Голова районної державної адміністрації
Скачати 431.11 Kb.
НазваГолова районної державної адміністрації
Сторінка1/3
Дата конвертації05.03.2013
Розмір431.11 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2   3
ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова районної державної адміністрації
В. КРИНИЧАНСЬКИЙ
“18” жовтня 2011 року
Відомості

про виконання плану основних заходів

Великобурлуцькою районною державною адміністрацією

за ІІІ квартал 2011 року
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови районної державної адміністрації на яких розглядалися питання згідно визначеного порядку денного.

Більш актуальні питання виносилися на розгляд на спільні засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. Так, у ІІІ кварталі 2011 року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району були розглянуті питання:

 • Про підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2011 року.

 • Про стан роботи з контрольними документами у Великобурлуцькій районній державній адміністрації у І півріччі 2011 року.

 • Про корупцію в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування та стан забезпечення правопорядку в районі за 6 місяців 2011 року.

 • При виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації № 356 від 14 червня 2007 року “Про затвердження заходів щодо виконання загальнодержавної програми протидії захворювання на туберкульоз в Харківській області у 2007-2011 роках” за І півріччя 2011 року.

 • Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2011-2012 навчальний рік.

 • Про покладання функцій органу охорони культурної спадщини районної державної адміністрації на відділ культури і туризму та відділ містобудування та архітектури Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 • Про стан виконання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів та правової роботи апарату райдержадміністрації;

 • Про стан виконання архівним відділом запитів соціально-правового характеру від громадян.

 • Про підсумки роботи щодо організації відпочинку та оздоровлення у Великобурлуцькому районі влітку 2011 року.

 • Про стан планування роботи в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

 • Про результати збирання ранніх зернових та зернобобових культур в господарствах Великобурлуцького району та формування регіональних запасів продовольчого зерна.

За звітний період працівниками відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було складено план роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, план роботи апарату райдержадміністрації, план роботи районної державної адміністрації та план роботи голови райдержадміністрації на серпень, вересень, жовтень, ІУ квартал 2011 року, також складено щотижневий план основних заходів на липень, серпень, вересень місяць 2011 року.

Відділом організаційно-кадрової роботи було здійснено аналіз виконання планів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за червень, липень, серпень, ІІ квартал та складено відомості про виконання плану роботи райдержадміністрації.

Протягом липня-вересня 2011 року щоденно готувалась та надавалась до Харківської обласної державної адміністрації інформація про місце перебування голови райдержадміністрації на наступну добу та щотижнево на наступний тиждень.

Оновлено паспорт Великобурлуцького району станом на 1 липня 2011 року та надіслано до обласної державної адміністрації.

Працівниками відділу приймалася участь в організаційному забезпеченні проведення святкових заходів протягом ІІІ кварталу 2011 року.

У липні - серпні місяцях 2011 року готувалися Подяки голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та голови Великобурлуцької районної ради кращим комбайнерам та водіям району.

У серпні місяці 2011 року відзначали Подякою голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та голови Великобурлуцької районної ради кращих працівників ДП ДГ «Червона Хвиля».

Також у серпні відбулось нагородження Почесними грамотами працівників ветеринарної медицини, відзначення Подякою голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та голови Великобурлуцької районної ради керівників підприємств, установ та приватних підприємств району.

У вересні місяці готувались для вручення почесні грамоти та подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради первинним ветеранським організаціям району, працівникам Великобурлуцького районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Харківській області, керівникам підприємств, установ та приватних підприємств району, працівникам бібліотечних закладів району.

Головним спеціалістом з питань кадрів відділу організаційно-кадрової роботи були надані до обласної держаної адміністрації дані:

 • якісний склад за ІІІ квартал;

 • інформація про стан кадрової роботи району за ІІІ квартал;

 • про зміни облікових даних державних службовців протягом третього кварталу 2011 року (ІІІ категорія);

 • призначення та звільнення з посад керівників територіальних органів, інших центральних органів виконавчої влади за липень, серпень, вересень місяця;

 • про зміни облікових даних працюючих державних службовців IV-VII категорії станом на 1 число, які формуються засобами підсистеми обліку державних службовців (система «Картка») єдиної державної комп’ютерної системи «Кадри» за липень, серпень, вересень місяця;

 • про наявність вакантних посад державних службовців за липень, серпень, вересень місяця;

 • про працівників органу виконавчої влади, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень за липень, серпень, вересень місяці.

14 вересня 2011 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань кадрів відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної держаної адміністрації.

19 вересня 2011 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної держаної адміністрації.

Підготовлено та направлено до обласної державної адміністрації інформацію про конкретні справи щодо покращення соціально-економічного становища пересічних громадян на наступний тиждень.

Щоп'ятниці організаційно забезпечувалася участь голови райдержадміністрації, заступників голови та запрошених у обласних селекторних нарадах через канали зв'язку Укртелекому в районній студії.

Організовано методичні виїзди до виконкомів сільських та селищних рад з питань вивчення стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та надання методичної допомоги.

Підготовлено інформацію про характер розглянутих питань на засіданнях колегії райдержадміністрації, аналіз роботи колегії та інформацію про загальний склад колегії за січень-серпень 2011 року.

^ Загальним відділом апарату райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2011 року оформлено 3 протоколи колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу райдержадміністрації. Своєчасно доведено рішення колегій до виконавців.

Проведено засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу райдержадміністрації з порядком денним «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2011 року»-29 липня 2011 року. Підготовлено та направлено до юридичного відділу апарату облдержадміністрації та до районної прокуратури копії розпоряджень голови райдержадміністрації прийнятих протягом ІІІ кварталу 2011 року (№205-316).

Здійснювалось опрацювання проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, їх реєстрація, тиражування та направлення заінтересованим юридичним та фізичним особам. Зареєстровано ІІІ розпоряджень голови райдержадміністрації.

Здійснювалось опрацювання вхідної кореспонденції, прийом та відправка електронної пошти, реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, опрацьовано 528 вхідних документів та 723 вихідних, організовувалась доставка документів за резолюцією голови райдержадміністрації згідно «Розносної книги».

Щоденно здійснювалось посвідчення гербовою та іншими печатками райдержадміністрації документів, які видавались, погоджувались або затверджувались керівництвом райдержадміністрації та державних актів на право власності на землю.

Здійснено перевірки структурних підрозділів райдержадміністрації – служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, управління економіки райдержадміністрації, з метою вивчення стану організації роботи із зверненнями громадян. В ході проведеної перевірки надано методичну допомогу, вказано на недоліки в роботі, складена довідка з рекомендаціями щодо їх усунення.

Здійснено аналіз документообігу в райдержадміністрації за травень,червень, липень, 2011 року.

Здійснювався аналіз звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2011 року

Здійснено аналіз виданих розпоряджень голови райдержадміністрації за липень, серпень, вересень 2011 року.

Проводилась робота з документами «Для службового користування».

Списувались документи «До справи».

Здійснювалось списання та знищення бланків райдержадміністрації.

Здійснювалось укомплектування справ за номенклатурою.

Щомісячно складались плани роботи відділу.

Перевірено роботу зі зверненнями громадян виконавчих комітетів Підсереднянської сільської ради, Григорівської сільської ради, Новоолександрівської сільської ради, Шипуватської сільської ради, Міловської сільської ради та Андріївської сільської ради. В ході проведеної перевірки надано методичну допомогу, вказано на недоліки в роботі, складена довідка з рекомендаціями щодо їх усунення.

На виконання Закону України «Про звернення громадян» здійснювались організаційно-технічні заходи щодо організації особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, обліку письмових звернень, на 01.10.2011 надійшло 349 звернень громадян.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» організовувались особисті прийоми громадян керівництвом адміністрації згідно з затвердженим графіком.

Протягом ІІІ кварталу 2011 року проводились особисті прийоми згідно графіку та 2 виїзних прийомів головою райдержадміністрації. Виїзні прийоми були здійснені до сел Малий Бурлук, Мілове.. Під час проведення особистого прийому громадян надійшло 12 звернень з них 2 колективне. Всього звернулось- 19 громадян. В більшій кількості звернень, які зареєстровані в ІІІ кварталі 2011 року порушувались питання аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства та праці. Менша кількість звернень становлять звернення соціального захисту, забезпечення дотримання законності та правопорядку.

Проведено 3 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян – (Протоколи № 7 від 2.07.11, №8 від 29.08.11, №9 від 30.09.11 року.)

Робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2011 року здійснювалася згідно розробленого і затвердженого плану роботи:

- підготовлено і затверджено розпорядження про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2011 року.

- розпорядження про допризовну підготовку та військово-патріотичне виховання молоді у 2011/2012 році.

- розпорядження про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії райвійськкомату.

- 27.07-29.08 проводилась робота з документами ТРО.

- з 24 .08-30.09 проводиться засідання призовної комісії району.

- проведена перевірка делегованих повноважень органів виконавчої влади в Міловській, Шипуватській, Григорівській сільських радах.

- проводилась робота з документами мобілізаційного плану.

- проведена спільна нарада з прикордонниками с. Вільхуватка.

- у вересні проведена робота по укладенню договорів на виконання мобілізаційного завдання з підприємствами.

Протягом ІІІ кварталу 2011 року сектор з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації здійснював свою діяльність відповідно до затвердженого плану роботи.

Протягом звітного періоду проводилася систематизація та аналіз отриманої інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі.

Щоп’ятниці готувалася та надавалася до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації інформація щодо суспільно-політичної ситуації в районі.

Протягом кварталу сектором забезпечувалося інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

Здійснювався контроль за реєстрацією в районному управлінні юстиції новостворених партійних районних осередків та громадських організацій та змінами у керівному складі районних організацій. Проводилися співбесіди з лідерами районних осередків політичних партій: ВО «Батьківщина», Християнсько-демократичний союз, а також з керівниками громадських організацій: районної організації ветеранів України, РО інвалідів «Союз Чорнобиль України», районної спілки ветеранів Афганістану, щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів.

Протягом звітного періоду сектор співпрацював з керівниками релігійних громад, які зареєстровані та діють на території району. Здійснювався контроль за діяльністю сект та незареєстрованих релігійних організацій.

Протягом кварталу проводився аналіз інформаційного простору району (випуски районної газети “Радянський патріот”) та щотижнево надавалися відповідні звіти до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Сектором здійснювалася координація проведення у районі урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України (23 серпня), 20-річниці незалежності України (24 серпня), Дня партизанської слави та 70-річчя початку підпільно-партизанського руху в Україні (22 вересня). До управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації були підготовлені та направлені звіти про проведення у районі урочистих заходів з нагоди цих визначних державних свят.

Через районні ЗМІ забезпечувалося інформування населення району про підготовку та проведення святкових заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

Сектором були підготовлені та опубліковані у районній газеті “Радянський патріот” та розміщені на сайті райдержадміністрації привітання від імені голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди відзначення: Дня працівника державної податкової служби, День працівників ветеринарної медицини, День Державного Прапора України, День незалежності України, День знань, День підприємця, День працівників лісу, День партизанської слави, День фармацевтичного працівника, День рятівника, Всеукраїнський день бібліотек, День усиновлення

Готувалися матеріали виступів керівництва райдержадміністрації під час проведення урочистих заходів.

У вересні місяці завідувач сектору взяла участь у семінарі-навчанні для працівників органів виконавчої влади, відповідальних за доступ до публічної інформації, який проходив у м. Харкові у ХАРІ НАДУ при Президенту України.

У ІІІ кварталі 2011 року сектором контролю апарату райдержадміністрації щомісячно здійснювався моніторинг стану виконавської дисципліни та проводився аналіз роботи з контрольними документами в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Протягом звітного періоду сектором контролю взято на контроль 57 документів, у тому числі 10 розпоряджень та 15 доручень голови облдержадміністрації, 25 листів та інших документів з управлінь та відділів обласної державної адміністрації, 6 розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації.

Для підтримки стану виконавської дисципліни, в частині дотримання строків виконання, сектором контролю протягом кварталу надіслано в управління та відділи райдержадміністрації нагадування про наближення строків виконання 165 завдань встановлених у контрольних документах.

Знято з контролю, як виконані, 58 документів, у тому числі 10 розпоряджень, 12 доручень голови обласної державної адміністрації, 5 розпоряджень та 5 доручень голови районної державної адміністрації, 24 листи з управлінь та відділів обласної державної адміністрації, 2 звернення депутатів рад різних рівнів.

Всі контрольні інформації надаються в зазначені терміни.

Станом на 1 жовтня 2011 року на контролі в секторі знаходиться 112 документів. Із них 42 розпорядження та 31 доручення голови обласної державної адміністрації, 8 розпоряджень та 4 доручення голови районної державної адміністрації, 27 листів, що надійшли з управлінь та відділів обласної державної адміністрації.

Згідно графіка здійснено 2 перевірки у структурних підрозділах райдержадміністрації щодо стану роботи з контрольними документами. За результатами перевірки складено довідки.

Підготовлено матеріали для розгляду на спільне засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району та 29 липня 2011 року взято участь у засідання колегії з питання «Про стан роботи з контрольними документами у Великобурлуцькій районній державній адміністрації у І півріччі 2011 року». За результатами розгляду даного питання видане розпорядження голови районної державної адміністрації.

План роботи запланований державним адміністратором апарату районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2011 року виконано. Протягом місяця надано одну консультацію.

Підготовлено інформацію на виконання розпорядження КМУ від 22.04.2009 р. № 449-р про діяльність дозвільного центру.

Проведено засідання у Дозвільному центрі місцевих органів виконавчої влади, підприємств та організацій, уповноважених відповідно до наданих їх повноважень видавати документи дозвільного характеру, та які здійснюють роботу по прийманню, розгляду заяв, прийняттю рішень щодо видачі документів дозвільного характеру та безпосередньо видачі дозвільних документів.

Протягом ІІІ кварталу 2011 року відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації проведено аналіз кошторису за 3-й квартал 2011 року та аналіз використання коштів державного та місцевого бюджетів

Бухгалтерський облік ведеться відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно – правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку.

Протягом кварталу 2011 року відділ був ознайомлений зі змінами, які були внесені до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2011 рік», Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України.

За ІІІ квартал 2011 року державним реєстратором апарату райдержадміністрації проведено 170 реєстраційний дій, надано 200 відомостей з Єдиного державного реєстру у вигляді виписок, довідок, витягів. Проведено 15 липня, 15 серпня та 15 вересня 2011 року звірку реєстру платників податків з даними Єдиного державного реєстру (згідно пункту 3.3 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого Наказом ДПА України від 19.02.1998 року №80).

Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців", Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та Посадових інструкцій працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за ІІІ квартал 2011 року було виконано наступні функціональні обов’язки:

- забезпечено функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”;

- проводилась робота з автоматизованою інформаційно-комунікаційною системою “Державний реєстр виборців”;

- опрацьовано інструкцію користувача Автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” та вдосконалено навички користування даною програмою для роботи з базою даних виборців району;

 • виконано роботи щодо проведення щомісячного періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців;

 • постійно проводилися перевірки бази даних та встановлювалися висновки по кратних включеннях виборців згідно відповідей на запити отримані від Великобурлуцького районного відділу управління МВС України в Харківській області;

 • проводилося листування з регіональним відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації з питань ведення Реєстру.
  1   2   3

Схожі:

Голова районної державної адміністрації iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Голова районної державної адміністрації iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення про архівний відділ Великобурлуцької районної державної...
Великобурлуцької районної державної адміністрації (далі – відділ) є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення про архівний відділ Великобурлуцької районної державної...
Великобурлуцької районної державної адміністрації (далі – відділ) є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення про сектор культури І туризму Великобурлуцької районної державної адміністрації
Великобурлуцької районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення про сектор культури І туризму великобурлуцької районної державної адміністрації
Великобурлуцької районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації, входить до складу Великобурлуцької...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення про сектор у справах молоді та спорту великобурлуцької...
Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області, що утворюється відповідно головою районної державної адміністрації...
Голова районної державної адміністрації iconПоложення
Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації І підпорядковується...
Голова районної державної адміністрації iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Голова районної державної адміністрації iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка