
16. Вчителі міських шкіл є членами Тростянецького громадського формування з охорони громадського порядку і приймають активну участь у проведенні патрулювань з працівниками міліції по маршрутах міста та під час культурно-масових заходів в місті, під час проведення виборів, у проведенні оперативно-профілактичних рейдів по виявленню та запобіганню правопорушень серед неповнолітніх та молоді. У 2011 році таких спільних рейдів було проведено 32, за 2012 рік – 34, під час яких проводилась загальна та індивідуальна профілактика з неповнолітніми та батьками неповнолітніх, які скоїли правопорушення.
17. З метою забезпечення зайнятості підлітків та молоді в місті діють 3 клуби: Смородянський, Радомлянський, Сахзаводський, в яких регулярно проводяться культурно-масові заходи, дискотеки тощо. В школах міста діють 98 різноманітних гуртків, при ПДтаЮ – 186 гуртків, які відвідують 2430 неповнолітніх, з яких 4 дітей з неблагонадійних сімей. Крім того в місті працює музична школа, де навчаються музичному мистецтву 180 дітей міста і району. Про високий рівень участі у спортивних секціях свідчать високі досягнення молоді у різних музичних конкурсах, фестивалях мистецтва та спортивних змаганнях не тільки обласного рівня а в Україні та Європі.
18. З метою виховання у дітей почуття патріотизму, національної свідомості, високої духовності та моральності у навчальних закладах діють шкільні музеї, оформлені куточки з національною символікою, при шкільних бібліотеках організовані тематичні виставки, викладається курс «Захист Вітчизни». Про позитивну роботу міліції, особливо про розкриття злочинів «По гарячих слідах» регулярно висвітлюється у місцевих засобах масової інформації. Під час виступів діючих працівників міліції, ветеранів МВС в учбових закладах перед учнями проводиться пропаганда довіри до міліції.

Класні керівники на годинах спілкування та виховних годинах ведуть розмову на тему пропаганди здорового способу життя.

В районній бібліотеці діє безоплатний інтернет-клуб на один час.

Активному захопленню молоді спортом надихає активна позиція міської ради: це і встановлення антівандальних тренажерів, побудова майданчика з пляжного футболу, волейбольний майданчик, тенісний корт з штучним покриттям та інших дитячих та спортивних майданчиків. Для підвищення духовного та культурного рівня молоді в місті діють історичний музей, Палац Голіцина, музей шоколаду.

19. За додержанням умов перевезення на території міста Тростянець перевізниками пасажирів та небезпечних вантажів автомобільним транспортом здійснює контроль працівники ДАІ. За 2012 рік за порушення правил перевезення пасажирів працівниками ДАІ складено 15 протоколів, за порушення перевезення небезпечних вантажів складено 3 адмінпротоколи.
20. Тростянецькою міською радою здійснюється контроль за умовно-засудженими та умовно-звільненими громадянами, надається моральна та матеріальна допомога в разі потреби, допомога в отриманні особистих документів. Так в даний час на обліку в міській раді перебуває одна особа, яка засуджена до 2 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Всього з 2010 року на обліку перебувало 6 осіб, які на даний час зняті з обліку в зв’язку із закінченням строку умовно-дострокового звільнення або умовного засудження.
21.Під час проведення тижня правових знань у школах міста проходять зустрічі з працівниками РВУМВС, на яких також піднімається питання профорієнтації. Серед випускників шкіл міста чимало студентів і працівників органів внутрішніх справ і втому числі які працюють в Тростянецькому РВУМВС.
22. Двічі на рік на виконкомі міської ради дільничні інспектори міліції звітують про свою роботу по боротьбі зі злочинністю в місті.
23. Нажаль впорядкувати кімнату на вул. Б.Хмельницького,37 в 2011 році не надалось можливим в зв’язку з відсутністю фінансування.
24. Спеціалістами міської ради постійно ведеться контроль за дотриманням громадянами, організаціями, підприємствами та фізичними особами-підприємцями санітарних правил та норм та правил благоустрою території міста, регулярно двічі на тиждень проводиться відпрацювання прибудинкових територій, вулиць та ринків міста. На злісних порушників чинного законодавства складаються адміністративні протоколи після надання приписів про усунення виявлених порушень. На протязі 2011 року складено всього 74 протоколи за ст. 152 КУпАП з яких спеціалістами міської ради складено 62, працівниками міліції та іншими службами 12 протоколів; за 2012 рік спеціалістами міської ради складено 11 протоколів, працівниками РВУМВС та іншими службами 20 протоколів. Стягнуто штрафів на суму 18309 грн. у 2011 році і на суму 1377 у 2012 році.

25. Відповідно до Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» при Тростянецькому районному територіальному центрі соціального обслуговування діє центр обліку бездомних осіб. Розроблено та затверджено відповідне положення про центр обліку, створено і діє соціальний патруль по виявленню бездомних осіб та вжиття термінових заходів під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. Протягом 2011 року було проведено 21 рейд соціального патруля, станом на 16.11.2012 р. – 18 рейдів. Під час патрулювання бездомних осіб не виявлено.
6. Очікувані результати виконання програми.
Як результат загальних зусиль по боротьбі зі злочинністю свідчить зниження злочинності по місту за 2011 рік на 9,0 %, за 9 місяців 2012 року на 12,5%.

Злочинність серед неповнолітніх за 2012 рік лишилась на рівні 2011р.
Спеціаліст з питань забезпечення

законності і правопорядку Сапегін О.І.

Схожі:

Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconЗвіт директора Кобеляцької зош І-ІІІ ступенів №2 імені О. Гончара...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconШановні учасники, вболівальники, журі І всі присутні в цій залі
Сьогодні ми зустрілися, щоб перевірити, чого навчилися наші учасники, вивчаючи математику, І виявити найрозумнішого
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconСценарій до Дня Захисника Вітчизни
Ведуча: Шановні ветерани, гості І всі присутні у цьому залі. Дозвольте привітати вас із традиційним, немеркнучим з роками святом...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconШановні члени колегії, запрошені!
Кулібабки Василя Філімоновича “Про хід підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період”
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconШановні члени комісії, запрошені!
Про хід виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Cусловецької сільської ради”
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconМетодичні рекомендації щодо заповнення Декларації про майно та доходи...
Метою цих рекомендацій є ознайомлення кандидатів у народні депутати України з вимогами щодо заповнення Декларації про майно та доходи...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconДоповідь директора езош №4 Воробйової О. Д
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconПротокол четвертої сесії Кобеляцької міської ради
Галушка С. С. депутати одноголосно внесли до порядку денного сесії відповідно 21-26 питання та затвердили його в цілому. Депутати...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconПро роботу навчального закладу
Шановні присутні! Закінчується навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Шановні депутати, запрошені І всі присутні! iconДвадцять два роки Багато чи мало?
Ведуча. Доброго дня, шановні гості та присутні у цьому залі. Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати пам'ять тих, хто поліг у афганських...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка